Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IV Runda DMP - Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra

Jak przywitacie Martina Vaculika na derbach?
Brawa
23%
 23%  [ 6 ]
Gwizdy
26%
 26%  [ 7 ]
Bez reakcji
50%
 50%  [ 13 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
as35 

Wysłany: 2019-05-05, 19:34   

Wożniak przy bandzie to ty zostawiaj miejsce jak będziesz wózkiem jeździł. Miękka faja.
Dno i żenada.
Dnoooooo.
Czy jakiś posiadacz choć wykształcenia podstawowego (znajdzie się taki w klubie?) - pokaże tym "zawodowcom" ten mecz na TV? Błędy, błędy i żenada ze startami.

Tylko jeszcze gorszy trener w Toruniu jest - sedesowy. To jedyna szansa na utrzymanie ligi w tym roku.

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2019-05-05, 19:38   

Co się dzieje, gdy Bartek przestaje być Terminatorem? Stal nie istnieje. :(

as35 

Wysłany: 2019-05-05, 19:39   

Ogłaszam konkurs- czym Chomski będzie tłumaczył tor na którym jego zawodnicy co dwa dni tu trenowali nie jadą:
1. tego toru się nie da zrobić.
2. miałem zgagę i dlatego,
3. ja tu tylko wypełniam program,
4. prezes klubu naszego się cieszy bo nie trzeba wypłacać punktówek.

[ Dodano: 2019-05-05, 20:42 ]
Nigel napisał/a:
Co się dzieje, gdy Bartek przestaje być Terminatorem? Stal nie istnieje. :(

Dokładnie tak. I to jest tragedia. Plus do tego bezmyślni koledzy tracący punkty na trasie.
Ten meczu musi skutkować zmianami personalnymi. Dlaczego? gorzej już nie będzie a może być lepiej. Chomski , Gała - wypad. Klindemand - dziękujemy i jedziemy młodymi. Gorzej nie będzie.

Inaczej trybuny będą jeszcze bardziej puste.
Prezes dalej zadowolony....
Ostatnio zmieniony przez as35 2019-05-05, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  

TOMEK

Wysłany: 2019-05-05, 19:43   

as35 napisał/a:
Ogłaszam konkurs- czym Chomski będzie tłumaczył tor na którym jego zawodnicy co dwa dni tu trenowali nie jadą:
1. tego toru się nie da zrobić.
2. miałem zgagę i dlatego,
3. ja tu tylko wypełniam program,
4. prezes klubu naszego się cieszy bo nie trzeba wypłacać punktówek.

Dodalbym jeszcze 5: jestem debilem a robote dostalem po znajomosci. I na ta opcje glosuje

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2019-05-05, 19:47   

leszek napisał/a:
Daj Boze zwyciestwo Falubazowi

Ty musisz mieć u Niego nieliche chody - Wysłuchał cię!

as35 

Wysłany: 2019-05-05, 19:48   

Gratuluje Falubazowi.

Choć wygrać z tak pogubiona drużyną nie jest trudno. Ręce opadają.

ŻENADA I WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!

A teraz już przybywajcie - STAl nic się nie stało. Z drużyna na dobre i złe i takie tam bla bla bla...

[ Dodano: 2019-05-05, 20:50 ]
Panie prezesie, pełniący obowiązki trenera i ty na traktorku- macie tyle honoru aby odejść ?

as35 

Wysłany: 2019-05-05, 19:53   

Kasprzak nóżką hamuje przed 2 łukiem.... dnoooo

Następny mecz przy pustych trybunach.

Thorgal 

Wysłany: 2019-05-05, 19:57   

W końcu po meczu. No to jedziemy z nimi! :)

Zmora i Chomski powinni byc zadowoleni. Byly mijanki.

Czy ja dobrze widze szmate Falubazu: "Stal to Zmora polskiego zuzla" ?

Jesli tak to:
1. Czemu ochrona tego nie zerwala?
2. Zakaz wstepu dla kibicow Falubazu na Jancarza.

Kto normalny pluje na gospodarza w jego salonie?

TOMEK

Wysłany: 2019-05-05, 20:00   

Thorgal napisał/a:
W końcu po meczu. No to jedziemy z nimi! :)

Zmora i Chomski powinni byc zadowoleni. Byly mijanki.

Jesli tak to:
1. Czemu ochrona tego nie zerwala?
2. Zakaz wstepu dla kibicow Falubazu na Jancarza.

To nie ochrona powinna zerwac, tylko kibice Stali, ale ze w miedzyczasie poziom kibicowania siegnal dna, to takie numery tu robia. W sumie to nawet sie zgadzam z kibicami KSF.

Thorgal 

Wysłany: 2019-05-05, 20:02   

Zgadzasz się?! Przecież to plucie na naszą historię, nazwę, klub i miasto.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2019-05-05, 20:03   

Mam teraz takie Deja vu po porażce w 2015 z Toruniem - wtedy poleciał Paluch.... dziś powinien polecieć Chomski, tak dla oczyszczenia atmosfery. Po sezonie odejść powinien Zmora....
Dziś ewidentnie zrobiono tor nie pod zawodników, jak oni mają jeździć jak co mecz jest inaczej...zrobili Falubazowy tor i się dziwią, że jak się Falubaz połapał to było pozamiatane. Poza tym nie widzę ognia w zespole, wypaliło się coś....

Pozdrawiam

TOMEK

Wysłany: 2019-05-05, 20:04   

Thorgal napisał/a:
Zgadzasz się?! Przecież to plucie na naszą historię, nazwę, klub i miasto.

A co ma wspolnego z tym Zmora? Ja jestem bardzo zwiazany z tradycja i historia Stali Gorzow, ale nie widze zwiazku.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2019-05-05, 20:04   

Thorgal napisał/a:
Gdyby napisali Zmora gorzowskiego żużla, to by kazał zdjąć, a tak nie zrozumiał przesłania :lol:
Thorgal napisał/a:
Falubaz i normalność??? Pastorze ... wyjdź :-)

Co do meczu, to niestety dałem się oszukać. Myślałem, że to wymęczymy, ale cóż ... pierwsza i nie ostatnia porażka u siebie w tym sezonie.

Tor ... fajnie zrobiony pod gości. Nasi jechali bezjajecznie i strachliwie. Szkoda, że Thomsen stracił swój najlepszy silnik.

Thorgal 

Wysłany: 2019-05-05, 20:09   

Sorry ale my nie mozemy robic toru do wyprzedzania. Wozniak i Kasprzak i wyprzedzanie?! Ktos widzial takie cuda? Chyba ich.

Musimy robic tor by Wozniaka i Kasprzaka nie dawalo sie mijac jak tyczki.

Paluchostrada wroc.

Przynajmbiej mamy inny rodzaj emocji: walke z Toruniem i Lublinem o miejsca 6-8. Bedzie sie dzialo!

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2019-05-05, 20:13   

Smutno się to oglądało.
Dziadek Pepe rozstawiał naszych jak tyczki.
W końcówce meczu byliśmy bezradni jak dzieci we mgle.
Z formy Kasprzaka z tamtego roku została 1/3.
Wożniak,to raczej doparowy niż lider.Z tego że Chomski
Go przestawił na lidera więcej punktów nie będzie.
Kildemanda pomijam,wiadomo.Thomsen - przy takich
wachaniach trudno o dobry wynik w każdym meczu.
Karczmarz,widać że może zawalczyć i chyba warto na niego
postawić i niech jedzie więcej biegów.
Bartkowiak póki co ...kevlar.
No cóż zostaje nam walka o 6-8 z Toruniem i Lublinem.
Za tydzień mecz ze Spartą we Wrocławiu.
Bez Janowskiego,ale po tym co nasi jadą to pewnie znowu
będzie w plecy.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2019-05-05, 20:13   

Thorgal napisał/a:
Sorry ale my nie mozemy robic toru do wyprzedzania. Wozniak i Kasprzak i wyprzedzanie?! Ktos widzial takie cuda? Chyba ich.

Musimy robic tor by Wozniaka i Kasprzaka nie dawalo sie mijac jak tyczki.

Paluchostrada wroc.

Przynajmbiej mamy inny rodzaj emocji: walke z Toruniem i Lublinem o miejsca 6-8. Bedzie sie dzialo!

To nie jest tak, jak masz wyprzedzać, jak nie masz czym? Jak ci motorek nie jedzie to nie wyprzedzisz....
Cały zespół dziś pojachał jak gówno, bo idąc twoim tokiem myślenia, to Bartek do 14 wyścigu też dziś nikogo nie potrafił wyprzedzić...bo motorki Stalowcom nie jechały. Co winne?

as35 

Wysłany: 2019-05-05, 20:23   

miszarus napisał/a:

Dziś ewidentnie zrobiono tor nie pod zawodników, jak oni mają jeździć jak co mecz jest inaczej...zrobili Falubazowy tor i się dziwią, że jak się Falubaz połapał to było pozamiatane. Poza tym nie widzę ognia w zespole, wypaliło się coś....

Dziś? Pozwanie tylko dziś? Falubazy się połapali a nasi co? Faktycznie nie widać w drużynie iskry.

sensowny

Wysłany: 2019-05-05, 20:49   

Wożniak - dal sie dwa razy minąć po dobrym starcie. Niestety ale liderem nigdy nie będzie raczej bardzo mocna druga linia moja. Zabrakło dziś jego 2 punktów OCENA 3

Kildemand - totalna pomyłka na ten moment.Średnia 0,85/ bieg pokazuje że jest beznadziejny. Gadał bym z Kimem Nilssonem w jego miejsce. OCENA 2-

Kasprzak - poprawa jest ale też zabrakło 1 punktu wiecej z jego strony OCENA 4-

Thomsen - gość mnie nie zawodzi. Na 4 biegi dziś pojechał tylko jeden bieg słabiej. Wg mnie to jedyny pozytyw z tego sezonu. OCENA 4

Zmarzlik - Dzis slabiej i potracił kilka punktów OCENA 4-

Bartkowiak - 1 punkt powinien zrobić nie dał rady szkoda OCENA 2

Karczmarz - Swoje zrobił z nawiązka OCENA 5-

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2019-05-05, 21:03   

Nawet gdyby odstawić Kildemanda od składu,kto w jego miejsce?
Nasi rezerwowi to żadne tuzy.Może warto spróbować młodego Riss-a.

Michu5 

Wysłany: 2019-05-05, 21:06   

Ten mecz był przegrany już w szatni. Chyba nikt nie wierzył w wygraną. Na trybunach pustki, bez młyna, bez dopingu. Przykro się wychodziło że stadionu słuchając przyśpiewki "Stal Gorzowska starą k... jest". Ogólnie mały sektor Falubazu nas przekrzyczał cały stadion.

Tor zrobiony pod drużynę gości. Zadowoleni z tego, że tym razem mieliśmy 2 mijanki, zamiast 0?!!

Odbija nam się czkawką narzekanie na nudny tor oraz krojenie własnych kibiców przez zarząd na biletach.

Ten sezon to jakiś koszmar, na tę chwilę nie widzę szans na utrzymanie. Potrzebujemy jakiegoś wstrząsu, bo tak dalej być nie może.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2019-05-05, 21:27   

W pierwszej części meczu zastanawiałem się, czy to Stal jest taka mocna, czy Falubaz taki słaby. Było jednak widać, że zawodnicy z Zielonej Góry mają kłopoty sprzętowe i wszystko jest kwestią dopasowania maszyny do toru. Obawiałem się kolejnych biegów no i faktycznie druga seria startów to już dopasowany Dudek i Protasiewicz, do tego perfekcyjny Vaculik. U nas dzisiaj widoczny brak lidera, Zmarzlik męczący się na trasie (szok), Kasprzak niepewny i jeszcze bez luzu. Potem poszło już z górki. Vaculik z Protasiewiczem rozgromili nas, a Dudek z Pedersenem dobijali ostatnie przejawy nadziei. Do tego obydwaj punktujący juniorzy i zaczęła się rzeź niewiniątek. Dobrze, że mecz ma tylko 15 biegów!

Co nam powie Stanisław Chomski po tym meczu? Za zimno było? Dopiero wjeżdżamy w sezon? Ktoś musi przegrać, a ktoś wygrać? A może zadowolony powie, że na Śląskiej było fajne ściganie no bo przecież ktoś tam czasem minął Krakowiaka albo Pawliczaka na pierwszym łuku.

Cholera jasna, czy ktoś w tam w tym kółku wzajemnej adoracji w końcu walnie pięścią w stół i zarządzi jakieś konkretne działania w temacie tego pieprzonego toru?! Ja po prostu NIE WIERZĘ, że już kolejny mecz Bartosz Zmarzlik nie potrafi przez 4 okrążenia wyprzedzić przeciwnika na własnym torze! Najnudniejszy mecz sezonu jak zwykle w Gorzowie Wielkopolskim. Ja podziwiam komentatorów, że są w stanie o czymś w miarę sensownie mówić przez pozostałe 3,5 okrążenia po starcie biegu w Gorzowie. Przecież to są mistrzostwa w starcie i przejechaniu pierwszego łuku! Błagam, nie mówcie, że jak ktoś wyprzedzi na trasie juniora Falubazu albo naszego Woźniaka to oznacza, że mamy tor do walki… DNO!

Jeśli chodzi o postawę zawodników to nie mam sumienia osądzać ich z całą stanowczością (no, może poza Kildemandem) bo jak dla mnie to oni przede wszystkim walczą z torem i tym co na dzisiaj przygotował im trener Chomski z przyjaciółmi. Taczka piachu na linię startową 3 godziny przed meczem? To jakieś żarty? No ale jednak kilka odczuć:

- Woźniak – niektórzy dzisiaj pewnie zdziwieni, że Szymek nie pokazał jaj. On ich nie ma i nie miał nigdy. To jest zawodnik, który ma wystartować, i spokojnie dowieźć do mety to co się da. Taka jego rola, 6 pkt. w 4 biegach, jak na niego nie jest źle.

- Kildemand – stabilnie.

- Kasprzak – Krzychu nam się budzi. Szkoda tych dwóch zer na koniec, no ale trafił tam na najbardziej rozpędzone lokomotywy dzisiejszego meczu.

- Thomsen – zaczynam naprawdę lubić jazdę tego zawodnika, ale czy ta awaria najlepszego silnika to nie jest początek końca Andersa? Bardzo pechowy mecz, gdyby nie defekt to być może zakręciłby się w okolicach 10 punktów!

- Zmarzlik – naprawdę przykro patrzy się na to jak Bartek męczy się na trasie…

- Bartkowiak – te zera mnie martwią. Jakiś Krakowiak i Pawliczak punktują po dwa biegi, a nasz zawodnik okrągłe zero?

- Karczmarz – brawo, nie mam do czego się przyczepić. Zero w ostatnim biegu nieistotne, ten zawodnik nie musi robić punktów z rezerwy na Pedersenie i Dudku.

Chciałoby się powiedzieć jeszcze trochę o sytuacji w klubie, ale ochłonę i poczekam na komentarze chociażby zawodników i trenerów.

mazinho 

Wysłany: 2019-05-05, 21:37   

Typowałem naszą porażkę i zdobycie ok 41 punktów i tak właśnie było. Wynik także mnie nie zaskoczył. Zaskoczył mnie jedynie początek i dobra jazda pary Kasprzak - Thomsen i dobra dyspozycja Karczmarza. Po 8 biegu wynik 28:20 dla nas...I wówczas nie rozumiem pewnych decyzji:

1) Karczmarz w biegu 8 wykorzystuje pole C, które od połowy i az do końca zawodów było najlepsze i przywozi 5-1. Dlaczego w kolejnym biegu nie jedzie Karczmarz? Wówczas 2 biegi odjechał już Kildemand, jechała 4 naszych seniorów i nie rozumiem dlaczego nie jechał Karczmarz? Kildemand wyprzedził tylko beznadziejnego na poczatku meczu Jensena oraz juniora KRakowiaka. Czyli maks co Dun moze zrobic - objechac juniora oraz 5 seniora. Swoją robotę wykonał i zamiast oczywistej zmiany...nagle trener Chomski daje start Kildemanda, uwaga po to, aby...go nie dołować i budować. Pytam się po co go budowac? Kildemand w obecnej formie jest w stanie objechac jedynie słabych juniorów i przy farcie jakiegoś najsłabszego seniora. Karczmarz na pewno gorzej by nie pojechał, a trener niczego nie ryzykował!!!! Zmiane zrobil, która byla oczywista. Kildemand przywiózł oczywiste 0, a Karczmarz został wpuszczony...na najgorsze pole i parę: Pedersen - Dudek.

2) Piszę po raz enty, Chomski ta durną taktyką - wystawianie słabszego juniora na 12 bieg sabotuje drużynę. Jest 33:33, moze tam wyjechać Karczmarz i zrobić różnicę,ale nie...lepiej wystawic tam Bartkowiaka i prosić się o porażkę/maks remis. Tym bardziej, że Bartkowiak mogl dzisiaj jedynie powalczyc z Pawliczakiem i sądze, że w 4 biegu by z nim wygrał. A Chomski tej bzdurnej taktyki nie chce zmieniac i na kolejny mecz u siebie w 12 biegu jedzie Bartkowiak!!!!!!

Odnośnie naszych zawodników. Żużlowcy nie chcą brać udziału w treningach i nie biorą w wiekszości, bo tor...za każdym razem jest o 180 % inny niż na meczu. Trener wraz z toromistrzem nie dość, że nie robi toru pod widowisko, to jeszcze nie pomaga naszym zawodnikom. To jest jakaś kpina i żart.

Poza tym myślenie taktyczne. Skóra najsłabszego seniora zestawia na prowadzacego pare, tylko po to, aby miec go na 12 bieg i na najslabsza pare miejscowych. Dzięki temu swoj najslabszy punkt przykrywa i atakuje w biegach numer 11 i 13. U nas takiej odwagi nie będzie NIGDY!

Jedyna recepta na chwilę obecną. Wyrzucenie trenera Chomskiego. Im szybciej to nastąpi, tym szybciej mamy szansę cokolwiek uratować w tym sezonie. Zespół jest słaby, ale trener nie daje kompletnie NIC. I nie rokuje, by cokolwiek więcej dać.

Rownie dobrze program wypełniać może podprowadzająca, a tor nam przygotuje pogoda. Na nominowane wybiera się najlepiej punktujacych z klucza - pole A/B jedzie ten co ma wiecej punktów. Rezerwa taktyczna jest w 4 serii sartow - najlepszy za najsłabszego. Sklad tez taki sam: trójka prowadzacych parę: Szymek Krzychu, Bartek, z czego Bartek musi mieć juniora w parze. Własnie tak tą drużynę prowadzi - wykreśl słowo - nie prowadzi trener Chomski.

Podsumowając. Wynik spodziewany. Mizeria na torze, sztab szkoleniowy do bani: z zestawieniem składu, brak odwaznych zmian (jak wprowadzenie Karczmarza w biegu 9) plus słaba atmofera na trybunach, w zasadzie jej brak sprawiły, że to były smutne derby. Coś u nas jest nie tak, idziemy zgodnie z przewidywaniami na miejsca 6-8. Nic wiecej z tego nie wydusimy.

Meczem o wszystko jest mecz we Wroclawiu. Mammy paradoksalnie tam wieksze szanse na wygrana niz u siebie z Falubazem. W przypadku porażki - później Grudziadz z Przemkiem Pawlickim wbije nam gwóźdź w trumnę z napisem 1 liga!

Drużyny nie wymienimy, trenera, może nawet wspólnie z toromistrzem TAK. Im szybciej to nastąpi tym lepiej dla nas.

Tak statystycznie Chomski wypada w pojedynkach derbowych z Falubazem:

Kilka słów odnośnie trenera Chomskiego. Nasz trener z Falubazem wygrywa średnio co 3 mecz. W przeciągu ostatnich 13 lat wyglądało to tak:

W Gorzowie:

2006 rok - 45:45 i 40:49
2008 rok - 41:49
2009 rok - 49:41, 44:46
2015 rok - 48:42
2016 rok - 44:46
2017 rok – 45:45, 52:38
2018 rok – 49:35
2019 rok – 41:49

łącznie u siebie:11 meczów: 4 wygrane, 2 remisy i 5 porażek
w Zielonej Górze: 10 meczów 3 wygrana 1 remis 6 porażek

Ogólny bilans - 21 meczów: 7 wygrane, 3 remisy, 11 porażek

Wniosek jest prosty, Falubaz, gdy tor przygotowuje Stanisław Chomski jedzie jak po swoje.. Świetnie czuje się też na torze "ala Chomski" Piotr Protasiewicz. Kiedy pana Stanisława brakowało, to "Pepe" w Gorzowie nie zrobił nawet 10 punktów, często mając problem ze składaniem się w łuk.

Ciekawe skąd bierze się taka niemoc Chomskiego, co do Falubazu. Taki trener Paluch nie miał problemu z Falubazem, nawet mając w składzie Hlibów, Sundstroemów, Gapińskich, czy Świderskich.

Stanisław Chomski jest po prostu 9 zawodnikiem Falubazu.

Odnośnie toru: zobaczcie sobie w ten link, od kogo zaczely sie zmiany przy tej nawierzchni: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/637278/beda-duze-zmiany-na-torze-w-gorzowie-stal-wymieni-nawet-cala-nawierzchnie

Teraz nie ma ani widowiska, ani or nie sprzyja naszym. Brawo!
Ostatnio zmieniony przez mazinho 2019-05-05, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  

as35 

Wysłany: 2019-05-05, 22:09   

marhyl napisał/a:
Nawet gdyby odstawić Kildemanda od składu,kto w jego miejsce?
Nasi rezerwowi to żadne tuzy.Może warto spróbować młodego Riss-a.

Nawet wolne pole w miejsce Kildemanda nie zrobi mniej niż ten zawodnik. Ten sezon mamy w plecy ale taki Riss może się przydać w przyszłym. Trzeba go jednak sprawdzić i dać mu szanse. To wszystko mrzonki jednak dopóki miejsce trenera zajmuje Chomski.

[ Dodano: 2019-05-05, 23:17 ]
PatriotKSSG napisał/a:

Co nam powie Stanisław Chomski po tym meczu? Za zimno było? Dopiero wjeżdżamy w sezon? Ktoś musi przegrać, a ktoś wygrać? A może zadowolony powie, że na Śląskiej było fajne ściganie no bo przecież ktoś tam czasem minął Krakowiaka albo Pawliczaka na pierwszym łuku.

Wcześniej zaproponowałem konkurs na wypowiedź zajmującego miejsce trenera.

PatriotKSSG napisał/a:
Cholera jasna, czy ktoś w tam w tym kółku wzajemnej adoracji w końcu walnie pięścią w stół i zarządzi jakieś konkretne działania w temacie tego pieprzonego toru?! Ja po prostu NIE WIERZĘ, że już kolejny mecz Bartosz Zmarzlik nie potrafi przez 4 okrążenia wyprzedzić przeciwnika na własnym torze! Najnudniejszy mecz sezonu jak zwykle w Gorzowie Wielkopolskim. Ja podziwiam komentatorów, że są w stanie o czymś w miarę sensownie mówić przez pozostałe 3,5 okrążenia po starcie biegu w Gorzowie. Przecież to są mistrzostwa w starcie i przejechaniu pierwszego łuku! Błagam, nie mówcie, że jak ktoś wyprzedzi na trasie juniora Falubazu albo naszego Woźniaka to oznacza, że mamy tor do walki… DNO!

Odpowiadam: NIKT. To kółko adoracji ma w doopie Kibiców. Kasa leci w każdej lidze :-) .

PatriotKSSG napisał/a:
Taczka piachu na linię startową 3 godziny przed meczem? To jakieś żarty?

Możesz rozwinąć?

PatriotKSSG napisał/a:
Chciałoby się powiedzieć jeszcze trochę o sytuacji w klubie, ale ochłonę i poczekam na komentarze chociażby zawodników i trenerów.

Czekam jak ochłoniesz. Ponoć, młyn dostał zakaz oprawy na ten mecz- może dlatego byli cicho. Oczywiście falubazy szmatę wnieśli. Naszym Zmora zabrania - falubazom pozwala. C

Michu5 

Wysłany: 2019-05-05, 22:20   

Komunikat z Facebooka Stalowców:

Krótko chcemy też poinformować, że mamy dosyć dziwnego podejścia prezesa Zmory do nas, kibiców. Wcześniej chcieliśmy porozmawiać z klubem o tych sprawach, jednak główna osoba decyzyjna w klubie czyli prezes Zmora nie miał dla nas czasu. A prób spotkania było kilka. Stwierdziliśmy, że skoro Pan Zmora nie ma dla nas czasu to i my tego czasu nie będziemy mieć dla niego. Wszystko zaczęło się przez zajścia z ochroną w Częstochowie kiedy to ochrona nadużyła swoich uprawnień. Dziś mamy zakaz wniesienia oprawy, zbierania pieniędzy do puszek na kolejne oprawy, zakaz wniesienia bębna, nagłosnienia i flag na nasz stadion przez nasze wladze klubu. Wszyscy którzy chcą pokazać, że nie podoba sie im postępowanie naszego klubu i które potępiają takie zachowania i tak wysokie ceny biletów, widzimy się w sektorze 60. Wszyscy jednym głosem sprzeciwimy sie temu zarządowi.

Czyżby zarząd Stali przechodzi już syndrom oblężonej twierdzy?

kibicgorzowski 

Wysłany: 2019-05-05, 22:28   

5 trójek zespołu w tym 2 juniora .7 wyścigów przegrali 13 :29 .to jest nokaut.i jakieś wypowiedzi że nie umieli przeczytać toru .śmiech amatorka .walka o miejsca 6-8 .Z Lublinem i Toruniem.

Odpowiedz do tematu