Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Falubaz
Autor Wiadomość
Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2008-11-15, 23:35   

Adam trochę przesadziłeś!
Sam fakt, że kreujesz sobie obraz kibica czytając komentarze w internecie już świadczy o Tobie. Poza tym z jednej strony piszesz...
FZAdam87 napisał/a:
jak czytam komentarze ludzi którzy podpisują się jako kibice stali to po prostu żal mi was

...czym jednoznacznie dajesz do zrozumienia, że to na - aktywnych forumowiczów jest Ci żal. Tak na marginesie nie musisz się nad nami użalać. W tym konkretnym przypadku radzę skupić się bardziej na własnej osobie.

A zaraz potem starasz się delikatnie się usprawiedliwić słowami...
FZAdam87 napisał/a:
czytaj tych co się tam wypowiadają

No to jak to jest? Kogo Ci w końcu tak naprawdę żal?

A tak poza tym to szacunek do kibiców Falubazu, bo na forum publicznym przyznać, że ma się najgorszy obiekt w ekstralidze to trzeba mieć jaja! :-) Ale skoro miasto nie chce dobrowolnie pomóc, to może faktycznie lepiej czasem przysporzyć im trochę wstydu! Naprawdę chylę czoła przed tą akcją i życzę powodzenia!

Pozdrawiam.

FZAdam87 

Wysłany: 2008-11-16, 00:37   

Gracku z czym przesadziłem bo nie wiem ?
Na starym forum chyba nikt nie miał do mnie żadnych zastrzeżeń wiec Ci co mnie znają z tamtego forum maja o mnie opinie ;p
a co do tych komentarzy na SF chodzi mi o ludzi typu CINEK (bo taki ma nick ten koleś) takim mi żal i paru innych jak czytałeś chodź parę komentarzy to wiesz o co mi chodzi.
i jeszcze raz co do stadionu to po prostu mamy jaja bo nie przemawia nami fanatyzm i wychwalanie stadionu jaki on jest zajebisty bo wiadomo jaki on jest i patrzymy realnie
fakt jest on tylko fajnie położony w bardzo kameralnym miejscu pośród zieleni jak cała Zielona Góra :D i drugi plus tego stadionu jest taki że zawodników mamy na wyciągniecie ręki, trybuny mamy najbliżej toru nigdzie nie ma tak :D ale stan techniczny ma wiele zastrzeżeń to że VIPki wybudowały se loże to myślą że już więcej nie trzeba robić bo z takie założenia u nas to wyszło
robili u nas całe nowe ogrodzenia nowe kasy z biletami nowe wejścia kamery itp itd. ale dziwi mnie to że nie zrobili tak jak to u was jest wejścia te cyfrowe :D podobało mi się to u was :D
jedyny minus to że jak się wchodzi to kurcze strasznie dużo ludzi przy tych bramkach się pcha ale na szczęście jak widziałem działa to sprawnie i w miarę szybko :D a wchodziłem razem z kibicami gorzowskimi ;p
i czy nie mogli takie coś u nas zrobić za jednym zamachem...? a tak to znowu będzie rozwalanie starych(nowych) wejść żeby postawić te kołowrotki bez sensu mamy tą politykę ;/ i nie rozumiem tak naszych władz jak mówią że rozłożą remont stadionu na etapy ;/ takie coś jak słyszę to aż mnie telepie bo kurde ile kasy jeszcze utopimy w ten stadion a efektów nie będzie widać zamiast raz a dobrze zrobić to nie ;/
np. czekaliśmy na basen tyle lat i się doczekamy 140mil. po płynęło na tą inwestycje ale warto bo będziemy mieć chyba najlepszy basen w PL tak jak to kiedyś miało Leszno
i równocześnie hala :D na 5tys. ludka ;o jak widać można wyrzucić kasę jednorazowo ale jak maja dać na żużel to już nie ;/
a to wszystko przez...
PS. SLD;p hehehe
stadionu najgorszego nie mamy ;p ale prawie najgorszy ;p
gorszy ma Gdańsk teraz i mimo to Bydgoszcz a to dlatego że widoczność tam jest fatalna !!! 10metrów do toru od trybun przecież to porażka z 2 luku żeby zobaczyć co się dzieje na pierwszym to trzeba siedzieć w ostatnim rzędzie i stać jeszcze na ławce taka fatalna widoczność jest tam ;p
pozdrawiam

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2008-11-16, 00:47   

Ja także Cię pamiętam z poprzedniego forum i potwierdzam, że Twoje wypowiedzi były bardzo rzeczowe. Dlatego właśnie poprzedni post zacząłem od słów, że przesadziłeś.

Co do komentarzy napinaczy np. na sportowych faktach to przyznaję, że ich nie czytam, bo to niczemu nie służy. Szkoda czasu na czytanie tekstów "j***ć Gorzów, j***ć Stal", czy też "ch***wy Falubaz". Ale jak ktoś lubi pośmiać się z głupoty dzieciaków, których wpisy stanowią tam większość, to już jego sprawa. ;-) Ty popełniłeś ten błąd, że tych debili wrzuciłeś do jednego worka z innymi kibicami Stali i tylko dlatego się do Ciebie przyczepiłem. Ogólnie to spoko Falubaz z Ciebie. :-D

Pozdrawiam.

kryzys78 

Wysłany: 2008-11-16, 01:08   

Adam w pełni popieram Wasze starania się o gruntowną modernizację Waszego stadionu bo fakt macie super lokalizację stadionu, po prostu bajka ale faktycznie źle się czułem będąc na meczu jak wrzucili nas w jakąś klatkę z betonowymi semiławkami i 1000 ludzi siedziało ludź na ludziu...nie było to miłe...dobrze że zza kraty ładna Pani handlowała z nami bułkami z kiełbasą w środku...szkoda że w połowie meczu wszystko zjedliśmy :) Gracku pozdrów kuzynka Wojtka :). A wracając do tematu Adam nie podniecaj się basenem bo co to za besen 25 metrowy-jakoś tak nieolimpijski :) A podniecanie się zjeżdżalniami mało mnie przekonuje.
Miłej nocy

Riba 

Wysłany: 2008-11-16, 01:57   

A bo widzisz, to jest aquapark, nie hala do zawodow ;). Dobra koniec OT.

Co z tego, ze Gdansk ma jeszcze gorszy kurnik? Co z tego, ze Bydgoszcz ma 20 m do toru? Co z tego, ze stadion we Wrocku sie sypie? Liczy sie to, ze w Gorzowie, Toruniu, Lesznie czy Czestochowie sa stadiony z ktorych mozna byc dumnym! Stadiony na ktorych nie tloczysz sie 4h przed spotkaniem, zeby zajac miejsce na starej lawce! Mysle, ze wrecz nalezy nam sie arena na te 20tys, na ktorej wygodnie, bez scisku i kompleksow wzgledem innym miast bedziemy mogli ogladac mecze ukochanego Falubazu. Dach jest niepotrzebny, przynajmniej w pierwszym etapie, jak robic zadaszenie to porzadnie, razem z torem.
Obecnie to mamy najlepsza loze VIP, najlepszy budynek klubowy i najwiecej toi-toi...
Wielu ludzi kwestionuje pojemnosc naszego stadionu, obecnie zamontowanych jest ponad 6 tys krzeselek, na pozostalych msc zmiesci sie do 4tys. Liczac, ze lawki pomieszcza 1,5 raza wiecej osob, oraz dodajac do tego liczbe msc stojacych i sektor gosci mozna zalozyc, ze na derbach bylo 15 tys ludzi ;).

Ponizej dodaje wizualki koncepcji przebudowy, w przetargu na projekt budowlany nie zglosila sie zadna firma - za taka kase to sie nie dziwie. Nie wiem tylko po co ten smieszny daszek, no ale coz...

FZAdam87 

Wysłany: 2008-11-16, 07:43   

kryzys78 napisał/a:
A wracając do tematu Adam nie podniecaj się basenem bo co to za besen 25 metrowy-jakoś tak nieolimpijski :)

Uwierz mi że tez nad też nad tym ubolewam bo tym sposobem Zielono Góra zamknęła sobie prawa organizacji wiekszych imprez typu mistrzostwa polski ;/
a przecież nasza kadra pływacka zawsze narzekała na bazę treningową...
Riba daszek chyba po to żeby ładniej wyglądał stadion...;p no ale może to taki daszek ale pokryje chociaż 10 rzędów ławek :D jak by tak to miało wyglądać to jest za takim se daszkiem he ;p
a kiedy będzie ten projekt z robiony to nie wiem może do EURO zdążymy hehehe;p
PS.
Cytat:
Ogólnie to spoko Falubaz z Ciebie. :-D

aż się :oops: ;p
Pozdrawiam

Paki 
Soda

Wysłany: 2008-11-16, 13:10   

Sadzac po zdjeciach to bedzie to cieszacy oko stadion.
Biorac pod uwage lokalizacje stadionu w Zielonce jest mozliwosc rozbudowania go w znacznym stopniu i tak zeby go bylo widac jak sie wjezdza do Zielonej Gory.
Ale zazdrosil nie bede bo w Gorzowie tez mamy piekny stadion a bedzie jeszcze piekniejszy mam nadzieje :-P

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2008-11-16, 14:30   

Ciekawe tylko, że wizualizacja nie ujęła oświetlenia :-) Są to kolejne obrazki ukazujące marzenia jakiejś osoby i nic poza tym. Najpierw to trzeba stworzyć jakiś projekt. A z oświetleniem to będzie niemały problem.
Mimo wszystko akcja kibiców zasługująca na spore brawa. Mam nadzieję, że wywalczycie swoje ;-)

Wojtek 

Wysłany: 2008-11-18, 10:43   

Osobą zawistną nie jestem, ale żeby wierzyć, że taki projekt wypali to albo trzeba się nieźle zjarać, albo być nie w pełni rozumu, to nie ma szans przyjęcia. Co najwyżej zrobią Wam krzesełka na pierwszym łuku + Dowhanówka coś jak na 2 łuku dostawią kilka rzędów. Ewentualnie w najlepszej prognozie zbudują taką trybunę jak u nas, tylko gdzie?

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Riba 

Wysłany: 2008-11-18, 20:01   

Ale co jest takiego nierealnego w tym projekcie? Jest to zwyczajnie dobudowany "kawalek betonu" na wale i podstawione pod niego budki, nic nadzwyczajnego.
Druga sprawa, ze to tylko koncepcja, ale sama w sobie jest dosc dobra. Zaloze sie, ze na porzadna przebudowe stadionu poczekamy jeszcze rok. Akurat dziwnym trafem bedzie to tuz przed wyborami prezydenckimi, a Kubicki pokazal, ze jak chce to obojetnie jakimi kosztami dojdzie do celu.
20 tys msc to absolutne minimum, nie wyobrazam sobie 12 czy 13 tys krzeselek.

pozdrawiam
TYLKO FALUBAZ

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2008-11-18, 22:17   

Cytat:
Ale co jest takiego nierealnego w tym projekcie?

Po pierwsze to nie jest projekt tylko wizualizacja, a to dwie bardzo różne sprawy. Po drugie, brakuje w niej oświetlenia, a przy takiej koncepcji rozbudowy jak na wizualizacji, w obecnym stanie nie będzie ono miało racji bytu. Znając swój stadion chyba wiesz, co mam na myśli.

kris_stal 
only speedway

Wysłany: 2008-11-18, 22:35   

Dziwnym trafem owa wizualizacja została zaprezentowana parę dni przed meczem derbowym w GW. Zbieg okoliczności ,czy celowe działanie prezesa Dowhana i spółki w celu zamknięcia ust kibiców z ZG , widzących jak fajnie i szybko można zmodernizować stadionik ?

Pozdro

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-11-23, 21:12   

Ten nowy stadion to bardziej podoba mi się z zewnątrz ;-P ale ten sielski obrazek z piknikową rodzinką to chyba nie w dniu derbów? :mrgreen: A tak na poważnie. pamiętam, jak onegdaj (2 czy trzy lata temu)w mediach padło stwierdzenie, że zielonogórski stadion po modernizacji będzie "perełką Ziemi Lubuskiej" (!). Jak ta perełka wygląda widzimy. Dla kibiców poza paroma krzesełkami i powiększeniem trybuny na drugim łuku nie zrobiono nic. Dla klubu owszem. Aż w końcu kibice widząc co się dzieje w GW nie wytrzymali i postanowili wstrząsnąć włodarzmi miejskimi. Nawet sam Kubicki zbiera podpisy pod petycją do prezydenta Kubickiego :!: :lol: Powinniście Falubazy browara postawić Jędrzejczakowi, który pokazał, że jak się chce to można.

robander 

Wysłany: 2008-11-27, 14:44   

Tak - standard został ustanowiony - Jancarz czaruje nie tylko w Lubuskiem. W Europie - na mapie stadionów żużlowych - jest perełką. Toruń niewątpliwie roztoczy podobny blask ( a może i jaśniejszy ).
Modernizacje stadionów - to najlepszy dowód zapotrzebowania na żużel.
Także życzę ( a co ) FZG podobnego powodu do dumy. Czerpcie wzorce pełnymi garściami.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2008-11-28, 20:01   

ZKŻ pokaże się w ... Gorzowie!

Duma Ziemi Lubuskiej – mobile z takim hasłem pojawią się od poniedziałku w ... Gorzowie Wielkopolskim i będą promować Zielonogórski Klub Żużlowy. Wynajęte samochody będą jeździły z banerami, na których pojawi się nie tylko wspomniane hasło, ale także herb naszego klubu i fotografia przedstawiająca zielonogórskich żużlowców po zdobyciu brązowego medalu Speedway Ekstraligi.

"Mamy się czym pochwalić" - mówił dziś w Ermitaż Cafe prezes ZKŻ - Robert Dowhan i przypomniał, że „jesteśmy dumą Ziemi Lubuskiej". Zdaniem prezesa, nie tylko klub zasłużył na to, aby go promować, ale także sama Zielona Góra. „Nikomu to nie zaszkodzi. Będzie trochę żartu i humoru. Jestem ciekaw reakcji na ulicach Gorzowa, Skwierzyny czy Międzyrzecza" - dodał.

źródło: http://rzg.info.pl/news/show/1677

I co Wy na to? :mrgreen:

P.S. Prezes Dowhan przewiduje przyszłość: "Prezes zapewnił, że jeśli jakiś mobil zostanie zniszczony przez pseudokibiców, na ulicach pojawią się kolejne, zapasowe samochody."

Scot fzg 

Wysłany: 2008-11-28, 20:25   

Czyli można wnioskować że od poniedzialku ulice Gorzowa w pelnej gotowości bojowej?.No chyba że sie myle i przywitacie to chlebem i solą :-P

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-11-28, 21:18   

Ja pier....ę! Czy u prezia Dowhana wszyscy zdrowi??? Może on liczy, ze to teraz będzie taki nowy kanon i np. po protestanckich dzielnicach Glasgow pojadą mobile sławiące Celtic, bo "mają się czym pochwalić" :lol: .
Zapraszamy prezesa Dowhana na Walczaka...

Falubazerowicz 

Wysłany: 2008-11-28, 22:02   

Hehe napinka idzie pełną parą.
Te samochody to świetny pomysł. :D
Dowhan zapowiedział , że zniszczone będą zastępowane nowymi. :D

TYLKO FALUBAZ!!!

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2008-11-28, 23:15   

STALone_ZG napisał/a:
Dowhana na Walczaka...

Od poniedziałku to raczej Walczak na dowhana :-P (zainteresowani wiedza co jest 5 ;-) )
Falubazerowicz napisał/a:
zniszczone będą zastępowane nowymi.

Czyli rozumiem, że połowę budżetu przeznaczą na samochody reklamowe :?: 8-)

Dobra ja uciekam już na dwór szukać kamieni...

robander 

Wysłany: 2008-11-28, 23:41   

Nie no jazda bez trzymanki. Prowokacja i prowokator. Prezes Dowhan chyba się machnął. 01.12 przestawił z 01.04. Primaaprilisowa k(t)aczka na kółkach. Oj sam sobie szykuje taczkę. Z jajami wielkanocnymi.

boberGW 

Wysłany: 2008-11-29, 00:19   

Nie no jak to przeczytałem to mi ręce opadły:) Kolega z Leszna mi to przysłał i tam też się śmieją z pana Roberta. :lol: Ten człowiek ma chyba jakis kompleks ;-)
Rozumiem, że zdobyci po kilkunastu latach medalu może mu sprawiać radość ale powinien się nią cieszyć na swoim podwórku. A nie próbować zarazić całe województwo jego wątpliwym sukcesem :-)
Samozwańcza duma ziemi lubuskiej :lol:

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2008-11-29, 12:04   

Buractwo nie zna granic :mrgreen:

Myślałem, że dość napięte stosunki między naszymi miastami będą się objawiać raczej tylko na forach internetowych i trochę w prasie. Jak widać, nic z tego. Jak przeczytałem, że powodem takiej akcji jest propagowanie "dumy" ziemii lubuskiej w całym regionie (bo w Gorzowie przecież też są kibice Falubazu) - to padłem.

Po pierwsze: na dumę to trzeba sobie zasłużyć i mieć się czym pochwalić. Czym pochwalić się nam może zielonogórski klub? Tego doprawdy nie wiem... Może ów prezes myślał, że brąz po 17 latach daje mu prawo, by propagować Falubaz jako dumę województwa?? Na to się pracuje dziesiątkami lat, a pod tym względem chyba wiadomo, co i kto jest w naszym regionie dumą 8-)

PS. I na koniec jeszcze jedno. Proponuję szanownemu Panu Prezesowi Dowhanowi powysyłać jeszcze po samochodzie na Alaske, do Honolulu, Dubaju, Iraku i na inne Wyspy Dziewicze. Tam też zapewne są kibice Falubazu i to pewnie w podobnym odsetku co w Gorzowie ;-)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że więcej wentylator chłodzący mózg prezesa Dowhana się nie spali.

Falubazerowicz 

Wysłany: 2008-11-29, 12:24   

Bovit napisał/a:

Proponuję szanownemu Panu Prezesowi Dowhanowi powysyłać jeszcze po samochodzie na Alaske, do Honolulu, Dubaju, Iraku i na inne Wyspy Dziewicze. Tam też zapewne są kibice Falubazu i to pewnie w podobnym odsetku co w Gorzowie ;-)

Pozdrawiam.

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2008-11-29, 13:13   

Znam te zdjęcia, toteż dlatego zaproponowałem wysłać tam samochody ;-)

A tak w ogóle to możemy zobaczyć, co na ten temat sądzi nasz Prezio :mrgreen:

Prezes Komarnicki o pomyśle Prezesa Dowhana

boberGW 

Wysłany: 2008-11-29, 14:27   

Ale jaki tytuł: "Komarnicki poniża Dowhana". Nie wiem za bardzo, w którym momencie Dowhan został poniżony. Władek nie obraził go tylko wyśmiał, jak podejrzewam większość kibiców i to nie tylko Stali.
To tak, jakby nasi zrobili kampanie billboardową w Zielonej w stylu: "Mamy ładny stadion, który jest chlubą województwa lubuskiego" lub "Zdobyliśmy 7 tytułów DMP ku chwale naszego województwa" :-D Żenada po prostu.
Mam nadzieję, że nikt nie uszkodzi tych aut, bo tylko satysfakcje by miał Robercik. A brak kultury i ogłady będzie przypisywany wszystkim kibicom Stali.

Odpowiedz do tematu