Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 Gorzow Wlkp.
Autor Wiadomość
FZAdam87 

Wysłany: 2009-09-03, 08:41   

Po tych całych derbach mało kto się wybierze do GW bo jak wiadomo będzie transmisja w TV i większość będzie wolała zostać w domu dla swojego bezpieczeństwa :-| a druga sprawa jest taka że w piątek rozpoczyna się święto Winobranie :D Bachus zabiera klucze od miasta :P więc ludzie będą raczej świętować inne rzeczy ale tak jak napisał Mateo jak przyjadą to pikniki chodź i tak będzie ich bardzo mało bo tak jak pisałem DMŚJ w TV i do tego Winobranie :)

Stalista

Wysłany: 2009-09-03, 09:19   

Szczerze mowiac Adam to spodziewalem sie, ze kibice z zielonej beda stanowili spora czesc stadionu, nawet pikniki, szczegolnie, ze w reprezentacji bedzie jechal badz co badz ale zawodnik falubazu. Wiem, ze jest duzo imprez innych, do tego relacja w TV, ale tez wydaje mi sie, ze kiedy chodzilo o reprezentacje nigdy nie mialo to znaczenia. Mysle tez, ze bezzasadnie ludzie obawiaja sie o swoje bezpieczenstwo. Wydarzenia w zielonej gorze i pretensje dotycza Policji zielonogorskiej, nie kibicow. Poza tym jak to ktos juz zauwazyl - jezdzi Polska, nie kluby. Takze mam nadzieje, ze twoje wrozby sie nie sprawdza i kibice z zielonej jednak zawitaja w wiekszej ilosci niz kilka egzemplarzy :-)

santacruz 
Gollob Fan

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-09-03, 11:09   

Mam pytanko: Nie moge nic znaleźć na temat cen biletów dla dzieci? Wiecie cos na ten temat?

Stalista

Wysłany: 2009-09-03, 11:14   

Santacruz nie ma podzialu wiekowego. Bilety kosztuja 10 zloty na niska trybune i 20 zloty na wysoka, dla wszystkich. Wynika wiec z tego ze nie ma spejclanych znizek dla dzieci. Bilety sa i tak bardzo tanie.

FZAdam87 

Wysłany: 2009-09-03, 11:58   

Stalista napisał/a:
Szczerze mowiac Adam to spodziewalem sie, ze kibice z zielonej beda stanowili spora czesc stadionu, nawet pikniki, szczegolnie, ze w reprezentacji bedzie jechal badz co badz ale zawodnik falubazu. Wiem, ze jest duzo imprez innych, do tego relacja w TV, ale tez wydaje mi sie, ze kiedy chodzilo o reprezentacje nigdy nie mialo to znaczenia. Mysle tez, ze bezzasadnie ludzie obawiaja sie o swoje bezpieczenstwo. Wydarzenia w zielonej gorze i pretensje dotycza Policji zielonogorskiej, nie kibicow. Poza tym jak to ktos juz zauwazyl - jezdzi Polska, nie kluby. Takze mam nadzieje, ze twoje wrozby sie nie sprawdza i kibice z zielonej jednak zawitaja w wiekszej ilosci niz kilka egzemplarzy :-)

Hm...wiesz ale w ZG będzie Winobranie + do tego relacja w TV i zapomniałem o jednym fakcie my jedziemy w niedziele do Bydgoszczy to też jest kolejny powód do tego że może być nas tam bardzo mało no i oczywiście dochodzi obawa może nie tyle co na stadionie ale obawa o środek transportu bo wiadomo jacy są ludzie a chodzi mi tu oo zwykłych łebków którym będzie się nudziło i "aaa skur***Falubazowi przerysujemy autko" niestety taka jest mentalność ludzi a biorąc pod uwagę tamte rejony "Zawarcie" to takie jakby slamsy mieszkają-takie mam odczucie (wniosek z derbów i powybijanych szybach w autach) także mało nas będzie tam ja przynajmniej nie jadę z jednego powodu :P UZ(dla nie wiedzących Uniwersytet Zielonogórski) mnie przycisnął w tym roku na wrzesień ;P i to na poniedziałek ani DMŚJ ani Bydgoszczy nie zobaczę ;/
Pozdro

KIBIC1 

Wysłany: 2009-09-03, 12:39   

santacruz napisał/a:
Mam pytanko: Nie moge nic znaleźć na temat cen biletów dla dzieci? Wiecie cos na ten temat?

JAK KUPOWAŁEM BILET W aSCANIE TO PANI MÓWIŁA, ŻE DLA DZIECI TAK JAK ZAWSZE CZYLI DO 7 LAT ZA DARMO.MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE SKŁAMAŁA, BO DZICKU NIE KUPIŁEM BILETU, A MAM 80 KM DO GORZOWA I NIE BĘDĘ SPECJALNIE GRZAŁ TERAZ ZA 1 BILETEM.ZRESZTĄ Z TEGO CO WIDZĘ TO TAKIE DZIECIAKI ŻADKO SIEDZĄ WIĘC MAM NADZIEJĘ, ŻE PANI NIE KŁAMAŁA, A KLUB NI BĘDZIE ROBIŁ KASY NA MALUCHACH.

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-09-03, 12:47   

Kibic1 nie przejmuj się Panie w Askanie i kasach są wiarygodne, jak tak powiedziała to widocznie tak jest.
Zresztą tak jak mówisz maluchy przeważnie nie siedzą więc raczej to logiczne.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-09-03, 12:49   

Cytat:
no i oczywiście dochodzi obawa może nie tyle co na stadionie ale obawa o środek transportu bo wiadomo jacy są ludzie a chodzi mi tu oo zwykłych łebków którym będzie się nudziło i "aaa skur***Falubazowi przerysujemy autko" niestety taka jest mentalność ludzi a biorąc pod uwagę tamte rejony "Zawarcie" to takie jakby slamsy mieszkają-takie mam odczucie

A problemem jest stanac po drugiej stronie Warty i sie przejsc kawalek? ;-) Przeciez tam nikt nie rozwali Ci auta, ktore nie bedzie mialo zadnego szalika czy naklejki Falubazu z rejestracja FZ - bo rownie dobrze moze byc to samochod z leasingu.

Zapowiadaja sie ciekawe zawody, oby frekwencja i pogoda dopisala :-) Im wiecej kibicow tym lepiej - bo wiadomo, ze to bedzie mialo tez wplyw na decyjze odnosnie kolejnej imprezy DMS w 2011 roku.. a jak przyznaliby to nam, to pewnie zamkna stadion calkowicie pietrowa trybuna, wiec kazdy kibic powinien Stali powinien zjawic sie w sobote ;-)

Jespers 

Wysłany: 2009-09-03, 13:38   

Moze ktos chce kupic bilet na druzynowe mistrzostwa swiata juniorow za 8 zl na dolna ?:D sektor 13 msc 34 jakby co :P

gizmol86 

Wysłany: 2009-09-04, 10:20   

Czy ktoś może zna godziny treningów przed zawodami? Z tego co słyszałem to w sobotę o godzinie 10, a czy na piątek jest jakiś przewidziany? Byłbym wdzięczny bo nudę w domu mam :)

szept 

Wysłany: 2009-09-04, 11:16   

trener Cieślak powiedział na konferencji, że cały czas trenują ;P

vaculik 

Wysłany: 2009-09-04, 11:32   

oficjalny trening przed zawodami w sobote o 10.00 bedzie otwarty dla kibicow. Wejscie na stadion od ul. Jasnej.

pozdrawiam

szept 

Wysłany: 2009-09-04, 15:00   

prawdopodobnie będzie komplet!!!
na stronie Staleczki napisali, że na dzień dzisiejszy zostało ok 1,5 tysiąca biletów!!!
jednak frekwencja dopisuje ;)

Stalista

Wysłany: 2009-09-04, 17:22   

Wlasnie na regionalnej byl wywiad z Prezesem Komarnickim. Humor mu dopisywal wiec wszystko idzie najwidoczniej w dobra strone. Mysle ze kibice Stali, ktorzy chodza na mecze ligowe powinni tym bardziej przyjsc na te zawody, aby okazac wsparcie naszemu prezesowi, dla ktorego jest to wazna sprawa, ale takze zeby promowac nasze miasto - Gorzów. A Synowcowi pozostaje juz tylko gnioty dla gazetki pisac...

Tomash148 

Wysłany: 2009-09-05, 10:37   

Mam nadzieję , że pogoda nie sprawi psikusa i do minimum godz. 20-stej padać nie będzie. W związku z tymi zawodami nasunęła mi się pewna refleksja dotycząca P. Cieślaka. Czy Waszym zdaniem na stanowisko kadry narodowej zasługuje człowiek , który spada praktycznie za swoją sprawą wraz z drużyną (Wrocław) do niższej ligi?

FZAdam87 

Wysłany: 2009-09-05, 19:00   

Powiem krótko cyt. "No i kurcze"(Dawid Lampart) mamy złoto :D

Tomash148 

Wysłany: 2009-09-06, 01:17   

FZAdam87 napisał/a:
Powiem krótko cyt. "No i kurcze"(Dawid Lampart) mamy złoto :D

Do Cieślaka ; Za Mroczkę zamiast Dudka i za Lamparta zamiast Zmarzlika... oddaj człowieku licencję i zajmij się chociażby hodowlą pomidorów. Dla tych , którzy mi napiszą , że przecież zdobył złoty medal odpowiadam - jak można z polską (przymiotnik - dlatego z małej) reprezentacją , mając do wyboru tylu znakomitych polskich rider-ów nie zdobyć złota??

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-09-06, 10:26   

Nuda, nuda, nuda...caly opis tych zawodow, moze 2 biegi na 25 w ktorych cos tam sie dzialo!
Fajny jedynie program, chociaz malutko stron.
Tor jednosciezkowy...i wiecej nie ma co pisac.

Stalista

Wysłany: 2009-09-06, 13:01   

Bylem... zobaczylem.. i jestem zadowolony.

Fakt jesli chodzi o wyscigi, to bez wiekszych emocji i historii. Na torze niewiele sie dzialo, no ale i tak, przynajmniej mi, przyjemnie sie ogladalo te zawody. Nie bylo moze takiej adrenaliny jak na zawodach ligowych, ale jakos nie przeszkadzalo mi to w odbiorze widowiska. Cieple przyjecie wszystkich zawodnikow to takze wielki plus dla zgromadzonej publicznosci. Zengota byl w lekkim szoku, ze dostawal brawa i przed biegiem i po.

Druga sprawa to widowania. Osobiscie ogromnie mnie cieszy frekwencja. Mysle ze pomysl z biletami dla pracownikow poszczegolnych zakladow to trafiony pomysl (nie jest tez to pomysl nowy, kiedys tak bylo nie tylko od swieta ale i na mecze ligowe, a dzieciaki w szkolach dostawaly specjalne przepustki za friko na stadion) poniewaz mam nadzieje, ze byc moze choc czesc z tych ludzi zapamieta wrazenia i postanowi wybrac sie na mecz ligowy. Szkoda ze takie zabiegi marketingowe stosowane sa jedynie przy okazjach imprez sponsorowanych i nie widzimy ich w sezonie. Mam tez nadzieje ze banery ktore zostaly rozwieszone, jak i zbierane podpisy przekonaja Wladka do pozostania. Za ta akcje tez wielkie brawa dla zaangazowanych ludzi.

Mysle ze FIM moze byc zadowolone, co powinno dobrze wrozyc dla Gorzowa.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-09-07, 10:49   

Widze, ze wszyscy maja podobne zdanie jesli chodzi o ten final :-) Zabraklo jednak emocji, malo mijanek w porownaniu z poprzednim finalem, ktory odbyl sie w Gorzowie, ale wlasnie pogoda troche zepsula widowisko (choc jeden bieg Janowskiego pierwsza klasa) :-) Najwazniejsze jednak, ze nie przeszkodzilo to wszystko Polakom w wygraniu tych zawodow i potwierdzenia, ze jestesmy najlepsi na swiecie. Zwyciestwa w DPS, DMEJ i DMSJ musza cos znaczyc.

Teraz pozostaje nam czekac na DPS w 2011 roku, powinno byc jeszcze bardziej ciekawie.

P.S. Ale, ze Dudka nie wzieli na mundial... :mrgreen:

szept 

Wysłany: 2009-09-07, 13:38   

Zawody ogólnie niczego sobie chociaż np do Memoriału nie miały polotu (z wiadomych względów).
Chociaż kilka biegów przegapiłem (wypad do sklepu) to i tak było to warte swojej ceny.

Gratulacje dla złotego teamu.

PS. Wygląda na to, że Zengi docenił naszych kibiców http://www.przegladzuzlow...m-kibicom#start

PS.PS. a co dalej można wywnioskować z tego hehe bedzie ciekawie http://www.sportowefakty....-na-przyszlosc/

Tomash148 

Wysłany: 2009-09-07, 16:41   

Osobiście widziałem kilku debili , którzy po wyjeździe Zengoty z parku krzyczeli wiadomo co i pokazwywali...też wiadomo. Ostatecznie wyprosiliśmy z chłopakami ich ze stadionu (nie pracuję w ochronie), gdyż nie mogłem oglądać czegoś takiego na zawodach o tym poziomie. Obok mnie siedziało sporo Szwedów i byli zszokowani , że polscy kibice przeciwko polskim zawodnikom potrafią takie rzeczy robić. Ale cóż , jak widać nawet małpa może kupić bilet...

Odpowiedz do tematu