Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obecna sytuacja w Stali Gorzów. Pytania, sugestie
Autor Wiadomość
as35 

Wysłany: 2019-09-14, 19:59   

No cóż nasz profesjonalista ..... nie będę zie znęcał.... 4 punkty.....
Pani 'menagier" to ile musi dostawać za punkt? Może do Stali Rzeszów odejdzie? A może Falubaz....
Chłopie albo weźmiesz jaja w garść i zaczniesz pracować albo skończysz jak wielu podobnych sisusmajtkowych idoli! W żużlu kobiety sprawdzają się (to nie sexizm) na trybunach. Nie w parkingu!.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2019-09-18, 21:44   

Długo zastanawiałem się, w który wątek to wrzucić i wybrałem ten, bo są to niejako odpowiedzi na pytania, które wielu z nas nurtowały i nurtują. Przeczytajcie, myślę, że warto, bo w końcu ...

Rafał Karczmarz przemówił

Nigel 

Team: STAL

Wysłany: 2019-09-18, 22:01   

Po przeczytaniu tego wywiadu mam taką sugestię dla Rafała: odpuść sobie internet, nie marnuj czasu na czytanie wszystkiego o sobie tylko wykorzystaj go na treningi.

lupus 

Wysłany: 2019-09-19, 05:07   

To nie można tak było od początku??? A nie zwalać winę na wszystkich i na wszystko. To o to były tu pretensje. Potrzeba DOBREGO doświadczonego psychologa.

PavelN11 

Wysłany: 2019-09-19, 05:47   

Zmiana narracji o 180 stopni, ciekawe czy to jakaś zmiana taktyki żeby puścić go gdzieś indziej czy faktycznie sobie wszystko przemyślał.
Najbardziej zatrważające ostatnie zdanie "gdyby nie moja menadżerka już dawno bym to wszystko rzucił" :roll: moim zdaniem jak ktoś coś robi na siłę to nigdy nie będzie z tego owoców... On musi chcieć sam.

yellow-blue

Wysłany: 2019-09-19, 06:48   

Mnie bardziej zatrważają słowa "wolę zamknąć gaz niż wjeżdżać ze świadomością, że mogę się zabić". Widać, że jest mocna blokada. Ale o tym pisało już wiele osób, choćby tu na forum, ciekawe czy w klubie to dla nich nowość swoją drogą. W każdym razie bardzo dobrze, że Rafał głośno to przyznał, jednak jedyną drogą, żeby to pokonać to psycholog. Szkoda, że się zraził do tego, widać nie trafił na właściwego, ale nie ma co się poddawać.

Również zastanawiają mnie te analizy techniczne. To, że o to nie prosił nie usprawiedliwia trenera, który sam powinien w takich sytuacjach wychodzić przed szereg. No, ale ok, nie wiemy jak było, nie ma co już rozdzierać szat. Najważniejsze teraz to wsparcie dla Rafała. Sami widzicie, że to co napiszemy tutaj nie jest tylko dla nas. I warto na drugi raz zastanowić się dwa razy, zanim wyleje się wiadro pomyj na tych chłopaków. Bo słowa typu: kończ, znajdź inną robotę itp, itd łatwo napisać. A wychowanków, którzy wożą za plecami najlepszych fanie się ogląda nie?

Na koniec, jako dobry prognostyk na przyszłość - najlepsze wyniki w tym sezonie w lidze:

Rafał Karczmarz
vs Lublin(1,3,3,3,1) 11
vs ZG (3,1*,3,0,) 7+1
vs Leszno (1,2*,1,2*,d) 8+3

Chłopak naprawdę potrafi. A my Rafała w przyszłym sezonie bardzo potrzebujemy.

Marek 

Wysłany: 2019-09-19, 07:27   

Cytat:
Z uwagi na deficyt juniorów kilka dni temu pojawiła się informacja, że chętnie kilku prezesów widziałoby Cię w swojej drużynie. Czy były prowadzone już jakieś niezobowiązujące rozmowy z innymi klubami?

Ja mam ważny kontrakt w Gorzowie i nie będę nawet tego komentował, bo szkoda tracić czas. Ktoś wypuszcza jakieś informacje, żeby zrobić być może szum. Na ten moment, w którym obecnie jestem to nie ma sensu.

mazinho to jak to jest z tym wypuszczaniem informacji że Rafał chce do Falubazu ??? Trzeba jednak oddać Ci jedno .... szum potrafisz robić :lol: :lol: :lol: :lol:

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-09-19, 09:52   

Oby ten wywiad to był pierwszy krok to "znormalnienia" Rafała. W końcu po raz pierwszy widać pokorę w głosie. Zupełnie inaczej się odbiera taki wywiad niż to co było ostatnio.

Rafał, weź poukładaj sobie wszystko w głowie, potencjał masz, może za rok uda się go pokazać.

sensowny

Wysłany: 2019-09-19, 10:51   

Marek napisał/a:
Cytat:
Z uwagi na deficyt juniorów kilka dni temu pojawiła się informacja, że chętnie kilku prezesów widziałoby Cię w swojej drużynie. Czy były prowadzone już jakieś niezobowiązujące rozmowy z innymi klubami?

Ja mam ważny kontrakt w Gorzowie i nie będę nawet tego komentował, bo szkoda tracić czas. Ktoś wypuszcza jakieś informacje, żeby zrobić być może szum. Na ten moment, w którym obecnie jestem to nie ma sensu.

mazinho to jak to jest z tym wypuszczaniem informacji że Rafał chce do Falubazu ??? Trzeba jednak oddać Ci jedno .... szum potrafisz robić :lol: :lol: :lol: :lol:

no przeciez pytanie wczesniej masz ze Rafał chcialby sprobowac czegos nowego

" Myślałeś o zmianie barw klubowych. Istnieje prawdopodobieństwo, że starty w niższej lidze pomogłoby odbudować ten potencjał, który był przed sezonem?

Jeszcze rok mam ważny kontrakt ze Stalą, ale zdaję sobie sprawę, że swoimi wynikami zawiodłem klub, sponsorów i kibiców i nie wiem czy rzeczywiście nie rozsądniej byłoby spróbować czegoś nowego. Chciałbym się odbudować, przecież w jeden sezon nie zapomniałem jak się jeździ. Musze uporać się z problemami. Inne miejsce, nowe wyzwania, czysta głowa. Istnieje prawdopodobieństwo, że to by mi akurat pomogło."

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-09-19, 11:42   

Moim zdaniem Rafał zostanie. Po pierwsze nie mam alternatywy, po drugie musiałaby być wola klubu na wypożyczenie. Nawet jeżeli się zgodzą to na pewno nie do Falubazu, nie będziemy wzmacniać rywala. Jeżeli już to faktycznie I liga.

yagr

Wysłany: 2019-09-19, 18:58   

RAFAŁ KARCZMARZ - czy ktoś ma wiedzę na jakim sprzęcie jedzie nasz młodzieżowiec ?
Chodzi mi o tunera ? Oglądanie ostaniej rundy IMŚJ w Niemczech zakończyłem po trzecim biegu Rafała. Tego nie dało się oglądać. Startował dwa razy z pola pierwszego i dwa razy był z tyłu co najmniej o długość motocykla na dojeździe od pozostałych. Nie wiem czy to sprawa refleksu, czy może ustawienia sprzętu czy może w ogóle sprzętu jako takiego. Można przegrać start ale nie aż o tyle. Przecież nie jechał z tuzami dzisiejszego speedwaya. Rozumiem , że na Ashleya Holowaya , Petetra Johnsa czy też Ryszarda Kowalskiego Rafała może i nie stać ale może warto popróbować z innymi np. z Antonem Nischlerem , Marcelem Gerhardem czy Siergiejem Mikułowem ? Jeżeli Ci nie idzie z jakiegoś powodu albo z kilku powodów to miej człowieku chociaż sprzęt który zniweluje choć w części Twoje niedostatki.
Po wywiadzie widać , że pani manager jest "przyspawana" do Rafała i tu chyba nie da się nic zrobić. No cóż trudno. Zamiast niej już lepiej bym widział koło Rafała np. Cegielskiego.
O przeprowadzce gdziekolwiek w sezonie 2020 nawet niech nie zaprząta sobie głowy bo nikt zdrowy na umyśle z klubu go nie puści.

BARTOSZ ZMARZLIK - to już pojutrze. Wszyscy się tak "martwią" o jego psychikę. Czy wytrzyma ciśnienie i takie tam różne . Wiem jedno - 3/4 żużlowej Polski "życzy" mu jak nagorzej. Ot taka nasza polska mentalność , byle dowalić , byle każdy tylko nie on.
Moim zdaniem Bartek to wytrzyma i w zasadzie po sobocie wszystko w tym temacie powinno być już pozamiatane. Od siebie - chłopaku - nie daj tym hienom satysfakcji !!!

BARAŻ - no trudno jechać trzeba. W sondzie ponad 45% żużlowej Polski uważa , że przegramy i spadniemy. Dalej nie ma co komentować bo to tak jakby dyskutować z kimś kto się z koniem na łby pozamieniał albo w najlepszym przypadku pomylił żużel z programem koncert życzeń. Któryś z moich przedmówców pisał , że wynik 55-35 dla Stali w pierwszym meczu to jest ta granica przyzwoitości a wszystko co niżej to już wstyd. Podpisuję się pod tym. Oczywiście w kategorii frajera roku bez względu na wynik barażu i tak jesteśmy bezkonkurencyjni. Chociaż może rzutem na taśmie dorzuciłbym naszych sąsiadów z południa. Jak to powiedział "narodowy" - kupili sobie 20 punktów + a tu nawet brązowego medalu.

as35 

Wysłany: 2019-09-19, 20:38   

Po przeczytaniu wywiadu nie jestem optymistą. Bowiem "Ale tak naprawdę to ja nie potrafiłem się przełamać i odkręcić gaz do końca." i dalej "Jak wygram start, to ciężko mnie dogonić, ale jak wchodzę w pierwszy łuk i jest ciasno, to wolę zamknąć gaz niż wjeżdżać ze świadomością, że mogę się zabić." Tu akurat mala uwaga - nie pierwszy a WSZYSTKIE łuki, nóżka i hamowanie. i na koniec coś co przeczy lub stoi w kontrze do wcześniejszych "Chciałbym wygrać kilka biegów po walce" po jakiej walce ?
Z tej mąki już chleba nie będzie. Beda pojedyncze wyskoki, nic tu odbudowywanie na innych torach nie pomoże. To siedzi w głowie- i tego się nie wypędzi już. Przykre ale czasami tak bywa. Trzeba określić priorytety w zryciu i odpuścić sobie coś co robi się z przymusu (bo menedżerka tak chce- a co chce narzeczona?).

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2019-09-19, 21:26   

as35 napisał/a:
"Jak wygram start, to ciężko mnie dogonić, ale jak wchodzę w pierwszy łuk i jest ciasno, to wolę zamknąć gaz niż wjeżdżać ze świadomością, że mogę się zabić."
Te słowa, to są dokładnie jota w jotę moje przemyślenia z początku sezonu nt. jazdy Rafała. Scharakteryzowałem go idealnie, a on mnie z błędu nie wyprowadził.
as35 napisał/a:
Z tej mąki już chleba nie będzie.
To też są moje słowa :-> Niestety, dla swojego dobra Rafał powinien skończyć karierę, bo nawet jak sobie krzywdy nie zrobi, to niechcący swoją postawą na torze może zrobić ją komuś. Przykre to i smutne zarazem, bo chłopak zapowiadał się na solidnego ligowca i po cichu liczyłem, że może być gorzowskim Kuberą, bo potencjał mieli podobny. Gdzie dziś jest Dominik, gdzie Rafał, wszyscy wiemy.

Odjedź Rafał bezpiecznie baraże, pomóż w biegach juniorskich i tyle. Nie ma sensu na siłę nikogo uszczęśliwiać, życie i zdrowie ma się jedno, Dzięki za wszystko.

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2019-09-20, 09:30   

yagr napisał/a:
BARTOSZ ZMARZLIK - to już pojutrze. Wszyscy się tak "martwią" o jego psychikę. Czy wytrzyma ciśnienie i takie tam różne . Wiem jedno - 3/4 żużlowej Polski "życzy" mu jak nagorzej. Ot taka nasza polska mentalność , byle dowalić , byle każdy tylko nie on..

Głupoty piszesz lekką ręką. Według tych głupot "życzę Bartkowi jak najgorzej". Nieprawda.
Pomyśl: Co kibice Stali życzą Dudkowi?
Tego samego! Ale co z tego? Myślisz, że ktoś inteligentny uwierzy, że to większość kibiców Stali "życzy Patrykowi jak najgorzej"?
W każdej społeczności kibiców są oszołomy, które chcąc się wyróżnić i piszą na forach jak to oni nienawidzą... i, że najlepiej by było jak...
Takie teksty są najbardziej widoczne i sprawiają wrażenie, że jest to opinia większości. Jednak tylko "rozumny inaczej" będzie brał to dosłownie i jako opinię większości.
Rozumny człowiek przeczyta, pokiwa głową z niedowierzaniem nad ogromem głupoty i wyrzuci to z pamięci.
Duża część kibiców, traktuje zawodników z innych klubów z należnym szacunkiem, bo zdają sobie sprawę, że (trzymając się przykładu Bartka i Patryka) tych dwóch mogą nas reprezentować jako Polskę i wówczas każdy kibic będzie życzył jak najlepiej obu zawodnikom - nawet ten przysłowiowy oszołom wypisujący bzdury na forach.

yagr: jak zmienisz 3/4 na 1% w swoim tekście to może będziesz bliżej prawdy.

PavelN11 

Wysłany: 2019-09-20, 10:54   

Musiałbyś być na IMP w Lesznie. Tyle zawiści i złych emocji na stadionie dawno nie widziałem, ci ludzie najbardziej cieszyliby się gdyby Bartek wjechał w płot i się roztrzaskał. Najgorsze, że wśród skandujących różne obelgi były też dzieci ku aprobacie swoich rodziców. Wiem, że to chore ale tak było, praktycznie cały stadion.
Czytając komentarze w internecie takich ludzi jest więcej, nie tylko w Lesznie. I to jest smutna prawda, która Tobie czy nam może wydawać się czymś szokującym, ale tak po prostu jest. Ludzie są nienormalni.

Zresztą to samo było z Gollobem. Jak jesteś najlepszy to masz u nas przesrane, ot taka zazdrość małych ludzi.

yagr

Wysłany: 2019-09-20, 11:14   

Kolego powyżej ( zabulaF )! Pytasz się pośrednio - co kibice Stali życzą Dudkowi ? No to Ci odpowiem ale nie w imieniu wszystkich kibiców Stal Gorzów bo aż takiego mandatu nie mam ale zwyczajnie swoim jako zwykły pojedynczy szeregowy fan swojego klubu. Życzę mu sukcesów i co najważniejsze to już takie anty-życzenie żeby w biegach z Bartkiem nie przyjeżdżał przed Bartkiem. Ot i tyle. Mam w pamięci gdzie Dudek mógł zakończyć karierę i że to w Gorzowie poniekąd uratowali mu życie. Mam w pamięci kto dwukrotnie z rzędu wygrywał Memoriał Edwarda Jancarza. No i ostatnimi czasy widać wyraźnie , że Dudek zbliżył się do całej rodziny Zmarzlików. Więc choćby dlatego darzę go pewnego rodzaju ograniczoną sympatią.Co do tego 1 % to chyba sam nie wierzysz w to co piszesz albo kompletnie ignorujesz media społecznościowe i SF. NIESTETY mamy jedną narodową przypadłość a jej imię to ZAWIŚĆ ! Zwykłą głupotę ( a jej też nie brakuje ) dyplomatycznie pominę.

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2019-09-20, 12:13   

yagr: Ten temat to nie miejsce na na nasze rozważania więc nie będę więcej pisał w tym temacie. A swoją drogą to rok temu ostrzegałeś Bartka, że Dudek to nie kolega dla niego. Teraz darzysz go sympatią (chociaż ograniczoną) bo pomimo Twoich ostrzeżeń jednak się kumplują.
Ja tam widzę że zarówno Bartek jak i Patryk należą do tych zawodników których lubią inni zawodnicy.
I to mi wystarcza.
Obydwaj są dorośli i niech sami decydują kto jest ich przyjacielem.

yagr napisał/a:
Drogi Bartku ! Przyszły Mistrzu ! Nie tędy droga. Wbij sobie do głowy raz na zawsze , ze w tym środowisku to akurat Ty kolegów nie znajdziesz. A już na pewno nie będą to Dudek, Janowski , Pawlicki. Wbij sobie do głowy , że 3/4 żużlowej Polski Ciebie nie cierpi i cieszy się z każdego Twojego niepowodzenia.

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2019-09-20, 19:52   

Ja tam Dudkowi życzę jak najlepiej zabulaF wierz czy nie ale Dudek to jednak z moich ulubionych zawodników swego czasu stawiałem go nawet wyżej umiejętnościami niż Bartka ;)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-09-21, 08:40   

Ja tam w cyklu też zawsze dobrze życzyłem Polakom. Patryka też bardzo lubię i szanuję.

Co do Bartka, to on ma taki trochę syndrom Golloba z lat 90. Był najlepszy i nikt go nie lubił. Tylko, że Bartek ma tą przewagą nad Gollobem, że ma wszystko poukładane w głowie i jego się po prostu nie da się nie lubić. Dlatego myślę, że jednak większość normalnych kibiców trzyma za niego kciuki. Wystarczy przypomnieć afery związane z Gollobem i z jego życiem poza torem. Bartek takich numerów nie odkręca.

Bartek do przodu, trzymamy kciuki!! Po tytuł dla Polski, dla Stali, Gorzowa!!

boberGW 

Wysłany: 2019-09-24, 14:08   

zabulaF napisał/a:
Pomyśl: Co kibice Stali życzą Dudkowi?
Tego samego! Ale co z tego? Myślisz, że ktoś inteligentny uwierzy, że to większość kibiców Stali "życzy Patrykowi jak najgorzej"?

ZabulaF akurat Dudka w Gorzowie wszyscy szanują. Oczywiście wiadomo, że każdy bardziej kibicuje Bartkowi, jednak wg mnie Dudek należy do jednych z lepiej prowadzony zawodników, do tego jest wyważony, widać, że dojrzał. Ja osobiście stawiam go znacznie wyżej niż Janowskiego, czy Pawlickiego.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

TOMEK

Wysłany: 2019-09-25, 08:24   

boberGW napisał/a:

ZabulaF akurat Dudka w Gorzowie wszyscy szanują. Oczywiście wiadomo, że każdy bardziej kibicuje Bartkowi, jednak wg mnie Dudek należy do jednych z lepiej prowadzony zawodników, do tego jest wyważony, widać, że dojrzał. Ja osobiście stawiam go znacznie wyżej niż Janowskiego, czy Pawlickiego.

boberGW az tak sie w swojej milosci do falubazu nie zapedzaj i mow za siebie. Ja akurat nie szanuje i znam wielu takich, ktorzy mysla podobnie - to raz. A dwa to, ze to watek poswiecony sytuacji w Stali, a nie Dudkowi. Jest tu jakis mod?

Chomski won

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-09-25, 09:45   

TOMEK napisał/a:
boberGW napisał/a:

boberGW az tak sie w swojej milosci do falubazu nie zapedzaj i mow za siebie. Ja akurat nie szanuje i znam wielu takich, ktorzy mysla podobnie - to raz. A dwa to, ze to watek poswiecony sytuacji w Stali, a nie Dudkowi. Jest tu jakis mod?

Chomski won

Jest ktoś kogo Ty szanujesz, bo z tego co czytam Twoje posty i raczej nikogo.

Straszny frustrat z Ciebie kolego...

mazinho 

Wysłany: 2019-09-25, 20:48   

marcin_crx napisał/a:
Sezon zakończymy z 11 oczkami i cieszmy się, że wystarczy to na baraż.

Wspomnicie moje słowa ;)

.

Marcin_crx wspominam..I wielkie gratulacje za to, że już w czerwcu przewidziałeś dokładną ilosc punktów Stali, a także miejsce.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-09-26, 14:12   

mazinho napisał/a:
marcin_crx napisał/a:
Sezon zakończymy z 11 oczkami i cieszmy się, że wystarczy to na baraż.

Wspomnicie moje słowa ;)

.

Marcin_crx wspominam..I wielkie gratulacje za to, że już w czerwcu przewidziałeś dokładną ilosc punktów Stali, a także miejsce.

mazinho, bo mówiąc nieskromnie znam się na żużlu ;) może nie piszę takich wywodów jak Ty, ale uważam że po 23 latach chodzenia na Śląską i jeżdżenia na wyjazdy, obserwacji tego co się dzieje człowiek może przewidzieć pewne rzeczy ;)

Co nie zmienia faktu, że prognoza niestety się sprawdziła.

Dark Dog

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-09-29, 10:34   

Dzisiejszy mecz został odwołany. Bardzo dobrze,że tak stało się. Nie było sensu narażać kibiców, zawodników na niepotrzebne koszta. Dobra decyzja.

Czytam żużlowe newsy na bieżąco. Te dotyczące naszego klubu i nie tylko. Klub chciałby,aby trybuny ponownie zapełniły się kibicami. To zrozumiałe. Pieniądze są bardzo potrzebne. Co robi klub w tej sprawie?
Ustala godzinę meczu barażowego na godz. 19.... W związku z tym mam mieszane uczucia i nasuwa mi się pytanie.

DLA KOGO JEST ŻUŻEL W GORZOWIE? TYLKO DLA GORZOWIAN?

CZY KIBICE Z INNYCH MIEJSCOWOŚCI SĄ NIEMILE WIDZIANI W GORZOWIE?

Ktoś zasłoni się telewizją i powie,że godzinę rozegrania meczu ustala GKSŻ pod naciskiem telewizji. Proszę Was....Mamy niemal październik. Jest sporo zimniej. Mecz o godzinie 19. Bez upadków, przerw potrwa 2 godziny. Koniec meczu godzina 21. Zanim opuścisz stadion. dojdziesz do auta jest 21.30. Teraz wyjedź z Gorzowa. Kiedy wrócisz do domu wszystko zależy ile km masz do pokonania. Godzina 23 lub 24 jesteś w domu. Do pracy masz na godzinę 6 rano....
Co mają powiedzieć kibice z Ostrowa? Czy oni nie zasługują na to,aby zobaczyć mecz na żywo w Gorzowie? Czy są gorsi od kibiców z Gorzowa? Nie zasługują na to,aby obejrzeć zawody w Gorzowie, bo nie są z Gorzowa?

Druga sprawa Ostrów chce jechać 6 października mecz u siebie zgodnie z planem. Boją się,że Stal Gorzów będzie chciała nie dopuścić do tego. Już wcześniej ostrowianie prosili o zmianę gospodarza pierwszego meczu, ale Stal Gorzów zwyczajnie boi sie.....
Ten rok był pełen upokorzeń, kiepskich wyników na torze i wielu fatalnych decyzji podejmowanych przez trenera zespołu. O juniorach nie wspominam....

MIEJCIE W SOBIE CHOĆ ODROBINĘ HONORU,A JEŚLI GO NIE POSIADACIE,TO POKAŻCIE INNYM,ŻE STAĆ WAS NA DOBRY GEST I WYRAŹCIE ZGODĘ NA JAZDĘ W PIERWSZYM MECZU W OSTROWIE.

Odpowiedz do tematu