Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grand Prix
Autor Wiadomość
masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-04-25, 21:04   Grand Prix

GP schodzi jednak na psy!!Tor ogolnie to kupa, kupa i jeszcze raz kupa...i ten FANTASTYCZNY Emil!! Nawet kibice w Pradze w minimalnej ilosci, az strach sie bac, jakimi pustkami swiecily by trybuny, gdyby nie polscy kibice?!
Zycze Emilowi medalu, baaaaa, nawet tytulu mistrza swiata!!
Bo jesli wygral na betonie, to co bedzie robil na przyczepnych torach??

Ostatnio zmieniony przez Iman 2009-10-14, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-04-25, 21:11   

Saifutdinov początek miał niezbyt dobry, jechał zbyt agresywnie i nie do końca atakował fair. Później jednak ktoś go chyba ostudził w tym boksie i Emil wyraźnie wyciągnął wnioski. Pomijam już fakt, że Gollob przegrał z nim bezpośrednią walkę o półfinał ;-)

Nasi zawodnicy mizeria totalna. Holta lepszy tylko od Kusa (z którym i tak przegrał :shock: ). Gollob widocznie nie radził sobie na dystansie począwszy od swojego trzeciego startu.

Najbardziej cieszy mnie fakt, że w końcu skończyła się dominacja Pedersena. Czekam z niecierpliwością na to co będzie się działo w Lesznie. Adams w końcu u siebie, Hampel z dziką kartą to samo..do tego kamikadze Saifutdinov :-)

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2009-04-25, 21:13   

Dokładnie masters, tak naprawde do była jedna wielka kupa nie zawody.To co robi Ole Olsen to parodia.Zawody GP mają byc promocja zuzla a dziś było wręcz przeciwnie.Emil rozkrecał sie z biegu na bieg, no i wkońcu jakieś nowe nazwisko które wygrywa zawody ;-) Postaway naszych chyba nie trzeba komętowac :roll:

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-04-25, 22:09   

Nie wiem o co wam chodzi :?: :roll: Zawody stały na dobrym poziomie. Tor dobrze przygotowany, do walki. Było sporo mijanek na dystansie. Rozstrzygnięcie BARDZO niespodziewane. Tak więc nie wiem o co wam chodzi, jedno z lepszych GP w ostatnim czasie ;-)

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-04-25, 22:31   

W ostatnim czasie to z pewnoscia jedno z lepszych Grand Prix - tak gdzies biorac pod uwage ostatnie siedem miesiecy :D

A tak serio, tez mi sie za bardzo nie podobalo :) troche tam mlodzi poszarpali.. ale czy to oni tacy dobrzy czy starsi dali plamy? Gollob kolejny raz poszedl z ustawieniami w druga strone... a Holta tak przepracowal to zime ze kondycji to mu chyba na jeden bieg w zawodach starczy :)

Adams to podarowal mlodemu wygrana w prezencie.. bo nie wiem co szukal tam na zewnetrznej ? :) Dobrze, ze Nickiego nie bylo w finale.. a Crump troche punktow zdobyl.

P.S. Dziekuje Panie Tomaszu za przegranie mi kuponu :P

Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2009-04-25, 22:58   

GP Czech - KLAPA!
1. Pod względem jazdy Golloba i Holty (wg mnie Walasek i Ułamek pojechali swoje)
2. Widowisko na marnym poziomie, czego przyczyną był tor, co z resztą trwa już któryś rok z kolei!
3. Frekwencja na trybunach. Może czas na przenosiny do Paradubic?
Brawa dla Emila mimo nie zbyt przychylnych opinii komentatorów.
I jeszcze jeden wielki minus dla staci C+ za promowanie Falubazu podczas GP bo tak odebrałem wypowiedzi Darii Kabały (co ona tam robi? Już wolałem Mitkę!) i Piotra Żyty!
Ogólnie - rozczarowanie!

robander 

Wysłany: 2009-04-25, 23:11   

Falubaz stał się mega ( no może kilo ) medialny. Te 39 i 0,5 i teraz Piotr Żyto i Dobrus na Canal +. Strach się bać otworzyć lodówkę. A może jednak warto - co by zamrozić lęki przed Falubazem. Nawet tym wpuszczonym w C+.

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-04-26, 00:01   

spooszan napisał/a:
Nie wiem o co wam chodzi :?: :roll: Zawody stały na dobrym poziomie. Tor dobrze przygotowany, do walki. Było sporo mijanek na dystansie. Rozstrzygnięcie BARDZO niespodziewane. Tak więc nie wiem o co wam chodzi, jedno z lepszych GP w ostatnim czasie ;-)

Tor był przygotowany do walki ? :roll: Walką nazywasz rozstrzygnięcie biegu na pierwszym łuku ? Jedyny wyjątki to Pedersen no i może trochę po walki w półfinałach ale ogółem to nie porwało mnie to widowisko. Może lepsze Gp w ostatnim czasie bo jedyne ? ;-)

Iman napisał/a:
P.S. Dziekuje Panie Tomaszu za przegranie mi kuponu :P

Ja też dołączam się do podziękowań :-/

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-04-26, 07:47   

Mijanek byli mało, no ale kilka było Pedersen lub Emil kilka razy mineli rywala na dystansie co mogło się podobać, ale taki nasz Tomek jak zle wyszedl to na dystansie juz nic nie mogł zrobic... Emil wygrał i mysle ze zasłuzenie wygrał, ciesze sie takze ze Crump na podium (moj idol) no i czekam na kolejne GP.

PS. Także Tomek przegrał mi kupon ; /

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-04-26, 09:18   

spooszan napisał/a:
Tor dobrze przygotowany, do walki.

Spooszan, nastepnym razem, zacznij pic po GP, a nie przed... ;-)
Na cztery mijanki, jakie naliczylem, 3 byly dzielem Emila...jedna Walaska.
Ogladalem juz GP, gdzie mijanek w jednym biegu bylo wiecej, niz we wczorajszych calych zawodach!
Nuda, nuda, nuda...cale szczescie, ze jest Emil! :-) Byc moze uratuje frekwencje.Szkoda, ze Holder zrezygnowal z dzikusa, byloby jeszcze ciekawiej.

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-04-26, 12:39   

masters napisał/a:
Spooszan, nastepnym razem, zacznij pic po GP, a nie przed... ;-)

Obawiam się, że wtedy mogłoby mi się już mniej podobać :lol:

Muszę jeszcze raz na trzeźwo zobaczyć to wtedy coś powiem więcej bo widzę, że moje odczucia są diametralnie inne niż całej reszty ;-)

To może jeszcze małe pytanko: czy mi się znowu wydaje czy Holtą rzucało jak młodym wczoraj :?: Coraz bardziej zaczynam się o niego niepokoić. Nie dość, że w lidze nic nie jedzie to w GP tak samo :roll:

Fenix 

Wysłany: 2009-04-26, 23:50   

Klapa na całej linii. Naprawdę drżę o forme Holty, jeżeli tak dalej będzie to skończymy sezon tam gdzie w zeszłym roku. Zdecydowanie in plus postawa Emila (później już mu kibicowałem z całego serca), no i było nie było Lindgrena.

Pedersen będzie nadal walczył o mistrza i wg. mnie wciąż jest faworytem do tego tytułu, tyle że już napewno nie będzie dominował a cała stawka się ścieśni. To jest napewno na plus, bo co za radocha z gp jak w połowie cyklu wiemy kto jest mistrzem świata.

No i oczywiście widze że Tomek na kupon wysadził nie tylko mnie :evil: ... Tylko że mnie trochę poniosło i dałem że wygra zawody :shock: ... no i popłynęłem na 500 setek :cry:

kris_77 

Wysłany: 2009-04-27, 11:00   

Witam all, myśle ze to dobrze, że tak ciekawie ( w sensie wyników sie zaczeło). Gollob juz ma kogo gonić, widac tez ze Emil inwestujac kupe kasy w silniki może namieszac, a NIcki juz tak nie odlatuje na kilkadziesiąt metrów w kazdym biegu. To moze byc najciekawszy sezon GP - aż 11 turniejów, bedzie sie działo. Osobiście bardzo wierze w JASONA.
Ale faktycznie frekwencja to mnie zdziwila in minus - nie wiem dokładnie ile było ludzi, ale wygladało jakby mniej niż do Gorzowa na lige przychodzi.

A polscy ridersi - co ciekawe, każdy oprócz Tomka wygrał bieg :evil:

Holte rzucało, jak trafnie zauważył kolega

Pozdrawiam

sebcio80

Wysłany: 2009-04-27, 21:27   

zdjęcia z Grand Prix Czech:
http://www.sebafoto.com/6...czech-republic/

zdjęcia dziewczyn Speedway Grand Prix:
http://www.sebafoto.com/294/speedway-grand-prix/

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-04-28, 01:14   

uuu. Galeria pełen profesjonalizm.. jedne z lepszych fot zuzlowych jakie widzialem ;D naprawe.. Graty

kris_77 

Wysłany: 2009-05-03, 21:47   

Piekne foty, jeszcze jakby Polacy pojechali byłoby super.

PS: JASON bedzie mistrzem świata AD 2009

zecke 

Wysłany: 2009-05-09, 21:53   

Tak się zastanawiam czy po dzisiejszym zajściu pomiędzy Nickim a Tomkiem.. czy ten pierwszy odpuści jutrzejszy mecz..
Doszło tam do jakichś przepychanek w parkingu pomiędzy zawodnikami a później Nicki rzucił rękawiczką w Golloba ;) Przynajmniej tak wynikało z powtórek z parkingu :)

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-09, 23:23   

Ja mam nadzieje że nie odpuści, że przyjedzie i że go poobjeżdżają nasi tak, by max 12 pkt zrobił. A kibice powinni wygwizdać tego typa na prezentacji, za to co odwalał podczas GP i za całokształt jego osoby.
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

kris_77 

Wysłany: 2009-05-10, 09:50   

Witam all.

Ale sie dzieje w GP, mój Crumpik wygrywa, chudy naskrobał sporo punktów, niki daleko, to bedzie najciekawszy sezon po tym co narazie widac.

Zeby jeszcze Olsen pozwolił bardziej przyczepne tory robic (w Lesznie znów kazał ubijac)

Brawo dla Tomka.

A co do Nikiego to sądze że on ma coś nie tak z psychiką (spiecie z Tomikiem o co?, kłótnie z sędzią po ewidentnym faulu, no i wywózka Emila w ostatnim biegu) Po.....b nie umie przegrywac z honorem.

PS. Oddzielne pozdrowienia dla kibiców, którzy pokazali nikiemu co o nim myślą

JASON bedzie mistrzem Swiata 2009

Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2009-05-10, 10:33   

Czy GP transmitowane przez Canal + to akcja promocyjna Falubazu???
Już naprawdę zaczyna mi to działać na nerwy. Żyto jako ekspert obok komentatora Olkowicza co chwilę mówiący coś o Falubazie i ich kibicach i Dobrucki w studio w tej koszulce Falubazu. Brakowało tam jeszcze tylko Dowhana i Karolaka z szalikiem Zielonej....

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-05-30, 22:38   

Tor porazka, chociaz kilka ciekawych wyscigow bylo...
Tomek Gollob przed sezonem wspominal cos o walce o zloty medal...chyba sam sie oszukiwal, az przykro bylo patrzec, jak daleko za stawka zawodnikow jedzie, chocby w biegu 20 - tym. :-(
Wedlug mnie, Nicki byl slusznie wykluczony, Emil jechal swoim torem, Pedersen troszke poszerzyl wejscie w luk i dlatego zachaczyl Sajfudtinowa.
Fajnie zaprezentowal sie Lindbaeck, Emil moze i po tytul jeszcze w tym sezonie nie jedzie, ale medal na pewno!
Chociaz kto wie, moze bedziemy mieli najmlodszego mistrza swiata?? :roll:
In minus postawa Leigh Adamsa, na plus Holta - Przebudzenie?? Obyyyy...

I maly zgrzyt, juz wczesniej widzialem, jak Emil w czasie grania niby hymnu, cos mowil do Crumpa.
Okazuje sie, ze to nie byl wcale hymn Rosji, zagrano jakas inna rosyjska piesn. :-/

Ostatnio zmieniony przez masters 2009-05-31, 08:17, w całości zmieniany 3 razy  

JestemHardcorem 

Wysłany: 2009-05-30, 22:54   

Moim zdaniem słuszna decyzja o wykluczeniu Nickiego, ale faktem że Emil chyba lekko sie położył ;p. Zastanawia mnie postawa L.Adamsa (5pkt.) aż nie mogłem w to uwierzyć.

ps. fajne podium
1-rusek
2-rudy
3-murzyn
xD!

zapomniałbym!
zauważyłem że jak Tomek jeździ słabo w GP dobrze jedzie w lidze i na odwrot
czy to dobry znak przed jutrzejszym meczem (o ile sie odbedzie bo coś pogoda nie dopisuje)no i postawa Holty na wielki + nie ważne, że sie nie dostał do finału miło było popatrzeć jak walczył!!

kris_77 

Wysłany: 2009-05-31, 11:10   

No i kolejne ciekawe zawody, ten młody naprawde nieźle zamiata, ja sie mocno ciesze z wyniku i postawy CRUMPA. Tak by sie przydał w Gorzowie, cos mi sie zdaje ze nie tylko ja za nim tesknie. Crump i Emil i bysmy walczyli o medal.

A Polacy, bardzo średnio niestety, może przebłyski Holty (niezłe zawody) i Golloba w jednym biegu daja jakąs nadzieje na Torun. Oby.

JASON na Mistrza.

Paki 
Soda

Wysłany: 2009-05-31, 22:02   

Witam.
Nie mialem okazji ogladac calego GP w Szwecji na zywo ale widziałem bieg finalowy.
Moim zdaniem sedzia mial prawo wykluczyc Pedersena, ale jesli wykluczyl by Emila to tez nie byla by to zla decyzja.
Jesli ja musial bym podjac te decyzje wykluczyl bym Rosjanina! Pedersen byl juz przed nim no i nie mial wyboru musial sie zlozyc w luk bo inaczej pojechal by prosto w bande.
Szkoda ze ten wyscig zostal przerwany przez upadek bo byl by to chyba najlpszy final jaki mialem okazje ogladac od kilku lat!

kris_77 

Wysłany: 2009-06-15, 14:16   

Brawo JASON. Moj faworyt odjeżdza. Super.
Tor jak na sztuczny nawet, nawet. Pościgali się troche. Szkoda mi Colgejta bo miał szanse na finał, ale i tak niezle skrobie. CHudy doczłapał sie do finału, ale rewelacji nie było, brązowy medla to chyba wszystko o co może powalczyć. JASON - mistrz, Emil - drugi, a niki, greg i chudy, może jeszcze jonsson walczą o braz.
Wykluczenie Nikiego w 100 % prawidłowe (nawet nie rozpie....ł boksu i nie meczył sedziego). Szkoda tylko, że nie umie przepraszać.

Holta - jak zwykle cienizna, wypadnie z SGP i dobrze, bo tam potrzeba walczakow.

Odpowiedz do tematu