Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Młyn
Autor Wiadomość
Ajoot 

Wysłany: 2008-11-02, 09:18   

PatriotKSSG napisał/a:
neonlol napisał/a:
a co do dziewczyn to też nie powinny wchodzić bo pisk jaki wydają jest czasem nie do zniesienia.

taka niestety prawda :roll: chociaz tez nie moze byc tak ze zadnej dziewczyny i kropka, bo niektore dobrze dopinguja.. ale dla takich laleczek-staleczek z ostatniego rzedu stanowcze nie

Nom fakt wtedy nasz doping gorzej brzmi , (piskliwie) ,Fakt nie ktore dobrz ekibicuja ale niekotre przychodza zeby pogadac i sie posmaic !!

fragles 

Wysłany: 2008-11-02, 11:16   

Dla dziewczyn młyn powinien być zdecydowanie zabroniony, przecież w młynie powinny być same męskie głosy po mutacji a nie zachrypnięty głos czternastolatki która przyjdzie żeby się podlizać jakiemuś chłopakowi.

Wiadomo nie da rady całkowicie zabronić wstępu dziewczynom ale jeżeli w młynie jest jakaś dziewczyna i widać że leci w Ch... to chyba można jej grzecznie wytłumaczyć gdzie jest jej trybuna z koleżankami.

neonlol 

Wysłany: 2008-11-02, 11:31   

Może nas będzie mało ale nie będziemy przeciarz lizać tyłków dzieci żeby przyszli na mecz "NIE LICZNI FANATYCZNI"

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-11-02, 11:31   

Popatrz na inne miasta. Tam sieci mega duża gromada ludzi. I nikt nikogo nie wygania. Krzyczysz ty oraz masa innych osób. Pozostali przyczyniają się do kolejnych części oprawy.

Pamiętam jak w 2005 roku klub kibica wysyłał dziewczyny by zbierały pieniądze. Wówczas były potrzebne. Wiesz każdy ma różny punkt widzenia. Według mnie im więcej osób by się dogadało i siedziało koło siebie to było by bardziej kozacko.

Np wykupując karnety wokół waszego sektora przez co wszystko się powiększa. Większa oprawa, większy pozytywny zastrzyk moralny dla was. I tyle.

Nie dzielił bym ludzi. Bo to nie ma sensu.

Czy z uwagi na to że ja pracuje w klubie mam dzielić ludzi na to że temu powiem cześć a temu nie? Bez przesady. Czuję się takim samym kibicem jak inni. Nie wywyższam się bo to nie ma sensu. Wolę mieć wielu znajomych być rozpoznawanym przez znajomych. A nie po tym jak ich potraktuje oni również kiedyś mnie tak samo będą traktowali. Często się zdarza tak, że mam dość żużla w niektórych momentach bo naprawdę natłok i słuchanie wszystkiego non stop jest chore. Jednak nigdy nikomu słowa nie odmówiłem podczas jakiegoś spotkania. Nie wszystko się mówi ale nie traktuje się dziwnie ludzi.

Wszystko zależy od zaplanowania. Jak sobie dobrze zaplanujecie wszystko to te dziewczyny w kupie sobie kupią obok karnety i będą was wspomagać.

Pamiętam w 2005 roku były "Laseczki Staleczki" :) trochę krótko to trwało bo się wszystko posypało. Jednak było wesoło

Niech nikt nie odbierze źle moich słów. To jest po prostu moje zdanie.

www.Foto-Sport.pl - Gorzowska Galeria Sportu

k 

Team: Ultras Sonadores
Wysłany: 2008-11-02, 11:37   

fragles napisał/a:

Wiadomo nie da rady całkowicie zabronić wstępu dziewczynom ale jeżeli w młynie jest jakaś dziewczyna i widać że leci w Ch... to chyba można jej grzecznie wytłumaczyć gdzie jest jej trybuna z koleżankami.

W tym problem ze nie tylko dziewczyny lecą w kulki. Nie rozumiem po co do młyna przychodzi ktoś kto nie umie włozyć całego serca w doping. Jaki sens w staniu i poruszaniu ustami zeby nikt sie nie przyczepił? Tacy ludzi zajmują tylko niepotrzebnie miejsce

zielu 

Wysłany: 2008-11-02, 14:47   

dlatego wg mnie na kazdym meczu kilka osob powinno byc wyznaczonych do obserwacji ludzi w mlynie i tych ktorzy nie wlaczaja sie do dopingu albo napominac albo wypraszac.
a te laski za mlynem lub na schodach w pierwszej kolejnosci do odstrzalu.

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-11-03, 21:17   

zielu9231 napisał/a:
dlatego wg mnie na kazdym meczu kilka osob powinno byc wyznaczonych do obserwacji ludzi w mlynie i tych ktorzy nie wlaczaja sie do dopingu albo napominac albo wypraszac.

Co ty piszesz? Jakie kilka osób :?: KAŻDY, kto siedzi w młynie i widzi , że sąsiad (sąsiadka) nie dopinguje ma OBOWIĄZEK wyprosić takiego typka z sektora!

zielu 

Wysłany: 2008-11-03, 21:27   

każdy?! to powiedz mi, kto egzekwuje ten "obowiązek"?! każdy się czai wiec to co gadasz nie ma sensu. trzeba wyznaczyć do tego odpowiednich ludzi i koniec. takie moje zdanie.

i z tego co wiem, nie cytujemy postów, które są nad twoim.

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-11-03, 21:43   

No to czajcie się dalej a doping będzie wyglądał jak wygląda. Ja nie siędzę w młynie, ale dopinguję (używając gardła, nie trąbki) i z racji zajmowanego miejsca, nie zwracam uwagi, czy ktoś obok mnie dopinguje czy nie. Ale gdybym był na waszym miejscu, to bym robił tak jak napisałem powyżej. Jakiś czas temu zdarzyło mi się bywać na meczach Wisły Kraków. Bardzo szybko mnie "pouczono".Koleś który stał obok mnie na początku tylko mi się przypatrywał aż w końcu nie wytrzymał i wyjaśnił co należy do mojego "obowiązku" z racji zajmowanego miejsca. Głupio mi się zrobiło i już po chwili zdzierałem gardło ucząc się na szybkiego ich "przyśpiewek". To teraz sobie porównaj jak wygląda doping na Wiśle a jak na Stali.

k 

Wysłany: 2008-11-03, 21:58   

zielu9231 napisał/a:
każdy?! to powiedz mi, kto egzekwuje ten "obowiązek"?! każdy się czai

Wypowiadaj się za siebie bo nie reprezentujesz całego młyna żeby w jego imieniu się wypowiadać. Uwaga Stalone jest jak najbardziej słuszna i to na pewno polepszyłoby jakość naszego dopingu wiec niech czytelnicy wezmą to do siebie

zielu 

Wysłany: 2008-11-03, 22:20   

ja nie powiedzialem, ze uwaga STALone_ZG jest niesluszna (bo bez watpienia jest sluszna).
jak raz zwrocilem uwage "laseczkom zza sektora" zeby zaczely dopingowac a nie sie wyglupiaja, to mnie wysmialy i dalej robily swoje.
k - przez caly sezon zauwazylem moze ze 2 razy, zeby ktos z Ultras zwrocil uwage komus, kto sie obija.

k 

Wysłany: 2008-11-03, 22:34   

Nie to zebym usprawiedliwiał nas czy coś ale nie można jednocześnie przygotowywać oprawy, zbierać kasy do puszki, śpiewać i pouczać innych. Jak nie masz posłuchu wsród obcych to chociaz swoich znajomych ogarnij. Gdyby każdy zrobił chociaz tyle to juz by było lepiej

zielu 

Wysłany: 2008-11-03, 22:39   

Jesli nie wyrabiacie, to moze najwyzszy czas powiekszyc swoje grono??

k 

Wysłany: 2008-11-03, 23:16   

Czy ja napisałem ze nie wyrabiamy? My wiemy dokładnie co robimy, nie potrzebujemy twoich rad.Czyżby jakieś niespełnione ambicje? ;) Po prostu jak chcecie nam pomóc to nie przeszkadzajcie nam. Jak byście śpiewali jak należy nie trzeba było by wam zwracać uwagi. Nie mówię tu o wszystkich oczywiście

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2008-11-03, 23:18   

k napisał/a:
nie potrzebujemy twoich rad

No i właśnie w tym jest problem. Bo wszelkie sugestie z zewnątrz są zbijane, bo nie wychodzą od Was. W taki sposób daleko nie zajedziemy...

szogun58 
RECYDYWA!!!

Wysłany: 2008-11-03, 23:20   

I tu jest prawda!!!

k 

Wysłany: 2008-11-03, 23:22   

Nie chodzi o to ze jesteśmy sceptycznie nastawieni do wszystkich propozycji z zewnątrz. Chodziło mi o akurat jego przykład. Gdybyśmy potrzebowali więcej osób sami byśmy o tym dobrze wiedzieli. A po drugie dużo razy było już pisane że w poważniejszych sprawach żadna propozycja która pojawi się na forum nie będzie wykorzystana

PatriotKSSG 

Wysłany: 2008-11-04, 12:10   

k napisał/a:
żadna propozycja która pojawi się na forum nie będzie wykorzystana

dlaczego?

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-11-04, 12:17   

Z pewnością ujrzy światło dzienne czego "Sektor 16" nie chce. Wolą z pewnością zrobić niespodziankę.

www.Foto-Sport.pl - Gorzowska Galeria Sportu

niedzwiad

Wysłany: 2008-11-04, 12:31   

nie pojawia sie pomysły na oprawe itd. rzucone na forum, bo oprawa ma byc NIESPODZIANKA
a jesli jakis pomysł zostanie rzucony na forum to przeciez kazdy moze sobie zrobic "odpowiedz" na niego. Pare ekip zuzlowych juz mialo "rozpoznane" przez wrogow oprawy, no i sobie przypomnijcie jak wygladala oprawa Uni L. z haslem o kacie, jak Falubazy zaraz odpowiedz wyciagneły

Chociaz dyskusje na temat młynu, jak powinien wygladac i funkcjonowac sa jak najbardziej wskazane :)

Acha i bardzo chetnie kazdy konstruktywny pomysł przyjmiemy, PW czeka ale prosze troche samokrytyki, bo pomysł w stylu "balony zolte i niebieskie" to kazdy moze wymyslec

DON 

Wysłany: 2008-11-04, 21:35   

zielu9231 napisał/a:
Jesli nie wyrabiacie, to moze najwyzszy czas powiekszyc swoje grono??

sprawa wyglada tak ze My jako zorganizowana grupa nie jestesmy zamknieci w swoim towarzystwie i szukamy nowych(swiezych) spojrzen, a skoro chcialbys dolaczyc do nas, interesuje Cie nie tylko doping ale i przygotowanie oprawy to musisz(musicie) wykazac jakas swoja inicjatywe;typu jakis oryginalny pomysl na oprawe, masz moze smykalke do malowania(szkicowania) czy czujesz sie lepiej w wymyslaniu haseł. jesli tak to zapraszam na PW

to nie jest odpowiedz do konkretnej osoby(choc zostala ona zacytowana) a do wszystkich co interesuje nie tylko zdzieranie gardla a cos wiecej czyli poswiecenia swojego czasu dla ukochanego klubu 8-)

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2008-11-04, 22:05   

Cytat:
Dla klubu najwazniejszy jest kibic ktory ma pieniadze. - taki kibic to w 70% czlowiek w wieku 30-60 lat

Taki czlowiek nie chce krzyczec , woli posluchac "umcy-umcy"
Taki czlowiek nie chce spiewac , woli kupic trabke (przy narzuconej marzy przez klub) i potrabic
Taki czlowiek nie chce skakac, podgrzewac doping, ŻYĆ meczem, woli obejzec i wyjsc usatysfakcjonowany meczem za ktory zaplacil.

I jak myslisz... czy klub bedzie sprzyjac 30% kibicow , ktorzy I TAK PRZYJDA na mecz, I TAK BEDA SPIEWAC , I TAK BEDA KIBICOWAC mimo zlych warunkow

Czy bedzie sprzyjac 70% kibicow , ktorzy moga sie obrazic i wiecej nie przyjsc ?

Wiecej kibicow moze zapewnic wlasnie dobry doping i atmosfera na trybunach anizeli umcy-umcy z glosnika. Watpie zeby duzo bylo osob, ktore bez muzyki nie przyjda na stadion, a jezeli juz to raczej nie sa kibice. Wiele klubow to docenia i wiekszym stopniu pomaga kibicom sie organizowac. U nas chyba jeszcze troche brakuje, ale widac poprawe na lepsze.

Mysle, ze nie potrzeba tez dwoch spikerow na meczu, bo tak naprawde kazda wolna chwile probuja cos mowic... a czasem zupelnie niepotrzebnie o jakies drugiej lidze itd. Swoja droga jestesmy chyba wyjatkiem w tej sprawie, bo jezdzi sie po tych stadionach a tam nie ma tyle tego... a muzyki nie puszczaja na pelna pare. Torun, Wroclaw, Tarnow... nie przypominam sobie. Jedynie w Lesznie bylo wiecej muzyki, ale na ich szczescie bardzo fajne utwory i dobrze dopasowane.

Moim zdaniem mlyn w 2009 roku powinien zachecic bardziej do ubierania sie w barwy klubowe. Z biegiem czasu stalo by sie to bardziej przestrzegane.. a sam stadion kibicow w zoltych koszulkach to juz jest fajny efekt.

sezonowiec
no no no

Wysłany: 2008-11-04, 22:20   

ponadto nie powinni sie wypowiadac na ten temat w ogole ludzie, ktorzy siedza sobie na innych sektorach tylko patrza i krytykuja a sami nie zdzieraja gardel, chlopaki z kk wkladaja ogromna prace i trzeba to docenic a nie tylko krytykowac, zamiast pisac tutaj na forum trzeba sie zmobilizowac i jak sie da pomoc w organizacji wspanialej atmosfery na stadionie, werbowac nowych ludzi, ktorzy beda spiewac na sektor 16 i tepic trąbienie, puszczanie muzyki i wszystko co moze przeszkodzic w dopingu im wiecej kumatych ludzi bedzie na sektorze 16 tym lepiej a przeciez ten sektor nie jest zamkniety i ogrodzony kazdy kto chce dopingowac moze po prostu przyjsc i spiewac

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2008-11-05, 16:34   

sezonowiec napisał/a:
ponadto nie powinni sie wypowiadac na ten temat w ogole ludzie, ktorzy siedza sobie na innych sektorach tylko patrza i krytykuja a sami nie zdzieraja gardel

A moze sa wsrod nich tacy, ktorzy jeszcze kilka lat temu sami zdzierali gardlo, skakali itp a teraz chca doradzic, podpowiedziec...
Nie wiem dlaczego uwazacie sie za lepszych na stadionie, tylko dlatego, ze siedzicie/stoicie w mlynie."Lekko" przesadzacie wedlug mnie, nie jestescie pepkami swiata!!

MaKSSG 

Wysłany: 2008-11-05, 17:06   

sezonowiec dobrze mówi i na pewno nie chodzi mu o ludzi, którzy w poprzednich sezonach aktywnie dopingowali, tylko o tych wspaniałych piknikach, od których nie raz słyszałem podczas robienia np Szkocji: usiądź ! Przez Ciebie nic nie widać !
Nie doceniają naszej pracy, więc krytyka pod ich adresem jest uzasadniona.
Idź obok mnie, wspierając kiedy upadnę,
mając mnie za wsparcie i brata"

Odpowiedz do tematu