Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FINAŁ ekstraligi Stal Gorzów - Unia Leszno!
Autor Wiadomość
mazinho 

Wysłany: 2018-09-20, 20:58   

przemek1221 napisał/a:

I nie chodzi tu o to by Bartka puszczać w połowie meczu. Bartek miałby jechać od początku za Linusa. A co nam to daje? A no to że jak przed biegiem Bartka zrobi się -6 to może pojechać z taktycznej zamiast ze zmiany zwykłej i już teraz sobie zaklepujemy jego dodatkowy bieg w meczu. A co jeśli tylko raz pojawi się taka okazja?

DLA CHOMSKIEGO PAŁA Z TAKTYKI i tyle ode mnie!

Taka okazja była w Zielonej Górze i jeden bieg Zmarzlikowi w meczu przepadł. Na szczęście wygraliśmy i nikt o tym nie pamiętał. Teraz na błedy nas nie stać, bo gra idzie o najwyższą stawkę i trzeba się ubezpieczać na różne okoliczności. Właśnie oby brak taktyka i dodatkowego biegu lub możliwośc wstawienia Bartka w 14 biegu nie przeważyły szali dla Byków. Miał być spokój, a jest ryzyko, że przed 4 biegiem nie będzie -6, a także że w późnejszej fazie meczu będzie możliwy taktyk.

Szkoda, że Linusa w Lesznie nie będzie i medalu nie odbierze (bo na to się zanosi) w końcu 10 meczów w barwach Stali odjechał

Thorgal 

Wysłany: 2018-09-22, 11:24   

Może Linus przyjedzie i wejdzie z biletem na sektor kibiców Stali.

Naprawdę finał jedziemy bez rezerwowego mimo iż mamy 8 zdrowych zawodników?!

michalr 

Wysłany: 2018-09-22, 14:19   

Finał przełożony na nastepna sobotę na 19:15 termin rezerwowy niedziela 19:15

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2018-09-22, 14:42   

Dziwne - czyżby Leszno aż tak się nas bało?

Może się okazać, że prognoza się nie sprawdzi...

Zbyt pochopna decyzja.

Marek 

Wysłany: 2018-09-22, 14:46   

Zamiast kozaczyc na forum ... to proponuję iść powiedzieć Chomskiemu w oczy ze jest " osioł" Sami super trenerzy tutaj na forum !!! Bartek powiedział że nie pojedzie jako rezerwowy i to powinien być koniec dyskusji !!! Gdybyście uważnie oglądali powtórkę meczu w telewizji i co Hubert powiedział to także tam padła odpowiedź dlaczego nie pojechał za niego Karczmarz . I nie rozumiem Was ... jedziecie po Dobruckim że krzywdzi Drożdża , a chwilę później chcecie swojego zawodnika wstawiać do składu jako ....kevlar :-( Trener wystawia skład i trener bierze odpowiedzialność za wyniki . Na Waszą niekorzyść jesteśmy w finale także Pan Chomski wykonał swoją robotę świetnie ! Jedyny minus dla trenera i to duży. ..to nasz tor który nie nadaje się do walki :-/
:-/ :-/
Ostatnio zmieniony przez Marek 2018-09-22, 18:26, w całości zmieniany 1 raz  

Danonek920

Wysłany: 2018-09-22, 15:39   

ja nie wiem co się ostatnio dzieje , co się wszyscy nagle tak Chomskiego uczepili. Na SF widzę teraz artykuł, że Chomski zbyt nerwowo i emocjonalnie prowadzi zespół w czasie meczu... jak dla mnie to on jest właśnie najspokojniejszym trenerem i wzorowo dba o atmosferę w drużynie. Druga sprawa... nagle teraz każdy krytykuje Chomskiego, że nie wpuścił Karczmarza za Czerniawskiego po upadku i że nie zna regulaminu. Ciekawe niby jak on miał to zrobić skoro lekarz po upadku Huberta stwierdził, że Hubert jest zdolny do jazdy, a sam Czerniawski pod wpływem adrenaliny zapewne nie odczuwał jeszcze takiego bólu i sam chciał jechać. Przecież w obwodzie też był Szczotka, który mógłby pojechać za Czerniawskiego, więc pisanie, że Chomski zmuszał Czerniawski do odjechania biegu oraz , że nie zna regulaminu są śmieszne. Kolejna sprawa to krytyka Chomskiego czemu nie daje Zmarzlika pod 8 , który sam nie chce jeździć pod tym numerem. Zwolennicy tej opcji mówią, że dzięki temu Bartek mógłby pojechać w 14 biegu, ale kurde kto niby miałby pojechać potem w 15 ? Ostatnia kwestia to tor... też uważam , że mógłby być lepszy , ale Chomskiego bronią wyniki. Co z tego, że za czasów Czecze było super ściganie jak nie było wyników ? Tyle mam do powiedzenia. Ja stoję murem za Stanem, który według mnie robi świetną robotę czego potwierdzeniem są nasze wyniki w ostatnich latach oraz bardzo dobra atmosfera w drużynie.

zdepiefal 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-09-23, 14:19   

Czy Stal zgodziła się na przełożenie dzisiejszego meczu o złoto, czy też decyzja ta została narzucona przez GKSŻ?

Michu5 

Wysłany: 2018-09-23, 15:49   

W mediach pisali, że decyzję podjęto po rozmowach Unii Leszno z Ekstraligą.

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2018-09-23, 18:40   

zdepiefal napisał/a:
Czy Stal zgodziła się na przełożenie dzisiejszego meczu o złoto, czy też decyzja ta została narzucona przez GKSŻ?

Ekstraliga nie pytała Stali o zdanie. Informacja została uzgodniona z Unią Leszno..

Thorgal 

Wysłany: 2018-09-29, 15:03   

Jesli dzis wygramy a Walas stuknie 10 pktow to trzeba go zatrzymać w 2019. I zrobic podobizny na autobusach i katedrze.

darkis 

Wysłany: 2018-09-29, 16:30   

Thorgal napisał/a:
Jesli dzis wygramy a Walas stuknie 10 pktow to trzeba go zatrzymać w 2019. I zrobic podobizny na autobusach i katedrze.

Aby Twoje slowo cialem sie stalo :mrgreen: :mrgreen:

Thorgal 

Wysłany: 2018-09-29, 21:12   

Gratulacje dla Unii za zloto. Gratki dla Stali za srebro! Wiedzielismy ze mamy dziurę w składzie.
Awans do finału byl sukcesem.

Ale...

Ale nie wycisnelismy w tym finale maxa. Brak 6 seniorów, brak próby użycia taktyki by pomoc tej drużynie... Zachowawcza postawa trenera, brak nawet próby ściągnięcia 6 seniorów...

as35 

Wysłany: 2018-09-29, 21:15   

Wypełnili programy? Zdążyli?
Jeno Bartek z honorem i ambicja.... Walasek KTO GO WSTAWIŁ DO SKŁADU???? Lepiej było puste miejsce zostwić....

[ Dodano: 2018-09-29, 21:22 ]
Thorgal napisał/a:
Gratulacje dla Unii za zloto. Gratki dla Stali za srebro! Wiedzielismy ze mamy dziurę w składzie.
Awans do finału byl sukcesem.

Ale...

Ale nie wycisnelismy w tym finale maxa. Brak 6 seniorów, brak próby użycia taktyki by pomoc tej drużynie... Zachowawcza postawa trenera, brak nawet próby ściągnięcia 6 seniorów...

Nie było chęci.. zajmujący stanowisko trenera ma miec spokój, prezes nie wie cos e dzieje na stadionie, raeszta wypełnia program, amatorzy walczą o kontrakty... Gała odpoczywa od prac ornych...

[ Dodano: 2018-09-29, 21:32 ]
Thorgal napisał/a:
Wiedzielismy ze mamy dziurę w składzie.

Chomski nie wiedział... miał WALASKA... Linus dziś 15....
Ostatnio zmieniony przez poro 2018-09-30, 11:56, w całości zmieniany 2 razy  

Thorgal 

Wysłany: 2018-09-29, 21:39   

Walasek musial miec komfort jazdy. Nie wolno go stresować Linusem. A Bartek musi miec na plecach 5. Bo 8 ma wiecej farby.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-09-29, 21:42   

No i po finale
Finał przegraliśmy w Gorzowie,gdzie tylko 2 pkt przewagi to zdecydowanie za mało.
Powinno być 48-49 pkt.
Druga sprawa to Vaculik,w Gorzowie przywiózł dwie śliwki,dzisiaj 7 pkt,
to jak na jednego z liderów trochę mało.2-3 pkt więcej powinno być.
Szymek też powinien te 5-6 robić na wyjazdach.
No i nasza największa dziura czyli Walasek.Tu trzeba szukać zmiennika
na kolejny sezon.
Karczmarz fajnie pojechał w swoim drugim biegu,ale potem już nie istniał.
Notorycznie przegrywane starty, a potem pogoń.
Bartek dzisiaj bajka,Krzysiek też zrobił swoje.
My i tak wysoko zaszliśmy,patrząc na cały sezon i kontuzje
Vaculika,Karczmarza,Wożniaka,Czerniawskiego.
Plamy nie daliśmy,postraszyliśmy Leszno.
A że tylko srebro,czy ja wiem czy tylko.
Może aż srebro.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2018-09-30, 12:54   

Finał da się podsumować krótko:
1. Zasłużone zwycięstwo Unii Leszno w dwumeczu.
2. Stal przegrała złoto w Gorzowie przez przygotowanie toru przez Chomskiego.
3. Kluczowym podczas meczu w Lesznie było nie reagowanie przez Chomskiego:
a) brak zmiany sztywnego i bezproduktywnego Walaska na szybkiego Karczmarza w biegu nr 11
b) brak zmiany w biegu 13 Szymona na Vaculika.

Dlaczego te biegi były kluczowe chyba nie muszę pisać?
a) Gdyby w biegu nr 11 (po równaniu i polaniu) Karczmarz zastąpił Walaska, to miałby większe doświadczenie na bieg 12, gdzie miał lepsze pole startowe (pole A) i mógł to lepiej wykorzystać. A tak Baron zjadł Chomskiego taktycznie w tym momencie spotkania (KLUCZOWYM, jak wiadomo) i puścił Smektałe w "11" za Pawlickiego i programowo w "12".
b) Szymon Woźniak był w tym meczu bezproduktywnie beznadziejny. Chomskiego zaślepiła i zmyliła jego jedyna "3" w biegu wcześniejszym po atomowym starcie z korzystnego pola. W tym biegu (nr 13) za Szymona (to już był bieg o wszystko) powinna pójść taktyczna w postaci Vaculika. Dlaczego? Ponieważ chwilę wcześniej ten Vaculik jechał bieg i też już miał większą wiedzę torową na ten moment, do tego jechał lepiej od Szymona w tym meczu (mimo wszystko).

Dla mnie postawa Chomskiego, jako trenera w tym meczu jest po raz kolejny karygodna. On budował w 11 biegu Walaska na kolejny sezon?? Kosztem Karczmarza?? Chyba w tej swojej teorii absurdu facet sam się gubi i zjada swój ogon. Nie buduje lepszego (szybszego) juniora dając mu kolejny wyścig w meczu, a stawia na sztywnego Walaska, który będzie się za chwilę "budował" w innym klubie. Gdzie tu sens, gdzie logika, gdzie zdrowy rozsądek?? HIPOKRYZJA panie trenerze, czysta hipokryzja :idea:

przemek1221

Wysłany: 2018-09-30, 13:45   

przemek1221 napisał/a:
Po 3 - Chomski to osioł do kwandratu bo skład na niedzielę powinien być taki:
1. Martin Vaculik
2. Grzegorz Walasek
3. Krzysztof Kasprzak
4. Szymon Woźniak
5. Linus Sundstroem
6. Rafał Karczmarz
7. Alan Szczotka
8. Bartosz Zmarzlik

I nie chodzi tu o to by Bartka puszczać w połowie meczu. Bartek miałby jechać od początku za Linusa. A co nam to daje? A no to że jak przed biegiem Bartka zrobi się -6 to może pojechać z taktycznej zamiast ze zmiany zwykłej i już teraz sobie zaklepujemy jego dodatkowy bieg w meczu. A co jeśli tylko raz pojawi się taka okazja?

No i niestety tak jak przewidywałem skład który podał Chomski się zemścił. Z Bartkiem pod "8" w 4 biegu by mogła już być taktyczna i zaklepany dodatkowy bieg Bartka w dalszej fazie. Wtedy w 8 biegu na najsłabszą parę Leszna nie byłoby parcia wstawić Bartka (bo mógłby ze zmiany zwykłej jechać później) a powinien pójść Kasprzak za Walaska z Vaculem. 5:1/4:2 by było.

Po 10 biegu mamy 31:29. Taktycznej nie można ale ze zmiany zwykłej mógłby jechać w 11 za Walaska Zmarzlik. W tym biegu Kurtz ze Smektałą przywieźli 5:1 i moim zdaniem to był mecz o złoto. Z Bartkiem 5:1 w plecy na bank by nie było.

Chomski w najważniejszym meczu sezonu nie potrafi wykorzystać możliwości taktycznych które daje regulamin.

marhyl napisał/a:
Druga sprawa to Vaculik,w Gorzowie przywiózł dwie śliwki,dzisiaj 7 pkt,
to jak na jednego z liderów trochę mało.2-3 pkt więcej powinno być.

I właśnie to jest różnica między nami a Unią. Zauważ że w pierwszym meczu krytyka spadła na Kołodzieja bo nie zdobył punktu, wczoraj Pawlicki punktował tylko na Kuberze. A Unia robi 44 i 50 punktów. U nas jeden lider pojedzie słabiej i jest murowana porażka. Strach pomyśleć jaki byłby wynik gdyby KK lub Vaculowi przydarzył się taki mecz jak Kołodziejowi czy Pawlickiemu. Unia była piekielnie mocna i zasłużenie zdobyła złoto.
Ostatnio zmieniony przez poro 2018-09-30, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-09-30, 14:50   

Don Lucas napisał/a:
Dla mnie postawa Chomskiego, jako trenera w tym meczu jest po raz kolejny karygodna.

Dawno temu pisalem na temat Chomskiego , ale chciano mnie zlinczowac . Niestety ale trener + taktyk z niego jak ze mnie zuzlowiec .
przemek1221 napisał/a:
Strach pomyśleć jaki byłby wynik gdyby KK lub Vaculowi przydarzył się taki mecz jak Kołodziejowi czy Pawlickiemu

Vaculik ogolnie mial sezon do dupy . W kazdym innym klubie bylby na cenzurowanym i nie tylko chodzi mi o dwumecz z Lesznem . Dla lidera minimum to 10 pkt jak dla mnie .
Do tego dochodzi juniorka jak dla mnie na minus caly sezon . Wiec srebro w naszym wykonaniu jest cudem . Ja jestem z wyniku na koniec sezonu bardzo zadowolony .
Ostatnio zmieniony przez poro 2018-09-30, 16:09, w całości zmieniany 1 raz  

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-09-30, 15:48   

leszek napisał/a:

Vaculik ogolnie mial sezon do dupy . W kazdym innym klubie bylby na cenzurowanym i nie tylko chodzi mi o dwumecz z Lesznem . Dla lidera minimum to 10 pkt jak dla mnie .
Do tego dochodzi juniorka jak dla mnie na minus caly sezon .

Tak jest.
Vaculik z 10 biegów w finale w 4 przywoził śliwki.To 40 % jego startów.Prawie jeden mecz
bez punktów.
Tak nie jedzie prawdziwy lider.

Wożniak też te 5-6 pkt na wyjazdach powinien robić.
Walasek - bez komentarza,myślę że gdyby był Sundstroem pojechał by podobnie.
Obaj na koniec sezonu nic nie jechali.
Karczmarz - widać że ma furkę,ale jeżdzi bojażliwie,hamuje nogą przy dojazdach
jak kiedyś Hućko.To jak wpuścił w 12 biegu Smyka,to śmiech na sali.
Jak się nie poprawi to czeka Go Nice I liga.
Właściwie tylko Bartek i KK pojechali swoje.
Także cieszmy się ze srebra,bo mogło nas w finale w ogóle nie być.
Kontuzje - Vaculika,Karczmarza x 2,Czerniawskiego

Panie trenerze Paluch;
Ten sezon w wykonaniu naszej młodzieży to lipa,oprócz Bartkowiaka i częściowo
Karczmarza.
Dwa finały w parach i drużynówka w Gorzowie,bez wygranej.
Przecież z tych imprez powinny być dwa złota.
Także ostro do roboty z tą młodzieżą.

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-09-30, 16:18   

marhyl napisał/a:
leszek napisał/a:

Do tego dochodzi juniorka jak dla mnie na minus caly sezon .

Tak jest.
Vaculik z 10 biegów w finale w 4 przywoził śliwki.To 40 % jego startów.Prawie jeden mecz
bez punktów.
Tak nie jedzie prawdziwy lider.

Wożniak też te 5-6 pkt na wyjazdach powinien robić.
Walasek - bez komentarza,myślę że gdyby był Sundstroem pojechał by podobnie.
Obaj na koniec sezonu nic nie jechali.
Karczmarz - widać że ma furkę,ale jeżdzi bojażliwie,hamuje nogą przy dojazdach
jak kiedyś Hućko.To jak wpuścił w 12 biegu Smyka,to śmiech na sali.
Jak się nie poprawi to czeka Go Nice I liga.
Właściwie tylko Bartek i KK pojechali swoje.
Także cieszmy się ze srebra,bo mogło nas w finale w ogóle nie być.
Kontuzje - Vaculika,Karczmarza x 2,Czerniawskiego

Panie trenerze Paluch;
Ten sezon w wykonaniu naszej młodzieży to lipa,oprócz Bartkowiaka i częściowo
Karczmarza.
Dwa finały w parach i drużynówka w Gorzowie,bez wygranej.
Przecież z tych imprez powinny być dwa złota.
Także ostro do roboty z tą młodzieżą.

Ja bym dołożył do pieca po całości - Panu Prezesowi i Trenerowi Paluchowi też się treningi przydadzą. Bo juniorzy w tym roku jakby mniejsi a tych dwóch panów jakby to powiedzieć... więcej :-)

RAFIK 

Wysłany: 2018-09-30, 16:32   

Don Lucas napisał/a:
Dla mnie postawa Chomskiego, jako trenera w tym meczu jest po raz kolejny karygodna. On budował w 11 biegu Walaska na kolejny sezon?? Kosztem Karczmarza?? Chyba w tej swojej teorii absurdu facet sam się gubi i zjada swój ogon. Nie buduje lepszego (szybszego) juniora dając mu kolejny wyścig w meczu, a stawia na sztywnego Walaska, który będzie się za chwilę "budował" w innym klubie. Gdzie tu sens, gdzie logika, gdzie zdrowy rozsądek?? HIPOKRYZJA panie trenerze, czysta hipokryzja
Jak pisał as wyżej,chodziło o święty spokój,atmosferę i komfort psychiczny przy odbieraniu sreberka.
P.S.
Po takim sezonie z kontuzjami itd srebro to i tak sukces.Aczkolwiek złoto przegraliśmy w Gorzowie zrypanym torem.Ale kolejność po rundzie zasadniczej pokazała kto powinien być mistrzem.GRATULACJE mimo to:))

Speedway-Fan 

Wysłany: 2018-09-30, 17:41   

Don Lucas napisał/a:
Finał da się podsumować krótko:
1. Zasłużone zwycięstwo Unii Leszno w dwumeczu.
2. Stal przegrała złoto w Gorzowie przez przygotowanie toru przez Chomskiego.
3. Kluczowym podczas meczu w Lesznie było nie reagowanie przez Chomskiego:
a) brak zmiany sztywnego i bezproduktywnego Walaska na szybkiego Karczmarza w biegu nr 11
b) brak zmiany w biegu 13 Szymona na Vaculika.

Dlaczego te biegi były kluczowe chyba nie muszę pisać?
a) Gdyby w biegu nr 11 (po równaniu i polaniu) Karczmarz zastąpił Walaska, to miałby większe doświadczenie na bieg 12, gdzie miał lepsze pole startowe (pole A) i mógł to lepiej wykorzystać. A tak Baron zjadł Chomskiego taktycznie w tym momencie spotkania (KLUCZOWYM, jak wiadomo) i puścił Smektałe w "11" za Pawlickiego i programowo w "12".
b) Szymon Woźniak był w tym meczu bezproduktywnie beznadziejny. Chomskiego zaślepiła i zmyliła jego jedyna "3" w biegu wcześniejszym po atomowym starcie z korzystnego pola. W tym biegu (nr 13) za Szymona (to już był bieg o wszystko) powinna pójść taktyczna w postaci Vaculika. Dlaczego? Ponieważ chwilę wcześniej ten Vaculik jechał bieg i też już miał większą wiedzę torową na ten moment, do tego jechał lepiej od Szymona w tym meczu (mimo wszystko).

Dla mnie postawa Chomskiego, jako trenera w tym meczu jest po raz kolejny karygodna. On budował w 11 biegu Walaska na kolejny sezon?? Kosztem Karczmarza?? Chyba w tej swojej teorii absurdu facet sam się gubi i zjada swój ogon. Nie buduje lepszego (szybszego) juniora dając mu kolejny wyścig w meczu, a stawia na sztywnego Walaska, który będzie się za chwilę "budował" w innym klubie. Gdzie tu sens, gdzie logika, gdzie zdrowy rozsądek?? HIPOKRYZJA panie trenerze, czysta hipokryzja :idea:

Nic dodać nic ująć.
Udostępniam i proszę innych o udostępnianie. Może ktoś z Zarządu to przeczyta.

Danonek920

Wysłany: 2018-09-30, 19:19   

Ale z was hejterzy... czytać tego nie idzie. Przegraliśmy z Lesznem , bo była to drużyna lepsza w dwumeczu oraz na przestrzeni całego sezonu , która nie ma żadnej dziury w składzie. Tor był jaki był w Gorzowie ,w zasadniczej był inny , a wynik był 45-45. Wyzywanie Chomskiego to też moim zdaniem nie jest na miejscu ,bo odkąd przejął Stal to wyniki osiąga na prawdę świetne. Po meczu to każdy mądry, z komputera najłatwiej pisać i się wymądrzać. Wyzywanie Walaska , bo źle pojechał ... już zapomnieliście na jakiej zasadzie on trafił do nas oraz , że w pierwszym meczu pojechał na bardzo dobrym poziomie i wygrał nam sporo meczów? Sundstroem też nic by tam nie ograł. Vaculik to też nie jest jakaś gwiazda światowego topu by z Lesznem był w stanie zdobywać dwucyfrówki. My mamy swoich liderów, a oni swoich też nie gorszych, dlatego nie ma takiej możliwości by każdy z nich zdobywał po kilkanaście punktów w meczu w pojedynku miiędzy sobą.Tyle ode mnie..

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2018-09-30, 19:59   

Danonek920 napisał/a:
Po meczu to każdy mądry, z komputera najłatwiej pisać i się wymądrzać.
Jogurciku, takie wnioski to my z kolegami wyciągaliśmy na żywo ze stadionu w Lesznie przed określonymi biegami (i to każdy indywidualnie!). Skoro my potrafiliśmy, to dlaczego Chomski nie potrafił ze sztabem kwadratowych głów? Dlatego, że facet nie ma ... i tyle!
Więc nie śliń się i nie sil na obronę instruktora sportu żużlowego, jakim przez wiele lat był imć Chomski, bo nie masz w zasadzie sportowo zbyt wielu argumentów.

Tu chodzi o to, że pan Stanisław nie zrobił wszystkiego co mógł (który to już raz w życiu trenera?) w tym meczu od strony taktycznej, aby wycisnąć maxa z zespołu, zawodników i wyniku. I doceń to, że nikt tutaj nie wypomina braku Zmarzlika pod nr 8 8-)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2018-10-01, 10:54   

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA ZESPOŁU, ZARZĄDU, SZTABU TRENERSKIEGO ZA SEZON 2018. ZESPÓŁ POMIMO PRZECIWNOŚCI SPISAŁ SIĘ FENOMENALNIE!!

Co mnie jednak razi to to, że jest to do cholery jasnej finał i zamiast korzystać z pełni możliwości taktycznych oddaliśmy końcówkę spotkania.

Dlaczego w 11 biegu nie pojechał Rafał za Walaska? Dlaczego w 13 biegu nie próbowaliśmy na najmocniejszą parę Leszna wystawić taktyka w osobie Kasprzaka? Dlaczego nie chcieliśmy chociaż przedłużyć swoich szans na złoto o 1/2 biegi?

W końcu ciekawe co by Chomski powiedział jak w 15 biegu jakimś cudem wygralibyśmy 5:0, nie robiąc w 14 biegu taktyka?

Moim zdaniem przy taktycznej kombinacji można było ujechać przynajmniej 2-3 oczka więcej.

Jednak faktycznie pełna zgoda - Leszno było lepsze, mieli super sezon, a złoto przegraliśmy w Gorzowie. Jestem ciekawy jakby się to wszystko potoczyło jakbyśmy w Gorzowie zdobyli 48 oczek, a w Lesznie po 9 biegu byłby remis tak jak było...

Odpowiedz do tematu