Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielki Baraż: Stal Gorzów - Ostrowia Ostrów
Autor Wiadomość
Thorgal 

Wysłany: 2019-09-17, 14:27   Wielki Baraż: Stal Gorzów - Ostrowia Ostrów

Czy po barażach Stalowcy powiedzą:

- S. Woźniak:  Nie mieliśmy już marginesu błędu i nie zawiedliśmy. To było świetne przetarcie przed następnym sezonem.

- P. Kildemand: W końcu dogadałem się z moimi silnikami i przywiozłem ważne 5 punktów dla drużyny. Czuję się odbudowany! Mam nadzieję, że trener i nowy prezes widzieli moją zadziorność

.- K. Kasprzak: Dobrze się bawiłem ścigając z nimi. Pojechałem jak na lidera przystało.

- A. Thomsen: Lubię jeździć w Stali. Tu jest świetna drużyna i trener, który wierzy w swoich zawodników.

- B. Zmarzlik: Cieszę się, że cała drużyna pojechała równo. Gratulacje dla chłopaków z Ostrowa za drugie miejsce w 1 lidze. Mam tam paru znajomych, z którymi rozmawiam podczas prezentacji.

- R. Karczmarz: Zdobyłem dobre punkty i pokazałem jaki jestem świetny, gdy tylko mi się nie przeszkadza i stawia na mnie zamiast na Bartkowiaka. Trener coś tam gadał do mnie, ale i tak nie słuchałem. To przyniosło dobry wynik.

- M. Bartkowiak: Muszę się jeszcze wiele uczyć. Miło mi, że przeprowadzacie ze mną wywiady.

- A. Szczotka: Gdy wynik był przesądzony nie pojechałem nawet za Kildemanda. Ale rozumiem: on potrzebował odbudowania.

- S. Chomski: Różnicę zrobili nasi seniorzy. Wystarczy spojrzeć na biegi 4,7,9,12,13,14,15 (patrzy w program). Wygraliśmy w nich 4-2, 5-1, 5-1, 4-2, 5-1, 4-2. Moja strategia przyniosła oczekiwany skutek. Proszę spojrzeć na dorobek Petera: 5 punktów i 2 bonusy. To był języczek u wagi. On potrzebował spokoju, by się odbudować. I myślę, że moim krytykom mogę jedynie powiedzieć: żużel to nie menager żużlowy. Tu jeżdżą żywi ludzie, którzy mają emocje, krzyczą na mnie i chcą jechać. Nie mogę im tego odmawiać.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2019-09-17, 14:39   

Heh, nie dopuszczam myśli, że my możemy przegrać którykolwiek z meczów. Rybnik prawie wygrał w Ostrowie, a my mamy przecież mistrza i wicemistrza świata. :)

Ja tam czekam na ogłoszenie przedłużenia kontraktu KK-eja i podpisanie PUK-a.

leszek 

Wysłany: 2019-09-17, 18:13   

miszarus napisał/a:
Ja tam czekam na ogłoszenie przedłużenia kontraktu KK-eja i podpisanie PUK-a.

A ja na odejscie wypelniacza programou !!!!

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2019-09-17, 19:11   

Dla mnie to baraż wstydu i popeliny, a nie powód do szczęścia. Dowód na to, że sezon został spieprzony po całości. Laurka dla Zmory pokazująca, że chytry dwa razy traci, a dla Chomskiego, że taktycznie jest na poziomie dziecka z podstawówki uczącego się tabliczki mnożenia. Jeszcze z prostymi działaniami sobie radzi, ale już 13x13 musi policzyć na kalkulatorze.

Słynne powiedzenie mówi, że prawdziwego faceta poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna, więc lepiej, żeby ten pseudo wielki baraż nie przerodził się w wielki BLAMAŻ, bo tego dwóm ww. panom nikt w Gorzowie by nie wybaczył (i nie tylko w Gorzowie).

Co do barażu, to temat powinien się rozstrzygnąć już w pierwszym meczu w Gorzowie. Pomimo znajomości toru przez Gapińskiego, Walaska i Nowackiego, nasi powinni gładko i bezproblemowo wygrać mecz +20. Każdy inny wynik będzie kolejnym ośmieszeniem Stali i zawodników w tym sezonie. Wiem, że to tylko sport i inne takie bla bla bla, ale prawda jest taka, że miedzy tymi ligami jest ogromna przepaść i ten baraż powinien to tylko potwierdzić.

Swoją drogą jestem ciekaw czy w barażu możemy skorzystać z Jakobsena czy to było wypożyczenie tylko stricte na ekstraligę? Co na to regulamin i same warunki na jakich doszło do wypożyczenia?
Kildemanda już bym sobie odpuścił, stąd powyższe moje pytanie. :idea:

PavelN11 

Wysłany: 2019-09-17, 20:35   

Don Lucas napisał/a:

Swoją drogą jestem ciekaw czy w barażu możemy skorzystać z Jakobsena czy to było wypożyczenie tylko stricte na ekstraligę? Co na to regulamin i same warunki na jakich doszło do wypożyczenia?

To samo pytanie tyczy się Kamila Nowackiego, dadzą mu pojechać przeciwko nam samym?

Don Lucas napisał/a:
Kildemanda już bym sobie odpuścił, stąd powyższe moje pytanie. :idea:

Kildemanda słusznie odpuściliby sobie praktycznie wszyscy kilka kolejek temu ;) Jednak nie nasz super trener, on przecież musi go budować na następne mecze ;)

leszek 

Wysłany: 2019-09-17, 20:47   

Don Lucas napisał/a:
Dla mnie to baraż wstydu i popeliny, a nie powód do szczęścia. Dowód na to, że sezon został spieprzony po całości. Laurka dla Zmory pokazująca, że chytry dwa razy traci, a dla Chomskiego, że taktycznie jest na poziomie dziecka z podstawówki uczącego się tabliczki mnożenia. Jeszcze z prostymi działaniami sobie radzi, ale już 13x13 musi policzyć na kalkulatorze.
\Moj Ty Panie Boze !!! Toz to Twoj wywod to miod na moje podniebienie !
Don Lucas napisał/a:
Swoją drogą jestem ciekaw czy w barażu możemy skorzystać z Jakobsena czy to było wypożyczenie tylko stricte na ekstraligę

Mozna , pytanie tylko czy to jest brane pod uwage ? Post Twoj wyzej wyjasnil raczej wszystko .
Don Lucas napisał/a:
Kildemanda już bym sobie odpuścił, stąd powyższe moje pytanie

Tego akurat kolesia powinno sie odstawic juz w momencie zakontraktowania Jacobsena ( ok wypozyczenia ) . Albo jeszcze lepiej - nie podpisywania z nim kontraktu na samym pocztaku . !!! Te same pkt robilby Szczotka , ale wypelniacz programu pewnie o tym nie wiedzial .

sensowny

Wysłany: 2019-09-18, 09:56   

A kto ma jechać za Kildemanda ? ani Kildemanda ani Jakobsena za rok w Stali nie bedzie wiec niech jedzie lepszy.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-09-18, 10:37   

Powiem krótko, bo nie chce mi się rozpisywać o tym meczu.

Za Kildemanda od początku Jakobsen.

Wygrana niższa niż 55:35 to będzie porażka.

No i jeszcze jedna rzecz - podobnie jak w 2007, znów jedziemy z Ostrowem o Ekstraligę ;)

as35 

Wysłany: 2019-09-18, 16:32   

marcin_crx napisał/a:

No i jeszcze jedna rzecz - podobnie jak w 2007, znów jedziemy z Ostrowem o Ekstraligę ;)

I wtedy straciliśmy szanse głownie za sprawa pewnego ograniczonego umysłowo trenera co przed meczem nawiózł ze 20 cm nowej nawierzchni.. zgadniecie jak się nazywał ten amator?

lomboNET 

Wysłany: 2019-09-18, 16:35   

Ten amator nazywa się as35 ;)
Piszesz o 2005 roku. W 2007 żeśmy awansowali :)

pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2019-09-18, 18:00   

Takie małe pytanko jak już jesteście przy tym meczu, na które nigdy w sumie nie znalazłem odpowiedzi.
Jak wtedy według regulaminu wyglądał taktyczny upadek Hliba przy 1-5 dla Ostrowa (King z Karlssonem chyba). Nie było wtedy kartek jak dobrze pamiętam. Jakiekolwiek konsekwencje poza zwykłym wykluczeniem z biegu Pawła wtedy spotkały? Regulamin w ogóle wtedy takie sytuacje ujmował?

darkis 

Wysłany: 2019-09-18, 18:04   

No wlasnie jak to wtedy z tym upadkiem Hliba bylo?Pamietam ze mial glebe "taktyczna"..ale co dalej bylo?

mazinho 

Wysłany: 2019-09-18, 18:07   

darkis napisał/a:
No wlasnie jak to wtedy z tym upadkiem Hliba bylo?Pamietam ze mial glebe "taktyczna"..ale co dalej bylo?

Wówczas za taktyczny upadek dostał taką karę, że nie mógł wystąpić w jednym biegu. Nie było powiedziene kiedy ma to nastąpić. Dlatego w tym meczu wystąpił tylko 4, a nie 5 razy.

pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2019-09-18, 18:13   

Dokladnie coś takiego kojarzyłem, ale wydawało mi sie to mało sensowne i że pewnie w tym tłumie źle zrozumiałem spikera, a jednak to prawda. Dzięki za rozwiązanie zagadki :)

Nikita 

Wysłany: 2019-09-18, 19:00   

as35 na co straciliśmy szansę w 2007 ?

leszek 

Wysłany: 2019-09-18, 20:58   

as35 napisał/a:
I wtedy straciliśmy szanse głownie za sprawa pewnego ograniczonego umysłowo trenera co przed meczem nawiózł ze 20 cm nowej nawierzchni.. zgadniecie jak się nazywał ten amator?

To nie wtedy kolego , nie bede Cie nazywal tym amatorem jak Lombo , ale sie mylisz !
pi-o-trek napisał/a:
Takie małe pytanko jak już jesteście przy tym meczu, na które nigdy w sumie nie znalazłem odpowiedzi.
Jak wtedy według regulaminu wyglądał taktyczny upadek Hliba przy 1-5 dla Ostrowa (King z Karlssonem chyba). Nie było wtedy kartek jak dobrze pamiętam. Jakiekolwiek konsekwencje poza zwykłym wykluczeniem z biegu Pawła wtedy spotkały? Regulamin w ogóle wtedy takie sytuacje ujmował?

Hlib nawet jakby dostal ( dzisiaj ) czerwona kartke to i tak by nic nie zmienilo , kara meczu chuba nastepnego co nie mialo dla rywalizacji nic do rzeczy . Lojalnoscia w tamtym czasie wykazal sie Sp. Matej Ferjan nie biorac lapowki za oddanie meczu w Ostrowie , ktory wygralismyu , a bohaterem meczu na wyjezdzie byl Niklas Klinberg zdobywca bodajze 12 oczek ( ale na 100% nie pamietam ) .
Nikita napisał/a:

Pomylil lata .

krzysiugumisiu

Wysłany: 2019-09-18, 21:49   

leszek napisał/a:
Lojalnoscia w tamtym czasie wykazal sie Sp. Matej Ferjan nie biorac lapowki za oddanie meczu w Ostrowie , ktory wygralismyu , a bohaterem meczu na wyjezdzie byl Niklas Klinberg zdobywca bodajze 12 oczek ( ale na 100% nie pamietam ) .

W 2007 r. w finale mecz w Ostrowie przegraliśmy. W tamtym sezonie rywalizacja toczyła się do dwóch wygranych meczów, a ewentualny trzeci mecz był rozgrywany na stadionie drużyny wyżej sklasyfikowanej po rundzie zasadniczej. Klingberg super pojechał w pierwszym meczu w Gorzowie, kiedy zawiedli David Ruud i Jesper Jensen.

as35 

Wysłany: 2019-09-19, 19:44   

lomboNET napisał/a:
Ten amator nazywa się as35 ;)
Piszesz o 2005 roku. W 2007 żeśmy awansowali :)

Co nie zmienia faktu ze mówimy o tym samym amatorze... zajmującym miejsce trenera.

[ Dodano: 2019-09-19, 20:54 ]
pi-o-trek napisał/a:
Dokladnie coś takiego kojarzyłem, ale wydawało mi sie to mało sensowne i że pewnie w tym tłumie źle zrozumiałem spikera, a jednak to prawda. Dzięki za rozwiązanie zagadki :)

Spiker ogłosił karę meczu a następnie gdy zorientowano się ze to znaczy brak Hliba do końca meczu ( i w ew 3 meczu), spiker zaczął odkręcać sprawę (na wieżyce chyba tez odkręcano). Podobnie jak było z rekordem toru Zengoty.
Co do 2005 czy 2007 roku to faktycznie - moja wina- co nie zmienia faktu ze ten sam gostek co sprawił nam swoim amatorstwem baraże spier.. sprawę awansu w 2005 roku. Działał pod presją a dziś jest podobnie i podobnie jak wtedy - ma zaufanie zarządu.
W 2007 tez nie było lekko i prosto. Amen.

Thorgal 

Wysłany: 2019-09-26, 00:19   

Nikt nie chce barażu, a musi się odbyć.

Ostrów nie chce awansować i z ciężkim sercem przystąpią do barażu. Stal też go nie chce, bo oznacza stratę dla klubu, ale cóż - mamy 7 miejsce, to trzeba przez to przejść. Wszyscy wiedzą jak to się skończy, ale teraz liczy się to, aby oba kluby jak najmniej dopłacały do tej imprezy.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-09-26, 10:02   

Linus walcy o życie w szpitalu w Piekarach Śląskich. Może jakiś baner/transparent podczas meczu barażowego?

[ Dodano: 2019-09-26, 14:41 ]
leszek napisał/a:
as35 napisał/a:

To nie wtedy kolego , nie bede Cie nazywal tym amatorem jak Lombo , ale sie mylisz !
pi-o-trek napisał/a:

Hlib nawet jakby dostal ( dzisiaj ) czerwona kartke to i tak by nic nie zmienilo , kara meczu chuba nastepnego co nie mialo dla rywalizacji nic do rzeczy . Lojalnoscia w tamtym czasie wykazal sie Sp. Matej Ferjan nie biorac lapowki za oddanie meczu w Ostrowie , ktory wygralismyu , a bohaterem meczu na wyjezdzie byl Niklas Klinberg zdobywca bodajze 12 oczek ( ale na 100% nie pamietam ) .
Nikita napisał/a:

Pomylil lata .

Leszek mocno się mylisz. Sezon 2007 to był bodajże jedyny sezon w którym walka toczyła się do 2 wygranych meczy. Pierwszy mecz w Ostrowie przegraliśmy wysoko, a tam jechaliśmy bez bodajże Zetterstroema i chyba Palucha.

Klindberg wygrał nam pierwszy mecz rewanżowy, a Ferjan nie wziął łapówki za drugie spotkanie w Gorzowie.

as35 

Wysłany: 2019-10-06, 17:15   

Kildemand - brawo.... Chomski wonnnnnnnnnnn .

[ Dodano: 2019-10-06, 18:17 ]
Jeśli do końca meczu Chomski nie dostanie kopa w d... i won z klubu to będziemy jeszcze większymi frajerami niż jesteśmy.
Mały konkurs - ile razy jeszcze zajmujący miejsce trenera puści miernotę Kildemanda?
Niemożliwe-- czyżby Chomski już w klubu poszedł? Zamiana za Kildemanda- to na pewno nie on podejmował decyzje! Brawo decydent!
W 9 Kildemand !!!!!!!!!????????????? ludzie po co to drewno?!?!?!
Gdyby nie upadek drewniany omc zięć byłby 4 ... ludzie...
I teraz Chomski będzie bredził że odbuduje Kildemanda w 2020 - i trzeba go zostawić!!! A jeden z forum będzie mu potakiwał bo to taki fajny i miły facet ( pseudo trener).

KK konkretnie i jasno... dziękujemy p. Zmora!

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2019-10-06, 18:55   

Jest tutaj jakiś moderator?!! Przecież gość powinien dawno bana dostać! :evil:

as35 

Wysłany: 2019-10-06, 19:04   

masters napisał/a:
Jest tutaj jakiś moderator?!! Przecież gość powinien dawno bana dostać! :evil:

Chomski????

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2019-10-06, 19:20   

Szybko, łatwo i przyjemnie. Tak miało być i było. Szczególne brawa dla ... Bartka. Po takim sukcesie jak wczoraj, wiedział, że dzisiejszy mecz jest ważny dla Stali, więc przyjechał trzasnął komplet i spokój. Kapitalnie Mistrzu!

Kildemand - za co on dostał 3 biegi? Wyścig pierwszy, to podsumowanie sezonu w jego wykonaniu w pigułce.

Brawo dla Szymona, Krzycha i Andersa. Wszyscy pojechali jak trzeba. Ten pierwszy mimo, że stracił silnik na próbie toru, ten drugi mimo zaległości, a ten trzeci po kontuzji.

Juniorzy zrobili robotę w swoim biegu i tyle.

Najgorszy znowu Chomski stawiający na Kildemanda. Chciałoby się spytać wprost po kiego ch... :roll:

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-10-07, 08:27   

Wynik fajny, styl niezły.

Chociaż po spotkaniu z I ligowcami więcej spodziewałem się po Kildemandzie, Jakobsenie i juniorach.

Bartek szacun, zawodnicy po takich sukcesach często nie widzieli co się dzieje, a Bartek w swoim stylu - komplecik :)

Odpowiedz do tematu