Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Młyn
Autor Wiadomość
Thor 

Team: phpBB
Wysłany: 2011-06-29, 21:38   

Analityk napisał/a:
A dlaczego planuje się wprowadzić piwko 3,5 proc (czytaj szczoch) dla kibiców.
dla info nie tylko Twojego...piwo w normalnej destylacji osiąga max 5% powyżej tych 5% dolewa się spirytus.Piwo poniżej 5% jest szybciej rozlewane i nie jest to szczoch,chyba,że jest to piwo w pełni dojrzałe i rozcieńczone wodą.Wtedy jest szczochem :mrgreen:

typowytyp

Wysłany: 2011-06-29, 23:32   

Chciałbym nadazyc za uzytkownikiem forum-Kiperem.

Z tej dyskusji widać,że nie podoba się "politykowanie" na stadionie.Ja jako człowiek związany z młynem wyrażę swoją prywatną opinię. Rozumiem,że to może dzielić i nie podobać się bo wszyscy są za Stalą. Ale ku.. polityki jest promil,poleciał wrzut na rząd,kto chciał się dołączył,kto nie to nie i tyle. Dla chcącego znaleźć problem będzie to problem.

Młyn Stali nie robi kibiców lepszych gorszych. Kiper jestes kibicem i chwala ci za to,za tyle lat na Śląskiej. Jest doping,fajna atmosfera."Prosta" tez jest aktywna co bardzo cieszy.Są części stadionu(niestety nie zrobione przez klub) gdzie jest siedząco-rodzinnie.Nie przejmuj się podziałami,nie bój się piłka piłką my robimy swoje.

Są ludzie,którym ruch kibicowski na Stali dynda.Większość chyba jednak cieszy się,że jest atmosfera na stadionie,która oprócz Golloba,Pedersena przyciąga na Śląską.Na pewno ta atmosfera bardziej przyciąga niż smuty Mastersa na forum.

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2011-08-22, 12:14   

Ku przestrodze gniazdowemu i innym:
http://sport.onet.pl/pilk...,wiadomosc.html

ChudY_PL 

Wysłany: 2011-08-22, 12:50   

@Kiper
Coś chcesz powiedziec?
Takie czasy... Jakoś piłkarzom kary nie dają.

LOREN 

Wysłany: 2011-08-22, 13:59   

Ja mam takie pytanie-dlaczego nie nagradza się brawami drużynę przeciwną jeżeli wygrają bieg???Ostatni mecz z Lesznem,przecież Hampel śmigał niesamowicie i zasłużył na brawa uznania.Czy "MŁYN" nie mógłby zapoczątkować takiego kibicowania?

ChudY_PL 

Wysłany: 2011-08-22, 14:04   

To chyba Cie wczoraj na meczu nie było.

LOREN 

Wysłany: 2011-08-22, 14:06   

Bez urazy ale więcej słyszałem bezaprobaty aniżeli braw.

Michu5 

Wysłany: 2011-08-22, 16:28   

Były brawa, gadasz głupoty, szczególnie po meczu, jak Unia wychodziła do swoich kibiców. Należały im się za walkę do końca, mimo tylu przeciwności.

Tak samo należały się brawa rok temu faLUBaZowi, który pokonał faworyzowaną Stal u niej w domu. Tylko, że wtedy zamiast pochwały, padły niecenzuralne okrzyki i wulgaryzmy. I hipotetycznie, gdyby wczoraj Unia miałaby nas wyeliminować, to również zostałaby podsumowana przez naszych fanów wyrażeniami na "k" i "ch". To samo jest podczas wywrotek. Jak prowadzimy w meczu, to bijemy brawo nawet Dobruckiemu ze Zgrzeblarek, a jak przegrywamy i Stalowiec jest wykluczony, to w tego, który się wywalił z gości, obrzucamy butelkami.

Taka po prostu jest natura kibicowska. Jak chcesz "kulturalnie" dopingować, to jedź lepiej na skoki w Zakopanem, albo Ligę Światową.

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2011-08-22, 17:22   

ChudY_PL napisał/a:
Coś chcesz powiedziec? Takie czasy... Jakoś piłkarzom kary nie dają.

Tak, chce powiedziec, ze za "jazda z k....mi" czy "bedzie 5:1, o k...., bedzie 5:1" moze gniazdowy miec klopoty. Wiec przestrzegam chlopine, bo szkoda by bylo, gdyby nastepne pare lat przesiedzial przed tv.

ChudY_PL 

Wysłany: 2011-08-22, 18:08   

Gniazdowy wie co robic.

Na razie nic o tym nie było mowy, więc po co siejesz panikę?

kssg 

Wysłany: 2011-08-22, 19:18   

Po pierwsze Kiper nie możesz mieć nic do zarzucenia prowadzącemu doping , ponieważ ani razu nie użył on wulgarnego słowa , a jeśli tak uważasz to masz problem ze słuchem . Zaintonował on co prawda przyśpiewkę "będzie 5:1 " , ale nie użył on przy tym słowa na k .
Kiper nie martw się o prowadzącego chłopak wie co robi.

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2011-08-22, 19:41   

No na ostatnim meczu nie. Ale z Falubazem na wiosne bylo juz troche inaczej. Ja tam pamiec mam dobra, a napisalem to z zyczliwosci, a nie zeby kolesia straszyc. Uczulam, ze trzeba uwazac i tyle. Jesli wie, co robi, to chwala mu za to. Zeby sie tylko nie zapomnial w ferworze walki :-D

Greg 
KSSG 1947

Team: STALOWCY
Wysłany: 2011-08-31, 17:53   

Witam. Krótka lektura ze zdjęciami.

Oni są nazywani przez niektórych bandytami. Bandytami, ratującymi życie innym.

http://www.stalowcy.pl/ak...-szczegoly.html

Zapraszam do przeczytania m.in Kipera.
Ostatnio zmieniony przez Greg 2011-09-04, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2011-09-03, 22:00   

Ten twor niech lepiej zniknie z naszego stadionu...bo niby po co to jest, skoro nawet kibice gosci ich nie slysza??
A juz teksty polityczne tak zenujace, ze nie spodziewalem sie takich po Safku...

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2011-09-04, 17:30   

Greg napisał/a:
Zapraszam do przeczytania m.in Kipera.

Ale o co chodzi? Do czego pijesz? Czy ja z grona kibicow Stali kogos nazwalem bandyta, czy jak? Bo nie rozumiem...
Owszem, sa kibole-bandyci, ale w polskiej pilce noznej. Nie jest tak?

Greg 
KSSG 1947

Team: STALOWCY
Wysłany: 2011-09-04, 20:25   

Kiper czytaj ze zrozumieniem. "Nazywani przez niektórych Bandytami". a na koniec dodalem aby o akcji kibicow poczytal m.in Kiper gdyz powinien miec rowniez inne spojrzenie na kibicow. Nie tylko te ktore pokazuje TVN

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2011-09-05, 19:00   

No sorki stary, ale:
"Zapraszam do przeczytania m.in Kipera." jest dwuznaczne. Przeczytaj je sobie jeszcze raz, a dotrze do Ciebie, ze moglem je zrozumiec calkiem inaczej, niz zakladales.
Ok, mnie do czytania zachecac nie trzeba, czytam rozne materialy, z roznymi opiniami. Nie czytam GW, jakby kto pytal. To, ze ktos oddal krew, nie czyni z niego aniola. Sam oddawalem:)
Ale bandyta zostanie bandyta, chocby od czasu do czasu szlachetna postawe wykazal, wiezniowie do niedawna tez mogli oodawac krew, teraz zdaje sie, ze jest to niemozliwe. Tak wiec jakies jednorazowe akcje sa ok, ale to za malo, zeby usprawiedliwiac bandyckie wybryki, jak ten w Bydgoszczy. Powtarzam: o kibicach Stali nie mowie, wiec co mi chciales udowodnic?

Falubaz ZG 
Falubaz Zielona Góra

Team: Falubaz Zielona Góra
Wysłany: 2011-09-05, 20:37   

Ta tylko jak tu niejaki Tomash (czyżby chciał być oryginalny z "sh", a może po prostu polski "Tomasz" mu nie pasuje?) pisał na shoutboxie że na stadionowych bandytów powinna być ostra amunicja. Ostra amunicja to chłopcze powinna być na pedofili, gwałcicieli i morderców, a nie za ludzi którzy wbrew pozorom robią więcej dla społeczeństwa niż "zwykły Kowalski". Nie będę pisął o akcjach charytatywnych typu świąteczny mikołaj, zbieranie na sierociniec czy dom dziecka, oddawanie krwi, czy akcjach patriotycznych i wiele wiele innych. Ci źli kibole rocznie wykonują TYSIĄCE akcji za które nikt im nie bije oklasków, nie nagłaśniają ich, robią to dla ludzi. Słyszeliście by jakiś polityk zrobiłcoś dla naszego kraju, dla OBYWATELI? Nie bo gdyby chociaż dał cukierek jakiemuś dziecku by TVN, Polsat i GW napie****ły o tym 24/h przez tydzień co najmniej. Potem owy polityk umieścił owy czyn w swojej kampanii wyborczej i pod swoim profilem na wikipedii. Widzieliście coś podobnego o kibicach? A to, że czasem KIBOLE ulegną prowokacją k*rw z policji i ochrony lub czasem spiorą innego KIBOLA po ryju, to co w tym złego? Swego czasu chyba nawet na tym forum przeczytałem, że kto nie chce wziąć udziału w zadymie, nie będzie miał z tym problemu. 100% racji. Każdy musi się jakoś wyżyć. Chyba, że jego życie jest idealne jak typa co zrobił Appla, który zamartwia się, że symbol googla na Iphonie ma za mało konturu. Tak więc jeden pójdzie na bungee, drugi spierze żonę w domu, a trzeci będzie się lał z kolejnym co chce uwolnić się od problemów codziennego życia. Ja np. muszę co tydzień powydzierać mordę, bo inaczej nie mam co z sobą robić. Na zimę przerzucam się zwykle na kosza. Wszystkich tych których nie przekonałem, zapraszam do oglądnięcia filmu KIBOL, który jest już na youtube. Pozdrawiam w "nie swoim" temacie,
Falubaz ZG

Michu5 

Wysłany: 2011-09-06, 10:11   

Kiper napisał/a:
Powtarzam: o kibicach Stali nie mowie

A według Ciebie rzucanie petardami w ludzi na zielonogórski sektor, tworzenie tzw"bomb" z napisem "j.ć faLUBaZów, skrojenie flagi Startu na ich stadionie, zadyma podczas trwania meczu Stal-Wybrzeże 2004 to nie jest bandytyzm?

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2011-09-06, 17:48   

To moze dodajmy jeszcze zadyme na meczu ze Stala Torun w 1972? Rozmawiamy o historii czy o terazniejszosci? A propos bomb: ochrona odebrala je niby kibicom gorzowskim przed wejsciem. I do tej pory nikt nie siedzi? Posiadajac materialy wybuchowe, ktorych uzycie zagrazalo utrata zycia? Z tak marnej prowokacji, to chyba nawet Falubazy sie smieja.
W koncu sie zdecydujcie: kibole to aniolki, czy bandyci? Bo jak ja twierdze, ze czesc jest ok, a czesc nie, to zawsze ktos chce twierdzic, ze wszyscy sa wporzo, albo wszyscy sa be.
Zreszta, dosc juz gadania. Za 5 dni bedziemy Stali wszyscy potrzebni.

Falubaz ZG 
Falubaz Zielona Góra

Wysłany: 2011-09-06, 19:15   

Kiper napisał/a:
To moze dodajmy jeszcze zadyme na meczu ze Stala Torun w 1972? Rozmawiamy o historii czy o terazniejszosci?

Tak, czyli wtedy (2009 :-O ) to była historia, a teraz problem jest widoczny. Mimo, że z roku na rok na stadionach notowanych jest coraz mniej incydentów. I tu trzeba zaznaczyć, że incydentem parę lat temu było przerwanie meczu i regularna bitwa. A teraz jest nim nawet stanie na schodach jedną nogą.

Kiper napisał/a:
W koncu sie zdecydujcie: kibole to aniolki, czy bandyci?

Pierw popierasz działania hiPOkryty, a teraz mówisz żeby się zdecydowali? Jak dla mnie, to Ty masz problemy z decyzją.
Kiper napisał/a:
Bo jak ja twierdze, ze czesc jest ok, a czesc nie, to zawsze ktos chce twierdzic, ze wszyscy sa wporzo, albo wszyscy sa be

To czemu popierałeś zamykanie stadionów przez Tuska?

Kiper napisał/a:
Zreszta, dosc juz gadania.

Widziałeś, że napisałeś głupotę i chciałeś uciąć dyskusję. Nie ma tak łatwo. Oczekuję na rychłą ripostę.

Analityk 

Team: Przyczepa Obrzygatelska
Wysłany: 2011-09-06, 19:22   

Pierwsze co bym zrobił, to egzamin.
Chcesz karnet/bilet?
Odpowiedz na 50 pytań.
Historia, niuanse klubowe, kto jeździ, kto jeździł.
Taka mini "matura". :-)
Zdało 500 osób.
Pozostali won.
Klub z kasą tragicznie.
A więc szukamy "klientów"
Czyli kibice po korepetycjach zdali.
Już 2.000
Itd
I w końcu byłoby 12.000
Pikniki plus prowincja by się nie załapały
(poza wyjątkami potwierdzającymi regułę)
bo sorry ale miejscem przykładowo Przytocznej
jest mecz Zjednoczonych z Asem Pieski
ma być jak w Dortmundzie 65.000 swoich

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2011-09-06, 19:31   

1. Jest notowanych coraz mniej incydentow, ale to nie znaczy, ze juz jest wszystko cacy. Problem byl i pozostaje nadal. uwazam, ze polskie wladze zbyt dlugo sie cackaly z oprychami stadionowymi i przystapily za pozno do akcji. Ale lepiej pozno niz wcale. Uwazam, ze czesc akcji jest idiotycznych (typu zakaz pirotechniki czy sektorowek). Ale jesli to ma skutkowac wyplenieniem choloty ze stadionow, to jestem za. Nawet brak piwa wytrzymam. Uwazam, ze zamiast rozprawiac sie z huliganeria, krzywdzi sie wszystkich kibicow w ramach odpowiedzialnosci zbiorowej. Niczego innego nigdy nie twierdzilem.
2. Nie popieram dzialania zadnego hiPOkryty (nie rozumiesz znaczenia tago slowa, jaki widac), tylko popieram te dzialani, ktore sluza usuniecie oszolomstwa. Natomiast nie jestem za wszystkimi dzialaniami podjetymi przez rzad. Niczego innego nigdy nie twierdzilem.
3. Prosze znajdz taka moja opinie, a jak nie znajdziesz, to przepros publicznie.
4. Nie bedzie mi Falubaz na moim stadionie (forum) dyktowal warunkow :-)
Ale masz, prosze bardzo. Tylko jesli piszesz, ze jakies glupoty wyrazilem, to podaj, o ktora wypowiedz Ci chodzi (najlepiej cytat, bo inaczej przekrecisz) i wtedy mozemy polemizowac. Ogolnikowe stwierdzenia i przypisywanie mi wypowiedzi, ktore nie mialy miejsca, nie tworza podwaliny pod rzeczowa dyskusje. Rownie dobrze ja moge napisac, ze napisales glupote i brniesz w zaparte.

Falubaz ZG 
Falubaz Zielona Góra

Wysłany: 2011-09-06, 22:46   

Kiper napisał/a:
Uwazam, ze czesc akcji jest idiotycznych (typu zakaz pirotechniki czy sektorowek). Ale jesli to ma skutkowac wyplenieniem choloty ze stadionow, to jestem za.
Cytat:

Jesteś za piro, czyli może pogadamy :-D Ale czy sądzisz że zakaz sektorówek i piro naprawdę może wygonić chuliganów ze stadionów? Bo ja nie.
Kiper napisał/a:
Jest notowanych coraz mniej incydentow, ale to nie znaczy, ze juz jest wszystko cacy. Problem byl i pozostaje nadal

W żadnym kraju nie ma idealnie. ŻADNYM
Kiper napisał/a:
3. Prosze znajdz taka moja opinie, a jak nie znajdziesz, to przepros publicznie.

Swego czasu jak miałem jeszcze bana, udzieliłeś takiego wpisu na sb, niestety tego nie da się odszukać. Z przepraszaniem nie mam problemów jeśli wiem, że nie miałęm racji, popełniłem błąd.
Kiper napisał/a:
4. Nie bedzie mi Falubaz na moim stadionie (forum) dyktowal warunkow

Mówimy o ruchu kibicowskim, nie tylko na Stali.

Michu5 

Wysłany: 2011-09-12, 12:13   

Co tu dużo kryć-wczorajsze rozwieszanie oprawy było dla nas(jako ogół kibiców) kompromitujące. Ja jako postronny obserwator byłem niezwykle zawiedziony całą sytuacją. Nie ma co rozstrzygać kto był winien, zdarzyło się. Szkoda tylko, że znowu podczas derbów taka wtopa. I szkoda, że trafiło na tak ładną sektorówkę, bo uważam, że była to do tej pory najlepsza flaga w historii. Szczególnie podobało mi się odwołanie do barw naszego miasta. Namalowanie takiego transparentu musiało kosztować wiele środków, czasu i pracy, dlatego tym bardziej szacunek dla tych, którzy tego dokonali. To było naprawdę świetnie zrobione. No gorzej z finałem i prezentacją. Dobrze, że chociaż doszło do poprawki.

Odpowiedz do tematu