Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XI kolejka: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
boberGW 

Wysłany: 2019-07-18, 15:44   

Ja uważam, że mecz będzie zacięty. W jakim meczu można się odrodzić jak nie przeciwko Falubazowi :)

Bartek oczywiście nie powiedział nic takiego, o czym pisał zabulaF i nie kontynuujcie tematu bo to bez sensu.
mazinho napisał/a:
Ale i tak najbardziej smutne jest to, że...padło nam praktycznie szkolenie młodzieży i padłnam Wawrów. To wykorzystuje wlasnie Falubaz.

A ja słyszałem coś innego. Że w Wawrowie jest dobrze, a odeszli Ci co przy dużej konkurencji bali się o miejsce w przyszłym składzie, gdyż mamy urodzaj, a w Falubazie nie ma nikogo. Są jedynymi ich adeptami w miniżużlu. Dla Falubazów ma to oczywiście fajny wydźwięk, zabrać kogoś ze Stali, ale w ogóle nie ma się czym przejmować.
Zresztą jeśli już dzieciaki odchodzą z klubu i to do Falubazu to po co nam tacy wychowankowie? Przy pierwszej lepszej okazji i tak by nas sprzedali. Trzeba oddzielić plewy od ziarna.

W Zielonej na pewno swoje zrobi Bartek, a pozostali to jest wróżenie z fusów. Liczę mimo wszystko, że w końcu coś drgnie i oczyści to trochę napiętą ostatnio atmosferę wokół klubu, którą sami nie potrzebnie podkręcamy.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

lupus 

Wysłany: 2019-07-18, 18:19   

up nie zgodzę się z Tobą. Nie patrzysz z punktu widzenia ojca kilkulatka. On ma w d..e logo klubu. Jeśli mu trenerzy mówią, że dzieciak ma nieprzeciętny talent to biorąc pod uwagę czasy, w których żyjemy, pójdzie tam gdzie lepszą przyszłość będzie widział dla dziecka. Gdyby Stal była na poziomie dzisiejszej Piły to młody Zmarzlik na pewno by tu jeżdził...Co do meczu ... nie wiem. Jak co roku można było spekulować to teraz raczej wchodzimy w sferę marzeń. Bartek, może Tomsen coś ponad a reszta...

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-07-20, 12:50   

Lupus ja się z Tobą nie zgodzę.

Tak naprawdę mając 10-14 lat to tak naprawdę co lepiej może im dać Falubaz niż my? Jakieś śmieszne stypendium dla dzieciaka? Dla mnie dla dziecka w takim wieku najważniejsza jest możliwość spokojnego treningu, szlifowania umiejętności, bliskość szkoły, rodziny, a nie codzienne dojazdy na treningi po 120 km. Moim zdaniem to u nas mają bo w czym lepszy jest Skórnicki niż Chomski, Paluch czy Woźniak z Wawrowa?

Dlatego lepsze warunki rozwoju mogą sobie wybierać dopiero jak zaczynają prawdziwe starty w zawodach, a póki co widzę dla nich inne priorytety. Dla mnie Ci co idą do Falubazu w wieku 10,12, czy 14 lat to po prostu zwyczajnie rodzicie połasili się na jakieś marne grosze z Falubazu i zostali omamieni przez tamtejsze władze.

Poza tym sorry, ale kiedy masz wierzyć w ideały i być blisko ukochanego klubu jak nie właśnie w wieku wspominanym wyżej. Temat pieniędzy zaczyna się dopiero później.

lupus 

Wysłany: 2019-07-20, 17:47   

up nie zrozumiałeś mnie. Napisałem "z punktu widzenia ojca kilkulatka". To nie zawsze te same punty widzenia. Najczęściej, choć nie zawsze. Miałem swojego czasu do czynienia z takimi tatusiami tylko w innej dyscyplinie sportu.

TOMEK

Wysłany: 2019-07-22, 16:45   

Wynik: 60-30

Pedersen-11, Jensen-9, Dudek-12, Protasiewicz-10,Vaculik-13, Tonder-3, Krakowiak-2

Wozniak-6, Kildemand-0, Kasprzak-4, Thomsen-4, Zmarzlik-15, Bartkowiak-1, Karczmarz-0

Chomski won!

as35 

Wysłany: 2019-07-22, 19:28   

TOMEK napisał/a:

Pedersen-11, Jensen-9, Dudek-12, Protasiewicz-10,Vaculik-13, Tonder-3, Krakowiak-2

Wozniak-6, Kildemand-0, Kasprzak-4, Thomsen-4, Zmarzlik-15, Bartkowiak-1, Karczmarz-0

Chomski won!

Serce mówi - człowieku co ty piszesz...
Rozum- chyba tak będzie.
Już teraz obstawiam wypowiedzi pomeczowe.
Wożniak- przygotowywałem się cały miesiąc, pozdrawiam bliźniaczki, było naprawdę ciężko. Tor mnie zaskoczył.
Kildemant- nie wiem o co chodzi.
Kasprzak- nie moglem się spasować, chyba kupie 22 nowe silniki.
Thomsen- fajnie się jechało, ciut mi jeszcze sprzętowo brakuje ( tu uwaga - zawodnik walczył jak lew! wielki plus za walkę i ambicje!)
Zmarzlik - przygotowałem się jak zwykle wszystko zło super aż do ostatniego biegu.... . Szkoda tez ze treener puścił mnie w taktycznej na najsilniejsza parę falubazu. Zrobiłem 3 ale to tylko remis.
Barkowiak- nigdy bym nie przypuszczał że juniorzy falubazu tak szybko startują. Oni pewno trenują pod taśma.
Karczmarz- dziś (a kiedy w ?) nic nie pasowało, będę musiał z menadżerką porozmawiać o zwiększeniu kontraktu zawodowego. Czuje się profesjonalistą, mam już wyrobiony autograf dla fanek i chce być wysoko wynagradzany. Wyniki sportowe przyjdą z czasem (morze - celowo!).
Zajmujacy stanowisko trenera- no przypuszczałem ze mecz będzie zacięty, program był kiepsko wydrukowany dlatego wraz z PP i kolega Orłem mieliśmy problem z jego wypełnianiem. Zawodnicy jechali jak chcieli - ja tam się nie wpierniczam im bo kiedyś w Pile to zrobiłem i nie wyszło to dobrze. zrobiłem zmianę taktyczna no cóż Bartek przywiózł tylko 3 punkty wiec nie widziałem sensu robienia innych. Skoro Bartek przywiózł tylko 3 to co by przywieźli inni? Po co stresować chłopaków. Atmosfera jest fajna i o co chodzi? Liczy się duch a nie wynik taki jest sport.
Prezes klubu naszego społecznie działający - trener mi powiedział ę było dobrze i ja mu wierze. Nie slucham krytykantów którzy mówi ze przegrana 30 punktami honoru nie czyni. Mam inne zdanie. Zawodnicy są zadowoleni. Przed chwilą Stowarzyszenie kibiców obiecało mi że za darmowy bilet, szalik i kubek przyjdą na następny mecz. Zawodnicy potrzebująca wsparcia bo im sie budżet nie spina. Wyniki nie są ważne bo to sport. Pozdrawiam karnetowiczów- środkowym palcem.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2019-07-22, 20:10   

:mrgreen: as35 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znakomite podsumowanie meczu, jeszcze przed meczem. Ale skoro Chomski robi skład kopiuj wklej, to i wypowiedzi pomeczowe też są kopiuj wklej i niestety wyniki punktowe również.

Poza Zmarzlikiem i Thomsenem nie mamy tam żadnych argumentów. Większość karmi się nadzieją, że gdzie mają dobrze pojechać, jak nie w ZG. Odpowiedź brzmi: nigdzie! Nie w tym sezonie, nie z tym składem. Z Zadziornej, walecznej, ambitnej, skaczącej do gardła każdemu drużyny staliśmy się potulnym, pogodzonym z losem zbitym psem. Królami frajerstwa i frajerów.

Wiem, że trzeba wspierać drużynę, być z nią do końca (swojego, albo jej), ale na litość boską, ja nie chcę utożsamiać się z betonowym Stanisławem i cwaniaczkiem-nieudacznikiem Zmorą. Wiem, trzeba być ponad nimi, bo Stal to my, a nie oni i takie tam. :roll:

Podobnie jak w meczu z Wrocławiem, wolę przygotować się na ostro w palnik niż karmić płonną nadzieją. Zrozumcie, Vaculik nas pogrąży po raz drugi. On Zmorze i Chomskiemu tego nie odpuści!

mazinho 

Wysłany: 2019-07-22, 23:00   

Tak sobie myślę od paru dni - jak ten mecz ugryźć...Teoretycznie ten mecz jest dla nas o pietruszkę i co mamy w zasadzie do stracenia? Jak tego TEAMU ZMORY nie zestawić to i tak będzie dupa. Po tym co widzieliśmy we Wrocławiu, 3/4 meczu w Grudziądzu i 1/2 w Toruniu (tam we frajerski sposób uciekły nam 4 punkty)..to w tych derbach możemy sobie pozwolić na nutkę szaleństwa.

Trzeba sobie jasno powiedzieć - Peter Kildemand nie jest nam już potrzebny. Zresztą za taką jazdę w tym roku na wyjeździe: średnia biegowa - 0,643!!!! (wyprzedził tylko jednego seniora ekipy przeciwnej na wyjeździe - Miedzińskiego) , a od 28 kwietnia nie pokonał ŻADNEGO rywala na obcym torze nie zasluguje na jazdę w meczu ligowym. Jeżeli sztab szkoleniowy ma jaja to z tym Panem w piątek powinno się odbyć męską rozmowę, przedstawić mu jego wyjazdowe dokonania, po czym zostawić w Gorzowie. Od tego jest sztab szkoleniowy, by reagował na to co się dzieje, skoro zawodnik od 3 miesięcy nie wygrywa z żadnym przeciwnikiem to coś jest nie tak. Na Falubaz jechałbym z Kamilem Pytlewskim. Tutaj taktyka byłaby prosta - wiadomo, że jest to kevlar i idą za niego rezerwy zwykłe/taktyczne. Kildemand swoim nazwiskiem pozoruje, że jest sportowcem. Niestety Chomski na wyjazdach daje się mu nabierać i po kolejnych 0 i kompromitacjach i tak daje mu jeździć - wszak Stal nie chce, aby chłop nabawił się depresji iw ramach terapii musi jechać jak najwięcej.

Poza tym w większości meczów wyjazdowych mieliśmy gorsze końcówki - głównie dlatego, że Woźniak/Kasprzak przechodzili na pola C i D. Może by tak w meczu o nic spróbować czegoś niekonwencjonalnego? Ułożyć program "na odwrót" i patrząc na to, że oni Dudka dają jako doparowego i na 13 bieg ustawiac się on będzie z A lub B, a Pedersen z D lub co gorsza z C (może zablokować Zmarzlika w 13 biegu) zaskoczyć gospodarzy totalnie?

Wychodzi mi coś takiego i 5 wychowanków w składzie:

1. Pytlewski
2. Zmarzlik
3. Thomsen
4. Woźniak
5. Kasprzak
6. Karczmarz
7. Bartkowiak
8. Szczotka

Wówczas na 11 bieg: Zmarzlik-Thomsen, 12 taktyczna/Bartkowiak (zwykla) i 13 Woźniak - Kasprzak

Taktycznie odwracamy tabelę biegową całkowicie. Trzeba coś innego przetestować w kontekście najważniejszego meczu o życie. Taki wstrząs - odsuniecie Kildemanda jemu i tak nie pomoże, ale może pomoże Karczmarzowi. Niech przy słabszym seniorze wreszcie uwierzy w siebie, zrezygnował z tego nieudacznika mechanika (co mu nie dokręcał czegoś przy sprzegle i tak został na starcie np. w 12 biegu w Toruniu) i zrezygnował z pani psycholog/asystentki trenera (niepotrzebne skreślić) i ma podwójną motywację by w Zielonej się odbic od dna...W Zielonej ma mu pomagać Paweł Nizioł. Będzie miał tym samym jedną juz z ostatnich, niech to będzie pozytywny kop na przyszły rok. To ostatni moment na ratowanie kariery, gdzieś się łudzę, że jeszcze jest szansa by coś zatrybiło.
Przy takim ustawieniu składu - wszedłby na pole A lub B i nawet przywiezione 0 da mu handicap przed kolejnym startem. Lepsze to niż 0 pozoranta Kildemanda.

Zmarzlik ostatnio forma idzie w górę. W lidze na wyjeździe tak samo - 14 pkt (w 6) w Grudziądzu, 17 (w 6) we Wrocławiu. Tam gdzie on jeździ tam wygrywaliśmy głównie biegi drużynowo. Zestawiony nasz lider jest na najtrudniejszym numerze, kto jak nie on ma dac sobie radę pod "2" na wyjeździe w Falubazie? Do Zmarzlika w 1 biegu dochodzi Karczmarz, później Bartkowiak (jeśli nie będzie taktycznej w 5 biegu) na Protasiewicza i Dudka, później w 3 starcie Karczmarz (na juniora) i Bartkowiak (na 12 bieg). Oczywiście jeśli będzie taka możliwość - to mogą iść taktyki i wówczas seniorzy będą "dochodzić" do Zmarzlika.

Kolejna para to Thomsen - Woźniak. W tym sezonie to właśnie Thomsen jest nasza druga strzelbą na wyjazdach i należy dać mu poczucie dobrze wykonywanej pracy i próbować go obdarzać poważniejszą rolą niż tylko "wiecznego doparowego mizernego Kasprzaka". Zresztą wyniki Woźniaka nie powalają na wyjazdach: Częstochowa (6 pkt w 4 startach), Leszno (9 punktów w 5 startach), Toruń 9+1 (w 5 startach), w Grudziądzu (3 pkt w 3 startach). Warto dodać, że Szymek jeździł w parze z Kildemandem, także te punkty są "napompowane" na beznadziejnym koledze z pary. Jego forma na wyjazdach jest zniżkowa - we Wrocku nie jechał, w Grudziądzu trzy punkty i po tym poważnym dzwonie w Szwecji przez miesiąc nie zaliczył żadnego oficjalnego występu, także Woźniaka trzeba zestawic z teoretycznie drugim naszym najlepszym zawodnikiem, by ewentualnie jak najmniej tracić na tej parze i ewentualnie w 4 serii startów mieć możliwośc rezerwy taktycznej (Zmarzlika).

Kasprzaka dałbym z juniorem - chociaż mamy dwa słabe ogniwa w jednym. Krzychu, który ma niepłacone, po sezonie i tak odchodzi ze Stali, ale licze na jego sportową złość. Zacznie na początku na juniorze - powinna być "2", później pojedzie na Jensena/Pedersena z pola A lub B i tam też miałby duże szanse na punkty. To jest dobry numer startowy na 2 pierwsze biegi dla Krzycha. W przypadku słabszej dyspozycji w 3 serii startów jest jeszcze taktyk na 13 bieg.

Taki przewrotny skład pozwoliłby sprawdzić coś innego, a niżeli jazda "po ukladzie" z zawodnikami wciąż tym samym. A przed najważniejszym meczem w sezonie na wyjeździe dobrze mieć przegląd sytuacji. I Kildemand w tych derbach nie zasłużył na występ. Występ Karczmarza x2, taktyczne lub ew. Bartkowiaka nam wyjdzie na lepiej niż oglądanie pozoranta.

Mam nadzieję, że nasz klub wyleczył się już z najdroższego kevlaru w historii Stali Gorzów, czyli Adama Ellisa. Do tej pory kosztował i to nie mało, mówi się, że za przygotowanie do sezonu + oplacenie dojazdów na mecze/noclegi może nas kosztować nawet ponad...200 tysięcy złotych! Właśnie jednym z argumentów dlaczego Ellis jedzie do Wrocławia, a nie stawiamy na dwa biegi Bartkowiaka + 2 Karczmarza było to, że...żeśmy w niego zainwestowali. Sztab szkoleniowy dalej brnął w ten wielki wielbłąd jakim było ściągniecie tego beznadziejnie słabego Anglika. A ten sam Ellis miał być po sparingach "idealną ósemką" - jak to Chomski o nim mówił. Idealną "8" to był...ale Zmarzlik rok temu. A nie Ellis.

A co ciekawe nie najlepiej dzieje się też wewnątrz Falubazu. Z tego co slyszalem, to jakis biznesmen udzielił klubowi pożyczki na zasypanie dziury w budżecie, a teraz klub nie wywiazuje sie z warunków tej pozyczki i jej nie spłaca. Czyli może tak być, że na gwiazdozbiór brakuje kasy. Do tego w ostatnim czasie zwolnili swojego wieloletniego toromistrza.

A w piatek - pierwszy raz w tym sezonie cały zespół ma obowiązek stawić się na treningu. Ma tez być po nim jakiś wspólny grill.

Tradycyjnie się już rozpisalem, tylko teraz zastanawiam chyba pierwszy raz się po co to zrobiłem? Skoro skład będzie i tak taki sam....

grochu_92 

Wysłany: 2019-07-23, 05:51   

Coś może być na rzeczy z tym Falubazem bo z tego co kiedyś obiło mi się o uszy Pan Bieńkowski miał przekazać w momencie wejścia do Falubazu, że to ostatni raz kiedy ratuje im tyłek i max dwa sezony im pomoże, a później mają sobie radzić sami i więcej nie prosić o ratunek. Także zobaczymy jak to będzie u naszych możnych sąsiadów.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-07-23, 09:05   

Mazinho jak zwykle fajnie piszesz, ale niestety jest to oderwane do rzeczywistości czego też masz świadomość. Ja uważam, że mimo wszystko Kildemand musi jechać do Zielonej Góry, dlaczego? Otóż temat jest prosty, po pierwsze w żadnym wypadku nie można odpuścić derbów, po drugie może w końcu zaskoczy i przywiezie jakiekolwiek punkty. Od lat tam tamtejszy tor leży, więc może i jemu po sezonie spędzonym w Gorzowie coś podpasuje i przywiezie jakieś 2-3 oczka. W tym może pokona cudem słabego Protasiewicza, albo kogoś innego ;)

Skład wystawiany metodą kopiuj-wklej w Zielonej akurat może zaskoczyć w drugiej fazie zawodów. W 11 biegu mamy Woźniaka z juniorem na juniora gospodarzy, akurat wiadomo że Falubaz juniorami nie grzeszy więc jest szansa, że będzie 3:3, w biegu 12 mamy Kasprzaka z Kildemandem, więc zakładam że w 12 biegu mamy Kasprzaka z taktyczną, a w 13 mamy Zmarzlika z Thomsenem. Zatem ten układ nie jest najgorszy.

Aby to wszystko jednak zagrało musimy pojechać dobre zawody i każdy musi stanąć na wysokości zadania, aby nie było wstydu i uciułać te 40 oczek. Z drugiej jednak strony mamy taki potencjał, że jakby wszystko zagrało możemy powalczyć tam nawet o lepszy wynik. Bartek jest w mega formie i powinien w 6 biegach zdobyć 15 oczek, KK lubi Zieloną Górę, a w Grudziądzu pokazał że pamięta jak się jeździ. Woźniak swoje powinien zrobić, bo po póki co wszędzie robi swoje. Znakiem zapytania jest Thomsen, który może się zakręcić koło 10 oczek, a może pojechać piach. Kluczowym zawodnikiem w tym meczu będzie... Rafał Karczmarz, który lubi tamtejszy tor, musi sobie tylko przypomnieć jak potrafił tam zamiatać rywali dwa sezony temu. Jeżeli on pojedzie na 6-8 oczek, a niewątpliwie stać go na to, to możemy tam się pokusić o naprawdę fajny rezultat.

Danonek920

Wysłany: 2019-07-23, 14:54   

Tor w ZG w miarę nam pasuje w ostatnich latach, więc może aż tak złego meczu nie będzie jak z Wrocławiem oraz ich juniorzy powinni przegrywać więcej co sprawia, że sporo łatwiejszych punktów będzie do zdobycia. Aczkolwiek mecz z góry przegrany, ponieważ nie mamy żadnych argumentów w tym sezonie na wygrywania meczów wyjazdowych. Niech Kildemand się rozjeżdża, może to pomoże mu trochę w meczach u siebie. Na ewentualne baraże też niestety go mocno będzie potrzeba. Finansowo strasznie ciężko w elidze. GP nam odebrali, miasto nie daje 3 milionów tak jak w niektórych ośrodkach np. Grudziądz czy Częstochowa, nie ma bogatego właściciela jak choćby Rusko, Termiński czy Bieńkowski , który chciałby wydać ponad milion na sponsoring oraz co najważniejsze z tego co piszecie to jakieś konflikty pomiędzy prezesem , który sam zapewne ma wysoką pensje z największymi sponsorami. Coś musi się zmienić, bo konkurencja trochę odskoczyła. W ZG sytuacja mi przypomina trochę nas za czasów Komarnickiego. Zatrudnienie najdroższych gwiazd żużlowych powoduje, że pomimo bardzo dużych pieniędzy w klubie budżet dalej może się nie spinać.

Thorgal 

Wysłany: 2019-07-23, 15:21   

as35 napisał/a:
TOMEK napisał/a:

Chomski won!

Serce mówi - człowieku co ty piszesz...
Rozum- chyba tak będzie.
Już teraz obstawiam wypowiedzi pomeczowe.
Wożniak- przygotowywałem się cały miesiąc, pozdrawiam bliźniaczki, było naprawdę ciężko. Tor mnie zaskoczył.
Kildemant- nie wiem o co chodzi.
Kasprzak- nie moglem się spasować, chyba kupie 22 nowe silniki.
Thomsen- fajnie się jechało, ciut mi jeszcze sprzętowo brakuje ( tu uwaga - zawodnik walczył jak lew! wielki plus za walkę i ambicje!)
Zmarzlik - przygotowałem się jak zwykle wszystko zło super aż do ostatniego biegu.... . Szkoda tez ze treener puścił mnie w taktycznej na najsilniejsza parę falubazu. Zrobiłem 3 ale to tylko remis.
Barkowiak- nigdy bym nie przypuszczał że juniorzy falubazu tak szybko startują. Oni pewno trenują pod taśma.
Karczmarz- dziś (a kiedy w ?) nic nie pasowało, będę musiał z menadżerką porozmawiać o zwiększeniu kontraktu zawodowego. Czuje się profesjonalistą, mam już wyrobiony autograf dla fanek i chce być wysoko wynagradzany. Wyniki sportowe przyjdą z czasem (morze - celowo!).
Zajmujacy stanowisko trenera- no przypuszczałem ze mecz będzie zacięty, program był kiepsko wydrukowany dlatego wraz z PP i kolega Orłem mieliśmy problem z jego wypełnianiem. Zawodnicy jechali jak chcieli - ja tam się nie wpierniczam im bo kiedyś w Pile to zrobiłem i nie wyszło to dobrze. zrobiłem zmianę taktyczna no cóż Bartek przywiózł tylko 3 punkty wiec nie widziałem sensu robienia innych. Skoro Bartek przywiózł tylko 3 to co by przywieźli inni? Po co stresować chłopaków. Atmosfera jest fajna i o co chodzi? Liczy się duch a nie wynik taki jest sport.
Prezes klubu naszego społecznie działający - trener mi powiedział ę było dobrze i ja mu wierze. Nie slucham krytykantów którzy mówi ze przegrana 30 punktami honoru nie czyni. Mam inne zdanie. Zawodnicy są zadowoleni. Przed chwilą Stowarzyszenie kibiców obiecało mi że za darmowy bilet, szalik i kubek przyjdą na następny mecz. Zawodnicy potrzebująca wsparcia bo im sie budżet nie spina. Wyniki nie są ważne bo to sport. Pozdrawiam karnetowiczów- środkowym palcem.

Petarda! Super podsumowanie! Dokladnie czujesz o co chodzi!
Karczmarz i Chomski - mega wypowiedzi! :-)

Masz stale bezterminowe miejsce na tym forum za ten post! Dzieki! Poprawiles mi humor :-)

baracuda 

Wysłany: 2019-07-27, 18:21   

Thomsen w szpitalu, fatalny upadek, nie za ciekawie zapowiadają się jutrzejsze derby :(

TOMEK

Wysłany: 2019-07-27, 22:27   

baracuda napisał/a:
Thomsen w szpitalu, fatalny upadek, nie za ciekawie zapowiadają się jutrzejsze derby :(

A przedtem sie zapowiadały ciekawie :-? ?

Chomski won!

leszek 

Wysłany: 2019-07-28, 00:45   

Do Zielonej po zwyciestwo ") heheheheehehehhehehhe . Juz widze teksty jutro
- jedzcie do domu my nie powiemy nikomu
- na kolana \
itp !

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-07-28, 09:38   

leszek napisał/a:
- na kolana \
itp !

No co ty... Przecież Falubaz nas kocha i bez nas żyć nie może.

lupus 

Wysłany: 2019-07-28, 09:52   

GM napisał/a:
leszek napisał/a:
- na kolana \
itp !

bo najlepiej mieć swojego ulubionego wroga. Jak mawiał Kargul :" Wróg? A wróg. Ale swój, mój, nasz… Na własnej krwi wyhodowany."

leszek 

Wysłany: 2019-07-28, 09:52   

GM napisał/a:

Jak najbardziej ii ja im zycze jak najlepiel,jednak jeden stopien ponizej nas :shock:

Thorgal 

Wysłany: 2019-07-28, 19:35   

Jak na razie derby dla Bartka. Pieknie leje tych leszczy! :-)

A Chomski wstawia Bartka w taktycznej na... Pawliczaka.
Czy moze tam ktos zabrac mu tę teczuszke i dlugopis?!

TOMEK

Wysłany: 2019-07-28, 19:41   

Widzicie gebe Chomskiego w trakcie transmisji? Z czego ten baran tak sie cieszy?

Chomski won!

Thorgal 

Wysłany: 2019-07-28, 20:06   

Sluchacie co mowi Karczmarz? Chlop ma 1,0,0 i jedzie po trenerze i Zmarzliku i opowiada o zlym klimacie. Jestem w szoku. Ten chlopak ma siano w glowie. Ja bym tej gwiezdzie dal odpoczac od ligi.

as35 

Wysłany: 2019-07-28, 20:13   

Karczmarz- trafiłem w 10 z prognoza wypowiedzi. Gonić to beztalencie. trudno się to ogląda, znów zajmujący stanowisko trenera ucieszony - tu pewno trafię też z zapowiedzią wypowiedzi po meczu. Spolecznu prezes pewno tez trafiony w 10!

PavelN11 

Wysłany: 2019-07-28, 20:33   

Mazinho nadal uważasz, że krytyka Karczmarza to przegięcie? Ja napiszę to co już kilka meczy temu, ten facet to największe rozczarowanie sezonu. Generalnie mam nadzieję, że nie zobaczymy go w naszym składzie w przyszłym meczu, a może i dłużej.

TOMEK

Wysłany: 2019-07-28, 20:43   

Bezjajeczny Chomski, ktory boi sie wlasnego cienia i nie ma za grosz charyzmy juz podkulil ogon i puscil Karczmarza w 14 biegu.

Chomski won!

as35 

Wysłany: 2019-07-28, 20:45   

PavelN11 napisał/a:
Mazinho nadal uważasz, że krytyka Karczmarza to przegięcie? Ja napiszę to co już kilka meczy temu, ten facet to największe rozczarowanie sezonu. Generalnie mam nadzieję, że nie zobaczymy go w naszym składzie w przyszłym meczu, a może i dłużej.

Puszczanie tego beztalencia to jest przegięcie. Gość się cofa w rozwoju. Gonić go. Szkoda miejsca na płaczliwe lale.

Wożniak wypowiedz pomeczowa - trafiłem na 9 ;-) .

Odpowiedz do tematu