Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obecna sytuacja w Stali Gorzów. Pytania, sugestie
Autor Wiadomość
grochu_92 

Wysłany: 2019-07-29, 07:18   

Tylko Krzysiek dobrym sezonem podbija sobie stawkę za którą później jedzie do tyłu. To nie jest korzystne dla nas. A niestety to nie jest jednorazowe tylko to się zaczyna powtarzać i widać nie ma na to recepty. A na pewno ma nie mały kontrakt. Wiadomo, że muszą być Polacy ... I w związku z tym któryś z nich zostanie co nie zmienia faktu, że nie są to liderzy. Szymon co najwyżej może być pod nr 4/12 w ostateczności.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2019-07-29, 08:28   

Największe zmiany muszą zajść u góry.
1. Prezes do zmiany
2. Sztab szkoleniowy do zmiany
3. 3 zawodników do zmiany
--->
Ja osobiście wymieniłbym Kildemanda i Woźniaka i próbował zostawić KK ale podobnie jak w 2015 roku, czyli mocno kontrakt w dół, jak się poprawisz, to wrócisz na gwiazdorską ścieżkę.
KK po takim sezonie wcale nie będzie mógł liczyć na dobry kontrakt w innym ośrodku, przecież Miesiąc jeździ lepiej w Lublinie.
Czyli gdyby Krzychu został to mamy do wymiany Woźniaka i Kildemanda.
Ja tu bym wziął tak: PUK-a lub Doyla/Pedersena i do tego Worynę lub Kułakova/Lahtiego.
Jak ROW awansuje to wiadomo, że Woryna nie do wydarcia -> więc wtedy można by powalczyć o Kułakova.
Do by wyglądało wtedy tak:

1.Doyle/PUK/Pedersen
2.Kułakov/Lahti
3.Kasprzak
4.Thomesen
5.Zmarzlik
6.Nowacki/-ten nowy młody z motocrosu
7.Bartkowiak

Wziąć jedną dobrą strzelbę i do tego kogoś ambitnego, głodnego sukcesu z 1 ligi. Zobaczcie, gdyby zamiast Kildemanda jeździł Doyle (mamy wtedy dwie mega armaty) to właściwie walczymy o złoto.

lomboNET 

Wysłany: 2019-07-29, 08:31   

Jakiekolwiek dyskusje możemy sobie darować dopóki nie dowiemy się jakimi finansami dysponujemy...

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-07-29, 09:12   

yagr napisał/a:

1. poz. lidera - wakat
2. druga linia ( Kasprzak , Woźniak , Thomsen )
3.poz. lidera - wakat
4. druga linia ( Kasprzak , Woźniak , Thomsen )
5 lider - ZMARZLIK
6.pierwszy junior - wakat
7.drugi junior - BARTKOWIAK

Ja myślę, że nie stać nas na dwóch nowych liderów, więc trzeba w 2020 kleić z tego, co się po części ma:
1. lider - wakat
2. Thomsen
3. Woźniak
4. Kasprzak
5. Zmarzlik
6. junior - wakat
7. Bartkowiak
O ile lidera można gdzieś wyczaić, bo będą ruchy jak zawsze po sezonie, to drugiego juniora nie mamy. I pomyśleć, jak by ta drużyna wyglądała z np. Vaculikiem pod 1...

pimpsson 

Wysłany: 2019-07-29, 10:14   

Ale przecież PUK już jest - Powolny Upadek Klubu ;-)
Je...ał ich pies!!!"

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2019-07-31, 14:37   

Ciekawi mnie po co rozszerzono zarząd o dwóch kolejnych członków? Czy jest to przygotowanie Zmory do oficjalnego oddania władzy w klubie i sterowania nim z tylnego siedzenia czy desperacka próba ratowania Stali poprzez pośrednika-biznesmena, który będzie potrafił znaleźć sponsorów i zasypie finansową dziurę/dziury? :roll:

Michu5 

Wysłany: 2019-07-31, 15:42   

A ja podbijam pytanie, na które nikt nie odpowiedział w shoutboksie. Co miał na myśli Olkowicz w poniedziałkowym magazynie w Eleven, mówiąc o tym, że jakaś kobieta może odegrać lub odgrywa w tym zamieszaniu w Stali jakąś rolę? Cytuję z pamięci, na pewno niedokładnie, ale mam nadzieję, że sens wypowiedzi jest zrozumiały.

GM 

Wysłany: 2019-07-31, 15:49   

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Jeśli ktoś ma postawić nasz klub i zawodników na nogi to tylko ona. Jak wpadnie to będzie na torze taki zapier...l że nie będzie czasu zatankować,

:mrgreen:

PavelN11 

Wysłany: 2019-07-31, 16:18   

Michu5 napisał/a:
A ja podbijam pytanie, na które nikt nie odpowiedział w shoutboksie. Co miał na myśli Olkowicz w poniedziałkowym magazynie w Eleven, mówiąc o tym, że jakaś kobieta może odegrać lub odgrywa w tym zamieszaniu w Stali jakąś rolę? Cytuję z pamięci, na pewno niedokładnie, ale mam nadzieję, że sens wypowiedzi jest zrozumiały.

Może chodziło mu o panią menadżer naszego gwiazdora Rafała. Z tego co wiem to co roku ostro miesza w głowie Karczmarza.

yagr

Wysłany: 2019-07-31, 19:37   

Jak naprawić to co zostało ……………. tu można sobie wpisać dowolny wyraz ?
Po pierwsze - bezwzględnie wszelkimi sposobami utrzymać się w lidze !!!
Po drugie - pozyskać kogoś z szóstki Sajfutdinow, G. Łaguta , Doyle , Madsen , Vaculik , Woffinden
Po trzecie - pozyskać kogoś z tej trójki Iversen , J. Holder , Drabik a najlepiej tych pierwszych dwóch w pakiecie
Po czwarte - Uczynić z naszego toru twierdzę nie do zdobycia !!! Może trzeba coś dosypać , może trzeba coś odsypać , może trzeba zmienić gościa na traktorku , może trzeba zmienić geometrię , może trzeba dosypać tej glinki , której bała się cała "Polska"
Po piąte - podziękować wszystkim zawodnikom , osobom funkcyjnym i innym za sukcesy z lat ubiegłych
Po szóste - pożegnać się z niektórymi zawodnikami, osobami funkcyjnymi i innymi.
Po siódme - dosprzętowić podstawowych juniorów w najlepsze silniki i umożliwić dostęp do najlepszych tunerów
Po ósme - dać ostatnią szansę juniorowi i albo trafi na seniorkę albo trafi pod 8-kę i będzie łatał dziury albo .... do widzenia.
Po dziewiąte - zadbać o kibiców , zadbać o młyn
Po dziesiąte - spłacić ten mityczny i wiecznie nie kończący się kredyt
Po jedenaste - połączyć fukncje kierownika drużyny , managera , trenera i psychologa. Do tego wszystkiego wystarczy jedna osoba , no może + jakiś asystent

Reasumując - mamy w klubie bałagan , mamy za przeproszeniem burdel w prawie każdej dziedzinie i już najwyższy czas zacząć sprzątanie . Nie ma ludzi niezastąpionych i ci którzy uważają inaczej nie powinni się obrażać a mam tu na myśli w szczególności Stanisława Chomskiego , Ireneusza Macieja Zmorę , Rafała Karczmarza , Petera Kildemanda , Szymona Woźniaka , Krzysztofa Kasprzaka , Jarosława Gałę .
Niech Ci nieliczni których tu wymieniłem uderzą się w piersi i powiedzą publicznie , że nic nie mają sobie do zarzucenia, że według nich wszystko jest okey.Bo według nas kibiców nic nie jest okey. Kiedy są sukcesy - chwalimy , kiedy są porażki - krytykujemy ale kiedy widzimy , że to co się dzieje aktuaknie nie daję nadziei na przyszłość , nie daje nadziei na poprawę to mówimy sobie do widzenia. Tak jest na całym świecie - za błędy , za porażki trzeba zapłacić i to słono. I trzeba to panowie wymienieni przyjąć to z honorem i godnoscią. Oczywiście o ile się to ma.

lupus 

Wysłany: 2019-07-31, 20:15   

yagr napisał/a:
Jak naprawić to co zostało ……………. tu można sobie wpisać dowolny wyraz ?
Po drugie - pozyskać kogoś z szóstki Sajfutdinow, G. Łaguta , Doyle , Madsen , Vaculik , Woffinden
Po trzecie - pozyskać kogoś z tej trójki Iversen , J. Holder , Drabik a najlepiej tych pierwszych dwóch w pakiecie
Po siódme - dosprzętowić podstawowych juniorów w najlepsze silniki i umożliwić dostęp do najlepszych tunerów
Po dziesiąte - spłacić ten mityczny i wiecznie nie kończący się kredyt

obawiam się, że z tych trzech punktów realnie do zrobienia są 2 lub 3 lub 7, nie naraz tylko jeden z nich. Wg mnie zbyt niejasne są finanse, tzn za mało o nich wiemy a szczególnie te roszady z wpisami w KRS. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2019-07-31, 22:24   

1. Woźniaka zostawić. Nie, jako prowadzącego parę, ale jako 2 linię. Jeżeli już mamy pożegnać Kasprzaka, to nie możemy Woźniaka.
2. Oczywiście na sezon 2020 zostawiłbym Kasprzaka w klubie. Sezon parzysty - Krzychu jedzie. 8-)
3. Sprowadzić Staszewskiego z Ostrowa i zastąpić nim Chomskiego.
4. Zrobić tor, przyczepny, równy, do walki.
5. Dosprzętowić juniorów, pozwolić na objęcie ich mecenatem przez sponsorów indywidualnych.
6. Żeby punkt 5 był możliwy do spełnienia, Zmora musi odejść z klubu.
7. Zrobić porządek w klubowych finansach. Znaleźć sponsora strategicznego na poziomie 1-3 mln PLN.
8. Koniecznie mieć rezerwowego, który może dać szansę zastąpić któregoś z gorzej spisujących się seniorów podczas meczu (Jakobsen, Chlupac, Kvech itp. itd.)
9. Odzyskać zaufanie kibiców.
10. Utrzymać Bartosza Zmarzlika. Ten punkt przewrotnie powinien być nr 1. :-)

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2019-08-01, 21:20   

Z tego co pamiętam to Bartek ma ważny,podpisany kontrakt do 2020 roku.
Wożniak jako jeden z nielicznych jedzie swoje.Obecnie ma średnią 1,87 a rok temu
miał 1,63.Poprawił się o 10 pozycji w rankingu PGE Ekstraligi.
Więc jego bym nie tykał,to jest solidna druga linia.
Thomsen też raczej się sprawdza.Przedział punktowy 6-9 pkt,średnia 1,74 pkt.
Największy problem to Kasprzak który ostro zapikował w dół.
W 2018 miał 7 średnią w lidze 2,21 a obecnie jest 33 średnia 1,50 pkt.
Kasprzak zanotował chyba największy spadek średniej w lidze.
To samo tyczy się Karczmarza, który mocno obniżył loty.
1,37 spadek na 1.08 i 50 pozycja w rankingu.Spadek o 11 pozycji.
Jest jeszcze jedna kwestia.Zawodnicy oczekujący,rezerwowi.
Ellis to pomyłka,ekstraliga go przerosła.Dlaczego nie wypróbowano Riss-a,
tylko oddano Go do Kolejarza,a teraz sciąga się Jacobsena.
Chyba że na przeszkodzie staneły pieniążki.

yagr

Wysłany: 2019-08-01, 23:50   

A teraz na dobranoc coś z folkloru lub jak kto woli z serii Mission Impossible.

XII kolejka
Lublin 38 - Częstochowa 52 ( 2:1 )
Grudziądz 44 - Zielona Góra 46 ( 0:3 )
Gorzów Wlkp. 39 - Leszno 51 ( 2:1 )

XIII kolejka
Lublin 41 - Gorzów Wlkp. 49 ( 0:3 )
Częstochowa 43 - Grudziądz 47 ( 3:0 )

XIV kolejka
Gorzów Wlkp. 43 - Częstochowa 47 ( 3:0 )
Grudziądz 41 - Lublin 49 ( 2:1 )

Tabela końcowa
4. Gorzów Wlkp. 16 pkt.
5.Częstochowa 16 pkt.
6.Grudziądz 15 pkt.

Te wyliczanki to z dedykacją dla prezesa , który jest miłośnikiem matematyki.
Niemniej nadal wszystko jest jeszcze możliwe, choć już nie wszystko zależy od nas samych.
Wystarczy wygrana Grudziądza już dzisiaj z Zieloną Górą lub wygrana Częstochowy w Lublinie i jest po sprawie.

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2019-08-02, 09:27   

yagr napisał/a:

XII kolejka
Lublin 38 - Częstochowa 52 ( 2:1 )Lublin dostanie dwa punkty za przegraną a Częstochowa bonus za zwycięstwo!? Poprzedni mecz Częstochowa wygrała 52:38
Gorzów Wlkp. 39 - Leszno 51 ( 2:1 )Stal dostanie dwa punkty za przegraną a Leszno bonus za zwycięstwo!? Poprzedni mecz Leszno wygrało 51:39

Albo ja nie zrozumiałem Twoich wyliczeń albo coś sknociłeś.
Proponuję abyś ściągnąć plik PGE Ekstraliga.xls i powtórzył swoje wyliczenia. Arkusz sam wyliczy końcowe punkty.

pietrex 

Wysłany: 2019-08-02, 11:29   

zabulaF napisał/a:
yagr napisał/a:

XII kolejka
Lublin 38 - Częstochowa 52 ( 2:1 )Lublin dostanie dwa punkty za przegraną a Częstochowa bonus za zwycięstwo!? Poprzedni mecz Częstochowa wygrała 52:38
Gorzów Wlkp. 39 - Leszno 51 ( 2:1 )Stal dostanie dwa punkty za przegraną a Leszno bonus za zwycięstwo!? Poprzedni mecz Leszno wygrało 51:39

Albo ja nie zrozumiałem Twoich wyliczeń albo coś sknociłeś.
Proponuję abyś ściągnąć plik PGE Ekstraliga.xls i powtórzył swoje wyliczenia. Arkusz sam wyliczy końcowe punkty.

Kolega pisał o ewentualnej wygranie Lublina i Gorzowa wiec ta wyliczanka mission impossible w świetle matematyki i statystyki prawidłowa ;)

yagr

Wysłany: 2019-08-02, 12:20   

Kolego powyżej.
Gdybyś się przyjrzał dobrze to zauważyłbyś , że te wszystkie wyniki to są z rundy zasadniczej a nie moje jakieś tam widzi mi się . Natomiast to co w nawiasie to punkty życzeniowe , które mogą ale nie muszą wypaść, choć z naszego punktu widzenia fajnie by było. Zresztą już za kilka godzin dowiemy się czy jest już "pozamiatane" , czy jeszcze ta "bajka" będzie trwać przynajmniej do niedzieli a może nawet do następnej kolejki.
Czyli jeszcze raz już tak po chłopsku.
To oznacza to ni mniej ni więcej tylko to , że Zielona wygrała u siebie z Grudziądzem 46:44 i życzeniowo dzisiaj wygra obojętnie w jakim rozmiarze zgarniając 3 punkty.
Jeżeli te dzisiejsze wyniki "odpalą" to nie widzę powodu dla którego Leszno miałoby się "zarzynać " w niedzielę ze Stalą. Byłaby szansa , że mogliby nas mieć w play off i byłaby jeszcze jedna niepowtarzalna szansa powyzywać i wygwizdać Zmarzlika. Oni tego potrzebują jak byk krowy, tym bardziej , że na litość naszych kibiców wobec "Neymara" bym nie liczył.

TOMEK

Wysłany: 2019-08-02, 20:02   

I ja mu wtedy mówię: daj Kildemanda w taktycznej :mrgreen:

Chomski won!

yagr

Wysłany: 2019-08-04, 23:26   

Z piekła do nieba. Fantastyczna wygrana choć szkoda , że tak późno. Szkoda tych głupio potraconych punktów z całego sezonu ale z dwojga złego to lepiej już te późno niż wcale. Dzisiaj Bartkowi wyraźnie nie szło. Dlaczego nasz lider w pewnym sensie zawiódł ? Co się takiego stało , że nijak nie mógł wyprzedzić rywali ? Na szczęście dzisiaj mieliśmy drużynę !!! Już pomijam , że prawie każdy dorzucił bardzo ważne punkty ale z upartością maniaka zawsze twierdziłem i nadal to podtrzymuję , ze jeśli pojedzie Krzysztof to będziemy mieli wygrane mecze. No i pojechał a do tego przy słabiej punktującym Bartku na miarę naszych oczekiwań swoje pojechał Szymon. Nie wiem czy oni coś z tego co piszemy czytają ale dzisiaj byli jak osławieni muszkieterowie - jeden za wszystkich , wszyscy za jednego. BRAWO !!!
A teraz najciekawsze - matematycznie nadal możemy być w czwórce choć oprócz samych siebie niestety musimy liczyć na korzystny układ wyników innych ekip.
Bez zbędnego filozofowania - nadzieję do ostatniej kolejki daje nam najmniejsza z możliwych wygrana w Lublinie to raz. Dwa - wygrana Częstochowy z Grudziądzem nie więcej niż 47-43.
Jeżeli te dwa warunki zostaną spełnione to zostajemy do końca w grze.
I jeszcze może nie na temat ale wielkie , wielkie gratulacje dla Bartka za SGP. Jeżeli ktoś ma tv z możliwością stop klatki niech sobie obejrzy reakcje widzów tuż po zakończeniu biegu finałowego. Tam jest bardzo interesujący obrazek - grupa ubranych na zielono ludzi kobiet i mężczyzn , niektórzy stoją większość siedzi a miny co najmniej jakby na pogrzebie byli. A wystarczyłoby , żeby chociaż Vaculik wygrał i wpadliby w ekstazę. Gdyby to byliby kibice Gorzowa a wygrałby Dudek i zobaczyłbym taki obrazek , taką reakcję byłoby mi osobiście cholernie wstyd i to dłuuuugooo bardzo dłuuuugooo wstyd. Co to za mentalność ? Co z tymi ludźmi jest nie tak ?
No i na sam koniec. Mamy fajnych kibiców, mamy fajny stadion, Niestety ale pomimo dzisiejszej victorii chyba nadal mamy tor do d.py. Na szczęście i jestem jako "Stalowiec" z tego dumny mamy na stadionie bardzo dużo ślicznych dziewczyn i jeszcze więcej pięknych kobiet ( co było widać i słychać ). Tylko ślepy by tego nie zauważył.

PavelN11 

Wysłany: 2019-08-05, 13:24   

yagr napisał/a:

I jeszcze może nie na temat ale wielkie , wielkie gratulacje dla Bartka za SGP. Jeżeli ktoś ma tv z możliwością stop klatki niech sobie obejrzy reakcje widzów tuż po zakończeniu biegu finałowego. Tam jest bardzo interesujący obrazek - grupa ubranych na zielono ludzi kobiet i mężczyzn , niektórzy stoją większość siedzi a miny co najmniej jakby na pogrzebie byli. A wystarczyłoby , żeby chociaż Vaculik wygrał i wpadliby w ekstazę. Gdyby to byliby kibice Gorzowa a wygrałby Dudek i zobaczyłbym taki obrazek , taką reakcję byłoby mi osobiście cholernie wstyd i to dłuuuugooo bardzo dłuuuugooo wstyd. Co to za mentalność ? Co z tymi ludźmi jest nie tak ?

Tam jest tak od zawsze ;) Wcześniej tez kibicowali jakiemuś Hankockowi czy Doylowi, czyli typowym najemnikom, dlaczego? Nie mam pojęcia, tam jest po prostu jakaś chora mania klubu, nie ważne czy Polak, ważne że FALUBAZ musi wygrać, mimo że z Falubazem to za wiele wspólnego nie ma.
Wiadomo też na pierwszym miejscu kibicuję Bartkowi, a dopiero później Dudkowi i Kołodziejowi (Janowskiego po prostu nie lubię, bo to cwaniaczek), ale jak np jezdził w GP Jensen, Puk czy Zagar to chyba nikt się tu tym specjalnie nie podniecał, tam jest inaczej ;)

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2019-08-09, 21:25   

yagr napisał/a:
pozyskać kogoś z tej trójki Iversen , J. Holder , Drabik a najlepiej tych pierwszych dwóch w pakiecie
TOMEK napisał/a:
PUK chetnie, ale to dalej malo.
boberGW napisał/a:
Co wy z tym Ljungiem ciągle? To jest zawodnik wiekowy i na pierwszą ligę. Tu jest potrzebny solidny ligowiec, może być Puk.
Thorgal napisał/a:
Jesli chcemy liczyc sie w walce o medale potrzebujemy Puka

Na pewno Iversen będzie dla Was wzmocnieniem w nadchodzącym sezonie?
W ostatnich trzech meczach zdobył 14 + 7 + 0 = 21 punktów - czyli średnio na mecz wypada 7 punktów.
Ma wybuchy formy ale też potrafi jechać jak dzisiaj...

yagr

Wysłany: 2019-08-10, 03:56   

Iversen w Stali ? Się odbuduje ! A tak na poważnie to już skończmy raz na zawsze z tym mitem o odbudowywaniu się w Gorzowie. To jest już w tej chwili tak prawdziwe jak mityczna legenda o Toruniu który nigdy nie spadł i nie spadnie. Cytując "klasyka" Siarę z filmu wiadomego... no i w piz.u wylądował. No i wylądowali choć jeszcze mają do dyspozycji entliczek pętliczek zielony stoliczek. Tylko , że ratowanie ekipy która zdobyła raptem 3 punkty to już pachniałoby kryminałem. To dobrze dla wizerunku ligi , że chociaż są ten nędzne punkty a nie czyste 0. Tylko dlaczego to my daliśmy im to w prezencie ?
Pytanie do zorientowanych ? A co jeśli pojedziemy w barażach ? Chodzi mi o aspekt finansowy. Czy stracimy na tym finansowo i o jakich kwotach mniej więcej mówimy , czy może jednak na tym jednym , jedynym dodatkowym meczu zyskamy coś finansowo ?
Gdzieś coś , ktoś mówił czy też pisał , że mecz barażowy o utrzymanie to jest się w plecy 500 tys zł. Co do dalszej rywalizacji to chyba przyjdzie trzymać kciuki za Wrocław co by mając na uwadze Bartka finał IMP mógł pojechać nie ponownie w Lesznie( choć tam i tak mu idzie świetnie) a właśnie we Wrocławiu lub gdziekolwiek indziej np. w Częstochowie która nie ma polskich liderów.
Jeżeli chodzi o naszą STAL Gorzów to już teraz możemy powiedzieć, że plan postawiony przed zespołem na ten sezon nie został zrealizowany i w związku z tym niestety a dla innych właśnie stety czas na zmiany. Mam nadzieję na lepszy przyszły sezon i już tylko nikogo nie odbudowywujmy.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-08-10, 08:36   

Musimy zdobyć bonus w Lublinie po to, aby:
- ułatwić sobie sytuacje w drodze do uniknięcia barażu
- sprawić, aby ostatni mecz w Grudziądzu nie był meczem o "pietruszkę" dla GKM-u i aby musieli jechać na pełnej koncentracji do wygraną
- liczyć w ostatniej kolejce tylko na siebie (czytaj wygrana z Włókniarzem)

Co do barażu myślę, że na pewno jest to dla klubu wielka strata finansowa. Jedziesz przy pustych trybunach u siebie, masz kolejny wyjazd.

Co do powrotu Iversena jak jestem jak najbardziej na tak. PUK to traki trochę częstochowski Holta, który jak wracał do CKM nagle zaczynał znów robić punkty. Moim zdaniem Iversena "zabiła" motoarena, na której nigdy nie potrafił dobrze punktować. Dlatego moim zdaniem po powrocie do Stali zacznie znów punktować na solidnym poziomie.

Moim marzeniem byłoby pozostawienie KK i Szymona oraz dokoptowanie PUK-a. Wtedy z czystym sumieniem mamy zespół na walkę o medale.

W kuluarach mówi się, że odejście Vaculika co po części spowodowało niską frekwencję i powiększenie dziury budżetowej.

Zobaczcie, że pomimo fatalnego sezonu play-off w tym sezonie i tak był w zasięgu. Wystarczyło zdobyć te dodatkowe 3 oczka na Toruniu i dziś bylibyśmy dalej w grze. Śmiem twierdzić, że prawdopodobnie w tych play-offach byśmy dziś byli. Może to głupie co napisze, ale my mieliśmy trochę "pecha" trafiając na Toruń w 7-8 kolejce. Akurat wtedy oni mieli nadzieję na utrzymanie i jechali z "nożem na gardle". Prawdopodobnie jakbyśmy tam jechali teraz lub w ostatnich 2-3 kolejkach mielibyśmy wygraną.

Co do przedsezonowego celu chyba jednak jesteśmy blisko realizacji, bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach na liczył w tym składzie na więcej niż 5-6 miejsce.

boberGW 

Wysłany: 2019-08-10, 10:15   

KK musi zostać i koniec. Niech Zarząd zacznie w końcu słuchać kibicow. Oddaliscie Puka, Vaculika, dość już tego. KKma zostać, a jeśli z tym milikiem za niego to prawda to ktoś ma problemy z głową. Musi być trzech Polaków, i nie widzę innej opcji.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2019-08-10, 13:11   

Krzysztof Kasprzak ma zostać w Stali Gorzów na 2020 r. Panie Zmora, Grzyb i inni nie spieprzcie tego!!

Odpowiedz do tematu