Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Znienawidzony a zarazem będący legendą Piotr Świst
Autor Wiadomość
leszek 

Wysłany: 2016-10-09, 19:41   

Michu1947 napisał/a:
Przynajmniej Bartek nie powie, że Gorzowscy kibice to bydło

Tu bylbym ostrozny ! Swist tez nikogo nie nazwał tak , do momentu kiedy idioci go zwyzywali jak psa .
A przyklad macie np Tego mleczaka 32roza . O takich wlasnie (pseudo kibicach ) wspomnial Piotrek ( bydlo ) i tu mial 100% racji , choc " bydlo " to zbyt malo :)
marjano82 napisał/a:
Czy Zmarzlik kiedyś opuści Stal- oby nie, ale zarząd na przestrzeni lat niejednokrotnie pokazywał, że nie lubi się u nas zawodników którzy często maja coś do powiedzenia.... więc nie wykluczam.

No wlasnie ! Do tego dodajmy Jego mamusie ,. ktora wszystko trzyma w garsci ( finanse) , no i mamy zgrzyt na lini klub - Zmarzlik gotowy .
Oby nie doszlo do tego - marze sobie , zeby nasz Bartus ( mysle , że zawsze tym Bartusiem dla nas zostanie) , do konca kariere spedzil w Stali .
sensowny napisał/a:
Szkoda że Gimbazjada z Gorzowa nie może tego pojąć.

Tymi sie akurat nie przejmuj Sensowny . Mam nadzieje , że kiedys Piotrek bedzie trenerem u nas pierwszego zespolu , moze gibmaze oczysci ten fakt z trybun . Skoro go tak nienawidza , to przestana moze chodzic wtedy na stadion i bedzie spokoj :mrgreen:

yellow-blue

Wysłany: 2016-10-10, 06:34   

Piotr Świst na pożegnaniu w Pile : "Chciałbym otworzyć szkółkę, żeby wychować zawodników, którzy będą reprezentować nasz klub" nasz klub - czyli Polonia Piła ?

Poza tym podziękował tylko miejscowym fanom i rodzinie. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie. W sumie było to pożegnanie w Pile, ale chyba nie liczy, że będzie jeszcze jakieś w macierzystym klubie. Jakoś wciąż ta Stal Gorzów nie może mu przez gardło przejść. Dlatego ja rozumiem i zwolenników i przeciwników Śwista i nie ma co się tu bulwersować.

Kieratos 

Wysłany: 2016-10-10, 17:02   

yellow-blue napisał/a:
Piotr Świst na pożegnaniu w Pile : "Chciałbym otworzyć szkółkę, żeby wychować zawodników, którzy będą reprezentować nasz klub" nasz klub - czyli Polonia Piła ?

Poza tym podziękował tylko miejscowym fanom i rodzinie. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie. W sumie było to pożegnanie w Pile, ale chyba nie liczy, że będzie jeszcze jakieś w macierzystym klubie. Jakoś wciąż ta Stal Gorzów nie może mu przez gardło przejść. Dlatego ja rozumiem i zwolenników i przeciwników Śwista i nie ma co się tu bulwersować.

Niestety mylisz się były podziękowania i mowa o tym ile lat dla Stali przejechał i co zdobył, odnosił się również co do osoby Bartka.
A co do tego że będzie trenować zawodników Piły, skoro tam będzie trenerem to na daną chwilę to będzie jego klub. Cieślak nie mówi że "zawodnicy falubazu pojechali dobrze lub źle" tylko mówi że nasi zawodnicy pojechali tak czy siak.
Każdy zawodnik na czas danego kontraktu o pracodawcy mówi "mój klub czy moja drużyna" a za rok dwa pięć o innym klubie ta sama śpiewka, tak było jest i będzie.
Mam wrażenie że ten temat osoby uprzedzone powinny czytać dwa razy zanim się nakręcą, spokojnie przeanalizujcie bo czasem czepiacie się naprawdę jak rzep psiego ogona :)
Skoro już się wyrwałem po raz kolejny w temacie podzielę się wrażeniami z Piły.
Jestem mega zadowolony ,że się pofatygowałem na turniej pożegnalny Śwista, warto było trochę zmarznąć.
Kolego z góry jakoś będziesz mi to musiał wybaczyć, żona kupiła mi kubek w barwy Piły ze zdjęciem Piotrka i podpisem "Dziękujemy Kapitanie" tak wiem to nie mój Kapitan jestem ze Stali jak zapomni ,że kupiła to wyrzucę albo zbije przy myciu:P Kupiła sobie jeszcze magnesy na lodówkę Dudka i Sajfudinowa - dajmy jej szansę może kiedyś dla Nas będą jeździli :D Naszych zawodników ma z kilku sezonów więc to też przemawia na jej korzyść.

Poważnie po zakupach chwilka oczekiwania na autografy Panowie z ochrony nie sprawdzili się albo przerosła ich ilość oczekujących barierki zaczęli ustawiać na 3 minuty przed przybyciem zawodników wprowadzając małe zamieszanie, ale nie było to wielkim kłopotem.
Udało mi się być gdzieś na początku, więc za chwilę stałem już u boku Piotrka, miałem ze sobą jego stare zdjęcia z czasów Stali. Zrobiły na nim spore wrażenie nie umknęło to nawet Jarkowi Hampelowi który siedział obok i skomentował ten fakt.
Autografy, fotka z idolem i ruszamy dalej. Wychodzę z tłumu przybiega Bartuś spóźnialski hehe :) no nic nie będę się pchał drugi raz ale chwile postoję i popatrzę.Przybywa jeszcze jeden gość Tomek Gollob lekka konsternacja "przecież to wrogowie" nic z tych rzeczy, albo pięknie udawali. Nigdzie nie czytałem ,że ma się pojawić, chyba taka niespodzianka co było pięknym gestem ze strony Tomka.
Koniec fotek, autografów więc udałem się coś zjeść.
Pamiętajcie jak jedziecie do Piły zabieracie kanapki, jedzenie było ale jakość bardzo wątpliwa.
Sam turniej powiedzmy interesujący, możliwość przeprowadzenia zawodów to i tak sukces więc nie można na tor jak i na jazdę zawodników narzekać.
Podczas zawodów mam okazję poznać i porozmawiać dłużej z naszym wychowankiem z końcówki lat 80 tych. Rozmowa bardzo ciekawa ale prywatna może jeszcze się spotkamy pogadamy a tak spale temat więc nic Wam nie przekaże :P no może poza tym ,że w delegacji ze Stali miał być Bolo ale jakoś nie dotarł, co jest raczej słabe z jego strony.
Na trybunach sporo na prawdę sporo Stalowców w barwach( pewnie drugie tyle było bez barw) co było bardzo miłe myślę dla Piotra ( byłem przy autografach i fotkach większość kibiców nie przyjechała dla Bartka, Przemka czy Adriana chodź również na pewno)
Bartek wygrał Przemek zaraz za nim a i tak najbardziej byłem zadowolony z występu Adriana. Bardzo się cieszę ,że chłop pokazał się z tak dobrej strony w całych zawodach, przeprowadził piękny atak na Gomólskiego co było chyba akcją wieczoru.
Bardzo miły akcent to doping dla Bartka co chwilę było również słychać jak kibice rozmawiają i chwalą naszego wychowanka, o Cyfrze również można było usłyszeć ciepłe słowa co bardzo cieszy zwłaszcza jeżeli Adrian tam trafi na 2017r.
Po zawodach odbył się przejazd Śwista na motorze do restauracji w której odbyła się uroczysta kolacja. Samego faktu parady pod eskortą nie doczekałem ponieważ strasznie zmarzliśmy i od razu po zawodach wracaliśmy do Gorzowa.
Szkoda i smutno ,że to już koniec ale jest to również jakiś początek, więc wielu sukcesów Panie Piotrku i do zobaczenia na arenach żużlowych w nowej roli.

MOLU 

Wysłany: 2016-10-10, 18:22   

Kieratos spoko relacja... Byłem na pożegnaniu Hansa w Pile i chciałem być na pożegnaniu Śwista,ale niestety dzieli mnie jakieś 1200km i nie było to możliwe...

leszek 

Wysłany: 2016-10-10, 21:04   

Kieratos napisał/a:
Niestety mylisz się były podziękowania i mowa o tym ile lat dla Stali przejechał i co zdobył, odnosił się również co do osoby Bartka.

Nie przekonasz ! Co zlego to Piotr Swist :( Przykre jak traktuja Go nasi kibice - masakra ! Szkoda , że nie wczytali sie w inne wpisy na SF , sporo cieplych slow na temat Stali byly od Piotrka .
Wystarczy przypomniec oba mecze finalowe z Toruniem .
Niektorzy nawet nie szanuja Bartka ! Dlaczego ? Ot z prostej przyczyny - choćby jak Bartus sie na temat Piotrka wypowiada /

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2016-10-10, 22:20   

Nie ma lepszego!!!
Od Piotrka Śwista naszego!!!
Nie ma lepszeeeego!!
Od Piotrka Śwista naszeeego!!!

I na tym nieznanym gimbusom okrzyku proponuję zakończyć jałową dyskusję z dziećmi rocznika 1990 wzwyż, które nie pamiętają Piotra w barwach Stali (może ci najstarsi przez mgłę, jak ja Migosia). Niech oni zajmą się sztamami z Kotwicą Kołobrzeg lub Zemstą Nowe Kramsko i Santosem Sarbinowo, bo przecież oni są jedyni, najwierniejsi, najhonorowsiejsi i CHWDP, bo bandyci KMKWP to ich idole. No i dodatkowo to są autorytety, matuzalemy i wyrocznie odnośnie statusów kibiców, a my jesteśmy pikniki i janusze i tylko 50 ludzi z młyna na 15 tys. na stadionie się liczy. No i Bolo "za miskę zupy", reszta to najemnicy, złotówy i zdrajcy. Rozpoznają tylko Bogusia Nowaka, bo na wózku, a Jurka Rembasa szturchają na koronie ("co się Pan wpieprzasz pod prąd" - sam widziałem i słyszałem szalikowców). I to tyle, szkoda czasu na więcej.

kris_77 

Wysłany: 2016-10-11, 14:35   

Kiper napisał/a:
Nie ma lepszego!!!
Od Piotrka Śwista naszego!!!
Nie ma lepszeeeego!!
Od Piotrka Śwista naszeeego!!!

I na tym nieznanym gimbusom okrzyku proponuję zakończyć jałową dyskusję z dziećmi rocznika 1990 wzwyż, które nie pamiętają Piotra w barwach Stali (może ci najstarsi przez mgłę, jak ja Migosia). Niech oni zajmą się sztamami z Kotwicą Kołobrzeg lub Zemstą Nowe Kramsko i Santosem Sarbinowo, bo przecież oni są jedyni, najwierniejsi, najhonorowsiejsi i CHWDP, bo bandyci KMKWP to ich idole. No i dodatkowo to są autorytety, matuzalemy i wyrocznie odnośnie statusów kibiców, a my jesteśmy pikniki i janusze i tylko 50 ludzi z młyna na 15 tys. na stadionie się liczy. No i Bolo "za miskę zupy", reszta to najemnicy, złotówy i zdrajcy. Rozpoznają tylko Bogusia Nowaka, bo na wózku, a Jurka Rembasa szturchają na koronie ("co się Pan wpieprzasz pod prąd" - sam widziałem i słyszałem szalikowców). I to tyle, szkoda czasu na więcej.

100 % racji Kiper.

Dodam jeszcze, że klub to nie tylko tu i teraz i tłuste lata 70. Był taki piekny okres, gdy chodziło się na Śwista, Franka :mrgreen: czy Bola. Piotr Świst to legenda Naszego Klubu i tyle. Nad faktami nie ma co dyskutować. Mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości zajmie się również szkółką.
Bardzo się cieszę, że zarząd docenił jego dokonania dla klubu z Gorzowa. Tablica powinna "leżeć" już dużo wcześniej.

Brawa dla zarządu. Dziękuje.

Thorgal 

Wysłany: 2016-10-13, 06:52   

Mamy telebim to i w przerwach powinni puszczać wyscigi Swista i innych z lat 90 i późniejsze.
W USA na stadionach szanują swoje legendy i mysla pokoleniowo. Polskie dziadostwo i malostkowosc sa krótkowzroczne.

lomboNET 

Wysłany: 2016-10-13, 12:36   

Ja myślę że zamiast czynić z tego zarzutu powinno się zaproponować klubowi takie coś.

Urozmaicenie w przerwie na równanie toru gdzie można co mecz upamiętnić zawodnika, wydarzenie i puszczać nieme kino (bo wiadomo że nic nie będzie słychać) na którym puszczano by wyścigi, plansze informacyjne, ciekawostki z historii naszego klubu.

To już jest coś :)

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2019-05-05, 08:21   

Pilskiej afery ciąg dalszy........z Piotrem Świstem w roli głównej.
Pilski klub ze Śwista postanowił zrobić głównego winowajcę wcześniejszych i obecnych
kłopotów i zamierza swoich praw dochodzić w sądzie.

https://www.speedwaynews....on-polonii-pila

Odpowiedz do tematu