Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIV Runda Ekstraligi: Get Well Toruń - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2018-08-27, 16:57   

Szczerze - to ja wole tę wersję, że dyspozycja dnia i zaskoczenie torem czy obniżka formy były powodem słabego występu. U Martina nadmiar szampana na podium SGP może jeszcze być jakimś wytłumaczeniem. To mogę wybaczyć Stalowcom. Lepiej przegrać w sportowej walce i uznać uczciwie wyższość rywala niż frymarczyć punktami jak Maciej "Fucket" Janowski...

as35 

Wysłany: 2018-08-28, 19:48   

Nigel napisał/a:
Zawsze gdy na forach internetowych sugeruje się takie wałki i podkładanie się w meczu zadaję sobie pytanie jaki to wygląda od strony finansowej. Zawodnicy są na kontraktach zawodowych i maja płacone za punkty. Czy tak? W takim razie ile zarobił wczoraj Woźniak? Vaculik? Chłopaki na odprawie ustalili z trenerem prezesem, że tylko Bartek i Krzysiek robią biegopunktówkę a reszta dostaje ekwiwalent na podstawie średniej meczowej?
Bez jaj.

Odwróćmy pytanie- dlaczego zawodowcy (przy wystawianiu faktów super profesjonaliści) jada tak słabo? Tor w Toruniu w niedziele się pojawił pierwszy raz w historii? Zaskoczył ich czym? Granulacja ? Ciśnieniem wody w kibelku?
Więc albo dopuszczamy wałek ( kasa idzie od sponsorów i od buków- jaki był kurs na przegraną Gorzowa za 3?) albo mamy w drużynie amatorów bez jaj i honoru. Innego wyjścia nie ma.
Dlatego od dłuższego czasu jestem na stadionie sporadycznie, szczególnie jak jadą nasi ZAWODOWCY.

PavelN11 

Wysłany: 2018-08-28, 20:12   

as35 napisał/a:

Odwróćmy pytanie- dlaczego zawodowcy (przy wystawianiu faktów super profesjonaliści) jada tak słabo?

Bo po prostu mieli zły dzień? Bo się nie dopasowali? Bo to sport i w sporcie różnie bywa? Jak naszym skoczkom narciarskim powinie się noga i zaliczą złe zawody to też je sprzedali?
Jak czytam takie bzdury to aż nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Sponsor płaci Woźniakowi żeby ten się ośmieszył i przywiózł z jego logiem na motorze same zera. A ten bierze i zadowolony celowo przyjeżdża ostatni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2018-08-28, 20:26   

Panowie, nie srajcie ogniem. Po play-offach ich ocenimy.
Jeżeli w sezonie miał się zdarzyć gorszy moment, to wybrali go idealnie = bez konsekwencji.
Mnie tylko martwi postawa juniorów. W zawodach młodzieżowych dają radę, a w ekstralidze cofka.
Jednak z ocenami poczekam cierpliwie do końca sezonu.

leszek 

Wysłany: 2018-08-28, 22:29   

PavelN11 napisał/a:
Bo po prostu mieli zły dzień? Bo się nie dopasowali? Bo to sport i w sporcie różnie bywa?

No wlasnie . !!! Przesrali bonusa z kosmicznym Bartkiem . Vacul jedzie doslownie do tylu . I niie pisz mi tu o sporcie , bo akurat w Niedzile naszym tego zabraklo ( Kasa misiu , kasa - ) !
PavelN11 napisał/a:
Jak naszym skoczkom narciarskim powinie się noga i zaliczą złe zawody to też je sprzedali?

Kompletnie nie trafiles z porownaniem .
PavelN11 napisał/a:

Oj uwierz gdybys wszystko wiedzial to doslownie bys plakal .
PavelN11 napisał/a:
Sponsor płaci Woźniakowi żeby ten się ośmieszył i przywiózł z jego logiem na motorze same zera

J/W Nie Wiesz i nie wiemy wszystkiego . Za miesiac , ba za tydzien nikt nie bedzie o tym pamietam . " Pamietaja Cie takiego jaki byl Twoj ostatni wystep "
Don Lucas napisał/a:
Panowie, nie srajcie ogniem. Po play-offach ich ocenimy.
Jeżeli w sezonie miał się zdarzyć gorszy moment, to wybrali go idealnie = bez konsekwencji.

Bardzo cenna uwaga . Dokladnie wyjoles mi to z ust . Poczekajmy zobaczymy . :)
Don Lucas napisał/a:
Mnie tylko martwi postawa juniorów. W zawodach młodzieżowych dają radę, a w ekstralidze cofka.

To akurat jest tragedia i to praktycznie od poczatku sezonu . Ja rozumiem kontuzje itp , ale naprawde sie uwstecznili :( Moze cos z trenerem nie jest po drodze ? ( Swist jest wolny z tego co wiem ) :)

as35 

Wysłany: 2018-08-30, 21:33   

PavelN11 napisał/a:

Bo po prostu mieli zły dzień? Bo się nie dopasowali? Bo to sport i w sporcie różnie bywa? Jak naszym skoczkom narciarskim powinie się noga i zaliczą złe zawody to też je sprzedali?
Sponsor płaci Woźniakowi żeby ten się ośmieszył i przywiózł z jego logiem na motorze same zera. A ten bierze i zadowolony celowo przyjeżdża ostatni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sponsor płaci Wożniakowi za każdy mecz? Czy za sezon? Mieli zły dzień? No tak okres przeszkadza. Widać mamy parę cipek w zespole.
Jak słyszę debilny tekst " nie dopasowali się" to mnie krew zalewa. Nie ma czegoś takiego jak niedopasowanie. To wymówka która łykają amatorzy. Bartek się dopasował? Nie on po prostu podszedł do meczu jak profesjonalista. Dopasować to sobie można gacie do doopy.
XXI wiek a wciąż znajdują się naiwniacy wierzący magiczne niedopasowanie. Skoro się "nie dopasowali" to są amatorami, mieli gorszy dzień (okres) to cipki. Dziś mieliśmy pokaz zbiorowego okresu w Częstochowie.
W Anglii będą zapier.. w błocie po jaja z uśmiechem na twarzy. W Szwecji nawet nikt nie pomyśli o jakiś pracach torowych. W obu ligach nikt nie gada głupstw o magicznych "ustawieniach". Tylko w Polsce dalej pelikany łykają te bajeczkę .. .

[ Dodano: 2018-08-30, 22:08 ]
Dla wszystkich co maja słabsze dni i połykaczy debilizmów o ustawieniach...
https://twitter.com/Jaro_1704/status/1035254683508588544?s=19

leszek 

Wysłany: 2018-08-30, 23:19   

As35 heheeheeh dobre to bylo :) Choc w to nie ten sam zuzel co kiedys :)

Odpowiedz do tematu