Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stadion - Modernizacje
Autor Wiadomość
masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2011-03-19, 19:01   

Proponuje o pismo do klubu, zeby do biletu dodawali po pampersie, gdyby ktos nie mogl znalesc toalety ;-)
A tak na powaznie, to adagio ma racje, beda 3 toalety.
Ale ja nie o tym chcialem...bylem dzisiaj zobaczyc jak stadion wyglada "na zywo" wiadomo, zdjecia zdjeciami, a ujrzec na wlasne oczy, tez co innego.
Musze przyznac, ze wyglada naprawde fajnie! Duze wrazenie, przynajmniej na mnie, robia 2 telebimy - sa naprawde duuuze!! :-D
Jedyny minus, to urwanie sie trybuny gornej przed "wagonami" VIP'ow.To jest skaszanione maksymalnie, mozna bylo posiedziec nad tym dluzej i jakos to fajnie zakonczyc.
Co do toru - TRAGEDIA!!
Nie spodziewajmy sie za szybkiego wyjazdu zawodnikow na nasz tor.
No chyba, ze caly tydzien bedzie swiecilo sloneczko, a termometry beda pokazywaly duze plusy.

Wojtek 

Wysłany: 2011-03-19, 19:11   

Cytat:
Jedyny minus, to urwanie sie trybuny gornej przed "wagonami" VIP'ow.To jest skaszanione maksymalnie, mozna bylo posiedziec nad tym dluzej i jakos to fajnie zakonczyc.

Fakt, nie wygląda to najlepiej. Można by się zastanowić nad tym, żeby ten bubel oszklić i zrobić tam np. jakąś palarnię dla vipów, zawsze to inaczej by wyglądało...

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Wawrzyn stal 
kssg

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2011-03-19, 19:57   

Zakończenia górnej trybuny jest takie ze względu na ulicę jasną.Projektant nie mógł zakończyć tej trybuny przy trybunie Vip ze wzgledu na widoczność .Nikt by nie widział startu ani mety .Nasz stadion wygląda naprawde super,ale naprawde dziwie się tym zachwytom naszego prezesa.Motoaren niestety jest lepsza,jeżeli chodzi o sektor gości.Sam robilem zdjecia Gollobowi z sektora gosci .No ale jak u nas loza Vip zajmuje cala prosta startowa to w Toruniu maja park maszyn razem z Vip.Dlatego ze wzgledu na to mogli park maszyn wywalic na parking, bz mieli duzo wiecej miejsca.

adagio

Wysłany: 2011-03-19, 20:19   

moim zdaniem trybunę można było wykończyć jakoś... w toruniu mieli podobny problem, wprawdzie w mniejszej skali, ale był i sobie jakoś z tym poradzili, poniżej rysunek:

a tutaj schematyczny obrazek tego jak mozna bylo to zrobic u nas, a jak zostalo to zrobione. Ktora wersja lepsza?

Wawrzyn stal 
kssg

Wysłany: 2011-03-19, 21:03   

adagio jak może mieć problem projektant jak ma KAWAŁ pola do popisu. A tak poza tematem wez kolego zmien te fotke w swoim nicku ,na oko to jests falubaz

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2011-03-19, 21:09   

Tak, tylko czy "wagon" nie zaslanialby widoku siedzacym tam ludziom?
Od "tylu" wyglada to jeszcze gorzej :-/

Moze to oszklic z przodu i wcisnac tam sklepik z gadzetami czynny w dniu meczu?
Z drugiej strony jakis maly pubik z troszke drozszym biletem, gdzie przy piwku mozna by obejrzec mecz?Miejsca w tych dziurach troche jest...

Leniwiec
Leniu

Team: NYGUSY '08
Wysłany: 2011-03-19, 21:13   

Nad "wagonem" ma być jakieś przeszklenie, pleksi, czy coś w tym rodzaju. Po bokach niestety chyba zostanie tak jak jest.

A o jakości tego wszystkiego lepiej się nie wypowiadać... Warto posłuchać fachowców.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2011-03-19, 21:16   

Z tego co ja sie orientuje to na GP i DPS bedzie tam studio TV.

Porownujac do Motoareny pamietajcie tez jaki byl jej koszt, a jaki naszego obiektu :-) Rzeczywiscie moze lepiej to wyglada, ale tak naprawde na tym golym betonie i tak nikt nie siedzi.

GrandGw 

Wysłany: 2011-03-19, 23:54   

o wiele lepiej by to wygladalo (przynajmniej od zew.)gdyby zostalo wprowadzone rozwiązanie o ktorym wspominalem kiedys mianowicie stworzenie fasady dookola stadionu w stylu stadionu narodowego z metalowej siatki :)

wisniazio 

Wysłany: 2011-03-20, 00:10   

Ja bym widział fasadę w takim stylu:

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=548782

baracuda 

Wysłany: 2011-03-20, 20:32   

Mam pytanie związane z ilością bramek wejściowych, czy ich ilość przy głównej bramie będzie zwiększona czy też pozostanie tyle bramek ile było przed modernizacją ?

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2011-03-22, 08:46   

Był ktoś może na próbie oświetlenia wczoraj? Na razie widziałem tylko fotkę z GL i trochę mnie rozczarowało to co zobaczyłem, bo słyszałem o jakimś ultranowoczesnym oświetleniu przeniesionym na zadaszenie, a wygląda to dalej jak lampki choinkowe, któe doświetlają tylko tor i nic poza nim. Ciężko uciec od porównań z Motoareną, gdzie oświetlone jest wszystko włącznie z płytą z lamp na zadaszeniu, co jakby nie patrzeć, przydaje się w imprezach, na których trzeba kogoś dekorować na płycie, a zdaje się że takie imprezy w tym sezonie będziemy mieć.
To jak, widział ktoś wczoraj i może porównać z poprzednim oświetleniem?

Jespers 

Wysłany: 2011-03-22, 11:42   

Powiem wam, ze ta dziura jednak rzeczywiscie zle wyglada. Mogli zrobic tak jak w Toruniu jednak i dac na dol trybune lub do gory i polaczyc z reszta. Zdecydowanie lepiej by to wygladalo. Teraz pozostaje miec nadzieje, ze cos z tym w przyszlosci zrobia.

patrykuz 
www.patrykuz.flog.pl

Team: KS STAL GORZÓW
Wysłany: 2011-03-22, 18:54   

Cóż mnie razi inna kwestia, mianowicie brudna banda. Moim zdaniem powinna być odmalowana, OBOWIĄZKOWO. Ona po prostu teraz szpeci.

Na żywo stadion robi duuuuużo lepsze wrażenie.

Brytt 

Wysłany: 2011-04-06, 12:08   

Coś redaktorzy tego portalu dostali chyba zadyszki. Brak nowych wiadomości, zdjęcia z rozbudowy mocno leciwe..... Chyba jednak coś na stadionie się dzieje. Poprawcie się.

dylan88 

Wysłany: 2011-04-06, 12:54   

Brytt napisał/a:
Coś redaktorzy tego portalu dostali chyba zadyszki. Brak nowych wiadomości, zdjęcia z rozbudowy mocno leciwe..... Chyba jednak coś na stadionie się dzieje. Poprawcie się.

Chyba tak ;-)
Ja również czekam już na jakieś zdjęcia. No chyba że po zakończonym terminie wykonania modernizacji już ich nie bedzie :-/

adagio

Wysłany: 2011-04-06, 21:40   

Dzięki za dodanie nowych zdjęć Iman !

http://stalgorzow.pl/?mod...detail&nID=1949
ktoś mi może wytłumaczyć zastosowanie tych tandetnych "balkoników" pod lożą vip bliżej pierwszego łuku?
ktoś mi może wytłumaczyć tą dziurę z lewej strony wieżyczki?

reszta jest ok. :-) napis dzisiaj już skończyli :-)

PatriotKSSG 

Wysłany: 2011-04-06, 21:44   

adagio napisał/a:

ktoś mi może wytłumaczyć zastosowanie tych tandetnych "balkoników" pod lożą vip bliżej pierwszego łuku?

stanowiska dla mediów

BRONEK

Wysłany: 2011-04-07, 12:21   

Ja sie dolaczam do pytania o bramki. Dolozyli ich troche czy tylko to co bylo??

dylan88 

Wysłany: 2011-04-07, 12:43   

W magazynie żużlowym mówili że ilość bramek została zwiększona chyba do 16 sztuk.
Ale część ma być z tyłu od strony tego parkingu dużego a ma być on gotowy dopiero na DPŚ.
Ale przed stadionem jest chyba teraz 12 sztuk a ile było przed modernizacją???

diego'K 

Wysłany: 2011-04-07, 13:22   

było 6 a teraz jest ... 6.

Brytt 

Wysłany: 2011-04-07, 14:27   

Sześć kołowrotów jest na głównej bramie. Na pozostałych wejściach jest ich odpowiednio więcej. Nie siej defetyzmu!!

dylan88 

Wysłany: 2011-04-07, 14:58   

Ok jest 6 bram a każda ma po 2 kołowrotki!!!

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2011-04-07, 16:03   

Dziś na konferencji prasowej zostało powiedziane, że na głównej bramie stadionu znajduje się o dwie bramki więcej, niż to miało miejsce w poprzednim sezonie. Jutro będzie można wejść również przez bramki przy sektorach gości. Bilety są wydrukowane, także nie będzie problemu z kolejkami. Podchodzisz do kasy -> dostajesz bilet -> wchodzisz na stadion. Można je odbierać od godz. 12.00, chyba, że dyrektor przekręcił niechcący godzinę, ale wątpię. Bramy otwarte od godz. 18.00.

Miałem okazję być dziś na stadionie i trwają już ostatnie prace typu: wykładanie kostki przy toaletach, jakieś drobne prace przy wieżyczce, czyszczenie krzesełek (powodzenia :-D ), jutro na 17.00 wszystko ma być gotowe. Stadion prezentuje się bardzo efektownie, szkoda tylko, że loże oraz wieżyczka są szare. Mogli pociągnąć na żółto, współgrałoby to wówczas z pozostałą częścią górnej trybuny.

Kukielka

Wysłany: 2011-04-07, 16:08   

Wydaje mi sie ze to jest kwestia czasu i ten tranwaj z wiezyczka wkoncu rowniez zostana pomalowane na odpowiedni kolor. Co do prezentacji mam nadzieje ze wypadnie ona okazale i nie przeszkodza w niej kibice Stilonu, bo cos mi sie wydaje ze po inforamcji ze rozwiazuja ten klub, moze dojsc do nie milych incydentow.

Odpowiedz do tematu