Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Młyn
Autor Wiadomość
Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2011-09-12, 20:20   

Michu5 napisał/a:
Co tu dużo kryć-wczorajsze rozwieszanie oprawy było dla nas(jako ogół kibiców) kompromitujące.

Taka prawda. W ogóle jaki jest sens rozwijania oprawy, jak nasi zawodnicy już siedzieli na lawecie i jechali w kierunku parkingu? Rozumiem, że młyn i sektory pod nim musiały widzieć prezentację, bo by tego nie przeżyli. Zbyt późno, krzywo, nierówno i nie do końca. Tak wyglądała nasza oprawa. O tym, że była nietrafiona pisałem już w temacie meczu. Nie podobało mi się. Naprawdę. Chyba najgorsza oprawa jaką widziałem ostatnimi czasy na Jancarzu. :oops:

stalmanchester 

Team: Manchester Supporters
Wysłany: 2011-09-13, 16:39   

Don Lucas napisał/a:
było dla nas(jako ogół kibiców)
W jaki sposob przyczyniles sie do powstania tej oprawy?
Don Lucas napisał/a:
W ogóle jaki jest sens rozwijania oprawy, jak nasi zawodnicy już siedzieli na lawecie i jechali w kierunku parkingu? Rozumiem, że młyn i sektory pod nim musiały widzieć prezentację, bo by tego nie przeżyli. Zbyt późno, krzywo, nierówno i nie do końca. Tak wyglądała nasza oprawa. O tym, że była nietrafiona pisałem już w temacie meczu.

Proponuje wiec razem z chlopakami tworzyc oprawy. Jak by nie bylo to zawsze bedzie zle...Najlatwiej krytykowac nie robiac nic tylko pisac jaka ta oprawa slaba.
Ja uwazam, ze byla to dobra oprawa a, ze nie udlo sie jej rozwinac za pierwszym razem, trudno. Nie popelnie bledow tylko ten, ktory nic nie robi.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2011-09-13, 17:15   

Don Lucas - rozumiem, że wysłałeś do odpowiedniej osoby własną propozycję oprawy? Jeśli nie, to Twój komentarz jest nie na miejscu, bo nie zrobiłeś nic aby była (według Ciebie) bardziej trafiona.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2011-09-13, 17:19   

stalmanchester napisał/a:
Don Lucas napisał/a:
było dla nas(jako ogół kibiców)
W jaki sposob przyczyniles sie do powstania tej oprawy?

Czekałem na taki wpis :mrgreen: Z dziką satysfakcją Ci napiszę, że jakiś tam malusieńki jednak miałem. Jaki? Kto ma wiedzieć, ten wie. Lubię takich forumowych cwaniaczków jak Ty, obrońców uciśnionych.

Przypominam Tobie i wszystkim pozostałym, że forum jest od tego, żeby wyrażać swoje zdanie. Ja je wyraziłem w sposób jasny i czytelny. Nie będę chwalił czegoś co mi się nie podoba i mówił, że było zajebiście, jak nie było. Jeżeli masz inne zdanie, to je napisz, ale nie atakuj (w tym przypadku mnie), bo skutecznie jednak tego nie czynisz.

stalmanchester napisał/a:
Nie popelnie bledow tylko ten, ktory nic nie robi.
Otóż to. A czy ja gdzieś napisałem, że nie doceniam chłopaków pracy, albo żeby dali sobie spokój z robieniem opraw? Absolutnie nie! Widziałem w tym roku kilka opraw przy Śląskiej i uważam, że oprawa z meczu z zasadniczej z Falubazem była jedną z najlepszych w historii. Jestem pewien, że oni doskonale wiedzą, co zawalili i uczą się cały czas na własnych błędach. Postęp jakościowy jest ogromny i to należy zaznaczyć. Tak się niefortunnie zdarzyło, że na tym meczu byłem i akurat oprawa niezbyt wypaliła, do czego się odniosłem.

Napisałem też, co mi się nie podobało i tyle. Jak widzisz, tylko tacy jak Ty, mają coś do zarzucenia mojemu wpisowi, bo reszta z młyna albo tego nie czytała i ma to forum głęboko, albo wie, że po prostu tym razem nie wyszło i tyle w temacie. Następnym razem będzie lepiej.

ad Patriot

Kiedyś (jakiś czas temu) też przedstawiłem swoją wizję oprawy na Falubaz komu trzeba i pomysł się nawet wstępnie podobał, ale widocznie koncepcje były lepsze (a taka była w zasadniczej, co jeszcze raz podkreślam) i ja z tego powodu na pewno nie rozpaczam. Także nie strzelajcie panowie ślepakami, bo ja nie jestem z tych, co stosują pustą retorykę i krytykują dla zasady.

Wasze wpisy naprawdę utwierdzają mnie tylko w tym, że to forum schodzi na psy i nie ma tutaj z kim dyskutować. Więcej się rozpisywał na temat ostatniej oprawy nie będę, gdyż temat uważam z mojej strony za wyczerpany. Co do następnych opraw, życie i czas pokaże.

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-13, 18:20   

Don Lucas napisał/a:
Z dziką satysfakcją Ci napiszę, że jakiś tam malusieńki jednak miałem. Jaki? Kto ma wiedzieć, ten wie.

Szczerze? jak taki kumatix jestes to i opinie o oprawie mogles wyrazic tym ktorzy KMWTW

zeby bylo jasne i zebys zrozumial to nie jest atak na Ciebie a jedynie moja prywatna uwaga ze jak sie mowi A to mowi sie rowniez B albo wcale.. takie moje zdanie

przyczyniles sie? chwala Ci za to

co do samej oprawy to przede wszystkim gratulacje dla US za pomysl "pro Stal" a nie "antyf"

stalmanchester 

Wysłany: 2011-09-13, 18:28   

Troszeczke sie zalagopowales kolego. Nie jestem zadny obroncom ucisnionych tylko wyrazilem swoja opinie na temat takich cwaniaczkow forumowych jak Ty, ktorzy to wiecej gadaja/pisza jak robia. A przewaznie narzekaja, ze cos jest nie tak. Moze i miales jakis wklad w tworzenie tej oprawy ale nie sadze aby byl on znaczacy. Szczegolnie przy jej rozkladaniu, no chyba, ze rozwijanie sektorowki jest dla Ciebie duzym wkladem w tworzeniu oprawy.
Don Lucas napisał/a:
W ogóle jaki jest sens rozwijania oprawy, jak nasi zawodnicy już siedzieli na lawecie i jechali w kierunku parkingu? Rozumiem, że młyn i sektory pod nim musiały widzieć prezentację, bo by tego nie przeżyli. Zbyt późno, krzywo, nierówno i nie do końca.

Nastepnym razem idz do mlyna i powiedz kiedy maja rozwijac oprawe tak zeby wszystko bylo OK.

Greg 
KSSG 1947

Team: STALOWCY
Wysłany: 2011-09-14, 00:27   

Don Lucas napisał/a:
Napisałem też, co mi się nie podobało i tyle. Jak widzisz, tylko tacy jak Ty, mają coś do zarzucenia mojemu wpisowi, bo reszta z młyna albo tego nie czytała i ma to forum głęboko, albo wie, że po prostu tym razem nie wyszło i tyle w temacie. Następnym razem będzie lepiej.

Jeśli chodzi o grupę Ultras to fakt nie znajdziemy ich tu na forum. Wszelkie uwagi można im kierować na forum stalowcy.pl natomiast nie da się ukryć błędu jaki wynikł podczas prezentowania oprawy. Został on naprawiony co nie znaczy, że błąd został zapomniany. Wszyscy o nim wiedzą zapewne biją się w pierś i tym samym oczekują od siebie jeszcze więcej co pozytywnie w moim odczuciu zauważymy na Śląskiej. W imieniu grupy Ultras dziękuję za słowa uznania jak i za krytykę. Natomiast popełniony błąd doda mobilizacji do jeszcze lepszego i efektywniejszego działania.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2011-09-14, 00:47   

I dzięki Gregu za rzeczową wypowiedź i uczciwe wystawienie klaty. To tylko potwierdza i pokazuje, że ultraska na Jancarzu idzie w dobrym kierunku. A tacy "fanatyczni" jak moi oponenci tylko się spienili i mało monitora nie opluli z przejęcia moim postem w temacie.

Pozdrawiam Greg 8-)

olcia123 

Wysłany: 2011-09-14, 10:40   

Natomiast popełniony błąd doda mobilizacji do jeszcze lepszego i efektywniejszego działania.[/quote]

Na pewno. Myślę, że STALOWCY już wiedzą, iż decydując się na rozwieszenie tak dużej oprawy muszą dopilnować wszystkiego sami. Poprosili kibiców pozostałych sektorów o rozwinięcie i kicha. Ale i tak było super. Łatwo nam krytykować z boku, ale wykonać taką robotę to wyczyn nie lada.

stalmanchester 

Wysłany: 2011-09-14, 11:59   

Don Lucas napisał/a:
A tacy "fanatyczni" jak moi oponenci tylko się spienili i mało monitora nie opluli z przejęcia moim postem w temacie.

Odezwal sie fanatyczny zza monitora...Mysle, ze chlopaki dobrze wiedza jakie bledy popelnili i nie ma potrzeby wypisywac na forum takiej krytyki
Don Lucas napisał/a:
W ogóle jaki jest sens rozwijania oprawy, jak nasi zawodnicy już siedzieli na lawecie i jechali w kierunku parkingu? Rozumiem, że młyn i sektory pod nim musiały widzieć prezentację, bo by tego nie przeżyli. Zbyt późno, krzywo, nierówno i nie do końca. Tak wyglądała nasza oprawa. O tym, że była nietrafiona pisałem już w temacie meczu. Nie podobało mi się. Naprawdę. Chyba najgorsza oprawa jaką widziałem ostatnimi czasy na Jancarzu.

Tym bardziej, ze wklad wlsany byl znikomy. No chyba, ze tekst ponizej odnosi sie do Ciebie Don Lucas-ie?
olcia123 napisał/a:
Poprosili kibiców pozostałych sektorów o rozwinięcie i kicha.

P4ti 

Wysłany: 2011-09-14, 13:49   

Nie rozumiem po co się napinacie? Oprawa była piękna tekst również trafiony a to że oprawa nie rozwinęła się do końca no trudno tak bywa chociaż z mojej strony (siedziałam na pierwszym łuku) wyglądała na źle zwiniętą. Mogło tak się zdarzyć była na prawdę duża a kibice z dołu pomagali ją rozwinąć więc nawet nie piszcie że nie to co do nich zrzucono natychmiast było rozwijane. Jeszcze raz wielkie brawa :mrgreen:

adamz 
obserwator

Team: STAL GW,
Wysłany: 2011-09-25, 23:19   

Witam witam,

mam do kolegów jedną prośbę. Z drugiego łuku wprawdzie nie było słychac wyraźnie słów, ale na 100% słyszałem bęben wybijający znaną mi melodie: Oj Falubazie ........... - tak nie może być, poza mną ludzie siedzący dookoła również to dostrzegli :( takie moje odczucie

Napis dzisiejszy - trafiony w 10 :D a raczej w Hansa, super.

Mam jeszcze jedno pytanie - zbieracie może na głośnik który by można umieścić na drugim łuku ?? Może uda mi sie jakoś pomóc, mam kilku znajomych robiących nagłośnienia na mniejszych i większych imprezach.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2011-09-26, 14:14   

adamz napisał/a:
na 100% słyszałem bęben wybijający znaną mi melodie: Oj Falubazie ........... - tak nie może być, poza mną ludzie siedzący dookoła również to dostrzegli :(

pewnie chodzi o : "<bęben> hej Stal! <bęben> hej Stal!" ? nie żadne "Oj Falubazie"...

co do głośników to z wszelkimi pomysłami proponuję zgłaszać się do użytkownika o nicku Greg ;)

adamz 
obserwator

Wysłany: 2011-09-26, 19:14   

PatriotKSSG, kurcze musiał bym Ci konkretny przykład podać ze ścieżką dzwiękową :) ale dałbym sobie ucho uciąć że coś takiego słyszałem, bo nie tylko ja miałem takie odczucia. Odezwe sie jak znajdę ten moment na jakimś filmiku o który mi chodzi

wisniazio 

Wysłany: 2011-09-26, 19:41   

adamz a może chodzi Ci o tą przyśpiewkę:
http://www.youtube.com/watch?v=eY6tLXSouoc

tutaj przykład z południa:
http://www.youtube.com/watch?v=5rJ6m9rC23g

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=548782

adamz 
obserwator

Wysłany: 2011-09-26, 19:51   

wisniazio, trafiłes idealnie, tak to dokładnie to. Na drugim łuku słowa mieszają sie z melodią i z innymi rzeczami i brzmi to identycznie jak przyśpiewka Falubazu*

*Przyśpiewkę, którą również wykonuje Falubaz :)
Ostatnio zmieniony przez Wojtek 2011-10-08, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  

Greg 
KSSG 1947

Wysłany: 2012-03-09, 12:21   

Uwaga ! Ważna informacja dotycząca karnetów na młyn! Dzięki uprzejmości sponsorów i KS Stal Gorzów karnety na młyn (trybuna wysoka) bez rozróżnienia czy normalny czy uglowy w cenie 230zł !!!! Cały sezon, wszystkie przywijele związane z posiadaniem karnetu - TYLKO 230 zł ! Chcesz dopingować Stal przez cały sezon? Tworzyć razem z nami świetne kibicowskie święto ?Brać udział w oprawach, dopingu ? Masz do tego idealną okazje! Szansa dla każdego, nawet młodego aby kupić karnet i uczyć się "zasad" jakie panują w sektorze fanatyków Stali.

Okazja do nabycia karnetu w cenie 230 zł :

09.03.2012 (piątek) godz 18:00-19:00 Galeria Askana.
11.03.2012 (niedziela) godz 11:00-12:00 Galeria Askana.

- jeśli chętnych będzie więcej nie wykluczone, że powtórzymy zapisy. Ilość karnetów ograniczona !! Więc nie czekaj ! Przyjdź i zapisz się.

Pamiętaj o dowodzie tożsamości(może być ksero) i gotówce.

Przyjdź na młyn. Tu czeka żółta rodzina!

[ Dodano: 2012-03-09, 12:21 ]
Uwaga ! Ważna informacja dotycząca karnetów na młyn! Dzięki uprzejmości sponsorów i KS Stal Gorzów karnety na młyn (trybuna wysoka) bez rozróżnienia czy normalny czy uglowy w cenie 230zł !!!! Cały sezon, wszystkie przywijele związane z posiadaniem karnetu - TYLKO 230 zł ! Chcesz dopingować Stal przez cały sezon? Tworzyć razem z nami świetne kibicowskie święto ?Brać udział w oprawach, dopingu ? Masz do tego idealną okazje! Szansa dla każdego, nawet młodego aby kupić karnet i uczyć się "zasad" jakie panują w sektorze fanatyków Stali.

Okazja do nabycia karnetu w cenie 230 zł :

09.03.2012 (piątek) godz 18:00-19:00 Galeria Askana.
11.03.2012 (niedziela) godz 11:00-12:00 Galeria Askana.

- jeśli chętnych będzie więcej nie wykluczone, że powtórzymy zapisy. Ilość karnetów ograniczona !! Więc nie czekaj ! Przyjdź i zapisz się.

Pamiętaj o dowodzie tożsamości(może być ksero) i gotówce.

Przyjdź na młyn. Tu czeka żółta rodzina!

micho11a93 
TO MY STALOWCY !!!

Wysłany: 2012-03-19, 16:45   

http://www.facebook.com/events/231344540297685/

Greg 
KSSG 1947

Wysłany: 2012-04-03, 19:37   

W boksach coraz większy tłok, klubowy sklepik ledwie znosi oblężenie przed nabywcami karnetów, a wśród kibiców Stali pełna mobilizacja. Sezon 2012 jest już tuż za rogiem. To będzie rok przełomowy, lecz każdy z Was musi dołożyć do tego swoją cegiełkę.

Początkowo po reaktywacji ruchu kibicowskiego na Jancarzu wszystko pięknie się zapowiadało. Wielu mówiło - nadchodzi nowa era. "Będą lepsi od innych!" - dało się słyszeć. I wszystko szło dobrze i cudownie. Każdy mecz przynosił wtedy coś nowego: począwszy od elementów oprawy, przez nowe twarze na młynie, aż po zwiększenie znaczenia Stalowców na arenie kibicowskiej. Dla mnie było to wtedy niesamowite do obserwowania, chciałem być jednym z nich. Nie mogłem się do tego jednak przełamać, coś mnie powstrzymywało. Nadszedł moment prawdy, zrobiłem to - od tamtej pory nie opuszczam młyna na żadnym spotkaniu.

Ale gdzieś w pewnym momencie to wszystko się zmieniło. Pozwoliliście, żeby Wam wmówiono, że jesteście gorsi. Pozwoliliście na to, żeby większość z Was się wykruszyła i już więcej nie odwiedziła młyna. Pozwoliliście w końcu na to, żeby Wasze miejsce zajęli w tym zaszczytnym gronie lanserzy, którzy zamiast wznosić chóralne okrzyki otwierają swoje paszcze tylko po to, żeby nie przyczepiła się do nich osoba prowadząca doping. Zaczęliście szukać innych do obwiniania takiego stanu rzeczy. Powoli sie wykruszaliście. Doszło do tego, że zasiedliście jako zwykli szarzy ludzie idący na mecz tylko dla rozrywki. Tak postępują tylko tchórze, Wy nimi nie jesteście.

Zawsze będę kochał Stal Gorzów. Nie ważne co się stanie, zawsze będę miał żółto-niebieską krew. Mimo, że miałem wiele zwątpień na swojej drodze to mam świadomość, że jest to jedna z najlepszych rzeczy w moim życiu. Ale dopóki Wy nie zaczniecie wierzyć sami w siebie, nigdy nie stworzymy na Jancarzu tego, na co te barwy zasługują. Powiem Wam coś, co już pewnie wiecie. Mecz na Śląskiej to nie tylko genialne akcje Tomasza Golloba i miejsce, w którym co jakiś czas się spotykamy. To miejsce rywalizacji. Miejsce, w którym możemy się stać legendą dla tych wszystkich pociesznych młodych chłopaków, którzy na ten czas chodzą na spotkania Stali Gorzów z tatą za rękę i nas kiedyś zastąpią. Bądźmy dla nich wzorem i począwszy od meczu inauguracyjnego aż po sam finał - pokażmy wszystkim jak potrafi bawić się STAL GORZÓW! Pokażmy, że hasło "Przyjdź do młyna, tu czeka żółta rodzina" to nie tylko pusty frazes. To rzeczywistość, którą sami wykreujemy własnymi gardłami.

Spójrzcie na kolegę obok Was na najbliższym meczu, spójrzcie mu głęboko w oczy. Zobaczycie kogoś, kto chce walczyć z Wami ramię w ramię o potęgę i chwałę Stali Gorzów. Kogoś kto chce poświęcić swoje gardło dla drużyny bo wie, że Wy zrobicie to samo. Na tym polega doping Stalowców. Albo się rozwiniemy jako kolektyw albo zginiemy w szarym gąszczu rzeczywistości jako jednostki. Dlatego nie zastanawiajcie się dłużej. Od tego roku jesteśmy w sektorach 58,59,60. Weźcie znajomych i przyjdźcie z nimi. Nie możemy dopuścić do tego, żeby powiększony sektor klubu kibica miał wolne miejsca. Nie macie nikogo innego chętnego, a chcielibyście z kimś przyjść, żeby było raźniej na początku? Zadzwońcie do Karolaka - on bierze wszystko.

Wybór należy do Was. Co zamierzacie zrobić?

CzarnySport 

Wysłany: 2012-04-05, 17:08   

Tak, wezmę brata i kuzyna i widzimy się wszyscy na młynie. Mobilizować chyba nikogo nie trzeba, mecz z Apatorem rządzi się swoimi prawami! Widzimy się w lany poniedziałek 8-)

To może teraz niech każdy z nas napisze kogo ze sobą zabiera i że widzimy się wszyscy w Lany Poniedziałek? Pisząc na forum, staraj się wnieść coś sensownego do dyskusji.
Ostatnio zmieniony przez Bartek 2012-04-05, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  

SlaskaStreet

Wysłany: 2012-04-10, 00:13   

Panowie kawał dobrej roboty. Doping (moim skromnym zdaniem) najlepszy jaki kiedykolwiek był na Śląskiej. Młyn się rozrasta, coraz lepiej się to prezentuje.

Niezły pomysł z pochodem, wyglądało naprawde 'koksiarsko' niczym z derbow typu ŁKS-Widzew, strzelące achtungi, głosne śpiewy, flagi, po prostu miazga. Mocno się zdziwiłem przyjeżdzając na Śląską i widząc zablokowaną drogę.

Motyw wjeżdzającego samochodu z kibicami Apatora praktycznie w ten pochód i 'zgubienie' szalika wystającego poza szybę pominę, bo to bardziej w kategorii humorystycznej :oops:

Jeszcze jedna rzecz na koniec - brak trębaczy, a jeszcze nie tak dawno stanowili ok 50% wszystkich kibiców.

olcia123 

Wysłany: 2012-04-10, 11:31   

[quote="SlaskaStreet"]Panowie kawał dobrej roboty. Doping (moim skromnym zdaniem) najlepszy jaki kiedykolwiek był na Śląskiej. Młyn się rozrasta, coraz lepiej się to prezentuje.
A co najważniejsze, było Was słychać na Górczynie, i na pewno, w innych częściach miasta. Spacerowicze przystawali , uśmiechali się i pozytywnie komentowali . Grupa gości przyjezdnych wyraziła zainteresowanie meczem i chciała tak dopasować następny przyjazd do Gorzowa aby pójść na mecz. Oby tak dalej .

Kiper 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2012-04-10, 11:39   

Było dobrze, powiem nawet: bardzo dobrze. Tylko nie wiem, komu w młynie odwaliło i poszło "Sędzia ch.....". Wstyd. Bo ani to ładne, ani niczym nieuzasadnione, bo sędzia podjął prawidłową decyzję.

adamz 
obserwator

Wysłany: 2012-04-10, 12:02   

Jak juz moja kobieta nie bedzie mogła chodzić na mecze :D z racji potomstwa, czyli wkrótce to róbcie miejsce w młynie, bo na 2gim łuku jest za spokojnie jak dla mnie i mało słychać :)

Oprawa ładna, żeby nie rzec zaje...biaszcza :) Młyn w końcu ma odpowiednią ilosc miejsca a moze i się rozrośnie jeszcze bardziej. Doping było słychąć bardzo dobrze, chociaż kiedy były zapowiedzi i jakaś muzyczka to juz gorzej, tzn mówie to co czułem na wejściu w 2gi łuk.

Planujecie może dać jakiś głośnik na 2gim łuku ?? W zeszłym sezonie i w tym dużo osób które siedziało dookoła mnie było za takim rozwiązaniem właśnie, bo jednak druga strona rzadko odpowiada bo mało co słyszy albo nie całkiem wyraźnie :(

Greg 
KSSG 1947

Wysłany: 2012-04-10, 12:59   

Na pochwały odpowiadać nie będziemy. Postęp jakiś jest, ale wiemy, że potrafimy więcej, lepiej i głośniej.

teraz uwagi :

1. "Sędzia kalosz" - z perspektywy 1 łuku widać było, że wygrał Zmarzlik. Stąd taka reakcja młyna. Po powtórce każdy ze zdziwienia zamilkł bo jak już pisałem stojąc na 1 łuku przynajmniej ja byłem PEWNY iż Zmarzlik powinien otrzymać 1pkt. Nasz błąd i bijemy się w pierś. Sędzia podjął właściwą decyzje.

2. Nagłośnienie na 2 łuku.- mamy w planach umieszczenie tam dwóch głośników. Prowadzimy rozmowy ze sponsorami i klubem. Jeśli otrzymamy dotację to dołożymy swoje oszczędności i zakupimy sprzęt. tymczasem zapraszamy bliżej młyna.

W imieniu grupy Ultras dziękujemy za każdy grosz wrzucony na oprawę. O zbiórce poinformujemy na www.stalowcy.pl tymczasem zapraszamy na kolejne mecze i dopingujmy żółto-niebieskim jeszcze głośniej !

Odpowiedz do tematu