Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: spooszan
2009-08-18, 22:33
"Walka" z Trębaczami.
Autor Wiadomość
Mtz 

Wysłany: 2009-08-17, 14:56   "Walka" z Trębaczami.

Jakkolwiek to kuriozalnie zabrzmi , ale wczoraj "przeprowadziłem" taką mini-akcję w związku z trąbkami. Wykorzystałem do tego ulotkę Imana , która jest powyżej. Rozdanych zostało ok. 150 ulotek.

Teraz przejdźmy do meritum.
Ze względu na ilość ulotek , jak i brak plakietki "oprawa" ( nie mogłem wejść z nimi na stadion :-/ ) , rozdawałem je pod kasami , starając się trafiać do delikwentów dziarsko trzymających "pierdziawki". Jako , że stałem tam TYLKO 1,5 godziny , udało mi się trafić do ok.20 wyżej wymienionych osób , dlatego reszta trafiła do tej "normalnej" części kibiców.

Kiedy właśnie im wręczałem ulotkę , z reguły słyszałem "powinniście tego więcej mieć i rozrzucać" , albo "bardzo dobrze , te trąbienie strasznie wk*****". Ogólnie z postawy takich ludzi można być zadowolonym , gdyż przynajmniej wiem , że tak samo , jak i nam , im też trąbki przeszkadzają.

Natomiast reakcji ŁOSIÓW nawet nie chce mi się próbować zrozumieć.
Owszem , bywały teksty typu : "O Kasia , wyrzuć trąbkę , dzisiaj pośpiewamy(guzik prawda)" , czy samego zainteresowania , dlaczego to przeszkadza. Ale kobiety , która na ulotkę zareagowała w sposób "A Ja mam trąbkę , będę dmuchać , i co mi zrobisz?" , zrobiło mi się po prostu ŻAL.

Na koniec sprawozdania pozostawiam absolutny hit , facet ok. 50tki dostawszy ulotkę zaczął biegać dookoła mnie i trąbić jak skończony idiota. Mało tego , podszedł ze znajomymi do stoiska DONA , gdzie również zaczął napierniczać z całych sił...

Trudno tutaj wyciągnąć jakiekolwiek wnioski. Klub rozstawiając stoiska na stadionie , gdzie można kupić trąbkę , daje jawne prawo do korzystania z nich. Skoro niektórym nie pasowały akcje "na prostej" ze względu na hałas , to jak mogą aprobować trąbienie :roll: ?

W przyszłym sezonie będziemy ( zaraziłem znajomych ) dalej prowadzić takie mini-akcje , tylko teraz ze znacznie większą liczbą ulotek*.

*-Przydałaby się jakaś plakietka typu oprawa , ale to jest już kwestia KK.

Tak jeszcze dodam od siebie , bo pewnie kilka osób zarzuci mi , że efekt tej akcji był mizerny. To wina ilości osób , do których ona trafiła. Jak napisałem , niektórzy trąbkowicze całkiem poważnie potraktowali treść ulotki. Tylko ,skoro 100 innych trąbi ,to dlaczego ja nie mogę ? Taki niestety był efekt , ale wszystko jest przed nami.

Zawarcie1947

Wysłany: 2009-08-17, 16:17   

Brawo za checi i przeprowadzenie akcji :!: Od przyszlego sezonu ruszamy z nowymi pomyslami odnosnie walki ze stadionowa hołota.

Mtz napisał/a:
Na koniec sprawozdania pozostawiam absolutny hit , facet ok. 50tki dostawszy ulotkę zaczął biegać dookoła mnie i trąbić jak skończony idiota. Mało tego , podszedł ze znajomymi do stoiska DONA , gdzie również zaczął napierniczać z całych sił...

A takich s**** to tylko prac po glupich gebach...

_____
Don Lucas: Też mnie hejnaliści irytują, ale na forum tak dosadnie ich nazywać nie wolno. Trochę powściągliwości, choć komentarz trafny
Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2009-08-17, 17:20, w całości zmieniany 1 raz  

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-08-17, 17:18   

Dodam od siebie, że pierwszy raz siedziałem na samym środku wieszaka. Tragedia zaczynała się wtedy, gdy nasz młyn zaczynał doping równo z Falubazami. Momentalnie zaczynał trąbienie baran jeden z drugim i dalej to już każdy kto żyw chwytał za trąbkę - to niby żeby zagłuszyć Falubazów... Wtedy wiadomo - nikt nie pojmie co śpiewa nasz młyn bo wokół same trąby. Ale o czym my tu rozmawiamy, jak przecież na terenie stadionu można sobie kupić trąbę. Myślę, że może trzeba by pogadać z zarządem Stali aby od nowego sezonu udzielali pozwoleń na sprzedaż ze stoiska pod jednym warunkiem: ZERO TRĄBEK!

Zawarcie1947

Wysłany: 2009-08-17, 17:42   

STALone_ZG napisał/a:
Myślę, że może trzeba by pogadać z zarządem Stali aby od nowego sezonu udzielali pozwoleń na sprzedaż ze stoiska pod jednym warunkiem: ZERO TRĄBEK!

Niewykonalne dopoki w zarzadzie bedzie pewna osoba (przez grzecznosc nie bede wymienial nazwiska), ktora uwaza, ze "trabienie to esencja zuzla"...

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-08-17, 20:13   

Wczoraj w okół mnie siedziało 8 osób które miało trąbki...Do teraz bolą mnie uszy. Na nic zdały się me prośby o zaśpiewanie a nie dmuchanie w to plastikowe gówno.
Trzeba coś z tym zrobić bo nie długo będzie jak na Pucharze Konfederacji w RPA gdzie każdy ma trąbkę ! Trzeba to przedstawić w obrazowy sposób. Trąbki zabijają atmosferę a o puszczaniu glośnej muzyki już nie wspomnę..

Jaroan 
JaRoAn

Team: Stal G.
Wysłany: 2009-08-17, 21:40   

Witam
Trąbieniu NIE ! O ile dorosłych kibiców da się przekonać, że najlepszym wsparciem dla zespołu niestety nie jest plastikowa trąba to z 7-10 latkami może być problem. Ale tym młodzianom „płuca wysiadają” znacznie wcześniej, więc i problem mniejszy. Byle tylko nie popadli w nawyk trąbienia.
Popatrzcie na kibiców Falubazu. Śpiew, śpiew, śpiew, oklaski, oklaski… stworzyli co trzeba im przyznać dobrą atmosferę dla swego zespołu. A my ? (Wyłączam oczywiście MŁYN, który zawsze zagrzewa do dobrego kibicowania na poziomie i robi dobrą oprawę). My co? Trąbka…. Stal wygrywa bieg – trąbki, przegrywa – trąbki i gwizdy, wyjeżdża nasz na tor – trąbki, falubazy śpiewają – my trąbki. Ktoś zarzucał na forum, że „prowadzący” MŁYN w nieodpowiednich momentach się włączał. Heee… dopingowali jak zawsze ale może trąbek za dużo???
Trębaczy podzieliłem sobie w niedzielę na dwie kategorie. Trąbiących bo trąbi większość i indywidualistów. Przy takim właśnie indywidualiście przyszło mi siedzieć na PO z Falubazem. Tu trąba używana jest według własnego uznania – po prostu koszmar !!!
Dlatego popieram wszystkich przeciwników trębaczy i przyłączam się do Mtz – „Walka” z Trębaczami”.
Generalnie uważam, że każda forma „walki” jest dobra. Rozdawanie ulotek, grafiki, znaki, symbole… cokolwiek zrobimy razem czy indywidualnie wcześniej czy później jakieś efekty da …. i oczywiście pisanie na forum także.
Niech symbolem tejże „walki” stanie się hasło już przytaczane (chyba Iman pierwszy to wrzucił) ale to może chwycić a zatem ja także powtórzę i przytoczę :
„WYRZUĆ TRĄBKĘ ! ZACZNIJ ŚPIEWAĆ I DOPINGIEM STAL ZAGRZEWAĆ !!!”
Ze swojej strony w „walce” z trąbkami wrzucę tu parę grafik. Dołączajcie je do swojej korespondencji nie tylko na forum. Rozsyłajcie znajomym kibicom i nie kibicom – taka mała propaganda ale może jakieś pozytywne skutki przyniesie mam nadzieję.
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Stali… tych z trąbkami także. ;-)

PS. Foto „Trąbkarze” wykorzystałem własne foto.
Foto „Trąbkarze1” jako tło wykorzystałem część foto z forum z tematu „Opisy meczy”
Foto „Trąbkarze2” fotki ogólnodostępne w necie ale tu mały komentarz. Proszę nie zadawać mi pytań typu „Skąd wiem, że oni wolą…” itp. Nie przeprowadzałem sondażu z zawodnikami na foto ani też żadnego wywiadu. To tylko wyłącznie moja mała „kampania” na rzecz przeciw trąbieniu. Po prostu uważam, że zawodnicy woleliby słyszeć np. „STAL KS TYLKO GORZÓW!” czy wykrzyczane przez nas kibiców swoje imię i nazwisko niż chaotyczne buczenie trąbek. Proszę zawodników rozpoznawalnych na tym foto aby nie mieli mi tego foto za złe. Nie użyłem Waszych wizerunków w jakichkolwiek niecnych celach. TRĘBACZA można tolerować na Wieży Mariackiej bo to wiekowa tradycja i oby TRĄBKA nie stała się tradycją przy Śląskiej !
PS. 2 Zasłyszane od antytrębaczy, najtańszy APAP i tabletki Goździkowej podobno w Strywaldzie.
Pozdro :-)

Trąbkarze2.jpg
Plik ściągnięto 343 raz(y) 36,61 KB

Trąbkarze1.jpg
Plik ściągnięto 417 raz(y) 34,89 KB

Trąbkarze.jpg
Plik ściągnięto 373 raz(y) 34,31 KB

dregi0 

Wysłany: 2009-08-17, 22:25   

Plan był taki żeby wydrukować ulotki Imana i je rozdawać. Miały w tym uczestniczyć 3 osoby : Mtz, dregi0, tomek0. Niestety ulotki wydrukował tylko Mtz. Ustaliliśmy że co tydzień każdy z nas wydrukuje po ok. 100 ulotek, żeby było ich sporo w następnym sezonie. Tak jak napisał Mtz przydały by się plakietki żebyśmy mogli wejść na górną trybunę i rozdawać. Sprawa jest do przedyskutowania odnośnie projektu ulotek i osób które mają je rozdawać. Trzeba walczyć z łosiami !!!

Blokers:
Już mamy odpowiedni do tego watek. Dalszą dyskusję proponuję prowadzić TUTAJ
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-08-18, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi