Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2020
Autor Wiadomość
mazinho 

Wysłany: 2020-02-20, 18:38   

Niestety as35 ma trochę w tym racji. A przecież po sezonie 2016 za wymianę nawierzchni...wziął się osobiście trener Chomski. Wcześniej ten tor był naszym atutem, a później kompletnie nie. Doszło nawet do tego, że w finale IMP Bartek Zmarzlik na dystansie nie mógł wyprzedzić Norberta Kościucha. Po wymianie nawierzchni niemal wszyscy zawodnicy narzekali na dużą szprycę i brak możliwości wyprzedzania po szerokiej, bo lecialo na nich sporo ciezkich kamieni.Nawieziona nawierzchnia miala lezec wczesniej przez kilka miesiecy nieosłoniona na klubowym parkingu. W zasadzie do tej pory nasz tor nie jest powtarzalny i większość naszych zawodników uważała też, że nie ma sensu przyjeżdżać na przedmeczowe treningi, bo ustawienia i tak podczas meczu się nie zgadzają. Nasz trener i tak tej przygotowania pod widowiskowość i jednocześnie, by nam to sprzyjało i tak nie ogarnie i tak. Boję się, że za rok on się weźmie za zmiany z geometrią toru, to będzie tylko gorzej...

A co do składu, cóż nasz trener ma bardzo "betonowe" podejście do tematu. Nie lubi mieszać w składzie, na niekonwencjonalne pomysły jest obojetny. Uważa, że pary mają być zbilansowane. Lider ma jechać z juniorem, drugi lider z najsłabszym seniorem, a środkowa para ma być złożona z 3 i 4 zawodnika. Składu później nie ma co zmieniać, bo zawodnicy przyzwyczajaja sie do numerów, a...numer startowy i tak nie jest istotny, bo jadą zawodnicy a nie numer. Bartek nawet sparingach jechał pod "5" wszak po co mu coś w głowie mieszać przed sezonem?
Także bez sensu próbować nowych rozwiązań - taka "stara" żużlowa szkoła. Dlatego też nie ma co się nastawiać, że rywali czymś zaskoczymy, podejmiemy ryzyko, wyjdziemy poza pewien powtarzalny schemat. Również na wyjeździe pierwsza rezerwa taktyczna pójdzie w osobie Bartka Zmarzlika, wszak trzeba od razu gonić i nie można zakładać, że później potrzeba będzie po raz kolejny ratowac się taktykiem.

Zmianą miało być odejście naszej Pani psycholog, jednak ostatecznie z tego co wiem będzie wielki powrót tej osoby do pracy z zawodnikami. Czy to dobrze, czy źle? Nie wiem.

Thorgal 

Wysłany: 2020-02-28, 15:06   

Karczmarz na pokładzie Stali Gorzów 2020.

Mam obawy czy to dobra wiadomość. Mam nadzieję, że skład pary juniorskiej wyłoni się na treningu, a nie na psychologicznym seansie pani Julii i Staszka, którzy kogoś będą chcieli budować.

zdepiefal 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-02-28, 19:03   

Mam już dość tych historii z Karczmarzem. Co roku są z nim jakieś ceregiele. W ubiegłym roku próbował na klubie wymusić odejście do Rzeszowa. W tym oznajmiał całemu światu, że kończy karierę. Koleś sam nie wie czego chce - zarówno na torze jak i poza nim zachowuje się jak ciocia. Nie potrafi podejmować stanowczych męskich decyzji. Popatrzcie np. na jego wyjazdowy mecz z Lublinem i paniczne zamykanie gazu – z tej mąki nie będzie już chleba. Swoim powrotem Siwy blokuje drogę rozwoju młodszym od niego juniorom. Nowacki właśnie dowiedział się, że zrobił błąd wracając do Gorzowa, bo do składu się już nie załapie. Do tego jeszcze jakieś wydumane pretensje pod adresem Bartka za swoje niepowodzenia na torze. Czuję, że z Siwym znowu zaczną się kwasy w zespole. Ktoś w klubie powinien podjąć męską decyzję i skończyć z taryfą ulgową i zagłaskiwaniem Siwego i jego pani manager, bo nic dobrego to nie przyniesie.

lomboNET 

Wysłany: 2020-02-28, 20:14   

Bez przesady. Nie wiemy na ile to był faktycznie strach a na ile zniechęcenie do jazdy przez bajzel w klubie.
Sztab szkoleniowy za nazwisko go nie wystawi a tylko za dyspozycję na treningach i młodzieżówce.

Poza tym zobaczycie że wszyscy juniorzy będą jeździć i to dużo.

As17 

Team: stal
Wysłany: 2020-02-29, 06:27   

Przestań go usprawiedliwiać chłopak wystawiał nogę nawet na mistrzostwach świata a tam chyba zmory nie bylo. Ja juz w niego nie wierzę zresztą zweryfikuje to tor. A ciekawe czy przygotował się fizycznie do sezonu.

as35 

Wysłany: 2020-03-01, 18:49   

lomboNET napisał/a:
Bez przesady. Nie wiemy na ile to był faktycznie strach a na ile zniechęcenie do jazdy przez bajzel w klubie.
Sztab szkoleniowy za nazwisko go nie wystawi a tylko za dyspozycję na treningach i młodzieżówce.

Chłopie ty ostatnie lata spałeś? Jaki sztab szkoleniowy? jakie dyspozycja? U Stasia "nie lubię zmian" "robiłem to w Pile"?

Prezesie Grzyb LARUM GRAJA a Pan spisz!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widziałem w tygodniu jak bus karczmarza "boje się, boje się" jechał w kierunku stadionu - miałem nadzieje że zdać sprzęt... A tu taka nowina....

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-03-02, 14:38   

as35 napisał/a:
lomboNET napisał/a:

Chłopie ty ostatnie lata spałeś? Jaki sztab szkoleniowy? jakie dyspozycja? U Stasia "nie lubię zmian" "robiłem to w Pile"?

Widziałem w tygodniu jak bus karczmarza "boje się, boje się" jechał w kierunku stadionu - miałem nadzieje że zdać sprzęt... A tu taka nowina....

Wyłączcie, zbanujcie, dajcie jakieś warningi przecież posty tego Pana od kilku lat nigdy nie wnoszą nic do dyskusji.

krzysiugumisiu

Wysłany: 2020-03-02, 15:01   

To jest Forum i każdy ma prawo pisać co uważa za słuszne (oczywiście o ile nikogo nie obraża). Mi też nie podobają się jego ... komentarze, więc go zbanowałem i teraz w miejscu jego wypocin pojawia się komunikat:

"Użytkownik został dodany do twojej listy ignorowanych. Kliknij Tutaj żeby zobaczyć jego post.
Kliknij Tutaj żeby przejść do swojej listy ignorowanych"

Tobie radzę zrób podobnie

lomboNET 

Wysłany: 2020-03-02, 20:39   

Ma zdanie inne niż moje ale się nie obrażam.
Wojna plemienna w Sejmie nie powinna się przenosić na normalne życie. Jak by kto rozważał bana to jestem przeciwny 8-)

as35 

Wysłany: 2020-03-03, 14:11   

marcin_crx napisał/a:
as35 napisał/a:
lomboNET napisał/a:

Wyłączcie, zbanujcie, dajcie jakieś warningi przecież posty tego Pana od kilku lat nigdy nie wnoszą nic do dyskusji.

A co to marcinka tak ubodło? Pewno to że jestem fanem "szkoły trenerskiej" Chomskiego. Trzeba być ślepo zapatrzonym w zajmującego miejsce trenera w naszym klubie aby myśleć że on kieruje się wynikami zawodników. Układy, układziki to jest wyznacznik miejsca w składzie. Dowód marcinku? Jazda w Stali takiego drewniaka jak Kildemand. Z litości- aby marcinek nie dostał jakiegoś schorzenia jelitowego- nie wspomnę o geniuszu taktycznym rzeczonego pana zajmującego miejsce trenera w klubie naszym.
Wracając do sedna - jedyny przebłysk nadziei to to że Karczmarz na amatorskim kontrakcie. Może to wskazywać na rozwód z ambitna paną menagier :-) . Reszta pozostaje w mocy. Zawodnikowi który publicznie oświadczył ze się boi jeździć KAŻDY ADEPT ŻUZLA będzie wjeżdżał w tor jazdy. Biada tym których Karczmarz będzie miał po zewnętrznej- krzywdę im może zrobić uciekając.
Tak wiec pozostaje powtórzyć Larum grają Panie Grzyb a pan spisz.... . Każdy w to miejsce a nawet puste miejsce lepsze. Każdy może by choć spróbował zrobić tor a nie już teraz oświadczać ze będzie goowniany i nie do walki..

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-03-03, 16:16   

Nie jestem fanem Chomskiego, ale nie jestem fanem Twoich wpisów.

Od lat jak czytam Twoje posty w stylu:

"Woźniak amator", "Chomski won", "Kasprzak panienka" to uważam, że one nie wnoszą nic do dyskusji, a jedynie dodają niepotrzebnego fermentu. Polecam pisać posty sensowne, nieobrażające zawodników, trenerów etc. Wtedy nie będę się czepiał.

Nie nawidzę po prostu tego co piszesz i uważam, że Twój poziom intelektu pozwoli Ci na pisanie postów sensownych z treścią.

as35 

Wysłany: 2020-03-04, 20:30   

marcin_crx napisał/a:

"Woźniak amator", "Chomski won", "Kasprzak panienka" to uważam, że one nie wnoszą nic do dyskusji, a jedynie dodają niepotrzebnego fermentu. Polecam pisać posty sensowne, nieobrażające zawodników, trenerów etc. Wtedy nie będę się czepiał.

Nie nawidzę po prostu tego co piszesz i uważam, że Twój poziom intelektu pozwoli Ci na pisanie postów sensownych z treścią.

Czepiać się możesz ile chcesz :-) . A teraz sięgnij pamięcią i przypomnij sobie kiedy i w jakich okolicznościach pisałem "Chomski won" ( tu dalej mam takie zdanie). I twierdzisz ze nie jesteś fanem (delikatnie mówiąc) tego gościa zajmującego miejsce trenera w naszym klubie. Tez twierdzisz jak twój idol że z torem w Gorzowie nic się nie da zrobić? Kasprzak panienka- podoba ci się zawodnik tej klasy (finansowej) który w drugim łuku nie potrafi przytrzymać krawężnika i traci punkty seryjnie? Mógłbym tak długo ale po co?Skoro dla Ciebie Chomski to super trener a frajersko przegrywane mecze w wyniku frajerskich błędów zawodników ( wymienionych wcześniej) jest super i extra.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-03-05, 11:51   

as35 napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

Czepiać się możesz ile chcesz :-) . A teraz sięgnij pamięcią i przypomnij sobie kiedy i w jakich okolicznościach pisałem "Chomski won" ( tu dalej mam takie zdanie). I twierdzisz ze nie jesteś fanem (delikatnie mówiąc) tego gościa zajmującego miejsce trenera w naszym klubie. Tez twierdzisz jak twój idol że z torem w Gorzowie nic się nie da zrobić? Kasprzak panienka- podoba ci się zawodnik tej klasy (finansowej) który w drugim łuku nie potrafi przytrzymać krawężnika i traci punkty seryjnie? Mógłbym tak długo ale po co?Skoro dla Ciebie Chomski to super trener a frajersko przegrywane mecze w wyniku frajerskich błędów zawodników ( wymienionych wcześniej) jest super i extra.

myliłem się - Ty nic nie rozumiesz, ot po prostu - i ciężko mi uwierzyć, że wg forum masz 52 lata.

Okey, faktycznie trzeba zrobić tak jak większość użytkowników tego forum i wyłączyć Cię z widocznych postów. Będziesz sobie pisał w eter, a Twoich postów i tak większość forumowiczów nie czyta.

mazinho 

Wysłany: 2020-03-23, 12:12   

Trzeba jakoś nauczyć się żyć z tą epidemią. Myśleć już teraz do przodu w kontekście dyscypliny, klubu. Trzeba sobie jasno powiedzieć, wirus tak szybko nie zniknie. W Europie rozprzestrzenia się w niesamowitym tempie. Dlatego nic nie da kolejne przełożenie najbiższej kolejki z połowy kwietnia załóżmy na czerwiec. Na miejscu władz ligi już teraz rozmawiałbym co zrobić, jakie wymogi spełnić, żeby móc odjechać sezon w bezpieczny sposób. Widzę nawet takie możliwości i widziałbym pewne rozwiązanie, które można by było wprowadzic u nas w klubie:

- Jeżeli sytuacja by się się zmieniła na lepszą, to jechałbym mecze jako impreza niemasowa. Mecze z udziałem 999 kibiców. Stadion jest duży, oddzielić wszystkich kibiców bezpieczną strefą spokojnie by się dałoby radę. Dla klubu, żeby taka impreza nie byłaby stratna wprowadziłbym bilety po 300-500 zł (niech przyjdą Ci majętni, co mogą w trudnym czasie wesprzeć finansowo nasz klub). Dodatkowo można by było zrobić wirtualną akcję, wypełnijmy stadion i takimi wirtualnymi biletami np. po 20 zł kupić "cegiełkę". Klub mógłby w tym czasie wyprodukować jakieś gadżety dla kibiców.

- W parku maszyn też można by było ograniczyć przebywanie ludzi do minimum, by nie przekroczyło to 50 osób

- Telewizja z kolei zapewne biłaby rekordy oglądalności. Kibice zostaliby w 90 % w domu, oglądaliby mecze. Podczas tych transmisji można by było jakos pokazać tych sponsorów wspierających miejscowe kluby - to byłaby większa promocja, a niżeli wizerunek firmy na bandzie/murawie itp. Dlatego sponsorom, by zależało, by być z klubem, bo poszłaby reklama na większą skalę

W naszej dyscyplinie jest o tyle prościej, bo drużyny składają się z ośmiu zawodników wraz z rezerwowymi. Każdy boks też mógłby być nieco odgrodzony, oddzielony.

Jakby jeden mecz ligowy był z otwartej telewizji, w przypadku gdzie nie ma żadnego sportu w Polsce to ogladalnośc zużla, wzrost zainteresowania ta dyscypliną byłby ogromny. Cały kraj tez mowiłby o PGE Ekstralidze, która mimo koronawirusa...jedzie swoje rozgrywki!

Teraz jest taki głód sportu, że ludzie oglądają co tylko się da. Sam ostatnio stałem się "fanem" piłki nożnej w Australii, Zjednoczonych Emiratow Arabskich i Białorusi. Oglądam mecze Szachtiora Soligorsk, Bate Borysów, czy niezwykle ciekawy mecz Al Ahly z Al Jazirą. Zapewne tez sporo osób spoza Polski też by się tym zainteresowały.

Zamiast firmy trully work nawiązalibyśmy szybko współpracę z dużą firmą bukmacherską. Te firmy osiągaja olbrzymie straty, dla nich start takiego żużla bylby jak respirator i w chwilę jakiegoś mocnego partnera z pieniędzmi byśmy znaleźli.

Dlatego od 1 kwietnia niech ruszą treningi zamknięte. Żużlowcy niech przyjeżdzają co godzinę od 9 do 19 i trenują pojedynczo. Niech ich kontakt z kimkolwiek innym będzie ograniczony, wystarczy toromistrz, menadzer, mechanik, medycy i obsługa. Da rade to zamknac w maks 15 osobach.

Od połowy miesiąca ruszajmy z ligą, nie czekajmy, bo na co? Lepiej nie będzie, a może być tylko gorzej. Nauczmy się z tym wirusem żyć, funkcjonować i WYKORZYSTAJMY szansę dla całej dyscypliny. Mamy historyczną szansę, by o żużlu mówiono ciągle.

Nie trudno będzie od 1 kwietnia zgromadzić wszystkich zużlowcow w Polsce. Niech przejda kwarantanne w obiektach klubowych jak bedzie trzeba, niech jezdza w odosobnieniu, niech ta liga wystartuje w połowie kwietnia.

Jak będzie trzeba to i Grand Prix, SEC mozna będzie rozegrać tylko na polskich torach. Inne turnieje, po prostu odwołać.

PS Chcemy przeprowadzać wybory prezydenckie, w której zaangażowane będą/wezma udział miliony, a meczu ligowego nie zorganizujemy, gdzie trzeba do tego przedsięwzięcia zaangażować śladowe ilości osób? Spokojnie można organizować mecze, tylko wszystko dobrze trzeba zaplanować. I ten czas teraz na to trzeba poswięcić, a nie czekać na nie wiadomo co.

Plusem naszej dyscypliny jest to, że zawodnicy nie mają podczas widowiska sportowego aż takiego bezposredniego kontaktu twarzą w twarz jak to jest np. w koszykówce, piłce nożnej, czy siatkówce.

lomboNET 

Wysłany: 2020-03-23, 17:09   

Popieram ideę cegiełek ale jeśli już realne bilety to na licytacji wśród sponsorów.
Oglądalność wygłodniałych kibiców była by przeogromna a zatem i wpływy z reklam dla tv ogromne. Mogli by wtedy podnieść kontrakt telewizyjny jako częściowa rekompensata strat za puste trybuny.

W piłce również są takie rozważania by grać mimo to.

Tylko czy działacze potrafili by tak lobbować u miłościwie nam panujących by było to realne?
Niestety wątpię...

dwski 

Wysłany: 2020-03-24, 08:17   

Ale mazinho grubo doleciał :lol: Cała ta szopka oczywiście bez ratowników medycznych. Oni akurat mają co robić :-P

Ja bym proponował rozwiązać to tak. Jedna realna opcja.

leszek 

Wysłany: 2020-03-26, 20:08   

Panowie teraz sytuacja jest zbyt powazna . Tu zarty powinny isc na bok .Mazhinio zluzuj ! Czesto sie z Toba zgadzam , ale teraz to pocisnoles.

Danonek920

Wysłany: 2020-03-27, 21:49   

nikt nie chce tego głośno powiedzieć, ale prawdopodobnie sezonu żużlowego nie będzie.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-04-17, 13:00   

Powoli zaczynamy dochodzić do momentu, że pytanie brzmi nie czy wystartujemy, a raczej kiedy wystartujemy?

Ok, zatem jeżeli faktycznie liga wystartuje to pytanie jaka to będzie liga? Czy będziemy mieli do czynienia z ligą z kadłubową typu, że nie wszyscy zawodnicy zgodzą jechać za mniejszą stawkę? Co z rozgrywkami I i II ligi, o których mówi się, że raczej prędko nie wystartują. W środowisku zaczyna się mówić o tym, że kluby z I ligi mogą chcieć wypożyczać zawodników do e-ligi. Jakie to będzie miało konsekwensje wobec ekstraligi.

Dla mnie szczerze mówiąc liga w postaci bez wszystkich zakontraktowanych na ten sezon zawodników i bez spadku nie ma najmniejszego sensu. Wtedy lepiej chyba w ogóle odpuścić ten sezon, zamrozić umowy i jechać za rok. Nie wiem czy to nie byłoby w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem.

Jakie jest Wasze zdanie?

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2020-04-17, 13:27   

Pytanie brzmi, ilu zawodników/mechaników stać na to, aby przeżyć rok bez żużla. Spodziewam się, że niewielu. Zmarzlik i reszta zawodników z topu pewnie może sobie na to pozwolić, ale zakładam że seniorzy drugiej linii większości drużyn nie są w takiej komfortowej sytuacji i część z nich pewnie pokończyłaby kariery. Podobnie z mechanikami, znajdą robotę gdzieś na etat i tyle ich w żużlu widziano. W żużlu jest za mało pieniędzy, żeby dyscyplina mogła przetrwać bez szwanku rok przerwy. Gdyby taka przerwa nastąpiła, to żużel wróci na pewno, ale jestem niemal przekonany, że bez wielu twarzy.

mazinho 

Wysłany: 2020-04-28, 18:58   

Ciężko przejść obojętnie wokół materiałów oczerniających nasz klub w pewnych mediach i tego co się dzieje w ostatnim czasie wokół klubu.

Pewien redaktor chciał szukać sensacji wokół niby - straty sponsora tytularnego. który miał doprowadzić klub na skraj upadku. Później z uwagi koronawirusa klub miał mieć cofnięte dotacje miejskie. Wszystko po to, by zrobić zamęt wokół klubu i zasiać niepewność co do zarządzających. Ten redaktor czerpie te "rewelacje" i kontakty (numer tel do szefa trully.work) jak wieść niesie od uwaga...osoby byłego prezesa dwóch imion. Ten redaktor nawet ma u siebie na FB w polubionych nowy biznes eks prezesa - czyli sklep internetowy.

Ta osoba sukcesywnie kopie dołki pod klubem, który jakoby miała społecznie prowadzić i mieć w sercu. Tak niestety nie było. Dla tej osoby liczyła się tylko kasa i korzyści płynące z prowadzenia klubu. A skubanie klubu opanował do perfekcji. Pamiętacie jak pod koniec piątej strony tego wątku pisałem o horrendalnych profitach jakie prezes dwojga imion czerpał z tytułu kontaktu menadżerskiego? Przypomnę tylko pokrótce: procenty od wszystkiego: począwszy od umów sponsorskich, poprzez organizacje imprez żużlowych po pamiątki klubowe.

Klub na początku sierpnia - tuż przed oddaniem prezesury Panu Markowi Grzybowi był uwaga..Na skraju bankructwa.Z Prezes dwojga imion sukcesywnie ukrywał problemy organizacyjno-finansowe przed opinią publiczną, sponsorami, a z klubu zrobił sobie prywatny folwark. Czuł się baronem, aż do momentu kiedy przeholował a ze źródełka, z którego czerpał garściami zrobiła się nagle sucha pustynia. Wody dolać miał Pan Grzyb, którym prezes dwojga imion myślał, że wpuści w maliny - ukrywając całą sytuację, będzie sterował zza tylnego siedzenia. W końcu za prezesem Grzybem stały pieniądze, których eksprezes tak potrzebował. Tak się jednak nie stało...

Absurdalne w całej sytuacji jest przemilczany do tej pory fakt. Nie rozliczyliśmy jednoznacznie poprzednika, który ciągle kopie dołki pod nowym zarządem i zachowuje się jak małe dziecko, które nagle straciło swoje zabawki i stało się kompletnie NIKIM. Ja wiem, że pewnie ta osoba liczy na powiniecie się nogi Panu Markowi i liczy na odbudowanie swojego ego i powiedzenia: " za mnie to były złote czasy i za mnie to było zarządzanie".

A wiecie jak zachował się nasz prezes dwojga imion na kilka dni przed oficjalnym przekazaniem klubu w ręce następny? I to w sytuacji kiedy nie klub miał długi za np. niepopłacone podatki, części od dostawców, obsługę cateringu, niespłacone raty kredytowe, olbrzymie długi wobec zawodników byłych i tych obecnych m.in. Bartka, KK( które można by liczyć w setkach tysięcy)? Dług w sierpniu według wstępnych szacunków - według mojej dobrej wiedzy - mógł wobec różnych podmiotów wynosić.. UWAGA...ok. DWÓCH MILIONÓW ZŁOTYCH!!!!!

Wiecie jak w takiej sytuacji organizacyjnej eksprezes bierze się za "restrukturyzację? Przelewa sobie 450 tysięcy złotych!!!!!!!!! W tym samym czasie - też z klubu miał wyjść przelew wychodzący do zaufanego handlowca, który z prowizji miał dostać 150 tysięcy złotych.

W ostatnich momentach prezesury IMZ z klubu wyszło wyszło 600 tys. złotych i to w sytuacji, kiedy klub miał tyły we wszystkim i ze wszystkimi. Czyżby ktoś się bał, że później nie udałoby się tego skubnąć? Właśnie wtedy był moment negocjacji z zawodnikami, którzy mimo chęci zostania chcieli swoich pieniędzy. A tych w klubie nie było.

Eks prezes, kiedy został odsunięty od władzy domagał się jeszcze "dorzucenia" za zaległą pracę i odprawę łącznie prawie 100 tysięcy złotych! Nasz kub mu tego nie zapłacił i nie zamierza płacić. Z tego co wiem, może zostać tutaj zastosowany zapis, że klub może menadżerowi spółki naliczyć karę za...działanie na szkodę klubowi. Także nawet jak pójdzie z tym do sądu, w co wątpie to i tak jest na przegranej pozycji. [b]Może stąd też biorą się te gorzkie żale wylewane do redaktora O. które później są wylewane na pewnym portalu?

Widziałem ostatnio na czacie z prezesem wielu kibiców poruszyło też kwestię Martina Vaculika. Słowaka wiecie czemu nie było w klubie (pomijając fakt nie płacenia mu w terminie, co było faktem wobec wszystkich żużlowców)? Bo mówi się, że eks prezes miał wybór: albo zostaje Vaculik i prezes nie ma z czego "skubać", albo odchodzi, bierzemy tańszy zamiennik i są przelewy na swoje procenty. I co w takiej sytuacji ktoś wybrał? Oczywiście Vaculik był zbędny. Tutaj nie liczyło się dobro klubu, utrata dobrego zawodnika. Później trzeba było "puścić bąką" lojalnym pismakom i mówieniu jakoby ktoś był nielojalny. Może kiedyś będzie okazja, że Martin przypomni jak to było.

A te pieniądze, które wymienilem wcześniej, czyli 450 tysięcy złotych za rok 2019 + domaganie się kolejnych 100 tysięcy to przecież kropla w morzu, które eks prezes wydoił z klubu. Policzcie sobie ile lat miał tu kontakt menadżerski i ile kosztowało jego społeczne menadżerstwo nasz klub?

Podsumowując: Eksprezesowi zależało na pieniądzach, a nie na klubie. Klub traktował jak bankomat, kibiców jako prosty lud, który kupi każdą jego bajkę (słynne bycie prezesem społecznym).

PREZES DWOJGA IMION był po prostu skrajnie niegospodarny[/b] i tylko dobrą wolą obecnych ludzi w klubie ta osoba nie tłumaczy się z tego przed sądem. Może jednak czas, by się tak stało?

Nadszedł czas by w końcu wszyscy, którym zależy dobro klubu wiedzieli co jest 'białe", a co "czarne".

Gdyby pewna osoba w ostatnim momencie nie została odsunięta od koryta, to po sezonie 2019 stracilibyśmy Kasprzaka, rok później Bartka, a za jakiś w klubie ktoś by zgasił światło.

Owszem, za prezesa przydarzyły nam się złote medale. Jednak prezes dwojga imion dostał doskonały grunt od Pana Komarnickiego. Zespół samograj, sporo grono sponsorów, wiernych kibiców i doskonałych zawodników. Na dodatek na juniorce przez 6 seniorów była nasza perełka, diament - Bartek Zmarzlik. Na 6 sezonów wywalczyliśmy zaledwie dwa złota, a na koniec klub organizacyjnie się stoczył. Na dodatek wielu zawodników odeszło w fatalnej atmosferze, oszukanych przez eksprezesa na kasę jak choćby: Zagar, Przemo Pawlicki, czy nawet..Tomek Gapiński. Ci zawodnicy są jeszcze sukcesywnie spłacani przez Pana Grzyba i dzięki temu o naszym klubie wśród zawodników zmienia się ta łatka oszustów. A można było przy Bartku budować klub - ligowych dominatorów na lata....Tak się jednak się stało.

Czemu to wszystko piszę akurat teraz? Bo mam dość tego, że wobec klubu są takie osoby, które kopią w tym niezwykle trudnym czasie pod klubem dołki. Tutaj w klubie od wielu miesięcy jest wykonywana ogromna praca. Przede wszystkim klub przeszedł restrukturyzacje, a ze starymi sprawami pomału się organizacyjnie wygrzebujemy. Obecnie jesteśmy w czubie klubów sportowych w Polsce, które nie dają się koronawirusowi. A może być jeszcze lepiej. Dużo zależy od nas. W tym trudnym czasie warto wspierać klub. Każdy może też mieć jakiś pomysł do prezesa (na pewno Was wysłucha, z tego co widzę choćby jeden z użytkowników - bodajże grochu_92 po tym co tu na forum pisze regularnie na FB rozmawia z prezesem). Prezes Grzyb też jest otwarty na kibiców.

Ja ze swojej strony widzę kilka rzeczy, które możemy wykorzystać jako klub w tym trudnym czasie:
- zapełniać co mecz wirtualnymi cegiełkami Jancarza
- klub mógłby polepszyć jakość programów (merytorykę) i sprzedawać programy. My kibice z chęcią przed tv będziemy wypełniac te programy - taka tradycja. Co to za mecz bez wypełniania programu, wpisywania punktów? Dla mnie to nie mecz...Sam mogę pomóc klubowi, na tyle ile mi czas pozwoli w robieniu różnych statystyk, pisania ciekawostek itp.
- Może jak obostrzenia nieco zluzują zrobić przystadionowy piknik z telebimem? Tam pojawiliby się sponsorzy, kibice, a po meczach przychodziliby zawodnicy i w odpowiednich odstępach opowiadaliby o meczu itp.

Coś Wam jeszcze do głowy przychodzi?

Teraz jak nigdy wcześniej ten nasz "okaleczony" klub potrzebuje jedności. Podczas tej pandemii możemy zbudować solidny klub, który w przyszłości będzie cieszył nas wzorową organizacją, otwartością władz klubu, a także wynikami sportowymi. W nas kibicach największa siła!
Ostatnio zmieniony przez mazinho 2020-04-28, 20:08, w całości zmieniany 1 raz  

grochu_92 

Wysłany: 2020-04-28, 19:15   

Mazinho jeśli tylko masz możliwość albo dostęp i się nie boisz to wysmaruj artykuł o tym Panu, a my kibice już go mocno w świecie żużla rozpropagujemy tak by raz, a porządnie wszyscy się dowiedzieli z kim mieliśmy doczynienia. Co do naszej sytuacji. Prawda jest taka. Gdyby nie osoba Pana Marka Grzyba w Stali dzisiaj nie byłoby tematu wznawianych rozgrywek. A raczej windykatorów i spraw sądowych o należności. Pan Marek to jak gwiazdka z nieba, która w ostatniej chwili nas uratowała. Dzisiaj mogłoby nie być Stali Gorzów. A to co robi pan dwóch imion z pseudo dziennikarzem pokazuje tylko obraz tego człowieka i jego zamiarów. Ale co się dziwić. Najwyższe prowizje w mieście to jego motto życiowe

krzysiugumisiu

Wysłany: 2020-04-28, 23:35   

Takie cegiełki to możnaby sprzedawać zarówno na mecze w Gorzowie jak i wyjazdowe. W zamian za nią każdy dostałby w pliku pdf program (taki w stylu z lat 80-tych), kolorowankę dla dziecka o tematyce żużlowej, czy krzyżówkę żużlową. Dzieci trzeba przekonywać do tego sportu. My i tak będziemy chodzić na stadion, ale trzeba w różny sposób zachęcać najmłodsze pokolenie. Przypomnijcie sobie ile lat mieliście kiedy byliście pierwszy raz na zawodach - ja miałem 8 lat i pamiętam to do dzisiaj. Cena takiej cegiełki nie może być zbyt duża. Maks 10 zł. Lepiej sprzedać ich więcej i na każde zawody. Zbyt duża cena zniechęca. Pamiętacie jak pan im wywalił ceny w 2018 roku na finał z Lesznem, że niby na kontrakty z zawodnikami. Ceny były za wysokie i ludzie nie przyszli. W "nagrodę" dostaliśmy Kildemanda zamiast Vaculika. A taka cena miała rację bytu tylko w sytuacji finału z Falubazem

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2020-04-29, 08:05   

Z informacji jakie posiadam klub planuje zorganizować akcję dot. wirtualnych biletów. Na spokojnie poczekajmy na ich ruch :)

PavelN11 

Wysłany: 2020-04-29, 10:10   

To już śmierdziało od ładnych kilku lat, nie jeden z nas tutaj na forum zastanawiał się jak to możliwe, że przy najlepszej frekwencji w kraju, przy sporej ilości sponsorów, przy takim diamencie jak Zmarzlik dziadowaliśmy na kontraktach i rok do roku osłabialiśmy skład. Ale wszystko to było zagłuszane przez krzykaczy, którym przeszkadzała jakakolwiek krytyka klubu. Było mineło, najważniejsze żeby każdy następnym razem już się zastanowił.
Co do "redaktorów" wiadomego portalu to nie zdziwiłbym się gdyby też mieli odpalany jakiś procent ;)

Bardzo cieszy mnie to, że obecny zarząd nawet w tych popapranych czasach jakoś sobie radzi. Wykonujecie świetną robotę, oby tak dalej.

Odpowiedz do tematu