Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IX kolejka Ekstraligi: GKM Grudziądz - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
miszarus
STAL!

Wysłany: 2019-06-26, 14:22   

Don Lucas napisał/a:
mazinho napisał/a:
PS To co pisaliście na Rafała Karczmarza jest sporym przegieciem. Też mnie irytuje, że po tych upadkach z poprzedniego sezonu on się jakby zablokowal i jadac w kontakcie zamyka gaz.
Nie jest przegięciem. On tak jeździ już od ubiegłego sezonu. Problem polega na tym, że on tego kontaktu unika. Jak wyjdzie ze startu i jedzie pierwszy to super, ale jak wyjdzie słabo, to unika czegokolwiek. Poza tym, swoim wpisem dobijasz Chomskiego. Jaki normalny trener pcha na siłę kontuzjowanego juniora do trzech biegów, gdzie mógł zrobić taktyczna za niego i Bartkowiaka puścić?
Mecz w Grudziądzu tak skompromitował Chomskiego jako trenera, że gorszej laurki facet nie mógł sobie wystawić. Kiedyś tępo patrzył w stoper i podniecał się mierzeniem czasów. Teraz tępo patrzy w program i chyba nie rozumie co czyta. I jeszcze mu za to płacą.

A tak przy okazji, to co się dziej z Orłem?? Kiedyś wszędzie było go pełno, biegał, skakał, kombinował, podpowiadał, wykazywał się. A teraz? Strzeli minkę do kamery przy losowaniu zestawu biegowego i finito. On też ma na to wylane czy Chomski sobie nie życzy jego pomocy. Wszystko to jakieś popieprzone jest. :roll:

Mi wydaje się, że zmiana prezesa o której coraz głośniej jest konieczna. Zasiedziało nam się towarzystwo. Zmiana od góry - ma wrócić Jacek G. i przebudować marketing, wpłynie pozytywnie na wszystkie sekcje. Trenerską również...
Oddać trzeba, że były do dobre i syte lata....błędy zdarzają się wszędzie.

PavelN11 

Wysłany: 2019-06-26, 15:29   

mazinho napisał/a:
PS To co pisaliście na Rafała Karczmarza jest sporym przegieciem. Też mnie irytuje, że po tych upadkach z poprzedniego sezonu on się jakby zablokowal i jadac w kontakcie zamyka gaz. Na jego obronę muszę dodać, że w Grudziądzu jechał z pokaleczoną reką, którą uszkodził na młodzieżówce.

Nie widzę tu żadnego przegięcia, facet jest największym rozczarowaniem sezonu więc nic dziwnego, że pochwał nie zbiera.
Teraz piszesz o kontuzji ręki no to jeśli tak było to powinien powiedzieć - "niech jedzie Alan". Kiedyś Sami Khedira na rozgrzewce przed finałem mistrzostw świata poczuł lekki ból w nodze, zastanowił się i z bólem serca powiedział trenerowi, że nie jest pewien czy będzie mógł zagrać na 100% swoich możliwości. Oddał swoje miejsce w składzie koledze, w meczu o którym marzy od dziecka każdy piłkarz. To się nazywa profesjonalizm, nic tylko brać przykład.
No ale ok, zostawmy mecz w Grudziądzu.
To co mu było w meczu z Toruniem na naszym torze gdy przywoził zera w tym raz objechał go Kościuch?
Co mu było w meczu w Toruniu, gdy przywoził zera i przegrywał z Kopciem i Kościuchem?
Co mu było w meczu z Grudziądzem, gdy na naszym torze gdy przywoził zera i przegrywał z Turowskim?
Co mu było w meczu z Wrocławiem, gdy na naszym torze przegrywał z Liszką?
To ostatnie 5 meczy w jego wykonaniu. Ja jestem po prostu wściekły gdy widzę jego jazdę, bo żaden żużlowiec dawno mnie tak nie zawiódł. Widocznie miałem zbyt duże oczekiwania, ale też bez przesady. Karczmarz jest już na takim etapie, że musi się już porządnie wziąć w garść jeśli chce być po wieku juniora prawdziwym żużlowcem. Póki co ja tego nie widzę.

lupus 

Wysłany: 2019-06-26, 16:19   

Don Lucas napisał/a:
A tak przy okazji, to co się dziej z Orłem?? Kiedyś wszędzie było go pełno, biegał, skakał, kombinował, podpowiadał, wykazywał się. A teraz? Strzeli minkę do kamery przy losowaniu zestawu biegowego i finito. On też ma na to wylane czy Chomski sobie nie życzy jego pomocy. Wszystko to jakieś popieprzone jest. :roll:

ktoś go tu zaproponował na zmianę za trenejro to i pewnie zbiera tego efekty ;-)

32roza 

Wysłany: 2019-06-26, 16:59   

W sumie nie głupi pomysł z Orzełkiem na trenera, na pewno taktycznie by dobrze rozgrywał mecze. Tylko czy ma papierek, by móc prowadzić drużynę w Ekstralidze?

Thorgal 

Wysłany: 2019-06-27, 22:42   

Orzełek wydaje się być za mięciutki. Będzie przytakiwał Kasprzakowi i innym cholerykom.

Odpowiedz do tematu