Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
X kolejka Ekstraligi: Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-06-28, 10:06   X kolejka Ekstraligi: Sparta Wrocław - Stal Gorzów

Nie wiem dlaczego ktoś skasował mój poprzedni wątek :D

Więc pytanie - jak sądzicie czy wyjdą z 30 oczek? Czy uda się osiągnąć tak rewelacyjny wynik, czy nasz wytrawny taktyk Chomski będzie miał odwagę zmienić Adam Ellisa, czy będzie budował zawodnika? Czy Rafał Karczmarz będzie w stanie pokonać jakiegoś juniora Sparty? Czy Peter Kildemand nie odjedzie od taśmy po 2 minutach?

Na te i inne pytania odpowiedź już w niedzielę ;)
Ostatnio zmieniony przez poro 2019-06-29, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  

wojtek14 

Wysłany: 2019-06-28, 10:40   Re: X kolejka Ekstraligi: Sparta Wrocław - Stal Gorzów

A jaki to ma sens pisać jedno jest pewne że będzie 0pkt.Mnie bardziej będzie interesował mecz w Toruniu porażka ich sprawi że będziemy już w następnym sezonie dalej w ekstralidze chyba że przegramy baraz. DO MECZU Z CZĘSTOCHOWĄ WSZYSTKO PRZEGRAMY. OSTSNI MECZ TO JEST SZANSA WYGRAĆ NAWET ZA 3 TERAZ TO W PALNIK OBY BEZ KONTUZJI

Danonek920

Wysłany: 2019-06-28, 11:08   

Marcin , trochę mylisz pojęcia. Tu nie chodzi o budowanie Ellisa tylko fakt , że nie ma kto za niego jechać. Zapewne pijesz do meczu z Toruniem. Wtedy Karczmarz mógł zmienić Ellisa tylko w 2 biegach na 4 , które Elis ma regulaminowe. Moim zdaniem Chomski dobrze postąpił próbując go zmieniać na koniec, a nie od początku. Drugi wybór był taki, aby zmieniać go Bartkowiakiem, ale efekt byłby ten sam. W meczu z Wrocławiem prawdopodobnie będziemy mieć spore możliwości rezerw taktycznych , więc w sumie opłacałoby się go zmieniać od początku Karczmarzem , wiedząc, że potem prawdopodobnie będą szanse taktyczne. Ale znając Stana to da mu pojechać 1 bieg. Co do meczu to z Woźniakiem czy bez i tak dostaniemy. Juniorzy prawdopodobnie znowu będą przegrywać z juniorami gospodarzy plus dziurawy skład seniorski. Jeśli Bartek plus ktoś jeszcze będą w dobrej dyspozycji to może rezerwami taktycznymi coś nadrobimy, ale o bonusie raczej nie ma co marzyć.

Thorgal 

Wysłany: 2019-06-28, 12:27   

Ellis juz jechal i wiemy jak. Nie moze do skladu wskoczyc Riss lub Szczotka?

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-06-28, 15:10   

Jak to nie ma kto za niego jechać? Karczmarz na seniorkę a Szczotka na juniorkę i jedziemy. Jak mamy dostać w palnik to chociaż będą z tego jakieś korzyści. Tym bardziej że nasi juniorzy niedawno tam startowali w drużynówce i nawet ten start taki zły nie był. Rafał 3 razy na torze i 3 zwycięstwa. Nie kumam kompletnie po jaką cholerę ściągamy Ellisa? Co ma nam to dać? Zresztą szkoda nerwów, już pisałem że nie ma sensu ustalać składu bo nasz trener... resztę dopiszcie sobie sami... :cry:

Danonek920

Wysłany: 2019-06-28, 15:25   

No teoretycznie można tak pojechać tyle, że Karczmarz w juniorskim ma szanse z Liszką , a Szczotka z Bartkowiakiem wątpię. Ponadto stracimy szanse zastępowania Ellisa Karczmarzem. Za Karczmarza mogłaby być tylko stosowana taktyczna. Podsumowując tracimy mocno na juniorce, a na seniorce niewiele zyskujemy, bo Ellis i tak powinien być zastępowany. Chyba, że z góry zakładamy, że jedziemy po max 35 punktów.

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-06-28, 15:53   

Szczerze to ja się właśnie obawiam tych taktycznych, a raczej ich braku. Tu się nie ma co szczypać. Woźniak akurat był jednym z tych co za duża nie przepadają, to zawodnik kredy i środka toru, Kasprzak, Thomsen, Zmarzlik i Kildemand lubią bandę, a we Wrocku banda będzie chodzić ładnie na bank. I trzeba to wykorzystać umiejętnie tasując tą czwórką zawodników. Pająk ma coś do udowodnienia po ostatniej wpadce, będzie chciał się pokazać. Ja po cichu liczę na bonusa. Zawodnicy z Wrocka jadą ostro i takiej samej jazdy oczekuję od naszych - zero zostawiania miejsca pod bandą. Nasi juniorzy jak zdobędą więcej punktów niż 1 to będzie sukces. Liszka jest u siebie świetnie spasowany i szybki.

as35 

Wysłany: 2019-06-28, 19:51   

GM napisał/a:
Jak to nie ma kto za niego jechać? Karczmarz na seniorkę a Szczotka na juniorkę i jedziemy. Jak mamy dostać w palnik to chociaż będą z tego jakieś korzyści. Tym bardziej że nasi juniorzy niedawno tam startowali w drużynówce i nawet ten start taki zły nie był. Rafał 3 razy na torze i 3 zwycięstwa. Nie kumam kompletnie po jaką cholerę ściągamy Ellisa? Co ma nam to dać? Zresztą szkoda nerwów, już pisałem że nie ma sensu ustalać składu bo nasz trener... resztę dopiszcie sobie sami... :cry:

Słusznie prawisz, naszym kamieniem u szyi jest Chomski!!!!!!!!!!!!! Bez niego mamy szanse. Z nim ........ dnooooooooooooooo

TOMEK

Wysłany: 2019-06-28, 19:54   

Uhuhu, widze ze gruba rozkminka tu leci. To moze ja o wyniku.
Obstawiam 58:32

Jamrog-8, Milik-9, Fricke-11, Janowski-13, Liszka-5, Drabik-12
Thomsen-8, Kildemand-1, Kasprzak-8, Ellis-0, Zmarzlik-14, Karczmarz-1

Do zobaczenia w barazach, Chomski dzieki!

poro

Wysłany: 2019-06-29, 10:05   

A Czugunow z 9? A Bartkowiak z 0? ;)
Może być o wiele gorzej niż oczekujesz. Ale może i nas zaskoczą jakimiś 35 punktami

As17 

Team: stal
Wysłany: 2019-06-29, 11:31   

W obecnej naszej dyspozycji każdy wynik 35+ jest naszym sukcesem na nic więcej nie liczę wpierdziel murowany chcę tylko zobaczyć chęci do walki a nie odpuszczanie od pierwszego biegu.

Michu5 

Wysłany: 2019-06-29, 12:19   

Zdecydowanie wolę spokojne 55:35, niż gdyby nasi na początku rozbudzili chęci na bonusa, a potem frajersko go stracili jednym punktem. :)

adagio

Wysłany: 2019-06-29, 19:38   

Niestety nie ma się co łudzić - przy takiej formie naszych asów, braku Szymka i problemach Karczmarza, pokonanie przez nas granicy 35 punktów będzie nie lada wyzwaniem. Oby mecz nie skończył się rekordowym pogromem w sezonie i szóstką z przodu przy wyniku gospodarzy... :roll:

przemek1221

Wysłany: 2019-06-30, 11:00   

Grudziądz zrobił za nas robotę, widmo bezpośredniego spadku zażegnane. Pojedziemy raczej w barażach.

PS: mam nadzieję że ten Ellis w składzie jest tylko dla picu i pojadą za niego po 2xKarczmarz i 2xBartkowiak. Chociaż znając Stasia to nie zdziwię się jak będzie chciał budować Ellisa...

Danonek920

Wysłany: 2019-06-30, 14:15   

Bez przesady, Wrocław nie jest aż taki mocny, żeby pisać , że ponad 35 punktów to sukces. Tym bardziej ,że nie ma Woffindena. Jamróg, Milik,, Fricke, Liszka to nie są jacyś klasowi zawodnicy. Jeżeli Zmarzlik , Kasprzak i Thomsen pojadą w 6 biegach to oni sami ponad 30 punktów powinni zrobić. Ellis i Bartkowiak moim zdaniem prezentują podobny poziom na wyjazdach, więc dobrze by było jakby najpierw Stan zmieniał Ellisa Karczmarzem, a potem ewentualnie szykował taktyczne za Ellisa jeżeli będzie taka możliwość. Jeżeli do wyboru zostanie Ellis lub Bartkowiak to dla mnie bez różnicy kto tam pojedzie. Bartkowiak ma swoje regulaminowe wyścigi , więc i tak coś pojedzie. Niby lepiej dla rozwoju Bartkowiaka, żeby więcej jeździł, choć z drugiej strony wydaję mi się, że jego kolejne 0 źle wpływają na jego psychikę.

TOMEK

Wysłany: 2019-06-30, 15:30   

Jest dobrze! Kildemand jedzie swoje hehehe

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-06-30, 15:45   

To coś co tam jedzie nie powinno nosić nazwy naszego klubu!!!!! To jest skandal!!!

as35 

Wysłany: 2019-06-30, 15:46   

Kildemand powinien już iśc pod prysznic.
Nasi juniorzy to kpina, szkoda metanolu. Bartkowiak znów chciał słońce strącić na starcie a Karczmasrz na wejściu w 2 łuk chciał wbić przednie koło w tor. Dnooo i kilo mułu!
Kasprzak- zdaj sprzęt gościu przynosisz wstyd Stali Gorzów.
Dnooo i zero honoru i ambicji ! Tylko Thomsen trzyma poziom i wykazuje ambicje, reszta amatorzy bez ambicji. Zmarzlik - bezmyślna jazda. Znów zamiast jechać stara sie blokować. karczmarz- to naprawdę obraza . On nuie jedzie tylko stoi na motorze, hamuje nogą i jest totalnie bezmyślny!

Dziękuje społecznie pracującemu zarzadowi i wam zajmujący miejsca przeznaczone dla zawodowców. Dziękuje profesjonalnym zawodnikom. Przynosicie wstyd całej historii Stali. Nie tłumaczcie się upałem, zapytajcie Liski jak się PROFESJONALNIE Przygotowuje do zawodów.

[ Dodano: 2019-06-30, 16:55 ]
Wstyd i sromota. Nie widzę inaczej jak powrót z Wrocławia bez trenera i Prezesa . To jest żenujące.

Panie Chomski kiedy pan trenował zawodników spod taśmy? Wiem, wiem. W Pile 20 lat temu i nie wychodziło.

TOMEK

Wysłany: 2019-06-30, 15:55   

Co wy robicie !? Wy Stal gorzowska hańbicie!
Chomski miej honor i przestan sie osmieszac!

as35 

Wysłany: 2019-06-30, 15:58   

Zawodowiec Kasprzak walczy z amatorem Liszką :-) to jest poziom żuzla jaki serwuje na prezes Zmora i zajmujący miejsce trenera i zawodnicy WSTYD! i dnooo.

[ Dodano: 2019-06-30, 17:03 ]
Najlepszy tekst komentatora : Rafał karczmarz spada na 4 miejsce :-) a ja się pytam a on był na innym? Na starcie byli równo , potem Karczmarz był cały czas 4 :-) .
Panie Zmarzlik - co się dziej motorki w Szwecji zostały?

lupus 

Wysłany: 2019-06-30, 16:07   

ktoś na SP napisał "Zmarzlik - Falubaz 2020"... jeszcze pół roku temu bym się śmiał...

przemek1221

Wysłany: 2019-06-30, 16:13   

Danonek920 napisał/a:
Bez przesady, Wrocław nie jest aż taki mocny, żeby pisać , że ponad 35 punktów to sukces. Tym bardziej ,że nie ma Woffindena. Jamróg, Milik,, Fricke, Liszka to nie są jacyś klasowi zawodnicy. Jeżeli Zmarzlik , Kasprzak i Thomsen pojadą w 6 biegach to oni sami ponad 30 punktów powinni zrobić.

No jak na razie sa na dobrej drodze. 7 biegow i 10 punktów.

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2019-06-30, 16:16   

Danonek920 napisał/a:
Bez przesady, Wrocław nie jest aż taki mocny, żeby pisać , że ponad 35 punktów to sukces. Tym bardziej ,że nie ma Woffindena. Jamróg, Milik,, Fricke, Liszka to nie są jacyś klasowi zawodnicy.

32:10 po 7-mym biegu.
Gratuluję wyczucia i obeznania.
Czy mógłbyś wybrać 43 cyfry z pierwszych 49-ciu, a które według Ciebie mają największe szanse na wylosowanie w dzisiejszym losowaniu?
Kolekturę mam pod domem - więc możesz wysłać mi na priv nawet 5 minut przed losowaniem.

[ Dodano: 2019-06-30, 17:19 ]
as35 napisał/a:
Panie Zmarzlik - co się dziej motorki w Szwecji zostały?
Ostatnim razem sugerował, że były opóźnienia w wypłacie. teraz było widać jak po zwycięstwie zajrzał do smartfona - pewnie sprawdził stan konta i od tego uzależnia dalszą walkę.

TOMEK

Wysłany: 2019-06-30, 16:26   

Najlepszym podsumowaniem "mysli trenerskiej" Chomskiego jest puszczenie 3 raz Ellisa. Czy naprawde nie ma mocnych na tego pajaca, uwazajacego sie za wielkiego szkoleniowca?

CHOMSKI WON Z KLUBU!

as35 

Wysłany: 2019-06-30, 16:27   

następny super tekst: start .. został Bartkowiak ... a on kiedy nie został? Przecież on nie startuje tylko rusza..

[ Dodano: 2019-06-30, 17:37 ]
Teraz społeczny prezes klubu naszego : doszliśmy do stanu ze musimy zweryfikować swoje plany! Ludzie on to teraz dopiero widzi. Generalnie wyluzowany gość. W końcu nie bierze kasy za prezesowanie to czyn na się stresować.

Odpowiedz do tematu