Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2020
Autor Wiadomość
Danonek920

Wysłany: 2019-09-27, 16:45   

utrzymanie to raczej gwarantuje ten skład, ale top 4 to może być ciężko. Juniorzy jedni z gorszych w lidze, tylko 1 lider i słaba postawa na wyjazdach to stan na dzień dzisiejszy. Leszno, Wrocław , Grudziądz i Czewa według mnie mają lepsze od nas składy. Zielona Góra jeśli to prawda , że za Pedersena przychodzi Lindbeack to mogą walczyć o utrzymanie z Rybnikiem. Lublin skład seniorski ma gorszy , ale za to mają fajnych juniorów, więc nie wydaję mi się, żeby spadli.

przemek1221

Wysłany: 2019-09-29, 18:39   

Czy ktoś wie co z Kasprzakiem? Bo słyszałem różne plotki na ten temat.

W sezonie 2020 bedziemy mieli jedna z lepszych par juniorskichw lidze, jedynie Lublin bedzie mogl aie pochwalić porownywalna sila razenia. Do tego Iversen za Kildemanda i jak dla mnie ta ekipa moze spokojnie zawalczyc o PO.

TOMEK

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-09-29, 18:51   

Na 90% Lublin. Bedzie powtorka frajerskiej akcji z Vaculikiem?

Chomski won!

miszarus 
STAL!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-09-29, 19:39   

KK dogadany w Stali. PUKa bredzi!

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2019-09-29, 19:57   

miszarus napisał/a:

Info pewne 100% KMO? 8-)

Czy jednak masz jakieś wiarygodne źródło?

michalr 

Wysłany: 2019-09-29, 21:15   

miszarus napisał/a:

Ale opierasz to na informacji z przed kilku tygodni i wypowiedzi Grzyba w magazynie czy szefu Ci coś nowego powiedział?

mazinho 

Wysłany: 2019-09-29, 23:39   

miszarus napisał/a:

A jak wytłumaczysz zachowanie KK na ostatnim treningu?

Jeśli ktoś był na ostatnim treningu Stali, to podczas niego strasznie dziwne zachowywał się Kasprzak. Był jakby nieobecny, myślami gdzie indziej. Nawet jednego z naszych zawodników pytał się, czy "tutaj zostaje"? Do tego miał najgorsze czasy okrążenia - gorsze od Kildemanda. Jechał jakby został tutaj na siłe ściagniety...A nie jak miałyby tu się miały za chwilę ważyć losy utrzymania.

Moje dwa źródła mówią o tym, że Kasprzak jest już w Lublinie. Trzecie - osoba pracująca w Budnexie (firmie głównego sponsora) też potwierdziła, że Krzysiek odchodzi.

Czy to przypadek? Nie sądzę.

Chociaż już np. przed rokiem było blisko odejścia KK, ale tam dużo szybciej po sezonie zaległa kasa się znalazła + doszło wparcie od Budnexu. A teraz tej kasy nie było i nie ma. Także sami sobie odpowiedcie jaka jest szansa wobec tych okoliczności na nagły zwrot sytuacji.

PS A tez nie podoba mi się, że wladze naszego klubu nie zgodziły się na jazdę w niedzielę w Ostowie. Ostrowianie sprzedali sporo biletow, w tym ludziom zza granicy (głównie Anglia) i poprosili, aby jechać w Ostrowie. Także Ostrów sporo ucierpi z kasą, bo będzie sporo zwrotek. A dla nas co to za różnica czy jechać pierwszy mecz u siebie, czy na wyjeździe? Nawet chyba lepiej/bezpieczniej byłoby mieć rewanz u siebie. A baraże zapewne o tydzien beda przesuniete i pierwszy mecz zostanie odjechany w Gorzowie. Takie są plany.

A kto nam zostanie do wzięcia? Lambert? On wiem, że się kontaktował z naszym klubem, ale jest bardzo drogi chce sporo kasy za podpis + chce miec gwarancje jazdy pod numerami 1-5, Milik, Jamróg? Wiem, że z tym ostatnim rozmawiali przed rokiem, był alternatywą razem z Przedpełskim za Kildemanda.

boberGW 

Wysłany: 2019-09-30, 07:50   

Jeśli to prawda to czeka nas smutny okres transferowy, bo znów się osłabimy i czeka nas walka o utrzymanie. Jakoś nie widzę zawodnika, który mógłby zastąpić KK przy mizerii jaka panuje obecnie na rynku. Tym bardziej, że Zagar niby też już dogadany w Lublinie, Doyle w Czewie, Holder niby w Toruniu, ale on i tak jest słabszy od KK.
Chciałby, żeby wróciły czasy, jak ściągaliśmy zawodników, a nie ich traciliśmy.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

PavelN11 

Wysłany: 2019-09-30, 08:11   

Pewnie dlatego były podchody pod Zagara. Z sensownych opcji to chyba tylko Jamróg i może... Zengota? Nie wiem czy on ma kontrakt w Lublinie? Chociaż to kot w worku.
Swoją drogą to zawodnik za KK nie będzie musiał zdobywać nie wiadomo ile punktów żeby wyrównać tegoroczną dyspozycję Krzyśka. Ważne jest żeby PUK przywoził dużo więcej punktów względem Kildemanda i żeby juniorzy się poprawili.

boberGW 

Wysłany: 2019-09-30, 08:58   

Jeśli o mnie chodzi to Jamróg, czy Zengota nie są żadną opcją za KK. Iversen miał w tym roku podobną średnią do KK, więc tu podobny poziom.
Mam nadzieję, że Zarząd z nowym Prezesem na czele stanie na głowie i zatrzyma Krzyśka, szkoda by było rozstać się po tylu latach. Ale jeśli po taki sezonie pójdzie i to jeszcze na koniec świata do Lublina, to nic już prócz kasy się w tym sporcie nie liczy.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

miszarus 
STAL!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-09-30, 09:50   

mazinho napisał/a:
miszarus napisał/a:

A jak wytłumaczysz zachowanie KK na ostatnim treningu?

Jeśli ktoś był na ostatnim treningu Stali, to podczas niego strasznie dziwne zachowywał się Kasprzak. Był jakby nieobecny, myślami gdzie indziej. Nawet jednego z naszych zawodników pytał się, czy "tutaj zostaje"? Do tego miał najgorsze czasy okrążenia - gorsze od Kildemanda. Jechał jakby został tutaj na siłe ściagniety...A nie jak miałyby tu się miały za chwilę ważyć losy utrzymania.

Moje dwa źródła mówią o tym, że Kasprzak jest już w Lublinie. Trzecie - osoba pracująca w Budnexie (firmie głównego sponsora) też potwierdziła, że Krzysiek odchodzi.

Czy to przypadek? Nie sądzę.

Chociaż już np. przed rokiem było blisko odejścia KK, ale tam dużo szybciej po sezonie zaległa kasa się znalazła + doszło wparcie od Budnexu. A teraz tej kasy nie było i nie ma. Także sami sobie odpowiedcie jaka jest szansa wobec tych okoliczności na nagły zwrot sytuacji.

Nie jestem w stanie tego wytłumaczyć. Może ma problemy, może coś - nie wiem. Podtrzymuje swoje informacje, napisane 2 tygodnie temu, że KK dogadał się ze Stalą Gorzów i nie wydaje mi się, aby zmienił zdanie. Szkoda, że przełożyli baraż, bo to ta saga zapewne skończyła by się wczoraj. :)

boberGW 

Wysłany: 2019-09-30, 10:22   

Myślę że miszarus ma jednak rację 🙂 zobaczcie sobie na FB na wpis prezesa z wczoraj z 17:46 🙂

michalr 

Wysłany: 2019-09-30, 10:34   

O jaki wpis ci dokładnie chodzi? Chyba jakiś ślepy jestem bo żadnego wpisu z wczoraj nie mogę zlokalizować.

mazinho 

Wysłany: 2019-09-30, 11:44   

michalr napisał/a:
O jaki wpis ci dokładnie chodzi? Chyba jakiś ślepy jestem bo żadnego wpisu z wczoraj nie mogę zlokalizować.

Też chciałbym, aby jednak on miał rację, a te wszystkie informacje wypuszcza team Kasprzaka, żeby jak najszybciej odzyskać kasę na zakończony sezon. Jednak z każdym dniem/ z kazda kolejną moją rozmowa z pewnymi osobami te nadzieje uciekają...

miszarus 
STAL!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-09-30, 11:53   

mazinho napisał/a:
michalr napisał/a:

Też chciałbym, aby jednak on miał rację, a te wszystkie informacje wypuszcza team Kasprzaka, żeby jak najszybciej odzyskać kasę na zakończony sezon. Jednak z każdym dniem/ z kazda kolejną moją rozmowa z pewnymi osobami te nadzieje uciekają...

Może chcą wywrzeć presję na prezesa i zarząd. Dogadują umowę (podobno - na dwa lata) i pewnie chcą jak najlepsze warunki. Bo jak już pisałem, KK podali z Grzybem sobie rękę, że w KK zostaje w Stali - pracowali nad umową. (Podobnie było z Woźniakiem).

Danonek920

Wysłany: 2019-09-30, 12:04   

mazinho napisał/a:
miszarus napisał/a:

PS A tez nie podoba mi się, że wladze naszego klubu nie zgodziły się na jazdę w niedzielę w Ostowie. Ostrowianie sprzedali sporo biletow, w tym ludziom zza granicy (głównie Anglia) i poprosili, aby jechać w Ostrowie. Także Ostrów sporo ucierpi z kasą, bo będzie sporo zwrotek. A dla nas co to za różnica czy jechać pierwszy mecz u siebie, czy na wyjeździe? Nawet chyba lepiej/bezpieczniej byłoby mieć rewanz u siebie. A baraże zapewne o tydzien beda przesuniete i pierwszy mecz zostanie odjechany w Gorzowie. Takie są plany.

a czemu my się mamy dostosowywać pod Ostrów ? Dla nas też korzystniej byłoby gdyby mecz barażowy odbył się w Niedziele po GP w Toruniu, bo to by podniosło frekwencję gdyby Bartek zdobył IMŚ. Według regulaminu pierwszy mecz ma się odbyć u nas i ja nie widzę żadnych przesłanek by iść Ostrowowi na rękę.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-09-30, 12:39   

Niestety informacje od mazinho się zwykle sprawdzają. Jeżeli to prawda to żaden Lampert, czy Zagar nie zrekompensują nam utraty KK nawet pomimo słabego sezonu.

Jeżeli to się faktycznie tak skończy to razem z KK klub Stal Gorzów straci co najmniej dwóch karentowiczów na kolejny sezon, a klub będzie czekała kolejna tym razem już desperacka walka o utrzymanie.

Dziwii mnie też to, że po co zwlekają z informacją o KK do barażu skoro jest dogadany jak to niektórzy twierdzą? Nie lepiej ogłosić to teraz, może byłby to dodatkowy bodziec to zakupu biletów?

boberGW 

Wysłany: 2019-09-30, 13:39   

michalr napisał/a:

Prezes wrzucił link do artykułu ze sportowych faktów, że Stal jest już po słowie z Kasprzakiem i napisał, że pozdrawia wszystkich. Jednak jak teraz sprawdziłem to jest to post z 28 września, nie wiem czemu wcześniej wyświetliła mi się inna data.

Danonek920 napisał/a:
a czemu my się mamy dostosowywać pod Ostrów ? Dla nas też korzystniej byłoby gdyby mecz barażowy odbył się w Niedziele po GP w Toruniu, bo to by podniosło frekwencję gdyby Bartek zdobył IMŚ. Według regulaminu pierwszy mecz ma się odbyć u nas i ja nie widzę żadnych przesłanek by iść Ostrowowi na rękę.

Dokładnie tak samo uważam. Co to za zarzut, że komuś coś może nie pasować. To nam ma pasować, kto by nie chciał na naszym torze Bartka dzień po ostatnim GP? Być może będzie można mu podziękować za zdobycie Mistrzostwa Świata :)

marcin_crx napisał/a:
Niestety informacje od mazinho się zwykle sprawdzają. Jeżeli to prawda to żaden Lampert, czy Zagar nie zrekompensują nam utraty KK nawet pomimo słabego sezonu.

Z tego co pamiętam to jednak nie zawsze się sprawdzały ;-) Cenię i szanuję, co pisze mazinho ale nie znamy ani jego źródeł, ani też celu dla którego niektórzy puszczają takie informacje dziennikarzom. Wiadomym jest, że jest to również element gry kontraktowej. Bjerre już był w Falubazie, KK i Vaculik w zeszłym roku w Lublinie, Zmarzlik w Toruniu, Doyle w Lublinie, a Łaguta w Rybniku. Takich przykładów można by jeszcze wymieniać i wymieniać.
Ja akurat w tym przypadku mam nadzieję, że ktoś naszego kolegę z forum specjalnie ładuje ;-)

Thorgal 

Wysłany: 2019-09-30, 14:03   

Niech KK idzie. To zawodnik pokroju Protasiewicza: solidna druga linia. Czasem coś wygra, ale liczyć na dwucyfrówki już nie ma co.

Kto pozostałby nam do wzięcia? Jeśli wolny jest R. Lambert, to nie sądzą, by był droższy niż KK. To uczestnik GP, młody i potencjalny.

Co np. z Lindbeckiem lub Jensenem? Jeśli do ZG przejdzie Rus Emil, to jeden z nich będzie chyba wolny? Nasi powinni działać sprawnie na wypadek, gdyby KK jednak odszedł.

Opcji z Jamrogiem nie traktuję poważnie. To będzie transfer pokroju Kildemanda i zawodnik do budowania przez Chomskiego. Tylko nie to.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-09-30, 14:07   

Szczerze? Budować znowu zespół w którym ew. miałoby zabraknąć KK z Iversenem i kolejnym dziadem do odbudowy to wolę żeby nasi wydali kasę na Emila i jeździć 3 juniorami w składzie. Kasa ta sama, a wynik zapewne sportowo lepszy.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2019-09-30, 14:32   

Thorgal napisał/a:
Niech KK idzie.
Sam sobie odejdź. Krzychowi należy się szacunek za to wszystko co dla nas zrobił, był z nami na dobre i na złe. Powiedzenie komuś takiemu niech sobie idzie świadczy źle o Tobie, jako o człowieku. Możesz sobie rękę podać z kibicami Falubazu, którzy plują na Protasa, a już nie pamiętają ile dla nich zrobił. Śmiem twierdzić, że Krzychu dla Stali zrobił nawet więcej niż Protas dla ZG. Poza tym, jak pastor może tak napisać o drugim człowieku? Nieładnie.

Thorgal napisał/a:
Jeśli wolny jest R. Lambert, to nie sądzą, by był droższy niż KK. To uczestnik GP, młody i potencjalny.
A ja nie sądzę, że samochód z 2018 r. jest droższy od tego z 2000 r. Serio, tak uważasz czy znowu piszesz sobie bzdury, żeby tylko popisać?

Dziwię się tylko, że wielu z Was tak łatwo łyka te pudelkowe artykuły i wpisy syfowych niefaktów. Moim zdaniem KK zostanie. Jeżeli miałby odejść, to uczyniłby to rok temu.

A co tam u Karczmarza? Już nie odchodzi do ZG czy innego klubu? Czy czekamy aż się SyFy wypstrykają z artykułów o "grubych" rybach? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Co do barażu, to uważam tak samo. Skoro tak wszyscy przestrzegają regulaminu i przepisów, to nie ma co oglądać się na Ostrów i ich widzimisię. Przypominam, że to klub z tego właśnie miasta chciał nam przekręcić zawodnika i zabrać awans do ekstraligi. Niech spadają. Jedziemy pierwszy mecz u siebie i to my przywitamy swojego IMŚ po gorzowsku :-)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-10-01, 16:29   

Teraz będzie tak, jak KK zostanie będzie news na sportowych:

Według naszych informacji Stal Gorzów w ostatniej chwili spełniła wymagania finansowe Kasprzaka i ten w ostatniej chwili zdecydował się jednak pozostać w dotychczasowym zespole.

Jak KK odejdzie:

Potwierdziły się nasze informacje sprzed 2 tygodni, Kasprzak odchodzi jednak ze Stal Gorzów i będzie reprezentował Motor Lublin.

:D

michalr 

Wysłany: 2019-10-01, 17:38   

Widzisz Marcin, Ostaf cię przebił napisał że Kasprzak się sklonuje i będzie jeździł w Stali i w Motorze :D (wiem że trochę przekoloryzowałem).

Z drugiej strony trochę nie rozumiem Kępa mówił o "bombie" czy Kasprzak po takim sezonie to bomba? Kolejne że jak piszę się (niekoniecznie tutaj) o KK w Stali to wygląda to tak - daj spokój przecież on jest słaby. Jamróg czy Milik lepsi trzeba go z Gorzowa wyrzucić. Jak się pisze o Kasprzaku w Lublinie to jest to jeden z lepszych zawodników krajowych, świetny ruch. Jak w Stali liczą na lepszy sezon parzysty KK to jest to głupie nic nie znaczące gadanie ale już w Lublinie to jest geniusz Kępy bo przecież nikt inny tego wcześniej nie zaobserwował.

Może to tylko moje wrażenie ale tak według mnie to wygląda jak czytam tych "wspaniałych" dziennikarzy czy wpisy niektórych np. na Facebooku.

A co do "bomby" to wydaje mi się że i w Falubazie i w Lublinie chodzi o jednego zawodnika który ostatecznie może sobie i tak ceny u nich podbijać ceny a zostanie we Wrocławiu.

TOMEK

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-10-01, 20:47   

Stal ma szczescie, ze awansowal ROW, ktory spadnie z hukiem. Biorac pod uwage odejscie KK i pozostanie (o zgrozo!) nieudacznika Chomskiwgo, to za rok znow mamy baraze. W 2020 radze sie cieszyc ostatnim sezonem w Stali nowego IMS. Bo w 2021 Bartek bedzie juz poza Gorzowem.

Chomski won!

Marek 

Wysłany: 2019-10-01, 21:09   

TOMEK napisał/a:
Stal ma szczescie, ze awansowal ROW, ktory spadnie z hukiem. Biorac pod uwage odejscie KK i pozostanie (o zgrozo!) nieudacznika Chomskiwgo, to za rok znow mamy baraze. W 2020 radze sie cieszyc ostatnim sezonem w Stali nowego IMS. Bo w 2021 Bartek bedzie juz poza Gorzowem.

Chomski won!

Bo ty nie dajesz już pieniążków i twoje grono wzajemnej adoracji to Bartek odejdzie ? Tobie by się przydało trochę szczęścia bo jesteś strasznie wrogo nastawiony . I nie wyzywaji innych od nieudaczników bo może inni o tobie tak myślą ??? Taki sponsorek co swoje zale wali na forum .....jak dziecko w piaskownicy.....

Odpowiedz do tematu