Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2020
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-10-09, 13:04   

Temat KK będzie pierwszą weryfikacją umiejętności menagerskich Pana Grzyba.

Póki co po wpisach na FB, że go Lublin nie będzie robił w jajo nie odbieram go jako poważnego biznesmana.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2019-10-09, 13:19   

marcin_crx napisał/a:

Póki co po wpisach na FB, że go Lublin nie będzie robił w jajo nie odbieram go jako poważnego biznesmana.

To poproszę definicję poważnego biznesmena. Kim w takim razie jest klasa rządząca (Sławek) czy inni "poważni", którzy walą takie teksty na twitterze, że głowa mała. Ta odpowiedź na pytanie kibica nie ma żadnego znaczenia.

Co do dzisiejszego wywiadu prezesa w SF, to wychodzi dalej to co piszę od 4 tygodni. Kasprzak otrzyma kasę, Kasprzak podpisze. Upublicznienie przez KKeja tej sprawy... nie mam pojęcia czemu miało służyć.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-10-09, 14:15   

miszarus napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

To poproszę definicję poważnego biznesmena. Kim w takim razie jest klasa rządząca (Sławek) czy inni "poważni", którzy walą takie teksty na twitterze, że głowa mała. Ta odpowiedź na pytanie kibica nie ma żadnego znaczenia.

Co do dzisiejszego wywiadu prezesa w SF, to wychodzi dalej to co piszę od 4 tygodni. Kasprzak otrzyma kasę, Kasprzak podpisze. Upublicznienie przez KKeja tej sprawy... nie mam pojęcia czemu miało służyć.

Po prostu nic - czy prezes Rusiecki, Goliński piszą takie rzeczy w mediach? Raczej nie, także tylko to miałem na myśli.

Co do zachowania KK - ja to odbiera prosto, jako podwaliny pod odejście, tak nie zachowuje się gość który chce zostać w klubie.

Czy zostanie? Nie wiem, liczę że tak.

lupus 

Wysłany: 2019-10-09, 14:28   

ma znaczenie bo świadczy o człowieku. Ja bym czego takiego nie napisał publicznie. Za długo już chodzę po tym świecie i widziałem nie takie umowy lądujące w śmieciach. Wiec choćby z tego powodu bym siedział cicho. Hipotetycznie: co jeśli KK jednak nie podpisze? Pół Polski się będzie śmiało.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-10-09, 14:45   

Tutaj racje miał Zmora, który zawsze mówił, że dopóki nie ma kontraktu w szafie, dopóty wszystko może się zdarzyć.

Jak dobrze wiemy, tego typu tematy lubią ciszę, więc lepiej by było zarówno dla KK jak i dla klubu, aby tematy kontraktowe i tematy zaległości pozostały między nimi.

Podsumowując:

1. Woźniak
2. Thomsen
3. Iversen
4. Kasprzak/Jamróg
5. Zmarzlik
6. Karczmarz
7. Bartkowiak

Moim zdaniem to o co powalczymy będzie zależało od tego czy zostanie KK, czy będzie Jamróg jednak.

Z KK w dobrej formie jesteśmy w stanie powalczyć nawet o finał, z Jamrogiem czeka nas moim zdaniem kolejna desperacka walka o miejsce 6.

Pao 

Wysłany: 2019-10-12, 21:47   

Chcę nieśmiao wtrącić, że Kasprzak jeździ dobrze/bardzo dobrze w latach parzystych. Dlatego warto go zatrzymać na najbliższy sezon, a potem niech idzie w świat. Zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie...

Thorgal 

Wysłany: 2019-10-14, 23:09   

Rafał chce za rok kończyć karierę.

Wg mnie albo trzeba mu pomóc, albo podziękować już zimą.

Stawianie na zawodnika, który oznajmia, że nie planuje się rozwijać jest bez sensu.

Poza tym Rafał oznajmił, że klub mu zalega z płatnościami.

greenoolo 
greenoolo

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-10-15, 11:32   

Czy ktoś ma informacje o KK czy nadal cisza?

michalr 

Wysłany: 2019-10-15, 11:46   

Masz na ShoutBox że na 95% odchodzi a ma być Milik.

greenoolo 
greenoolo

Wysłany: 2019-10-15, 12:51   

Też tak właśnie dzisiaj słyszałem, że żegnamy KK i przychodzi Waszka

Thorgal 

Wysłany: 2019-10-15, 14:46   

Jeśli Milikowski przyjdzie za Kasprzakowskiego, to kolejne osłabienie drużyny, a więc odejście potencjalnego lidera i przyjście niechcianej gdzie indziej drugiej linii.

W Gorzowie wszystko kręci się wokół Bartka. Tu każdy lider będzie na 2 planie.

No i mamy Birkemose, którego Stanisław nie będzie powoływał, by nie stresować seniorów:

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/848972/zuzel-stal-gorzow-o-krok-od-zaskakujacego-transferu-prezes-grzyb-wygral-wyscig-o

greenoolo 
greenoolo

Wysłany: 2019-10-15, 14:59   

Przy naszym trenerze raczej się będzie marnował, ale talent z tego chłopaka na pewno jest

Danonek920

Wysłany: 2019-10-15, 15:02   

Za Kasprzaka to raczej Iversen przychodzi, a za Kildemanda Milik? Według mnie to kolejny fatalny transfer o ile to okaże się prawdą. Milik w 2018 już jeździł bardzo przeciętnie, a w 2019 był jednym z najgorszych seniorów ekstraligi. Jeśli to okaże się prawdą to znowu będziemy walczyć o utrzymanie. Nie rozumiem takiego oszczędzania kasy na zawodników, bo to się odbije na fatalnej sprzedaży karnetów i biletów na mecze oraz mniejszym zainteresowaniu sponsorów. Rozumiem, że Kasprzak może być za drogi i na niego nas po prostu nie stać, ale w obwodzie byli dużo ciekawsi zawodnicy niż Milik. Ja bym dał szansę Jamrogowi, bo wydaję mi się, że ma on potencjał być solidną drugą linią, a we Wrocławiu był strasznie niedoceniany i wystawiany pod 2 w parze z Woffindenem. Woźniak przychodząc do nas też był niedoceniany i niechciany we Wrocławiu, a okazało się, że dzięki pracowitości stał się bardzo wartościowym zawodnikiem. Poza Woźniakiem można było powalczyć o Ljunga czy też Lamberta. No jeśli to się okaże prawdą to jest dramat.

As17 

Team: stal
Wysłany: 2019-10-16, 08:03   

Jakaś masakra Milik? Czy naprawdę niema na rynku nikogo kto ma chęć ścigać się a nie tylko wozić ogony. stal ostatnio zbiera same odpady ja wiem ze na świecie panuje moda na ekologię ale w sporcie? To już lepiej zainwestować w Bellego on po dosprzetowieniu może coś zdziałać bo ma ochotę na jazdę i chce coś w tym sporcie osiągnąć.

yagr

Wysłany: 2019-10-16, 10:27   

STAL GORZÓW 2020
1/9 IVERSEN
2/10 THOMSEN
3/11 WOŹNIAK
4/12 ZMARZLIK
5/13 KASPRZAK
6/14 KARCZMARZ
7/15 BARTKOWIAK
8/16 BIRKEMOSE
Rafał Karczmarz mówiąc , że w przyszłym sezonie zakończy karierę zapomniał tylko dodać że zakończy ale w barwach Stali Gorzów. Już pani jego osobista manager o wszystko zadba pytanie tylko gdzie , komu i za ile upchnie Rafałka ze wskazaniem na - za ile.

kris_77 

Wysłany: 2019-10-16, 13:38   

Wg mnie będziemy mieli biało czerwoną drużynę - tylko Duny i Polacy, ale bez KK:

9. Iversen
10. Klindt
11. Woźniak
12. Thomsen
13. Bartek
14. Karczmarz/Nowacki
15. Bartkowiak
16. Birkemose/Szczotka

michalr 

Wysłany: 2019-10-16, 13:48   

Przecież Klindt już od dłuższego czasu ma ustalone wszystko w Ostrowie i tam zostanie. Grzyb - Ostafińskiemu powiedział że go będzie obserwował a nie że zaraz mu kontrakt będą proponować.

greenoolo 
greenoolo

Wysłany: 2019-10-16, 14:14   

Yagr taki skład biorę w ciemno

yagr

Wysłany: 2019-10-17, 10:22   

1.IVERSEN - wraca do "domu". A w domu jak to w domu raz jest czysto a raz jest bałagan ale to zawsze jednak "dom". Prognozuję zwyżkę średniej meczowej.
2.THOMSEN - niezwykle pozytywnie nakręcony i uśmiechnięty facet. Pierwsze śliwki robaczywki za nim. Ma możliwości i chęci - u niego może być tylko lepiej.
3.WOŹNIAK - inteligentny chłopak niedługo a może już młody żonkoś. Prognozuję u niego stabilizację tzn. dwa-trzy mecze bardzo dobre i jeden gorszy itd.itd. Bardzo , bardzo sympatyczny chłopak zaprosiłbym Go na obiad - pewnie by mnie zagadał.
4.ZMARZLIK - ten chłopak już nic nie musi. Jeżeli kiedykolwiek odejdzie ze Stali to może tylko kiedyś do Bydgoszczy. Wszędzie indziej będzie pasował jak pięść do nosa. Swoje zrobi a starty z tego numeru to jak pisze mazinho to mogą się okazać idealne dla drużyny.
Od siebie - chłopaku masz Sandrę - żeń się !!! Na co czekasz ?!
5.KASPRZAK - Krzysztof , Krzysztof gdzie Ci będzie lepiej ?! Dostaniesz juniorków to się odkujesz. Karczmarz cały czas powtarza że z Krzysztofem najlepiej mu się jeździ. No i najważniejsze - rok parzysty a wiadomo czym to pachnie, Aż strach się bać i co na to księgowa ?
6.KARCZMARZ - myślę , że to będzie jego najlepszy sezon. Szkoda tylko , że ostatni jako junior.Tym sezonem namiesza i zrobi kuku sztabowi który nie będzie wiedział co z tym fantem zrobić. Tylko taka prośba - chłopaku przestań w końcu jęczeć i skamleć. Weź się zwyczajnie do roboty w końcu o Twoją przyszłość chodzi. Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz bo możliwości masz.
7. BARTKOWIAK - powinno być dużo lepiej. Limit parasola ochronnego już za nim. Teraz czas na pokazanie się z lepszej strony. Warunek - bardzo dobry sprzęt i idealnie szybkie starty. Już Krzysztof kiedyś tam mówił, że młody jak już się urwie ze startu to naprawdę ciężko go dogonić. A więc jak się nie ma doświadczenia to chociaż ze startu chłopaku uciekaj bo w tym sezonie w tym elemencie było cieniutko , cieniutko.
8.BIRKEMOSE - dużo ludzi przyszłoby , żeby zobaczyć 16-latka bo to nie często się zdarza. Pytanie tylko czy dane mu będzie wyjechać na tor choć ze dwa razy ? Może starsi koledzy z Danii odstąpią mu po jednym biegu bez uszczerbku na kasie.Jestem ciekawy tego młodego.

greenoolo 
greenoolo

Wysłany: 2019-10-17, 12:49   

Mam cichą nadzieję, że dzisiaj lub za chwilkę niedługą będziemy mieli dobrą informację 😊

michalr 

Wysłany: 2019-10-17, 13:12   

greenoolo ale masz swoje źródło czy to w związku z postami ShoutBox?

greenoolo 
greenoolo

Wysłany: 2019-10-17, 13:19   

Nie wiem co to ten szut boks, nie czytam takiego czegoś

michalr 

Wysłany: 2019-10-17, 13:22   

greenoolo, 😁 to coś na dole głównej strony 😂

greenoolo 
greenoolo

Wysłany: 2019-10-17, 13:30   

😂😂😂za stary widocznie już jestem😂😂😂

przemek1221

Wysłany: 2019-10-19, 12:30   

A ja Wam powiem tak ze w Stali 2020 nie będzie ani Kasprzaka ani Iversena.

Odpowiedz do tematu