Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
X kolejka Ekstraligi: Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2019-06-30, 16:37   

lupus napisał/a:
ktoś na SP napisał "Zmarzlik - Falubaz 2020"... jeszcze pół roku temu bym się śmiał...
A czemu nie? Nowe miejsce pracy, nowe doświadczenia, wyższa pensja i bez opóźnień, dobry dojazd. W końcu mieniamy się od lat zawodnikami - nawet kapitanami. Mógłby przeczekać rok czy dwa aż Stal pozbiera się (także i finansowo).

TOMEK

Wysłany: 2019-06-30, 16:39   

Gdyby byl prezesem w spolce handlowej, rozliczanym z wyniku, to dawno wylecialby na zbity ryj! A tu prosze. Zart goni zart. Pelen luz.

as35 

Wysłany: 2019-06-30, 16:40   

Kasprzak - wonnnnnnnnnn

Danonek920

Wysłany: 2019-06-30, 16:44   

zabulaF napisał/a:
Danonek920 napisał/a:
Bez przesady, Wrocław nie jest aż taki mocny, żeby pisać , że ponad 35 punktów to sukces. Tym bardziej ,że nie ma Woffindena. Jamróg, Milik,, Fricke, Liszka to nie są jacyś klasowi zawodnicy.

32:10 po 7-mym biegu.
Gratuluję wyczucia i obeznania.
Czy mógłbyś wybrać 43 cyfry z pierwszych 49-ciu, a które według Ciebie mają największe szanse na wylosowanie w dzisiejszym losowaniu?
Kolekturę mam pod domem - więc możesz wysłać mi na priv nawet 5 minut przed losowaniem.

[ Dodano: 2019-06-30, 17:19 ]
as35 napisał/a:
Panie Zmarzlik - co się dziej motorki w Szwecji zostały?
Ostatnim razem sugerował, że były opóźnienia w wypłacie. teraz było widać jak po zwycięstwie zajrzał do smartfona - pewnie sprawdził stan konta i od tego uzależnia dalszą walkę.

zgadza się, że nie trafiłem zupełnie z przewidywaniem tego meczu, ale podczas meczu i po meczu to każdy mądry. Mogłeś napisać przed rozpoczęciem meczu swój komentarz to byś się czymś popisał chociaż. Nie wiem po co te docinki z totolotkiem. Teksty jak dzieci z piaskownicy...

adagio

Wysłany: 2019-06-30, 16:50   

Ja za to trafiłem w 100%, aczkolwiek daleko mi do dumy z tego powodu ;-)
Generalnie niczym mnie nie zaskakuje wynik, mecz taki jak caly sezon.
Pozostaje tylko cieszyć się, ze jest w lidze taki Apator, bo gdyby nie to to bysmy juz witali sie z 1 liga.
No i powoli przygotowujemy sie i budujemy zawodników na baraże!

Thorgal 

Wysłany: 2019-06-30, 16:51   

Wiekszosc biegow to walka! Super sie to oglada! Nasi stawiaja w tym sezonie na widowiska. Nie wynik.

Nie ma parcia na złoto za wszelką cenę jak w innych klubach.
Nie pozwalamy Sparcie odskoczyć na +30.

Zbudujemy Ellisa i Kildemanda i za rok nam sie odwdziecza.

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2019-06-30, 16:54   

Danonek920 napisał/a:
zgadza się, że nie trafiłem zupełnie z przewidywaniem tego meczu, ale podczas meczu i po meczu to każdy mądry. Mogłeś napisać przed rozpoczęciem meczu swój komentarz to byś się czymś popisał chociaż. Nie wiem po co te docinki z totolotkiem. Teksty jak dzieci z piaskownicy...

Ja typowałem 60:30. A docinki... Co zatem wolałbyś aby fan Falubazu pisał na forum Stali? Docinał czy pocieszał? Ja uważam, że docinki są dopuszczalne - zwłaszcza gdy zasłużone.

as35 

Wysłany: 2019-06-30, 16:59   

Tragicznie zapowiada sie przyszły sezon. Zmarlik (?), Thomsen. Woźniak? I reszta do wymiany. Zajmujący miejsca juniorów dno i tragedia. Niespełnione gwiazdki. Karczmarz płaczek- nie dało się słuchać jego wypowiedzi w meczu. Przypomnę przed sezonem- ZAWODOWIEC pełna gębą. Barkowiak- nic z tego nie będzie. Jeśli gostek nie potrafi opanować startu (wiecznie próbuje przednim kołem zabić Słońce). Kasprzak- mimo sympatii- wonnn. Kildemand won. To wszystko powoduje ze zajmujący stanowisko trenera jest niepotrzebny. Won. Totalna bez jajecznosć juniorów i innych zawodników pokazuje ze zajmująca etat psychologa- jest niepotrzebna. Zawodowcy niech sami sobie o to zadbają. Zarzad- po oni są?
Gała- ludzi z prawem jazdy na ciągnik jest wielu. Czas podziękować. Paluch- wystarczy powiedziec - Karczmarz i Barkowiak- podziękować. czas nowe rozdanie i otwarcie zrobić.
No to teraz zapraszamy obrońców naszych zawod.... amatorów.

[ Dodano: 2019-06-30, 18:03 ]
Nasz orły juniorskie :-) BRAWOOOOOOOO

lomboNET 

Wysłany: 2019-06-30, 17:19   

Od Bartkowiaka wara!!! Chłopak ma 16 lat i nie bardzo ma się na razie od kogo uczyć.
Za rok ściągnąć Nowackiego do walki o skład a Pan Nóżka niech się bierze do pracy a nie na pogodę narzekać. Dla wszystkich była jednakowa....

To czy będzie lepiej zależy kto będzie tym okrętem sterował. Na razie mamy Stal z Titanica....

TOMEK

Wysłany: 2019-06-30, 17:19   

No i tarfilem wynik meczu oraz punkty czesci zawodnikow. Gdyby gamonie z klubu chcieli sie dowiedziec jak zrobic symulacje przedmeczowa, to zapraszam. Mam tylko watpliwosc czy ktos to ogarnie, bo Chomski nie ogarnia nawet w trakcie meczu. Dramat...

as35 

Wysłany: 2019-06-30, 17:23   

lomboNET napisał/a:
Od Bartkowiaka wara!!! Chłopak ma 16 lat i nie bardzo ma się na razie od kogo uczyć.
Za rok ściągnąć Nowackiego do walki o skład a Pan Nóżka niech się bierze do pracy a nie na pogodę narzekać. Dla wszystkich była jednakowa....

To czy będzie lepiej zależy kto będzie tym okrętem sterował. Na razie mamy Stal z Titanica....

Fakt ma 16 lat ale cały czas ten sam problem. Nie potrafi startować. Strzela w niebo. I nie wykazuje niczego co nazywa się iskra do walki- jedzie sobie z tyłu. Tak to sobie może w Wawrowie jeździć.
Chomski spadaj na drzewo banany prostować. Po co ty jesteś tam w klubie skoro nie potrafisz wspierać zawodników, taktycznie mecz rozgrywać, toru odczytać? Prezes uśmiechnięty, Chomski uśmiechnięty... o co chodzi?

lupus 

Wysłany: 2019-06-30, 17:36   

as35 napisał/a:
lomboNET napisał/a:

Fakt ma 16 lat ale cały czas ten sam problem. Nie potrafi startować. Strzela w niebo. I nie wykazuje niczego co nazywa się iskra do walki- jedzie sobie z tyłu. Tak to sobie może w Wawrowie jeździć.
Chomski spadaj na drzewo banany prostować. Po co ty jesteś tam w klubie skoro nie potrafisz wspierać zawodników, taktycznie mecz rozgrywać, toru odczytać? Prezes uśmiechnięty, Chomski uśmiechnięty... o co chodzi?

gdybyś był ich księgowym też byś był w tym momencie uśmiechnięty

rav_gorzow

Wysłany: 2019-06-30, 17:36   

TOMEK napisał/a:
No i tarfilem wynik meczu oraz punkty czesci zawodnikow. Gdyby gamonie z klubu chcieli sie dowiedziec jak zrobic symulacje przedmeczowa, to zapraszam. Mam tylko watpliwosc czy ktos to ogarnie, bo Chomski nie ogarnia nawet w trakcie meczu. Dramat...

Thomsen dostał numer który startował zawsze po równaniu/ Dywersja ?

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-06-30, 17:52   

Bartkowiak to jeszcze dziecko, z czasem nabierze masy i coś z tego będzie. To jest perspektywiczny zawodnik. Nie każdy wali sterydy za młodu jak większość nastoletnich karków z bicepsem Arnolda w jeden rok.

TOMEK

Wysłany: 2019-06-30, 17:54   

rav_gorzow napisał/a:
TOMEK napisał/a:

Thomsen dostał numer który startował zawsze po równaniu/ Dywersja ?

Nie zartuj. Zeby robic dywersje, potrzebny jest polot i inteligencja. A jaki jest chomski - kazdy widzi

as35 

Wysłany: 2019-06-30, 17:58   

GM napisał/a:
Bartkowiak to jeszcze dziecko, z czasem nabierze masy i coś z tego będzie. To jest perspektywiczny zawodnik. Nie każdy wali sterydy za młodu jak większość nastoletnich karków z bicepsem Arnolda w jeden rok.

Problem polega nie na masie tylko złych nawyków. nawyku startów na pełnych obrotach. Gdyby kos mu podpowiedział (trener może jakiś?) ze może by tak wzorem np Hancocka startować na 3/4 ? Może wtedy łatwiej będzie opanować motocykl? Na walkę na trasie już chyba nic nie pomoże. jej nie ma. Po zawalonym ruszaniu ( bo nie stracie) zero walki.

TOMEK

Wysłany: 2019-06-30, 18:29   

Chomskiemu i innym zmorom gorzowskiego zuzla dedykuje dzisiejsza jazde Trofimowa, Lamparta, czy tez pogromcy wicemistrza swiata Kasprzaka - Przemka Liszki. Ja w miedzyczasie szukam na amazonie ksiazki "Speedway for Dummies", ktora wysle do klubu z osobista dedykacja.

as35 

Wysłany: 2019-06-30, 19:07   

TOMEK napisał/a:
Chomskiemu i innym zmorom gorzowskiego zuzla dedykuje dzisiejsza jazde Trofimowa, Lamparta, czy tez pogromcy wicemistrza swiata Kasprzaka - Przemka Liszki. Ja w miedzyczasie szukam na amazonie ksiazki "Speedway for Dummies", ktora wysle do klubu z osobista dedykacja.
Mozna im tez jazdę Falupasów pokazać. Sytuacja startowa taka sama. Problemy z torem a potem... hmmmmmm u nas dno i zero ambicji ale coś było brane sądząc po społecznym prezesie i zajmującym miejsce trenera- radoch i ucha-hanie po pachy!

PavelN11 

Wysłany: 2019-06-30, 20:08   

Mnie naszło jeszcze jedno przemyślenie dotyczące naszego trenera, jak profesjonalny trener na takim poziomie może nie mieć opanowanych podstawowych żużlowych zwrotów po angielsku?
Przecież to jest jakieś 20 zwrotów do nauczenia żeby mieć całą gamę potrzebnych słów aby podpowiedzieć swojemu zawodnikowi co ma robić. Tymczasem inni muszą tłumaczyć takiemu Thomsenowi czy Kildemandowi o co chodzi trenerowi, albo nie zrobi tego nikt i stoją nie wiadomo po co...
Może córka by się do czegoś przydała i mogła by pełnić rolę tłumacza, bo patrząc na naszych zawodników to sportowym psychologiem chyba jest lekko mówiąc średnim. Chodzą cały sezon ze spuszczonymi głowami, zero woli walki, od czego ona tam jest? Fajne te ciepłe posadki rodzina Chomskich ma w naszym klubie.

Thorgal 

Wysłany: 2019-07-01, 00:40   

Dziękujemy Falubaz. Nadal jesteśmy przed Motorem. Ciekawe jak dlugo.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2019-07-01, 08:36   

Do meczu z Motorem. 8-)

Wczoraj byłem pewien, że będzie ostro w palnik i dopiero w nominowanych nam odpuszczą. Wyszło 50/50, bo 14 bieg my też odpuściliśmy, aczkolwiek tutaj brawa akurat dla Chomskiego, że puścił juniorów. Na ten moment widzę Spartę w finale obok Unii Leszno. Ktoś z nich będzie majstrem sezonu 2019. Falubaz z Grudziądzem pojedzie o brąz.

Czytając wypowiedź Zmarzlika, to okazuje się, że poza Thomsenem mamy samych amatorów w drużynie. Nikt nie mógł się spasować z torem przez swoje 4 starty. To nie świadczy dobrze o chłopakach.

Kolejna sprawa, to co takiego Chomski z Paluchem widza w Ellisie? Zakochali się, ten obiecał im wycieczkę po Wlk. Brytanii w lipcu? Jaki potencjał u angola dostrzega Paluch? Więcej pożytku dałby nam występ Szczotki niż Ellisa czy Kildemanda. Ten ostatni był najsłabszy i najgorszy we wczorajszym meczu. Nawet Bartkowiak zbytnio nie odstawał od reszty podczas wyścigu, czego nie można powiedzieć o Dunie.

Mecz w zasadzie do zapomnienia na teraz i do rozliczenia na koniec sezonu. Takiej popeliny Stal odwalać nie może. Przecież jesteśmy aktualnym wicemistrzem Polski, a jedziemy na poziomie drugoligowej Wandy Kraków. :evil:

Yankes 

Wysłany: 2019-07-01, 09:33   

A mnie się ten mecz podobał. 5 szybkich strzałów i już sprawa jasna, można otwierać piwerko i się wyczilować.
Lepsze to niż roztrwonienie 8 czy 10 punktów przewagi w osatniej części meczu.

Nawet nie mam za bardzo pretensji do drużyny, Wrocław to kwintesencja tzw. modern speedway, czyli robimy beton i gramy w kamień-papier-nożyce z regulacjami motocykli. Byłby Woźniak, to pewnie zrobiłby z 6-8 pkt i wynik byłby taki jak w Lesznie albo w Grudziądzu, czyli nic szczególnego.

Do zapomnienia, jedziemy dalej. Trzeba szykować formę na baraże, bo tam nie ma żartów, a obecnie jedziemy na poziomie Gniezna albo Ostrowa.

Danonek920

Wysłany: 2019-07-01, 11:57   

Nie wiem co się dzieje z naszą drużyną. O ile postawa Kildemanda nikogo nie dziwi i do tej pory nie wiem jakim naiwnym trzeba było być, aby ściągać najgorszego zawodnika drużyny, która spadła w tamtym sezonie do 1 ligi to nie wiem co się dzieje z Karczmarzem i Kasprzakiem. Może są problemy z wypłatami? Na początku sezonu również nie było kolorowo , ale w Częstochowie i Lesznie ładnie walczyli. Juniorzy aktualnie na wyjazdach nie są w stanie zdobyć na nikim punktu, Kildemand to samo , Kasprzak męczy się niemiłosiernie , Woźniak i Thomsen coś tam zdobywają , ale bardziej jest to uzupełnienie składu niż poziom liderów. Zmarzlik tak jak Doyle w Toruniu meczu sam nie wygra. Wrocław wczoraj jechał bez Woffindena i nas po prostu upokorzył. Czugunow, Milik, Liszka, Jamróg robili naszych jak chcieli. Z taką dyspozycją możemy mieć bardzo duży problem w barażach, bo ja nie wierzę, że my możemy być przed Lublinem .

Eulem

Wysłany: 2019-07-01, 13:41   

A ja się nie zdziwię jak chłopaki na mecz z Czewą lub/i baraże odnajdą ustawienia i pojadą jak z nut. Będzie to niezły argument dla nowych pracodawców... "no, na końcówkę sezonu w Stali już się ze sprzętem dogadałem i uratowałem im ligę"

as35 

Wysłany: 2019-07-01, 15:50   

Najgorsze ze wczoraj miałem takie małe deja vu. Kiedyś mieliśmy taki mecz z Rzeszowem, chyba pierwszy w sezonie z innym wynalazkiem duńskim- bajkopisarzem. Mecz przebiegał bardzo podobnie jak we Wrocku wczoraj. A Bajkopisarz i Iversen (chyba on) rozbawieni po pachy. Wczoraj widziałem takiego prezesa społecznego i zajmującego miejsce trenera. Uśmiech i zero jakiejkolwiek zażenowania takim obrotem sprawy.

Odpowiedz do tematu