Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Falubaz
Autor Wiadomość
Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2008-11-03, 22:57   Falubaz

Kto jak kto, ale drużyna naszych przyjaciół z południa powinna być wyróżniona swoim własnym tematem na naszym forum. :-) Dlatego zachęcam do wypowiedzi nie tylko kibiców Stali, ale przede wszystkim Falubazu. Jednocześnie apeluję o spokój i kulturę, bo ten wątek będzie wyjątkowo uważnie czytany przez moderatorów. ;-)

I od razu prośba do zielonogórzan! Wiadomo dokładnie o jakich zawodnikach mówi się w perspektywie wzmocnień Stali Gorzów. A co tam w Grodzie Bachusa? Dobrucki zostanie, czy nie? :-P I ewentualnie o kim zielonogórskie wróble ćwierkają?

Zapraszam do dyskusji!

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-11-03, 23:12   

Z niecierpliwością śledzę aspekt sponsora tytularnego Mysz. Mianowicie nie mam zamiaru się nabijać bo każdego to może czekać w najmniej oczekiwanym momencie. Dosyć dziwnym ruchem było odsunięcie się Kronopolu od drużyny. Akurat w tym momencie.

Wielu kibiców nie rozróżnia pewnych faktów sponsoringu. Może troszkę przybliżę. Chodzi o to że firma która jest sponsorem tytularnym, podejrzewam że daje ok 1 000 000 zł. Natomiast sponsoring mniejszy, to są specjalne pakiety gwarantujące jakiś status sponsorski. I teraz firma Kronopol mówiąc, że zostaje i sponsoruje dalej to ok. Ale są to dużo mniejsze pieniążki. Mówmy że dadzą np 300 000 zł, to gdzie jest reszta. Przecież to mnóstwo kasy, którą trzeba znaleźć, praktycznie wybłagać. Tak się szuka sponsorów.

Tak czy inaczej niezbyt ciekawa sytuacja. Jednak wiem że tam są hojni sponsorzy. A nawet jak prezes zrobi bilety o 20% droższe to i tak będzie pełny stadion. Choć wyjątek w tym sezonie był że tak się nie stało. W Gorzowie nigdy by ludzie nie przyszli. Ale u nas ceny biletów do tanich również nie należą.

www.Foto-Sport.pl - Gorzowska Galeria Sportu

deja vu 

Wysłany: 2008-11-04, 18:28   

w zeszłym roku prezes Dauncham :-P mówił, że oprócz Kronopolu miał jeszcze inne propozycje od firm zainteresowanych sponsoringiem strategicznym. Będziemy się mogli przekonać czy firmy te dalej są zainteresowane, czy prezesik jak zwykle puścił sera medialnego, co by myszy poczuły apetyt i doceniły jaki to on wspaniały jest 8-) Dobrucki miał się zadeklarować i coś cisza w eterze, wiadomo albo ogłosi że zostaje albo że odchodzi - tak jak zrobił to Okoniewski. Z Żółto-niebieskim pozdrowieniem :evil:

żużel umarł, niech żyje spidłej

Riba 

Wysłany: 2008-11-04, 21:08   

Cytat:
Mianowicie nie mam zamiaru się nabijać bo każdego to może czekać w najmniej oczekiwanym momencie. Dosyć dziwnym ruchem było odsunięcie się Kronopolu od drużyny. Akurat w tym momencie.

Kronopol przychodzac mowil otwarcie, ze chce byc z druzyna 4-5lat, poza tym Dowhan wiedzial juz od polowy sezonu o odejsciu zarskiego producenta ;). Ponadto nie jest juz sponsorem strategicznym jednak nadal sponsoruje Falubaz.
Wiadomo, ze bedzie to cios dla klubu jednak start nie jest w zadnym wypadku zagrozony. Jak to ujal prezes, bedziemy musieli zrezygnowac z roznych atrakcji np, koncertow zespolow przed meczem :).

Cytat:
w zeszłym roku prezes Dauncham :-P mówił, że oprócz Kronopolu miał jeszcze inne propozycje od firm zainteresowanych sponsoringiem strategicznym.

Nie wiem czy wiesz, ale na swiecie jest kryzys finansowy, a raczej jego namiastka. Firmy niechetnie wydaja pieniadze na marketing. Jesli kogos nie znajdziemy katastrofy nie bedzie. Czyzbym widzial u ciebie kompleksy? W sumie to sie nie dziwie... po takim sezonie :):):).

pozdrawiam
TYLKO FALUBAZ

deja vu 

Wysłany: 2008-11-04, 22:10   

Riba napisał/a:
Nie wiem czy wiesz, ale na swiecie jest kryzys finansowy, a raczej jego namiastka.

coś słyszałem, pewnie dauncham będzie miał teraz wyższe raty do spłacenia na porche, droższe bilety w tym sezonie na cmentarnej? (nie życzę)

Riba napisał/a:
Firmy niechetnie wydaja pieniadze na marketing.

to chyba w zielonej górze
Riba napisał/a:
Jesli kogos nie znajdziemy katastrofy nie bedzie.

skąd ten optymizm, ma jakieś racjonalne podstawy?
Riba napisał/a:
Czyzbym widzial u ciebie kompleksy? W sumie to sie nie dziwie... po takim sezonie :):):).

kompleksy, uszczypliwość owszem, ale kompleksy? Z zielonej góry jesteś to pewnie nie wiesz, że w sezonie po wejściu do najwyższej klasy rozgrywek można się utrzymać, nie trzeba spadać, można również ominąć baraże, a nawet otrzeć się o czwórkę. Sezon udany, plan minimum zrealizowany - utrzymanie. Z tym wpieprz sąsiadom się w tym roku nie udało, no ale od czego są następne sezony (bez napinki). A gdybyś się za bardzo rozgrzał tegorocznym derbowym zwycięstwem przypomnę tylko sezon 2001, ul. Cemntarna 36:54 dla Stali, dobrze pamiętam?no i rewanż na Śląskiej :mrgreen: więc wiesz fortuna kołem się toczy. Pozdrawiam TYLKO GORZÓW STAL KS

Scot fzg 

Wysłany: 2008-11-04, 23:09   

W miare spokojnie prowadzona dyskusja zostala położona przez typa który coś chce pajacować bo tramwaj mu uciekł.Panie deja vu,piszesz pan że nie masz kompleksow,a twój wpis to niby co to jest???

deja vu 

Wysłany: 2008-11-05, 06:48   

Cytat:
W miare spokojnie prowadzona dyskusja zostala położona przez typa który coś chce pajacować bo tramwaj mu uciekł.Panie deja vu,piszesz pan że nie masz kompleksow,a twój wpis to niby co to jest???

chcesz się do czegoś odnieść, polemizować, zapraszam, żali Twoich czytać nikt tu nie chce, masz coś ciekawego do powiedzenia to mów. Post ostatni jest odpowiedzią na pajacowanie ze strony Riby. Zresztą zawsze uznacie za pajacowanie coś co nie będzie przychylne waszemu klubowi, więc co się spinasz kolego i podpierasz środkiem komunikacji zbiorowej o którym nie masz pojęcia :lol: Z Żółto-niebieskim pozdrowieniem

Za celowe uszczypliwości w temacie, który się dość spokojnie zaczął a po drugie za przekręcanie nazwiska osoby publicznej. Owszem sami je niekiedy przekręcaliśmy jak "dow hamburger" ale nie przekraczało to jeszcze takich granic jak Twoje wypociny.
BTW spotkałeś kiedyś osobiście osobę z zespołem Downa :?: Podejrzewam, że nie bo wiele by Cię nauczyła. A póki co sam się ośmieszyłeś.

Pozdrawiam i życzę więcej pomyślunku. Bądź dorosły/a.

I przypominam tylko, że jeśli usuniesz ten komentarz otrzymasz automatycznie drugie ostrzeżenie. Za trzy wylatuje się z forum.
Dziękuję.

Ostatnio zmieniony przez lomboNET 2008-11-05, 08:56, w całości zmieniany 1 raz  

quentin 

Wysłany: 2008-11-05, 10:04   

Pytanie do Riby:

Czy masz jakieś przewidywania odnośnie nowego sponsora strategicznego? W końcu obok Zielonej Góry jest prężnie działająca strefa ekonomiczna w Nowej Soli. Niedawno otwarto galerię Focus Park, więc może firma developerska odpowiedzialna za budowę mogłaby zostać sponsorem strategicznym (tak jak w Gorzowie).

Pozdrawiam

deja vu 

Wysłany: 2008-11-05, 16:16   

no cóż ostrzeżenie pozostawię bez komentarza, bo znając stare forum wiem, że jakakolwiek z tym polemika nie ma sensu.

Wracając do wątku głównego wypada pogratulować falubazom utrzymania Dobruckiego w składzie, bo wątpię aby ten 1% przechylił coś i sprawił, że zawodnik wyląduje w innym zespole. Prezes D***a :-P musiał mieć mocne argumenty :mrgreen:
żródło: http://www.sportowefakty....za-99-proc-zkz/
przy okazji żal trochę, bo wiadomo było że Stal się nim interesowała, a z drugiej strony to już 3 sezon, w którym zawodnik nie decyduje się na przejście do Stali, myślę że to była ostatnia próba wprowadzenia go do naszego klubu, chociaż kto wie co będzie za rok :roll: Z Żółto-niebieskim pozdrowienim :evil:

Riba 

Wysłany: 2008-11-05, 18:05   

:arrow: Widze, ze kolega deja vu zaczal mowic ludzkim glosem ;).

Quentin
Oficjalnie Dowhan potwierdzil, ze rozmawia z 5(padla liczba 7, ale o ile pamietam to konkretnie chodzi o 5) firmami. Wiekszosc to region, jednak negocjacje prowadzone byly rowniez z "zagranica".
Nieoficjalnie mozna sie domyslic, ze chodzi o m.in. Stelmet czy wlasnie wspomniany przez ciebie Focus Park. Powstaly plotki o LukOilu i zwiazanej z nim wizycie w Balakowie, chociaz smieszy mnie to jeszcze bardziej niz was ;), jednak jak powiedzial Dowhan "w kazdej plotce jest ziarnko prawdy" hehe.

pozdrawiam
TYLKO FALUBAZ

robander 

Wysłany: 2008-11-05, 19:45   

Dziwaczne oświadczenie wydało szefostwo Kronopolu. Uciekają od żużla - jednocześnie proponują powrót do nazwy Falubaz. Gdy zajmowali pozycję strategicznego sponsora - nie uczynili tego, teraz swoim następcom podrzucają kukułcze jajko.
Przyszły sponsor ( na pewno ) o innej nazwie niż Falubaz ma zrezygnować z promowania nazwy własnej na rzecz rzeczonego ,, Falubazu ''. Żarska firma ujmuje - sobie.

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-11-05, 21:30   

Riba napisał/a:
Oficjalnie Dowhan potwierdzil, ze rozmawia z 5(padla liczba 7, ale o ile pamietam to konkretnie chodzi o 5) firmami.

Przekonaliśmy się, że takie rozmowy nie zawsze kończą się dobrze. Sami to przeżyliśmy. Jednak wolałbym Falubaz pokonany w zdrowiej rywalizacji naprawdę niż patrząc że nie mają pieniędzy na wynagrodzenia.

Poza tym boję się, że ten kryzys na świecie powoli się na wszystkich odbije.

Co do utrzymania składu w Zielonej to się dziwie, że udaje się to prezesowi. Według mnie połowa chciała odejść. Życie to wszystko inaczej ustawia.

To co Kronopol zrobił to jest dla mnie pośmiewiskiem. Wielu ludzi mówiło, że producent paneli odejdzie po tym sezonie. Podobno już było wiadomo o tym w połowie sezonu. To dlaczego to oświadczenie nie było zupełnie inaczej stworzone. Tylko to że zdobyli medal to wypełnili plan. Według mnie jest to jakaś lipa. Mogli się wycofać gdyż zakończył się okres w jakim przewidywali sponsorować w dość znaczącym stopniu drużynę. A takie wytłumaczenie co przedstawili jest chore.

Tak czy inaczej dla mnie jako kibica ważne jest to aby mecze pomiędzy zespołami nie były do jednej bramki. Niech będzie ta walka bo pozostałe aspekty mogą dobić kluby.

www.Foto-Sport.pl - Gorzowska Galeria Sportu

sezonowiec
no no no

Wysłany: 2008-11-05, 21:40   

co to derbów to szkoda, ze nasi przegrali choćby mecz u siebie, nie mowe wyjazd bo to bylo malorealny, ale to pierwszy seozn, miejmy nadzieje, ze za rok bedzie lepiej:)

Wojtek 

Wysłany: 2008-11-05, 22:35   

Cytat:
To co Kronopol zrobił to jest dla mnie pośmiewiskiem. Wielu ludzi mówiło, że producent paneli odejdzie po tym sezonie. Podobno już było wiadomo o tym w połowie sezonu. To dlaczego to oświadczenie nie było zupełnie inaczej stworzone. Tylko to że zdobyli medal to wypełnili plan. Według mnie jest to jakaś lipa. Mogli się wycofać gdyż zakończył się okres w jakim przewidywali sponsorować w dość znaczącym stopniu drużynę. A takie wytłumaczenie co przedstawili jest chore.

Wytłumaczenie jest niezwykle proste, każdy sukces ma wielu ojców. Nagle każdy uważa, że jest to jego mniejsza lub większa zasługa, a to co odwinął Kronopol to jest majstersztyk. W jednym oświadczeniu mydlił oczy kibicom, że niby misję spełnili- brązowy medal jest, to czują się spełnieni i mogą odejść. Natomiast druga sprawa to już w ogóle jest mistrzowska- przywróćmy nazwę Falubaz, no tak kibic musiał wyczytać coś, co by odwróciło uwagę z faktu, że główny sponsor chce wyjść tylnymi drzwiami.

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Riba 

Wysłany: 2008-11-06, 14:56   

ejko napisał/a:

Przekonaliśmy się, że takie rozmowy nie zawsze kończą się dobrze. Sami to przeżyliśmy. Jednak wolałbym Falubaz pokonany w zdrowiej rywalizacji naprawdę niż patrząc że nie mają pieniędzy na wynagrodzenia.

Owszem, nikt nie powiedzial, ze znajdziemy tego sponsora. Jednak jak zapewnil Dowhan finanse klubu nawet bez strategicznego nie beda zagrozone.

ejko napisał/a:

Co do utrzymania składu w Zielonej to się dziwie, że udaje się to prezesowi. Według mnie połowa chciała odejść. Życie to wszystko inaczej ustawia.

Polowa chciala odejsc? Mam zupelnie inne wrazenia, wydawalo mi sie, ze atmosfera w zespole jest bardzo dobra, a kasa wyplacana bez opoznien... czego chciec wiecej? Po podpisaniu kontraktu przez Rafiego zaplanowany jest wyjazd do cieplych krajow, gdzie druzyna bedzie omawiala sezon 2008 i rozmawiala o przygotowaniach do sezonu 2009.

ejko napisał/a:

Mozliwe, ze pierwsze sygnaly o odejsciu kronopolu byly spowodowane slabiutkim srodkiem sezonu w wykonaniu Falubazu, ale to juz bez roznicy. Zarowno klub jak i kibice sa wdzieczni zarskiemu producentowi za przyjscie w kiepskim dla ZKŻtu okresie i pozostanie z nim w trudnych chwilach(a ich niestety nie brakowalo).
Przypominam tylko, ze Kronopol sie nie wycofal tylko zapowiedzial nieprzedluzenie umowy sponsora strategicznego na nastepny rok. Do 31 grudnia roku 2008, oficjalna nazwa klubu z grodu Bachusa to ZKŻ Krono-pol Zielona Góra.

pozdrawiam
TYLKO FALUBAZ

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-11-07, 22:10   

Powinniśmy się cieszyć, ze Caelum będzie sponsorować Stal przez dwa lata i co najważniejsze: podpisy już złożone. Parę miesięcy temu czytałem, że Caelum jest (albo było - nie wiem jak to aktualnie wygląda) terenami , na których obecnie znajduje się Polmos (koło dworca PKP). Jakby tak Dowhan ich nam sprzątnął, to dopiero by było! :lol:
Mowa oczywiście o Polmosie w Zielonej Górze.

Riba 

Wysłany: 2008-11-08, 00:33   

Troche pokreciles ;d. Chodzi o Lumel nie Polmos i nie o zaklad przy PKP, a przy ul. Dabrowskiego. Tak Caelum jest bardzo zainteresowane tamta dzialka i tez slyszalem o nich jako sponsorze tytularnym, jednak to tylko plotki. Ale by bylo ZKŻ Caelum Zielona Góra - Stal Caelum Gorzow hehhee.

pozdrawiam
TYLKO FALUBAZ

robander 

Wysłany: 2008-11-10, 23:40   

Riba - mam małe pytanko do Ciebie.
Z małym wstępem.
Ogólnie wiadomym faktem jest zamrożenie składu FZG na 2009.
Wiadomo - z brązu są itd.
Kogo ( r e a l n i e ) widziałbyś w składzie składu na W69 ?

Riba 

Wysłany: 2008-11-11, 00:47   

Znaczy jak chcialbym, aby byl uformowany sklad na sezon 2009 ;)? Mialem mala nadzieje, ze za Iversena wskoczy Hampel. Rozmowy byly, niestety wybral Leszno. Zas moja ekipa na rok 2010:

1. Walas
2. Zengota
3. Pepe
4. Iversen(z przymusu - 2letni kontrakt)
5. Lindgren
6. Dudek
7. Wodjakow

Nie ukrywam, ze z tym skaldem wiazalbym duze nadzieje. Na razie jednak jest to piesn przyszlosci jednak bardzo chcialbym aby tak to sie ulozylo.

Co do obecnego skladu i moich oczekiwan:

Walas - 2.0-2.1, Pepe 1.9-2.0, Freddie 1.8-1.9, PUK 1.6.-1.7, Dobrucki 1.7-1.9, Zengi 1.5-1.7 - optymistyczna i subiektywna wersja, wszystko zweryfikuje tor ;). Mam nadzieje, ze Fredka predzej czy pozniej przejmie funkcje lidera z prawdziwego zdarzenia ;).

pozdrawiam
TYLKO FALUBAZ

robander 

Wysłany: 2008-11-12, 19:41   

Gratuluję ,, odchudzeniowej '' wizji transferowego apetytu. U nas mocno się zaostrzył. Choć mam wrażenie, że podane nam danie na 2009 rok nie wstrząśnie organizmem STALI. Ale , co nas nie zabije to nas wzmocni.

Riba 

Wysłany: 2008-11-15, 16:58   

Cytat:

UMIŁOWANI W FALUBAZIE !!!

W najbliższych tygodniach uchwalony zostanie budżet Miasta Zielona Góra na rok 2009, w którym mają się znaleźć pieniądze na remont stadionu żużlowego.

Niestety dotychczasowa przebudowa stadionu to raczej chaotyczne szukanie tymczasowych i prowizorycznych rozwiązań, mających zapobiegać najpilniejszym potrzebom, z którymi jako kibice spotykamy się w trakcie sezonu. Jeśli dodamy do tego brak kompleksowego projektu przebudowy!!!, przestajemy się dziwić, że na nasz stadion jest obecnie najgorszym obiektem ekstraligowym w Polsce. Połamane ławki, brak węzłów sanitarnych czy zafundowany kibicom, praktycznie niewidoczny z trybun telebim, to tylko niektóre przykłady fatalnego stanu naszego obiektu.

W związku z powyższym, My, mieszkańcy miasta i kibice Falubazu, zwracamy się z apelem do Prezydenta Zielonej Góry, pana Janusza Kubickiego o wpisanie w projekcie budżetu Miasta Zielona Góra na rok 2009, środków finansowych na kompleksową modernizację trybun na stadionie miejskim przy ul. Wrocławskiej 69.

Miejmy nadzieję, że nasze zaangażowanie i złożone na ręce Prezydenta podpisy, przyczynią się do powstania w Zielonej Górze obiektu sportowego z na miarę XXI wieku i wspaniałej zielonogórskiej publiczności.

Zapraszamy do odwiedzenia witryny www.stadiongodnyfalubazu.pl i zapoznania się z listą punktów, w których można złożyć swój podpis.

Stowarzyszenie Kibiców K.S. Falubaz Zielona Góra

stadiongodnyfalubazu.pl

Jak nam stadionu nie zbuduja to pozabieramy wam wszystkie zolte krzeselka :lol: .

pozdrawiam
TYLKO FALUBAZ

zielu 

Wysłany: 2008-11-15, 17:32   

Riba napisał/a:
przestajemy się dziwić, że na nasz stadion jest obecnie najgorszym obiektem ekstraligowym w Polsce

Wreszcie się do tego przyznaliście! :mrgreen:
A tek poważnie, wg mnie bardzo dobre przedsięwzięcie! Porządny remont jest u was konieczny. Jeśli miałbym taką możliwość - sam bym to podpisał.
Powodzenia!

FZAdam87 

Wysłany: 2008-11-15, 18:43   

zielu masz możliwość takiego podpisu :) wejdź na stronkę i przeczytaj ją dokładnie :) kibice z Leszna nawet o to pytali :)
niom a co do stadionu to fakt mamy chyba najgorszy stadion w E-lidze no może lepszy od Gdańska ;/
i trzeba go wyremontować bo radni wożą się po loży a my wiadomo na czym siedzimy i jak ciasno u nas jest ;/
aha nie wiem czy zaglądacie na sportowefakty ale jak czytam komentarze ludzi którzy podpisują się jako kibice stali to po prostu żal mi was (czytaj tych co się tam wypowiadają)
pozdrawiam:)

zielu 

Wysłany: 2008-11-15, 19:47   

FZAdam87 napisał/a:
nie wiem czy zaglądacie na sportowefakty ale jak czytam komentarze ludzi którzy podpisują się jako kibice stali to po prostu żal mi was

a jak myslisz, jaka jest srednia wieku tych, ktorzy tam pisza? ;)

Cytat:
zielu masz możliwość takiego podpisu :) wejdź na stronkę i przeczytaj ją dokładnie :)

skoro tak - podpisza na 100%. i goraco zachecam do tego innych!

MaKSSG 

Wysłany: 2008-11-15, 22:54   

FZAdam87 tak samo inteligentne wpisy dają nasi "kibice" jak i wasi
te śmieszne napinanie na sf było jest i będzie i tak jak napisał zielu, to z reguły są gówniarze, którzy swoim drużynom w rzeczywistości wstyd przynoszą przez pisanie ich wypocin
Idź obok mnie, wspierając kiedy upadnę,
mając mnie za wsparcie i brata"

Odpowiedz do tematu