Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 Gorzow Wlkp.
Autor Wiadomość
szept 

Team: KS STAL
  Wysłany: 2009-09-02, 12:17   Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 Gorzow Wlkp.

Odbiegając od tematu niedzielnych Derby i całej napinki wokół nich stworzonej chcem poruszyć temat DMŚJ.
Kampania już w pełni a mnie ciekawi oprócz wyniku, frekwencja na zawodach?

Osobiście to już zaopatrzyłem się w bileciki i mam zamiar tam być.
Bólem niestety jest to, że nie startuje żaden Stalowiec ale czy to może znacząco wpłynąć na w/w sprawe?.

Tak czy inaczej myślę że warto tam być i kibicować wspólnie reprezentantom Polski!!

PS. Wie ktoś może czy będzie można dostać gadżety reprezentacji te co były na derbach 2 tyg. temu?

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-09-02, 12:34   

Cytat:
Bólem niestety jest to, że nie startuje żaden Stalowiec ale czy to może znacząco wpłynąć na w/w sprawe?.

No tak mniej wiecej bo jednak jeden Stalowiec bedzie - Thomas Jonasson :) chociaz podejrzewam, ze chodzilo o Polakow :) Szkoda, ze nie bedzie zadnego chlopaka z Gorzowa, choc moim zdaniem na naszym torze to podobny poziom do Dudka, co zreszta pokazywali w zmaganiach juniorskich czy memoriale Jancarza. Przy ligowych spotkaniach bylo juz niestety gorzej, stad moze jeszcze za wczesnie dla Zmarzlika czy Cyrana.

Mysle, ze zawody beda interesujace i biorac pod uwage ceny biletow moze byc sporo kibicow :) Oby.

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-09-02, 12:43   

Sorki Iman nie sprecyzowałem oczywiście, że miałem na myśli brak Stalowca po stronie polskiej.

Znając naszych kibiców TiHeJ dostanie brawa i zostanie ciepło przywitany mimo, że wyjątkowo stoi po przeciwnej stronie barykady!

Podobno te DMŚJ mają być testem przed GP - jestem jak najbardziej za ponieważ sam bym się wybrał na Śląską dopingować Polaków, chociaż moim zdaniem GP i tak nie dorównuje elicie (mam nadzieje że nikt mi nie będzie miał tego za złe)

edit:
Widzę, że Wawrzyniec założył też temat dot. mistrzostw....tu moja mała prośba jakby któryś z moderatorów mógł "zlepić" obydwa tematy w jedno http://forum.stalgorzow.p...p?p=12971#12971

wisniazio 

Wysłany: 2009-09-02, 12:51   

Ją również posiadam już bilecik. Namawiam również znajomych żeby jechali że mną.
Zdziwiło mnie że sektory 4-6 były wykupione do końca. Czy może są to miejsca dla kibiców z Czech, Dani i Szwecji?
Jeśli chodź o skład polskiej reprezentacji to ciekawe słowa wypowiedział Marek Cieslak w wywiadzie dla "Tygodnika żużlowego": "W tym momencie pewni miejsca, w składzie mogą być tacy zawodnicy jak Grzegorz Zengota, Przemyslaw Pawlicki, Maciej Janowski i Artur Mroczka. Do tego na trening zaproszę Patryka Dudka i Dawida Lamparta. Może jeszcze skorzystam z usług Pawła Zmarzlika ze Stali Gorzów. Myślę, że właśnie z grona tych chłopaków zostanie ustalona pięcioosobowa reprezentacja Polski."
A więc jest nadzieja że Paweł będzie jechał. Oby tylko dobrze prezentował się na treningu.

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=548782

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-09-02, 13:19   

Zagapiłem się, że DMŚJ to nie temat na Stal, tylko speedway na świecie i walnąłem temat w złym miejscu, więc we właściwym przekopiuję tylko to, co miałem tam do napisania:
Finał już w sobotę, faworytem drużyna Polski, w której niestety nie będzie Gorzowianina, co prawdopodobnie będzie miało wpływ na frekwencję, ale sam sobie zarząd winny, skoro nie wychował przez rok zawodnika, któremu bez ryzyka porażki można by wręczyć plastron. Pozostanie kibicować miejscowemu Juniorssonowi, o ile nie będzie jechał przed Polakiem.
Nie zagłębiając się w dywagacje na temat szans poszczególnych drużyn, chcę tylko zaapelować do wszystkich uczestników tego forum o przyjście na stadion i dopingowanie Polaków, w których składzie będzie dwóch chłopaków z ZG. W sobotę będą reprezentować nas i oby mieli jak najlepsze przyjęcie i doping w trakcie zawodów. Jest okazja, żeby złagodzić niesmak po derbach i pokazać się z dobrej strony odrzucając na bok żale.
Liczę, że będzie tak, jak na jednym z półfinałów (a może ćwierćfinałów - niestety już nie pamiętam) mistrzostw świata seniorów w Gorzowie w latach 80, kiedy to Andrzej Huszcza, wówczas będący jeszcze nie legendą, ale symbolem zła (podkreślam, że to żart, bo ostatnio moje żarty niektórzy odczytują bardzo poważnie) swoją fenomenalną walką porwał stadion i zakończył zawody podrzucany przez gorzowskich kibiców.
Raz jeszcze zatem apeluję o zaje... doping dla wszystkich Polaków i zrobenie atmosfery godnej mistrzostw. Niech wszyscy NASI zawodnicy czują wsparcie z trybun.

Stalista

Wysłany: 2009-09-02, 14:44   

A to ja tez sie powtorze, ale w okrojonym zakresie. Naprawde mam nadzieje, ze kibice z zielonej nie beda obawiali sie przed przyjazdem do gorzowa. W koncu jedzie Polska, wzajemne animozje nie powinny tu wchodzic w gre, zajscie z ostatnich derbow takze nie. Mam nadzieje ze frekwencja dopisze, a zawody zwienczy sukces naszych.

as35 

Wysłany: 2009-09-02, 14:54   

wawrzyniec napisał/a:

Liczę, że będzie tak, jak na jednym z półfinałów (a może ćwierćfinałów - niestety już nie pamiętam) mistrzostw świata seniorów w Gorzowie w latach 80, kiedy to Andrzej Huszcza, wówczas będący jeszcze nie legendą, ale symbolem zła (podkreślam, że to żart, bo ostatnio moje żarty niektórzy odczytują bardzo poważnie) swoją fenomenalną walką porwał stadion i zakończył zawody podrzucany przez gorzowskich kibiców.

Byłem w Askanie 3 bileciki zakupiłem :-) . Co do A.Huszczy byłem na tym meczu :-) do dziś pamiętam zdziwienie A.Huszczy jak przy prezentacji dostał brawa :-) a potem jeszcze więcej braw:-). Antagonizmy na bok jadą POLACY!!!!!!!!
Mam tylko nadzieję, że do nastroju dostroją się kibice z południa województwa.
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-09-02, 15:18, w całości zmieniany 1 raz  

Pao 

Wysłany: 2009-09-02, 15:04   

wisniazio napisał/a:
Zdziwiło mnie że sektory 4-6 były wykupione do końca. Czy może są to miejsca dla kibiców z Czech, Dani i Szwecji?

Te sektory są przeznaczone dla zakładów pracy (konkretnie SEBN). Moja mama ma dostać 2 bilety właśnie na 6. sektor.

Chyba słabo sprzedają się wejściówki, skoro rozdają za oddanie krwi i plakaty do samochodu. Ale nie ma co się dziwić - gdyby nie to, że obowiązują karnety, to bym nie poszedł. Co to frajda jak wszystkie reprezentacje mają 5 swoich juniorów, a Polska tylko 3 (tak jak posilkuja sie Holta w seniorach, tak tu biora Zengote i Dudka ;-) )? I pewnie znowu glośniki będą ustawione na full i nie da się wysiedzieć na stadionie.

wisniazio 

Wysłany: 2009-09-02, 15:38   

Pao napisał/a:

Te sektory są przeznaczone dla zakładów pracy (konkretnie SEBN).

Pao napisał/a:

Co to frajda jak wszystkie reprezentacje mają 5 swoich juniorów, a Polska tylko 3 (tak jak posilkuja sie Holta w seniorach, tak tu biora Zengote i Dudka ;-) )?
Nie rozumiem o co Ci chodzi. Przecież oboje od urodzenia są polakami, a że pochodzą z południa to nie jest ich wina. Gdyby urodzili się w innym mieście i tam by nauczyli się żużla też byś tak napisał?
Pao napisał/a:
I pewnie znowu glośniki będą ustawione na full i nie da się wysiedzieć na stadionie.
muzyka na memoriale była okropnie za głośna, nie dało się jej wytrzymać. Może teraz już tak nie będzie, gdyż raczej nie będzie tych dwóch panów od opraw meczowych co wtedy to prowadzili

Anna 

Team: KS SG
Wysłany: 2009-09-02, 15:59   

Co to frajda jak wszystkie reprezentacje mają 5 swoich juniorów, a Polska tylko 3 (tak jak posilkuja sie Holta w seniorach, tak tu biora Zengote i Dudka ;-) )?

No naprawdę powiało kulturą...
Nikt Cię nie zmusza do oglądania zawodów. Lepiej zostań w domu, bo wygląda na to, że niewiele rozumiesz. Zengota i Dudek nie reprezentują w tych zawodach ZKŻ, ale Polskę.
Skończ z tą "napinką", bo to już naprawdę nie jest dowcipne.

Pao 

Wysłany: 2009-09-02, 16:16   

wisniazio napisał/a:
Gdyby urodzili się w innym mieście i tam by nauczyli się żużla też byś tak napisał?

Oczywiście że nie. BTW to nie ja tylko Drabik pierwszy oświadczył że zielona góra leży za granicą ;] Swoją drogą fajnie jakby Daugavpils awansowało do Ekstraligi, falubaz nie czułby się osamotniony :mrgreen:

Anna napisał/a:
Skończ z tą "napinką", bo to już naprawdę nie jest dowcipne.

Jak jesteś taka ponura to się nie śmiej. Mogłaś w ogóle nie cytować mojego posta i swoje przemyślenia zachować dla siebie, a napisać coś o DMŚJ.

PROFESOR 

Wysłany: 2009-09-02, 17:24   

Doszły mnie słuchy iz kibice Stali szykuja cos na Falubaziaków. Dlatego też chcialbym bardzo prosić- jeśli wychodzi to poza okrzyki czy transparenty- NIE RÓBCIE TEGO KOMAROWI. Gościu tyle sie starał, żeby dostać GP, a jak wyjdzie na stadionie jakaś burda i panowie z komisji będą niezadowoleni to Komar sie załamie. On naprawde bardzo sie stara i wiem że martwi sie o zachowanie kibiców. Panowie- tym razem spasujcie, jeszcze bedzie okazja na takie zagrywnki. Prezes robi tyle dla was, więc i wy zróbcie to dla niego.

Czy to prawda że dolna trybuna przychodzi w czerwonych koszulkach, a górna w białych?
Jak by wyszło to efekt super

wisniazio 

Wysłany: 2009-09-02, 17:42   

Popieram Ciebie PROFESOR żeby spasowali jeśli szykują jakąś akcje na południowców. Pan Prezes Komarnicki zadużo zrobił żeby wypromować gorzów poprzez żużel. Przecież ten stadion jest dzięki niemu, a teraz stara się o GP.
A jeśli chodzi o akcje z koszulkami to był by fajny efekt. Może ktoś z US wypowie się. A może chociaż kartoniade zrobić?

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-09-02, 17:50   

Pao napisał/a:
[
Oczywiście że nie. BTW to nie ja tylko Drabik pierwszy oświadczył że zielona góra leży za granicą ;] Swoją drogą fajnie jakby Daugavpils awansowało do Ekstraligi, falubaz nie czułby się osamotniony :mrgreen:

hahahahahhaha leżę i kwiczę :mrgreen:

Co do samych zawodów to nie wiadomo jak na treningach na gorzowskim torze spisze się Mroczka czy ktoś inny więc może Zmarlzik może wskoczyć do składu.
Zawody będą interesujące i oczywiście będę kibicował reprezentacji Polski ale nie pogniewać się na THJ jak powiezie Dudka czy Zengote. Wróg to wróg i nie ma tutaj żadnych łaskawości tylko dlatego,że ci zawodnicy reprezentują Polskę. Polska pewnie wygra ten turniej, a Jonasson z kompletem poprowadzi reprezentację Szwecji do tytułu wicemistrzów świata.

PS. Serio będzie ta akcja z białymi i czerwonymi koszulkami o której już ktoś tutaj wspomniał ? ;-)

FZAdam87 

Wysłany: 2009-09-02, 18:18   

Rogos94 napisał/a:
nie pogniewać się na THJ jak powiezie Dudka czy Zengote. Wróg to wróg i nie ma tutaj żadnych łaskawości tylko dlatego,że ci zawodnicy reprezentują Polskę.

A jak bedzie dycydował ostatni bieg tak jak w DMŚ ?
Zengota jako kapitan na pewno bedzie konczył serie to co będziesz kibicował THJ czy Zengocie ?

Scot fzg 

Wysłany: 2009-09-02, 18:32   

Rogos94 napisał/a:
Pao napisał/a:
[

hahahahahhaha leżę i kwiczę :mrgreen:

Co do samych zawodów to nie wiadomo jak na treningach na gorzowskim torze spisze się Mroczka czy ktoś inny więc może Zmarlzik może wskoczyć do składu.
Zawody będą interesujące i oczywiście będę kibicował reprezentacji Polski ale nie pogniewać się na THJ jak powiezie Dudka czy Zengote. Wróg to wróg i nie ma tutaj żadnych łaskawości tylko dlatego,że ci zawodnicy reprezentują Polskę. Polska pewnie wygra ten turniej, a Jonasson z kompletem poprowadzi reprezentację Szwecji do tytułu wicemistrzów świata.

PS. Serio będzie ta akcja z białymi i czerwonymi koszulkami o której już ktoś tutaj wspomniał ? ;-)

To miłego leżenia i kwiczenia bo co innego tobie pozostało.I sie określ czy będziesz kibicował Polakom ,czy będziesz w ekstazie jak inni będą wozili chłopaków z Zielonej.

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-09-02, 18:35   

Reprezentacji Polski. Wiesz no ciekawe jak byś się czuł jak byś miał na swoim torze kibicować Cyranowi i Zmarzlikowi. Na pewno dziwnie. Więc nie dziw się ,że nie którzy nie są jakimiś fanami zawodników Falubazu. Wiadomo trzeba kibicować swoim a nie szwedom jednak wiadomo sentyment zawszę jest jednak po stronie THJ. A i mam nadzieję,że losy mistrzostwa rozstrzygną się przed ostatnim biegiem.

Tak Scot będę zachwycony.. i co ulżyło ci ?

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-09-02, 19:04   

Temat jest o DMSJ, nie o animozjach gorzowsko - zielonogorskich!!Kazdy kolejny post o niecheci jednej strony do drugiej bedzie nagradzany BANEM!!
W sobote kibicujcie POLSCE i POLAKOM z orzelkiem na piersi!!

only_KSSG 

Wysłany: 2009-09-02, 20:06   

Pokażmy, wzorem kibiców piłki nożnej, że gdy gra reprezentacja to nie ma klubów - jest tylko POLSKA.
Mam nadzieję, że nie tylko dla zwiększenia frekwencji wystąpi gorzowski junior.

mumak 
ktoś

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-09-02, 20:10   

only_KSSG napisał/a:
Pokażmy, wzorem kibiców piłki nożnej, że gdy gra reprezentacja to nie ma klubów - jest tylko POLSKA.
Mam nadzieję, że nie tylko dla zwiększenia frekwencji wystąpi gorzowski junior.

Masz racje na taką imprezę jak DMŚJ czy Puchar świata powinniśmy zaniechać podziałów. Co do naszego reprezentanta niestety żaden z Gorzowian nie pojedzie. Cieślak godzinę temu podjął decyzje ze piątym będzie Lampart a nie jak wcześniej pisano Dudek

FoRk

Wysłany: 2009-09-02, 20:27   

Wielka szkoda, że nie wystąpi żaden z Gorzowiaków. Ale i tak będę kibicował całej 5, aby zdobyła złoty medal dla POLSKI. Nie przepadam za Grześkiem Zengotą, ale będę mu kibicował, aby dzielnie bronił barw reprezentacji Polski. Miejmy nadzieję, że w następnych DPŚJ pojadą już nasi zawodnicy i to oni będą stanowić o silę reprezentacji :)

FZAdam87 

Wysłany: 2009-09-02, 20:36   

mumak napisał/a:
Cieślak godzinę temu podjął decyzje ze piątym będzie Lampart a nie jak wcześniej pisano Dudek

podaj jakies info na ten temat bo z tego co Cieślak mówił i można przeczytać na SF to decyzja podjęta będzie w sobote :) kto pojedzie jako piąty ja mam nadzieje że pojedzie Dudek w końcu to MIMP :))) a w PO dobrze pojechał przecież z wami :) także moim zdaniem on zasługuje na jazdę w tym turnieju :) nawet można przeczytać że wypowiadał się też tam :) Dudka plusem jest to że ma świetnego fachowca w teamie mam tu na myśli ojca :) nie jeden młody się gubi na torze przez nie odpowiednie odczytanie toru nawierzchni itp itd. aaa Dudkowi cały sprzęt ojciec ustawia i to jest jego plusem w końcu stary Dudek to nie był byle jaki zawodnik :)

zwracam honor właśnie info pojawiło się odnośnie Lamparta

przeczus 

Wysłany: 2009-09-02, 22:27   

Cytat:
Doszły mnie słuchy iz kibice Stali szykuja cos na Falubaziaków.

Po co siejecie ludzie ferment ?

lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-09-02, 22:48   

A mnie doszły słuchy ze Zengota zrobi komplet, wszyscy wyjda zadowoleni, Polska oczywiscie stanie na najwyzszej wysokosci podium, Zengota bedzie trzymal puchar i tym z Gorzowa co bedzie gul latal ze to ani nie Cyran i Zmarzlik beda krzyczec "Zdechł Pies itd." bo takiz to naród. Moge sie zalozyc ze tacy napewno sie znajda choc napewno znaczna mniejszosc wiec zapraszam kibiców falubazu, na zapewno bardzo dobre zawody, mam nadzieje ze poczujecie powiew kultury i nauki z gorzowa. Taki mały zarcik ;] Skoro bedzie jezdzil Zengota oczekuje ciekawej oprawy, oczywiscie z tego co "słyszałem" ZG to ponoć najlepsza zgraja kiboli wiec jestem przekonany ze cos wymysla, jesli nic to trudno, bede musial zmienic zdanie, hehe. Pozdro i do zobaczenia na zawodach! :)

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-09-03, 08:13   

Lukasz - zawody nie odbywaja sie w ZG aby tamci kibice mieli robić jakąs oprawe.. jezeli przyjada jacys kibice z ZG, a napewno kilku takich będzie to będą to tzw."pikniki"..

Odpowiedz do tematu