Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIV kolejka: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-08-12, 09:52   XIV kolejka: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

Rozpoczynamy dyskusje meczu o wszystko. Podejmujemy Włókniarza i musimy wygrać minimum 48:42 i liczyć na porażkę Motoru w Grudziądzu.

Wierzycie, że jest to realne? Ja uważam, że jeżeli KK faktycznie w końcu znalazł to czego szukał, a wygląda na to że tak to przy pełnym składzie z Thomsenem i Jakobsenem na rezerwie jest na to duża szansa.

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2019-08-12, 20:34   

Dlaczego piszesz, że to mecz o wszystko?
Mecz o wszystko dopiero będzie jeżeli w najbliższej kolejce nie zdobędziecie więcej punktów niż Lublin!

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2019-08-12, 20:54   

marcin_crx napisał/a:
Wierzycie, że jest to realne?
Oczywiście, że tak. Pokonamy Włókniarza za 3 punkty, a i tak pojedziemy w barażach. Ja w to wierzę. 8-)

Thorgal 

Wysłany: 2019-08-13, 14:53   

Jedzie Thomsen? Jesli tak, to Pająk out. Jakobsen w skladzie.
Lub na rezerwie ale jedzie od 1 biegu. Co jest anty-Chomskie bo Pajak bedzie smutny.

as35 

Wysłany: 2019-08-14, 18:20   

Thorgal napisał/a:
Jedzie Thomsen? Jesli tak, to Pająk out. Jakobsen w skladzie.
Lub na rezerwie ale jedzie od 1 biegu. Co jest anty-Chomskie bo Pajak bedzie smutny.

Zapomnij Kildemand pojedzie wszystkie biegi i nawet w nominowanym. Mecz przegramy bo zawodnicy strajkują. Brak przelewów. Mocz o nic, Chomski jako trener - tego nawet Unia Leszno by nie przetrzymało. W tej drużynie nie ma już nic!
Jeśli B.Zmarzlik nawet nie znajduje czasu/chęci/potrzeby/ambicji (odpowiednie skreślić) aby na swoim torze trenować i potem przepraszać za zawalony mecz to czego oczekiwać od innych?
Dziś Szwecja - B.Zmarzlik bez trenowania jedzie jak szatan ( na razie 1 bieg) a u nas zawala mecz i tłumaczy się BRAKIEM TRENINGU!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najlepszy ze startu... bez komentarza. W Polsce jakoś to bardzo rzadkie.

[ Dodano: 2019-08-23, 18:24 ]
No meczyk 6 punktów po stronie juniorów Częstochowy i 1 z urzędu naszych. Karczmarz zdaje sprzęt.

[ Dodano: 2019-08-23, 18:34 ]
Zmora kasa na stół bo przegramy. Strajk rozpoczęty.

[ Dodano: 2019-08-23, 18:35 ]
Paluch zdaj sprzęt gdzie juniorzy?

[ Dodano: 2019-08-23, 18:59 ]
Jestem na stadionie, wywalone 29 PLN w błoto. Drużyna Stali to jakieś nieporozumienie. Dno i żenada. Jeden Woźniak meczu nie uratuje. Juniorzy to jakieś coś co trudno określić. Karczmarz zawodowiec.

Thorgal 

Wysłany: 2019-08-23, 18:43   

Czy dzis powaznie byl w skladzie Jakobsen, panie Chomski?!

PavelN11 

Wysłany: 2019-08-23, 19:21   

No to pozamiatane. W życiu nie myślałem, że przegramy u siebie nawet z Częstochową.

To, że Chomski to tuman wiedziałem już przed sezonem. Że zmora rujnuje klub też. Że Kildemand to parodia żużlowca też. Ale najbardziej rozczarowany jestem postawą naszych juniorów...
Ktoś wie co tak naprawdę dzieje się w temacie Szczotki? Na moje ta kontuzja to bajka, chłopak ma krnąbrny charakter i pewnie coś zaszło. Dzisiaj siedział na młynie wraz z innymi kibicami i nie wyglądał na kontuzjowanego zawodnika, dziwne że nie dostał nawet wejścia do parku maszyn.
Jeszcze bodajże 3 lata temu prócz Alana mieliśmy Karczmarza, Nowackiego i Czerniawskiego. Na dzisiaj Karczmarz po sezonie pewnie zakończy karierę, Czerniawski już to zrobił, a Nowacki ciężko powiedzieć żeby zrobił krok do przodu w tym Ostrowie.. W przyszłym sezonie możemy zostać z Bartkowiakiem i drugim juniorem od którego przez cały sezon nie będzie można wymagać nawet punktu. Masakra, w tym klubie wszystko jest nie tak.

Marku i reszto, jak widzicie krytyka większości osób z tego forum w tym sezonie okazała się jak najbardziej podstawna. Następnym razem proponuję wstrzymać konie, bo to że ktoś tutaj mówi co się dzieje, a dzieje się źle nie znaczy, że jest jakimś hejterem i nie zasługuje na jakieś ataki kiedy napisze kilka słów prawdy. Tor do dupy, trener podejmujący idiotyczne decyzje, prezes złodziej i zawodnicy bez ambicji, kilka spraw których nie chcieliście zauważyć tylko wy. Mam nadzieję, że wasze oczy nie są już tak zamydlone.

To był tragiczny sezon i takiego właśnie się spodziewałem kiedy zobaczyłem jaki skład przyszykował nam zmora. Boję się tylko, że kolejny będzie jeszcze gorszy. Jedyne pocieszenie, że przyszły beniaminek raczej mocarzem nie będzie, bo rynek jest coraz węższy no i kilku zespołom dobrzy juniorzy przejdą na seniorkę.

as35 

Wysłany: 2019-08-23, 19:58   

Dno i kupa mułu. Chomski to parodia trenera, paluch to parodia trenera, zmora to nawet nie parodia prezesa. nasi juniorzy to jakieś totalne dno . Młody debiutant z niego nic nie będzie , strach w oczach. Pseudo zawodowiec" muszę mieć kontrakt zawodowy" to nawet do mycia siedzen na stadionie się nie nadaje.ntak to znów widzę upadek mojego klubu.

leszek 

Wysłany: 2019-08-23, 21:14   

Miano frajerow roku zdobylismy w cuglach

Michu5 

Wysłany: 2019-08-23, 22:48   

Nie mam słów, by wyrazić to co czuję po meczu...

Degrengolada, jaka jest w klubie to praprzyczyną naszej klęski.

Ale mimo to, można było wycisnąć z tego sezonu pewne utrzymanie. Tu jeden punkt nam uciekł, tam jeden... Wystarczyło zdobyć dzisiaj 46, a byśmy uniknęli baraży. Doliczmy do tego bonus z GKM przez frajestwo Kildemanda. Przegrany bonus o jeden punkt z Apatorem. Przecież niemal wszystkie wyniki w ekstralidze były niezwykle szczęśliwe dla nas, a my nie potrafiliśmy z tego skorzystać.

Nie mieści mi się w głowie, jak można było przegrać (zremisować) mecz u siebie z Gruchalskim, Miśkowiakiem, Przedpełskim, Miedzińskim i Dróżdżem! Szkoda tych defektów, upadków, bączków, jakie dzisiaj oglądaliśmy. Zabrakło naprawdę tak mało...

Pomimo wielkiej sympatii do Chomskiego, nie mogę pojąć, dlaczego z uporem maniaka stawiał na Kildemanda, kiedy w odwodzie czekał sprawiający dobre wrażenie Jakobsen. Do Pitera nie mam absolutnie nic, bo chłop chce, aż za bardzo, ale po prostu mu to nie wychodzi. Skoro już zaangażowano Jakobsena, nie za darmo, to dlaczego on siedzi na ławie?!

Mimo, iż w gruncie rzeczy spodziewałem się takiego finału rundy zasadniczej, to najbardziej boli właśnie to, że tak niewiele zabrakło.

Danonek920

Wysłany: 2019-08-23, 23:22   

Cały sezon to samo. Juniorzy przegrywają 1-10 więc cała presja skupia się na seniorach, a tam Kildemand jak zwykle jedzie kabaret przez co inni muszą punktować jeszcze lepiej. Thomsen zawala mecz po kontuzji i już nie dało się tego wyciągnąć. Kasprzak dzisiaj też mocno zawiódł, 2 biegi przegrał 1-5 nawet z juniorem gości. Nawet jeśli za Kildemanda przyszedłby ktoś inny to w przypadku braku zdobyczy punktowych juniorów wciąż nie będzie szału.

Pao 

Wysłany: 2019-08-23, 23:40   

Pomyślcie sobie co by było, gdyby Woźniak zdobył dziś nie 12, tylko np. 4 punkty. Jaki wtedy byłby płacz i stękanie że wynik do bani. Zaryzykuję tezę, że dziś nie przegraliśmy "dzięki" Woźniakowi, co w tym sezonie nie było takie oczywiste. I tu go nie bronię, sam swego czasu założyłem ankietę na tym forum, którą usunął jeden z modów.

Zgadzam się z wami i wy zgodzicie się ze mną, że ten sezon należy spisać na straty i skupić się na budowie mocnego zespołu na przyszły sezon.

Żeby ten post nie był za krótki, pozwoliłem sobie sporządzić zestawionko drużyn, które od 2005 roku nie zdobyły w ciągu sezonu Ekstraligi ani jednego punktu bonusowego:
2005 - Falubaz (2 zwycięstwa w RZ + remis w barażu z Wybrzeżem, spadek)
2006 - RKM Rybnik (1 zwycięstwo przez cały sezon, spadek z hukiem)
2008 - Unia Tarnów (1 zwycięstwo przez cały sezon, spadek z hukiem)
2009 - Polonia Bydgoszcz (o dziwo 6. miejsce, Wybrżeże i Sparta, sklasyfikowane w RZ niżej, miał odpowiednio 2 i 1 pkt. bonusowy)
2010 - Włókniarz Częstochowa (utrzymanie po dwumeczu z siódmą Polonią Bydgoszcz)
2011 - znowu Włókniarz (utrzymanie wskutek powiększenia Ekstraligi i wygrania barażu ze Startem Gniezno)
2014 - Wybrzeże Gdańsk (2 zwycięstwa przez cały sezon, spadek z hukiem)
2015 - GKM Grudziądz (podobna sytuacja co Stal w tym sezonie, 5 zwycięstw, 0 bonusów, ale w tamtym sezonie nie było takiego Apatora, jaki był teraz; mimo to utrzymali się "dzięki" Stali Rzeszów)
2018 - Unia Tarnów (casus GKM-u '15 i Stali '19)

Swoją drogą, chyba pójdę na ten baraż. Zawsze to jakieś nowe doświadczenie w życiu i pierwsza okazja, aby pójść na zawody w rodzinnym mieście :mrgreen:

przemek1221

Wysłany: 2019-08-24, 00:07   

Michu5 napisał/a:
Nie mieści mi się w głowie, jak można było przegrać (zremisować) mecz u siebie z Gruchalskim, Miśkowiakiem, Przedpełskim, Miedzińskim i Dróżdżem!

Bo u nas byli: Kildemand, Thomsen, Karczmarz, Pytlewski. Nazwiska rownie "mocne".

PS: ciekawe jak budzet klubu zniesie baraże i jaki to będzie mialo wplyw na polityke transferową na kolejny rok...

Thorgal 

Wysłany: 2019-08-24, 00:54   

No to wszyscy procz Stali moga juz budowac druzyne na 2020 rok. Druzyna zagrozona spadkiem nie daje gwarancji startow w ekstralidze. Moze chociaz Sundstroem zgodzi sie wrocic.

lupus 

Wysłany: 2019-08-24, 07:12   

Thorgal napisał/a:
No to wszyscy procz Stali moga juz budowac druzyne na 2020 rok. Druzyna zagrozona spadkiem nie daje gwarancji startow w ekstralidze. Moze chociaz Sundstroem zgodzi sie wrocic.

I pewnie, w związku z tym, za chwile przeczytamy komunikat, że któryś z zawodników Stali podpisał kontrakt w innym zespole na przyszły sezon.

Kiljan 

Wysłany: 2019-08-24, 09:36   

Panowie, czepiacie się chomskiego, że nie pojechał Jacobsen. Przecież oni go ściągnęli w miejsce kontuzjowanego Thomsena, a nie Kildemanda, więc nasz "wypełniacz programu" nie ogarnął tematu, że młody może jechać też za "Srająka"...
:mrgreen: :lol: :lol:

lupus 

Wysłany: 2019-08-24, 09:37   

kurde tak sobie czytam co inni piszą i same ciekawostki... się okazuje, że Damian Dróżdż "...ostatni raz w zawodach ścigał się... 25 czerwca w lidze słoweńskiej...". Qr...a o co tu chodzi??? To nie jest normalne.

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-08-24, 19:45   

lupus napisał/a:
kurde tak sobie czytam co inni piszą i same ciekawostki... się okazuje, że Damian Dróżdż "...ostatni raz w zawodach ścigał się... 25 czerwca w lidze słoweńskiej...". Qr...a o co tu chodzi??? To nie jest normalne.

To jest obraz degrengolady sportowej, a może i nie tylko, w naszym zespole. Ten mecz pokazał to dobitnie. Był moment, zdaje się po porażce Kasprzaka z Zagarem i Gruchalskim 1:5, że chciałem po prostu opuścić stadion. To już było poniżej jakiegokolwiek poziomu przyzwoitości, natomiast osiągnęło potężny stopień żenady.
Ostatnio zmieniony przez Kiper 2019-08-26, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  

as35 

Wysłany: 2019-08-25, 12:19   

Święte słowa. Kolejny raz mamy strajk w zespole. O bożyszczu siusiumajtek nie chce się wypowiadać.... bo szkoda klawiatury, reszta juniorów podobnie. Cała drużyna dała ciała strasznie - przez cały sezon. Puchar frajerów roku winien stać na poczesnym miejscu w gablocie z trofeami.

Siedziałem do końca meczu zażenowany i zmartwiony, po spotkałem długoletniego Kibica który ze smutkiem wyciągając karnet zapytał co ma z tym zrobić? Następnego już nie kupi. BRAWO PANIE ZMORA I CHOMSKI!

Wzywam was grabarze gorzowskiego żużla do przedstawienia swoich racji tu na forum.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-08-26, 09:16   

Czas na moją opinię po spotkaniu.

Szczerze mówiąc zawsze starałem się być obiektywny i stonowany w opiniach, ale po tym co widziałem w sobotę to po prostu woła o pomstę do nieba.

Analogia do sezonu 2002 jest zbyt duża. Znowu spuszcza nas zespół, który przyjeżdża na mecz o pietruszkę, znowu pogrążają nas zawodnicy z I ligi (wtedy Puszakowski, dziś Przedpełski i Dróżd).

Ja przyznam szczerze, nie widzę innej opcji na dzień dzisiejszy niż po prostu rewolucji w tym klubie. Trzeba rozgonić zarząd i zacząć budować klub od nowa, niestety musimy przejść katharsis niczym Częstochowa, inaczej nie widzę możliwości sukcesów i powrotu na szczyt.

Jesteśmy dziadami!!

Jeszcze jedna rzecz - dla zasady, jeżeli karnetowicze nie otrzymają darmowego wejścia na baraż to mnie na nim na 100% nie będzie. Nie chodzi o te 20-30 zł za bilet, a o samą zasadę.

PANIE PREZESIE ZMORA!! APELUJĘ O ZACHOWANIE TWARZY I UDERZENIE SIĘ W PIERŚ ZA OBECNĄ SYTUACJĘ!!

as35 

Wysłany: 2019-08-26, 16:41   

marcin_crx napisał/a:

PANIE PREZESIE ZMORA!! APELUJĘ O ZACHOWANIE TWARZY I UDERZENIE SIĘ W PIERŚ ZA OBECNĄ SYTUACJĘ!!

Szczęściarz - 10 rano a on już pije. Na co liczysz? Zapomnij.

Odpowiedz do tematu