Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grand Prix
Autor Wiadomość
J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-24, 17:02   

Siema nie mam możliwości obejrzeć w TV GP więc chce obczaić w Internecie, niestety nigdy nie oglądałem i nie wiem co jest 5.

Więc jakby ktoś mógł podać stronę i dokładnie co i jak dzięki 8-)

---
edytowany o 22:32

Tak jak myślałem Jarek po prostu w pewnych momentach latał w Lesznie fajnie oglądało się jego jazdę.

Tomek tak sobie.. tak jak pisałem w temacie o jutrzejszym meczu ze Spartą mam nadzieje na tą "mała zależność" z tamtego sezonu.

Nicki po 2 pierwszych biegach myślałem, że zobaczę go dziś na podium przecierałem oczy ze zdumienia gdy w swoim 3 i 4 występie przywoził 0...

Kołodziej :shock: . Kozak dziś, szkoda że w finale wyszło jak wyszło :-| .

Warte podkreślenia 3 "oczka" dla Zorro w 4 jego biegu w sumie wygrał z Hampelem i Holtańskim wiec na pewno pozytywnie :-P .

Największe rozczarowania to na pewno Greg i Andreas :-? czegoś więcej po zawodnikach takiej klasy się oczekuje, ale miejmy nadzieje, że jeszcze nadrobią i pokażą nam widowisko w tym sezonie... :-)

Jak dobrze pamiętam Nicki miał swój najgorszy sezon właśnie w falubazie więc może tak w tym roku się stanie z Gregiem :lol:

Scorpio 

Wysłany: 2010-04-25, 14:27   

To co J.R. potwierdza jego zgodność z moją zgodnością, co do GP w Lesznie. Powiem to tak: zawody przedniej urody, dużo walki na torze, także kilka niespodzianek (in plus i in minus). Miejmy nadzieje, że w kolejnych edycjach GP będzie równie dużo emocji, tak jak wczoraj w Lesznie. Cieszył mnie wczoraj fakt, że Emil, Jarek i Jason byli w finale. "Koldi" też fajnie jeździł, walczak jak nie wiem. Szkoda, że Tomek odpadł, ale chyba nie potrafił przez cały czas dopasować sprzętu do toru. I jeszcze coś: niech Skórnicki się nie udziela w wywiadach w tv (z całym jego szacunkiem). Jego "przeleciał go" (chodziło o lot "Małego" i trenera Unii L. - "Jankesa",który akurat lubi samoloty i ma licencje o loty) normalnie mnie powaliło :mrgreen:

lawrence 
Fotoreporter

Team: Polonia Bydgoszcz
Wysłany: 2010-06-21, 16:17   

SGP Polski w obiektywie:
Czesc I - Kibice
Czesc II - Zawody

www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)

agakonikzz

Wysłany: 2010-09-15, 19:21   

Hej, mam pytanie, czy ktoś z Gorzowa wybiera się na turniej GP do Bydgoszczy i ma 4 wolne miejsca w samochodzie ? :-) Jeśli tak proszę pisać na gadu 830002 lub 1216577 (koleżanka :-) ) Tudzież na maila agakonikzz@buziaczek.pl . ;-)

zino 
Miszczu

Team: Spiryt
Wysłany: 2010-09-28, 09:26   

Chciałbym odświeżyć nieco wątek i zadaje pytanko - kto Waszym zdaniem otrzyma/powinien otrzymać dzikie karty na sezon 2011 w Grand Prix?? Pozwalam sobie zadać te pytanko bo chyba co do losów ósemki w generalnej klasyfikacji już wszystko jasne. Między dziewiątym a ósmym miejscem jest aż 11 pkt różnicy - jak dla mnie nic się w temacie nie zmieni.
Moim skromnym zdaniem do czterech dzikusów faworytów jest pięciu: Andersen, Jonsson, N.Pedersen, Sayfutdinov i Kołodziej. Janusz chyba jak mało kto zasłużył na starty w przyszłorocznej GP, turniej Grand Prix Challenge i jego czwarte miejsce to raczej był wypadek i spory pech na nowych tłumikach, nie oszukujmy się. Z wymienionej przeze mnie piątki wyrzuciłbym Hansiora...ale... czy BSI da dzikusa czwartemu Polakowi? Tu mam wątpliwości, oby Koldi pojechał jak najlepiej w Bydgoszczy i może tam przypieczętuje sobie starty w elicie 2011. W końcu wypadałoby, żeby indywidualny mistrz kraju, który zdobył DPŚ i ma też indywidualnego mistrza oraz v-ce mistrza świata się w niej ścigał.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2010-09-28, 10:12   

Podzielam Twoje zdanie, zino. Martwi mnie jednak podejście BSI. Zapewne zadziała czynnik narodowościowy i po raz kolejny będziemy oglądali, jak na siłę wsadzają do GP kolejnego reprezentanta Wielkiej Brytanii. Tutaj widzę Richardsona, chyba że kolejną szansę otrzyma Tai.

Idźmy dalej, czas na pewniaków. Dzikus z pewnością należy się dla Emila oraz Nickiego, który na 99% zapewniłby sobie miejsce w top8, gdyby nie kontuzja.

Zostaje jeszcze jedno miejsce do obsadzenia. Tutaj widzę trzech kandydatów, mianowicie Andersen/Jonsson/Kołodziej. Kolejność niestety nie jest przypadkowa. Janusz miał swoją szansę w GP Challenge, nie wykorzystał jej i nie ma tutaj żadnych sentymentów. Za kolejnym reprezentantem naszego kraju w GP przemawiają jednak znakomite wyniki w lidze polskiej, Elitserien, zawodach indywidualnych oraz GP w Lesznie i miejmy nadzieję, że również w Bydgoszczy. Na przeszkodzie może jednak stanąć fakt, iż byłby to czwarty zawodnik z naszego kraju, wliczając Holtę (tutaj odbija nam się czkawką polski paszport dla Rune).

Jeśli chodzi o AJ, to ten zawodnik już od kilku ładnych lat nie zachwyca, czy to w GP, czy w rozgrywkach ligowych, moim zdaniem jest najbardziej przecenionym żużlowcem. Co roku sukcesywnie obniża swoje loty i nic nie zapowiada rychłego powrotu do wcześniejszej dyspozycji.

O Hansie bez wątpienia można powiedzieć to samo, jednak nie oszukujmy się, BSI postawi na jednego z nich, o ile nie na obydwu...

Jeśli mam bawić się w typowanie, to uważam, że dzikusy trafią się następującym zawodnikom:

Emil Sajfutdinow
Nicki Pedersen
Hans Andersen
Lee Richardson

speedway_fans91

Wysłany: 2010-09-29, 12:18   

Co do GP to mam nadzieję tylko że Pederssen się nie dostanie do ósemki co jest bardzo prawdopodobne bo do ósmego Choldera brakuje mu 12 pkt :). Jakby wypadł z GP to moim zdaniem powinno się go w Stali zatrzymać i zakontraktować jako drugiego z GP Rune Holte - ten zawodnik na pewno będzie chciał jeździć w Stali i myślę że nie zażyczy sobie kolosalnych kwot. Do tej trójki dołożyć Zagara i Gapińskiego tego pierwszego chwycić za pysk bo jest dobrym zawodnikiem ale coś w h*ja wali :), Jako juniorów młodego Zmarzlika i Cyrana i wtedy nie ma na nas bata.

viperofp

Wysłany: 2010-09-29, 13:18   

Tak tylko Nicki ma dzikusa i nie ma dunoli zbytnio w GP także odpada poza tym nowy przepis ze z pierwszej ósemki możne stratować jeden zawodnik w drużynie.

lawrence 
Fotoreporter

Wysłany: 2010-10-06, 20:26   

FIM FINAL SPEEDWAY GRAND PRIX - Bydgoszcz - w obiektywie - cz I Przygotowania - 6.10.2010:

www.speedway-photography.pl - zapraszam

lawrence 
Fotoreporter

Wysłany: 2010-10-11, 12:05   

FIM Final Speedway Grand Prix w obiektywie - cz II - Trening - 08.10.2010

http://www.speedway-photography.pl

kubackjeee 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-10-11, 12:43   

Cale szczescie, ze przenosza GP z Bydgoszczy do Gorzowa. Ten stadion naprawde sie juz do niczego nie nadaje. Poza tym tylu dresiarzy, wiesniakow i pijakow e jednym miejscu to jeszcze nie widzialem. Niestety bydzia z tego slynie. Paru dresiarzy nawet chcialo mi odebrac szalik Stali, skonczylo sie mala szarpanina, ale obronilem barwy klubowe.
Niestety zdarzylo sie wiele osob, ktorej hanbily te same barwy. Sorry ale spiewanie zdechl pies falubaz na gp to juz szczyt wiochy i glupoty, i tak naprawde pokazuje kompleksy tych osob. Dlatego prosba do kibicow: jak chcecie sobie najebani wykrzykiwac obelgi i robic popeline nawet na imprezie gdzie wszyscy kibice powinni sie bawic razem, to nie robcie tego z barwami Stali na sobie bo zwyczajnie przynoscie klubowi wstyd!

viperofp

Wysłany: 2010-10-11, 13:03   

No tak ,krzyczenie zdechł pies Falubaz ,to przesada my... mieliśmy trochę większego pecha , bo do nas podeszło pary dresiarzy i z wymiany zdań zrobiła się bijatyka ponad dziesięciu na nas trzech bo reszta się bala Bydgoszcz to syf w którym umiera żużel ludzie nawet nie wiedza jak na stadion dojechać którzy mieszkają w tym mieście :D !! i dobrze .Najśmieszniejsze ze cały szef ochrony powiedział mi ze on nie może zareagować bo nie ma tylu ochroniarzy :D , nic kłótnia z ochrona przez 10 minut nie pomogła mimo ze wiedzieliśmy ze dresy ciągle są w naszym sektorze i się krzywa patrzą chcieliśmy wskazać ich ale cóż to nie była ochrona hehe.Syf , pijaństwo co drugi najebany, ochrony nie było widać.Szkoda gadać .

lawrence 
Fotoreporter

Wysłany: 2010-10-11, 23:00   

FIM Final Speedway Grand Prix w obiektywie - Bydgoszcz 09.10.2010 - cz III - Zawody

www.speedway-photography.pl

Odpowiedz do tematu