Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IX kolejka Ekstraligi: GKM Grudziądz - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
as35 

Wysłany: 2019-06-21, 20:02   

Hmm to się zaczyna układać.... trzeba dorabiać na boku..raz 3 potem 0 potem 2x3 potem 0 hmmmm...

Tomash148 

Wysłany: 2019-06-21, 20:12   

GM napisał/a:
Może chodzi o to by nie robić taktycznych żeby zawodnicy sobie nie zarobili za dużo. Skoro sam Bartek tak palnął to jesteśmy w czarnej d...e (jeśli to nie plota). Może rzeczywiście Zmora z Chomskim chcą spuścić klub do 1 ligi z premedytacją? Bo jeśli budżet jest dziurawy to uratowanie E-ligi nic nie da bo zawodnicy uciekną i będziemy czerwoną latarnią - to będzie tylko odroczenie wyroku.

Pisałem to już miesiąc, czy dwa, że jeszcze przed poprzednim sezonem, w którym sponsorowałem Stal, już pod koniec września zmorek dzwonił i prosił o wpłatę kwoty z umowy sponsorskiej. Więc to o czymś świadczy. Zadałem facetowi kilka pytań prosto w oczy, trudnych dla niego pytań i się panicz wielce obraził. Wycofałem się więc, a wraz ze mną kolejne firmy, a wraz z nami lekko ponad 2 mln PLN jak szybko liczę. Wrócę i inni też do sponsorowania na pewno, w którejkolwiek lidze.Włącznie z Bartkiem, bo nie oszukujmy się, ale widać że skupiony jest tylko i wyłącznie na GP.
Ostatnio zmieniony przez poro 2019-06-22, 16:39, w całości zmieniany 1 raz  

as35 

Wysłany: 2019-06-21, 20:44   

Tomash148 napisał/a:
GM napisał/a:
Może chodzi o to by nie robić taktycznych żeby zawodnicy sobie nie zarobili za dużo. Skoro sam Bartek tak palnął to jesteśmy w czarnej d...e (jeśli to nie plota). Może rzeczywiście Zmora z Chomskim chcą spuścić klub do 1 ligi z premedytacją? Bo jeśli budżet jest dziurawy to uratowanie E-ligi nic nie da bo zawodnicy uciekną i będziemy czerwoną latarnią - to będzie tylko odroczenie wyroku.

Pisałem to już miesiąc, czy dwa, że jeszcze przed poprzednim sezonem, w którym sponsorowałem Stal, już pod koniec września zmorek dzwonił i prosił o wpłatę kwoty z umowy sponsorskiej. Więc to o czymś świadczy. Zadałem facetowi kilka pytań prosto w oczy, trudnych dla niego pytań i się panicz wielce obraził. Wycofałem się więc, a wraz ze mną kolejne firmy, a wraz z nami lekko ponad 2 mln PLN jak szybko liczę. Wrócę i inni też do sponsorowania na pewno, w którejkolwiek lidze, ale nie gdy u steru są takie szmaty jak zmorek i stachu, a zawodnicy nie mają jaj. Włącznie z Bartkiem, bo nie oszukujmy się, ale widać że skupiony jest tylko i wyłącznie na GP.

Mimo wszystko straszne co piszesz i przygnębiające...

lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-06-21, 21:03   

Tomash148 napisał/a:
Pisałem to już miesiąc, czy dwa, że jeszcze przed poprzednim sezonem, w którym sponsorowałem Stal, już pod koniec września zmorek dzwonił i prosił o wpłatę kwoty z umowy sponsorskiej.

Tomash na każdej umowie jest termin płatności, jeżeli termin już minął to zapewne miał i prawo, nie chce go bronić, ale też prowadzę działalność i tak może napisać każdy, mija termin proszę o zapłatę. Nawiązując do BZ myśle, że on daje bardzo dużo od siebie, aż za bardzo, zaraz ktoś napisze, że faworyzuje ligę szwedzką od polskiej bo tam ma lepszą średnią. Patrzmy na to realnie, mamy 2 Liderów, z początku wydawało się że Thomsen też nim będzie ale reszta to solidna druga linia z słabymi juniorami gdzie każdy z nas liczył, że będą solidnym pkt drużyny. Sukcesem jest utrzymanie bez baraży.

adagio

Wysłany: 2019-06-21, 21:08   

Jak czytam, ze Kildemand po swoim wykluczeniu potrzebuje wsparcia, to się utwierdzam w przekonaniu, że mamy zespół bez jaj, dziewczynki na motorach pod nazwą Stal Gorzów....

lukasztom1 

Wysłany: 2019-06-21, 21:18   

adagio napisał/a:
Jak czytam, ze Kildemand po swoim wykluczeniu potrzebuje wsparcia, to się utwierdzam w przekonaniu, że mamy zespół bez jaj, dziewczynki na motorach pod nazwą Stal Gorzów....

Adagio nie wiem gdzie to znalazłeś, ale to jest śmieszne co napisałeś. Czasami porządny kop w przysłowiową d... by się przydał.

as35 

Wysłany: 2019-06-21, 21:19   

adagio napisał/a:

Proszę nie obrażać dziewczynek... my mamy zespól rozchwianych emocjonalnie .. i tu nie wiem co napisać aby nie obrazić wpisanych za zaliczenie do tej grupy zawodników Stali Gorzów.
Nie mozliwe ale są na razie więksi frajerzy niż my. Toruń walczy ostro z nami o palmę frajerów sezonu. Choć ono pogonili to coś co zwano trenerem..a my?

[ Dodano: 2019-06-21, 22:27 ]
Za Sf :-) wiem dno ale prezes klubu naszego tylko tam się wypowiada "Jego słowami wyraźnie zdegustowany jest Ireneusz Maciej Zmora. - Potrzeba nam wsparcia, a nie krytyki - komentuje prezes klubu."
"Ciosanie kołków na głowie to ostatnia rzecz potrzebna w tej chwili naszej drużynie. Przegraliśmy mecz na bardzo trudnym terenie i teraz trzeba zrobić głęboki reset. Przed nami kolejne bardzo ważne spotkanie we Wrocławiu. Musimy zrobić wszystko, żeby jak najlepiej się do niego przygotować. Drużyna potrzebuje teraz wsparcia z każdej strony i od wszystkich ludzi, którzy życzą nam dobrze - podkreśla Ireneusz Maciej Zmora."
"Peter Kildemand już sam się ukarał. Uważam, że żadne dodatkowe działania nie są w tym przypadku potrzebne. Zawodnik bardzo mocno przeżył całą sytuację i to jemu w pierwszej kolejności potrzebne jest wsparcie - tłumaczy wsparcie."
Czaicie, łapiecie? Nosz kur.. Wszyscy na Jancarza trzeba tulić i głaskać po główkach naszych amator.. profesjonalistów... i Julie tez i zajmującego pozycje trenera też?
Tez chce ten towar choć wezmę tylko pół

TOMEK

Wysłany: 2019-06-21, 21:46   

Osobiscie kupilbym bilety chomskim i zmorze, zeby zap... do Lublina i tam na kleczkach prosili, zeby im pokazano jak sie robi druzyne i atmosfere wokol klubu. Jedyne co mnie powstrzymuje, to parafrazujac klasyke filmowa: po tym co zobaczylem w Grudziadzu nie wiem, czy chcialbym z nimi ubic muche w kiblu.

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie.

lukasztom1 

Wysłany: 2019-06-21, 22:02   

TOMEK napisał/a:
Osobiscie kupilbym bilety chomskim i zmorze, zeby zap... do Lublina i tam na kleczkach prosili, zeby im pokazano jak sie robi druzyne i atmosfere wokol klubu. Jedyne co mnie powstrzymuje, to parafrazujac klasyke filmowa: po tym co zobaczylem w Grudziadzu nie wiem, czy chcialbym z nimi ubic muche w kiblu.

Tomek ale zauważ, że Baron też robi taką sielankową atmosfere w drużynie, ale póki co bronią go wyniki z tym, że już mu podziękowali we Wrocku (Tam atmosfere też pozostawił śmierdzącą), w Lesznie dostał ekipę z którą nie można nic spierd...., najgorsze że właśnie Ci tacy trenerzy myślą, że bez jaj można uprawiać ten sport. Jest jeszcze jedno, czasami z pustego i salomon nie naleję, myśle, że u nas tak właśnie jest. Skórnicki też taka mimoza, ledwo utrzymał w ub. roku Falubaz, w tym roku dalej uprawia sielankę, ale i ekipa nie ta, złoto i tak tylko powąchają.

aralarek

Wysłany: 2019-06-21, 22:23   

Wygląda na to, że będą w tym roku play-offy, tylko że o utrzymanie z wicemistrzem 1 ligi. Chyba powinniśmy się cieszyć, że Lublin wygrał dziś w Toruniu, bo przynajmniej 7 miejsce jest w miarę pewne. To zawsze jednak dodatkowa szansa na utrzymanie. Gdyby Toruń dziś wygrał to nawet 7 miejsce nie było by zbyt pewne. Jak my przegraliśmy mecz w Toruniu i bonus z nimi u siebie ? Do tej pory nie mogę tego przeboleć.

as35 

Wysłany: 2019-06-21, 22:27   

lukasztom1 napisał/a:
TOMEK napisał/a:

Tomek ale zauważ, że Baron też robi taką sielankową atmosfere w drużynie, ale póki co bronią go wyniki z tym, że już mu podziękowali we Wrocku (Tam atmosfere też pozostawił śmierdzącą), w Lesznie dostał ekipę z którą nie można nic spierd...., najgorsze że właśnie Ci tacy trenerzy myślą, że bez jaj można uprawiać ten sport. Jest jeszcze jedno, czasami z pustego i salomon nie naleję, myśle, że u nas tak właśnie jest. Skórnicki też taka mimoza, ledwo utrzymał w ub. roku Falubaz, w tym roku dalej uprawia sielankę, ale i ekipa nie ta, złoto i tak tylko powąchają.

Czyżbym wyczuwał delikatna nutkę obrony zajmującego miejsce trenera w naszym klubie? Czy to po apelu prezesa klubu naszego Ireneusza by przytulic i pogłaskać? Do Juli pewno kolejka. Czy tez po wyniku meczu w Toruniu?
Ligę mamy obroniona tak to won z klubu.. nie jest wartością dodaną to może będzie jak won z klubu? I do tego taniej a program wypełni apka ekstraligi.
P.S. Tak mnie teraz naszło.. kto te apke obsłuży?

grochu_92 

Wysłany: 2019-06-21, 23:05   

Widać kompletny brak pomysłu na ten klub. Zbieramy odpady pozbywając się dobrych zawodników. Zmory nie obroni w tym sezonie nic. To samo tyczy się trenera bo nie zrobili nic żeby było lepiej. Zawodnicy jadą do tyłu. Każdy z nich nie jedzie na swoje możliwości. Ale zamiast to założyć przed sezonem lepiej było żyć nadzieją jak nasz Prezes. Nawet jeśli się utrzymany to nasz sternik nie znajdzie pieniędzy na prowadzenie tego klubu. A jego charytatywna wypłata przecież musi spływać. Czas na zmiany. Czas usiąść do stołu z ludźmi biznesu i szukać każdego grosza. Ale nie z tym człowiekiem na czele. Bo prowadzi nas na dnie zapatrzony w swoją zaj.... Koniec Prezesa Zmory w Stali. Ten człowiek się tu skończył. On i jego pokrętny pomysł na ten klub. Potrzebujemy czystej, rzetelnej karty, a nie kłamstw i oszustw. Na Jancarza musi wrócić normalność, walka i pełne trybuny. CZAS NA ZMIANY !!! TYLKO ŚWIEŻA KREW !!!

as35 

Wysłany: 2019-06-21, 23:10   

Ludzie litości walcie prosto z mostu. Na aluzje i inne konstrukcje nie ma czasu! jeśli jest szansa na ludzi z kasa co pociągną za sobą innych a to znów (to pewne ) ruszy Kibiców piszcie bez ogródek! To jest ostatni dzwonek. Atakujcie Prezydenta, innych w zarządzie. Dziennikarzy sobie odpuście bo krajowych to nie obchodzi a lokalni boją się utraty bezpłatnych wejściówek.

grochu_92 

Wysłany: 2019-06-21, 23:29   

Jeśli chce się kogoś skłonić na sponsorowanie to ktoś musi czuć się raz doceniony, dwa kasa musi iść czysto nie na okrętkę, drużyna musi robić dobrą reklamę czyli wyniki. Jeśli traktuje się sponsora jak dojną krowę to jest to rozwiązanie na krótką metę. Na pewno są ludzie, którzy chętnie weszli by do grona sponsorów ale na zdrowych zasadach dla obu stron. Potrzeba nam kogoś bezstronnego, nie powiązanego z żadnym środowiskiem, osobę która potrafi budować wokół szerokiej grupy, a nie wąskiego towarzystwa adoracji. My nie mamy kogoś takiego jak Pan Bieńkowski, który wyłoży grube miliony. Ale możemy na mniejszych zbudować nie gorszy budżet niż Ci z wielkimi sponsorami. Tylko trzeba być prawdziwym, rzetelnym. Trzeba rozmawiać i szukać, a nie udawać Prezesa. Kasę trzeba umieć liczyć realnie, a nie wirtualnie ;)

GM 

Wysłany: 2019-06-22, 08:05   

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/828758/zuzel-dziwne-wykluczenie-petera-kildemanda-stanislaw-chomski-on-potrafi-liczyc-i

Cytaty naszego Mourinho: "Droga lekcja, dużo nauki i wniosków do wyciągania" Serio? Jakich wniosków? Naukę zbieramy przez cały sezon - wniosków żadnych... "Wielokrotnie przegrywaliśmy, ale potrafiliśmy nadrabiać i wyrywać w końcówce chociaż punkt bonusowy" Serio? Kiedy? Na pewno nie w tym sezonie. Czas przestać żyć wspomnieniami. "Brakuje nam szczęścia" - bez komentarza... może przeciwnicy mają nam się jeszcze w pół kłaniać i oddawać mecze bez walki? Szczęścia mamy w tym sezonie mnóstwo, co z tego skoro nie potrafimy tego wykorzystać. "Rafałowi nie wychodziło na tym torze. Nie czuł sprzętu i nic z tym nie zrobimy"... bez komentarza... Nóż się w kieszeni otwiera jak się słyszy takie bzdury z ust trenera. Miałem nie czytać komentarzy pomeczowych żeby się nie denerwować jeszcze bardziej, ale obok takich słów nie można przejść obojętnie. Co to ma być! Obudźcie się wreszcie w tym klubie i otwórzcie oczy bo zdaje się żyjecie we własnym śnie, czas wracać do rzeczywistości. A ta jest brutalna na chwilę obecną.

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2019-06-22, 08:36   

GM napisał/a:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/828758/zuzel-dziwne-wykluczenie-petera-kildemanda-stanislaw-chomski-on-potrafi-liczyc-i

Cytaty naszego Mourinho: "Droga lekcja, dużo nauki i wniosków do wyciągania" Serio? Jakich wniosków? Naukę zbieramy przez cały sezon - wniosków żadnych... "Wielokrotnie przegrywaliśmy, ale potrafiliśmy nadrabiać i wyrywać w końcówce chociaż punkt bonusowy" Serio? Kiedy? Na pewno nie w tym sezonie. Czas przestać żyć wspomnieniami. "Brakuje nam szczęścia" - bez komentarza... może przeciwnicy mają nam się jeszcze w pół kłaniać i oddawać mecze bez walki? Szczęścia mamy w tym sezonie mnóstwo, co z tego skoro nie potrafimy tego wykorzystać. "Rafałowi nie wychodziło na tym torze. Nie czuł sprzętu i nic z tym nie zrobimy"... bez komentarza... Nóż się w kieszeni otwiera jak się słyszy takie bzdury z ust trenera. Miałem nie czytać komentarzy pomeczowych żeby się nie denerwować jeszcze bardziej, ale obok takich słów nie można przejść obojętnie. Co to ma być! Obudźcie się wreszcie w tym klubie i otwórzcie oczy bo zdaje się żyjecie we własnym śnie, czas wracać do rzeczywistości. A ta jest brutalna na chwilę obecną.

Tak krytykowaliście Thorgala za cyniczne komentarze tego typu, a tu proszę bardzo, wypisz wymaluj takie wypowiedzi.
To już nie jest śmieszne, to jest po prostu żenujące, to co ten człowiek wygaduje. Każdy prezes, który ma jakikolwiek rozsądek w po takim meczu, PO TAKICH MECZACH(Toruń, Toruń, Grudziądz, wcześniej Zielona Góra u siebie) od razu po zawodach zwolniłby trenera. Nie u nas, Chomski będzie grzał sobie stanowisko, aż do końca sezonu. Tylko dlatego, że cudem i szczęściem mamy 8pkt(więc pewnie w oczach Zmory nie ma powodów do zwolnienia) i jest drużyna, która zwyczajnie tego szczęścia tyle nie miała, a jest równie słaba(Toruń. Choć, uważam, że jesteśmy słabsi, co pokazał dwumecz, liczby nie kłamią).
Gdzie są jakiekolwiek konsekwencje? Czy ktoś wyciągnie je wobec Kildemanda, przez którego straciliśmy bonusa? Tak, można powiedzieć, że cała drużyna zapracowała na ten wynik. Że Woźniak pojechał najsłabszy mecz w sezonie, ale co z tego, skoro to ten baran stracił dwa kluczowe punkty, w najbardziej idiotyczny sposób?
Po wczoraj czuję wstyd, po prostu wstyd.
Mam to gdzieś, czy spadniemy, możemy spaść, chętnie będę chodził na żużel w I lidze - z nowym zarządem, trenerem i czystą atmosferą.
Ja rozumiem, że mamy słabszy skład, ale do ch*ja Lublin na papierze, też nie wygląda a wygrał 37:53, po 8 biegach prowadząc mniej więcej tak jak my.
Już mam dość tego sezonu, serdecznie dość Chomskiego i Zmory.
Niech to się już skończy.

boberGW 

Wysłany: 2019-06-22, 08:57   

Panowie, teraz już się rozlało i nie ma co psuć sobie nerwów. Nadmierny hejt jeszcze bardziej to wszystko zaogni i popsuje. Prawda jest taka, że jesteśmy potwornie słabi. Liderzy jadą słabiej niż w zeszłym roku, może z wyjątkiem Szymona (ale czy on jest liderem?), juniorzy jadą gorzej niż myśleliśmy i niż ich na to stać, Kildemand jedzie tak jak wszyscy prócz Stana i Zmory przewidywali. Tylko Thomsen jedzie na poziomie jakiego oczekiwaliśmy.
Nie można co roku osłabiać drużyny i kazać im walczyć o te same cele. I tu największa wina prezesa. On robił skład, bo wątpię, że gdyby Chomski miał wybór między Pająkiem, a np. Iversenem wybrałby Pająka. On nie miał żadnego wyboru.
Całe forum pisało przed sezonem walczyć o Vacula, nie udało się trudno, ale potem całe forum pisało brać Michelsena i Thomsena - gdzie teraz byśmy byli? Odpowiem w play off.
Całe forum pisało nie brać Kildemanda - ale kibice się nie znają i znów wyszło na nasze.
Boję się, że staniemy się powoli takim Toruniem. Zrażamy co roku do siebie zawodników, tak było z Zagarem, Iversenem, potem Vaculik, my niedługo nie będziemy mieli kogo nawet transferować. I to też jest wina Prezesa, bo Chomski jaki jest taki jest, ale zawodnicy go jeszcze szanują.
Ktoś przytaczał wcześniej jakieś rzekome wypowiedzi Bartka i Woźniaka, chyba tego nie wciągnęliście? :D Jakiś debil na sf w komentarzach robi sobie jaja, a wy to przyklejacie, to nikomu nie służy.
Chomski popełnił wczoraj masę błędów taktycznych. Taktyczna za Woźniaka, zamiast za Kildemanda wcześniej, trzy stary Karczmarza, czemu temu Szczotce nie dać pojechać w 12 biegu? Przecież Karczmarz wczoraj wyglądał jakby to Pytlewski się za niego przebrał (z całym szacunkiem do Pytlewskiego ale nie ma jeszcze doświadczenia). On nie umiał płynnie pokonać łuku. Wychodzi na to, że słabszych juniorów od nas ma tylko Toruń, a miało być tak pięknie.

Ja wierzę w utrzymanie, jednak muszą chłopaki wziąć się w garść. Wiem, ze wywołam śmiech teraz, ale tą drużynę stać na to, żeby wygrać we Wrocku (bez Woffindena), wygrać w Zielonej, Lublinie i oba mecze u siebie. W Grudziadzu nasi nawet w mistrzowskim sezonie pojechali piach. Nie leży nam ten tor i najlepiej, żeby GKM za rok dołączył do Torunia ;-)
Z tym, że ta drużyna jest na tyle niestabilna, że równie dobrze może przegrać wszystko i wszędzie, jednak to by była apokalipsa.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Danonek920

Wysłany: 2019-06-22, 09:20   

Kolejny bardzo słaby mecz naszej drużyny. Ja już nawet nie chcę ich hejtować , bo po prostu uważam, że ten sezon po prostu trzeba przecierpieć, a drużynę wciąż należy wspierać nie tylko wtedy kiedy jest się na szczycie, ale wtedy kiedy jest się na dnie również. Mam nadzieję, że po sezonie o ile się utrzymamy zostaną wyciągnięte poważne wnioski. Większość pisze o postawie Kildemanda, zgadza się, ten zawodnik nie dość, że prezentuje bardzo słaby poziom to nie popisuje się też inteligencją. Ja jednak twierdzę , że bonusa przegraliśmy przez co innego. To, że seniorzy z Grudziądza u siebie będą się lepiej prezentować od naszych to było do przewidzenia, nie spodziewałem się jednak, że nasi juniorzy są aż tak słabi na wyjazdach. Para Turowski-Wieczorek ograła naszych juniorów w stosunku 8-2. Jeżeli juniorzy nie robią punktów, a Kildemand jedzie na "swoim poziomie" to pozostała czwórka musiałaby robić minimum 40 punktów. Jest to jednak mało prawdopodobne , bo poza Zmarzlikiem to Woźniak, Thomsen, Kasprzak prezentują poziom solidnej, ale jednak 2 linii. Wczoraj też Chomski ewidentnie nie był w formie. Puszczać Kildemanda na parę Lindbeak- Łaguta, a Woźniaka zmieniać Zmarzlikiem na Wieczorka to była istna głupota.

rav_gorzow

Wysłany: 2019-06-22, 09:26   

boberGW napisał/a:
Panowie, teraz już się rozlało i nie ma co psuć sobie nerwów. Nadmierny hejt jeszcze bardziej to wszystko zaogni i popsuje. Prawda jest taka, że jesteśmy potwornie słabi. Liderzy jadą słabiej niż w zeszłym roku, może z wyjątkiem Szymona (ale czy on jest liderem?), juniorzy jadą gorzej niż myśleliśmy i niż ich na to stać, Kildemand jedzie tak jak wszyscy prócz Stana i Zmory przewidywali. Tylko Thomsen jedzie na poziomie jakiego oczekiwaliśmy.
Nie można co roku osłabiać drużyny i kazać im walczyć o te same cele. I tu największa wina prezesa. On robił skład, bo wątpię, że gdyby Chomski miał wybór między Pająkiem, a np. Iversenem wybrałby Pająka. On nie miał żadnego wyboru.
Całe forum pisało przed sezonem walczyć o Vacula, nie udało się trudno, ale potem całe forum pisało brać Michelsena i Thomsena - gdzie teraz byśmy byli? Odpowiem w play off.
Całe forum pisało nie brać Kildemanda - ale kibice się nie znają i znów wyszło na nasze.
Boję się, że staniemy się powoli takim Toruniem. Zrażamy co roku do siebie zawodników, tak było z Zagarem, Iversenem, potem Vaculik, my niedługo nie będziemy mieli kogo nawet transferować. I to też jest wina Prezesa, bo Chomski jaki jest taki jest, ale zawodnicy go jeszcze szanują.
Ktoś przytaczał wcześniej jakieś rzekome wypowiedzi Bartka i Woźniaka, chyba tego nie wciągnęliście? :D Jakiś debil na sf w komentarzach robi sobie jaja, a wy to przyklejacie, to nikomu nie służy.
Chomski popełnił wczoraj masę błędów taktycznych. Taktyczna za Woźniaka, zamiast za Kildemanda wcześniej, trzy stary Karczmarza, czemu temu Szczotce nie dać pojechać w 12 biegu? Przecież Karczmarz wczoraj wyglądał jakby to Pytlewski się za niego przebrał (z całym szacunkiem do Pytlewskiego ale nie ma jeszcze doświadczenia). On nie umiał płynnie pokonać łuku. Wychodzi na to, że słabszych juniorów od nas ma tylko Toruń, a miało być tak pięknie.

Ja wierzę w utrzymanie, jednak muszą chłopaki wziąć się w garść. Wiem, ze wywołam śmiech teraz, ale tą drużynę stać na to, żeby wygrać we Wrocku (bez Woffindena), wygrać w Zielonej, Lublinie i oba mecze u siebie. W Grudziadzu nasi nawet w mistrzowskim sezonie pojechali piach. Nie leży nam ten tor i najlepiej, żeby GKM za rok dołączył do Torunia ;-)
Z tym, że ta drużyna jest na tyle niestabilna, że równie dobrze może przegrać wszystko i wszędzie, jednak to by była apokalipsa.

Sory Bober za to przeklejenie, ale jak przeczytałem to mnie zmroziło a wyglądało prawdziwie. Co do składu fakt; jeden zawodnik pokroju Vacul Michaelsen a nawet Bjerre za Kildemanda i bylibyśmy w PO.

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2019-06-22, 09:46   

boberGW, owszem Szymon w tym sezonie jest liderem. Dopiero, wczoraj pojechał słaby mecz. Do wczoraj miał średnią powyżej 2 na bieg, myślę że można nazwać go 'trzecim' liderem. Z tym, że u nas nie ma drugiego, więc przypada mu rola drugiego. Najpewniejszy punkt drużyny w tym sezonie, poza Bartkiem.

Tomash148 

Wysłany: 2019-06-22, 10:06   

lukasztom1 napisał/a:
Tomash148 napisał/a:
Pisałem to już miesiąc, czy dwa, że jeszcze przed poprzednim sezonem, w którym sponsorowałem Stal, już pod koniec września zmorek dzwonił i prosił o wpłatę kwoty z umowy sponsorskiej.

Tomash na każdej umowie jest termin płatności, jeżeli termin już minął to zapewne miał i prawo, nie chce go bronić, ale też prowadzę działalność i tak może napisać każdy, mija termin proszę o zapłatę. Nawiązując do BZ myśle, że on daje bardzo dużo od siebie, aż za bardzo, zaraz ktoś napisze, że faworyzuje ligę szwedzką od polskiej bo tam ma lepszą średnią. Patrzmy na to realnie, mamy 2 Liderów, z początku wydawało się że Thomsen też nim będzie ale reszta to solidna druga linia z słabymi juniorami gdzie każdy z nas liczył, że będą solidnym pkt drużyny. Sukcesem jest utrzymanie bez baraży.

Termin był do końca lutego, jednakże zmorek potrzebował kasy już we wrześniu, aby pospłacać zawodników itd. Ja nawet nie chciałem swojego logo na kevlarach, motocyklach, kaskach. Po prostu dawaliśmy kasę, bo... no bo to przecież Stal, mój klub, ten sam który pokochałem tak dawno temu, ale przychodzi taki moment w życiu, że przestaje ci się podobać, gdy ktoś pluje ci w twarz śmiejąc się przy tym. Niestety. Ja osobiście liczę na posprzątanie śmieci po sezonie (zmora, stachu) i na nowe rozdanie. Uwierzcie mi, sporo ludzi już tupie nogami nie mogąc doczekać się tego momentu, trzymając przy tym w ręku sporo kasy, aby to nastąpiło i aby z czystym sumieniem móc wspomóc klub, a niekoniecznie np. budowę domu prezesa...

Thorgal 

Wysłany: 2019-06-22, 11:02   

A Chomski jak zwykle podczas meczu z nosem w programie. Wydaje mi się, że celnie zanalizował, że zabrakło punktów Kildemanda po defekcie Łaguty. Geniusz analizy! No i zdanie: "żużel to tylko sport".

Panie Staszku, my wiemy czym jest żużel, ale dziękujemy za przypominanie nam tego po każdym przegranym meczu :)

Co nam teraz pozostaje?
1. Cieszyć się z wygranej Motoru w Toruniu.
2. Liczyć na baraże. Motor już nam teraz powoli odjeżdża. Pokazali klasę w Toruniu.

as35 

Wysłany: 2019-06-22, 11:18   

Z lektury ostatnich wypowiedzi, tu na forum i gdzie indziej, jawi się tragiczny obraz. Obraz klubu prowadzony przez koterie prezesa, odchodzących sponsorów, Kibiców czujących się coraz bardziej oszukanymi. Klubu w którym przygotowanie toru jawi się jak rzecz praktycznie niemożliwa (bo to 5 dni temu padało albo nie itp). Klubu z trenerem który ma problem z wypełnieniem programu. Tu wyjaśnienie gdyby nie miał problemów, miałby czas na analizę tego co wpisał i działania taktyczne. Klubu w którym zawodnicy zachowują się dziwnie- od 2-3 lat pisze ze czasami mam wrażenie ze w każdym meczu mamy do czynienia ze strajkiem albo pokazaniem Prezesowi ze strajk może być. Jak dodam to do wieści o dużych problemach finansowych to obecność prezesa w Grudziądzu wskazuje ze jesteśmy już w wykroku nad przepaścią. Te jego dramatyczne wezwanie do wspierania i głaskania zawodowców, jest żenujące.
Wybór mamy taki: klub pod wodza społecznie pracującego zarządu i światła myślą trenerska- spada z hukiem... albo coś wreszcie pęknie teraz kiedy jest jeszcze czas i dojdzie do zmian.
Drużynę mamy pełna chimerycznych panienek z potencjałem na utrzymanie. Ktoś kiedyś powiedział że nie obawia się stada lwów prowadzonego przez barana. Obawia się stada baranów prowadzonego przez lwa.
Bonusa straciliśmy wczoraj bowiem na czele był baran a nie lew.

yellow-blue

Wysłany: 2019-06-22, 11:39   

Powiem tak - jeden głupi transfer i mamy to co mamy. Bo wyobraźcie sobie, że za Kildemanda mielibyśmy takiego Michelsena (śmiem twierdzić, że był nawet tańszy, bo przecież Peter to doświadczenie ekstraligowe). Gdzie bylibyśmy teraz? Prawdopodobnie na spokojnym 3 miejscu, pewni miejsca w PO. Nie byłoby tych wszystkich poniżających nas comebacków przeciwników. Co nie zmienia faktu, że to tylko przykryłoby po raz kolejny te wszystkie problemy, które narastają w klubie.

Thorgal 

Wysłany: 2019-06-22, 12:02   

Tymczasem gazeta "Gorzowskie Plotki" donosi"

W Gorzowie kibic Stali żąda zwrotu pieniędzy za karnet.
- Miała być walka o play off a czeka nas walka o utrzymanie. Nie to obiecał prezes Zmora. Czuję się oszukany - mówi pan Mieczysław, 47 letni mieszkaniec z Zawarcia.

Co na to prezes Zmora?
- Nie odpowiadam za wynik drużyny. Kibic wiedział jaki mamy skład. Kupił ten towar, rozpakował go. Nie uznajemy zwrotów po 2 miesiącach. Nasz produkt był uszyty na miarę.

Odpowiedz do tematu