Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Falubaz
Autor Wiadomość
Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2008-11-29, 14:34   

[]
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke
Ostatnio zmieniony przez Tabaskokssg 2010-05-20, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  

Riba 

Wysłany: 2008-11-29, 15:15   

O ile zalosna jest ta akcja Dowhana, o tyle jeszcze smieszniejsze sa takie wypowiedzi uzytkownikow jak ta nade mna :lol: .

Nie wiem czy nie doczytaliscie, ale samochody pojawia sie w innych miastach wojewodztwa lubuskiego m.in. w Zielonej Gorze. Musze przyznac jednak, ze w Gorzowie niepotrzebnie pojawia sie te reklamy, chociaz chetnie obejrzalbym kontrofensywe pana Wladka ;).

pozdrawiam
TYLKO FALUBAZ

boberGW 

Wysłany: 2008-11-29, 15:28   

Riba, a ja ci powiem, że nie chciałby żadnej kontrofensywy ze strony Władka. Jeśli dojdzie do takich przepychanek to już w ogóle nasze kluby staną się pośmiewiskiem całej żużlowej Polski.
Jakoś w Bydgoszczy i Toruniu takie rzeczy nie mają miejsca. A ludzie w Polsce śmieją się, że żyjemy jak Kargul z Pawlakiem. Wolałbym, żeby wszelkie niesnaski objawiały się zwiększoną walką na torze i oprawami przy pełnych trybunach, a nie kampanią reklamową.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Scot fzg 

Wysłany: 2008-11-29, 15:32   

Ale o co wam chodzi?.Nazbieracie kamieni rozwalicie to i będzie po krzyku :-P Teraz już można z czystym sumieniem napisać że prezesi Stali i Falubazu są siebie warci.

Kazimierz 

Wysłany: 2008-11-29, 15:35   

Czy ja wiem, Władzie nigdy by sie nie poniżył do takiego poziomu... a wam ten Dowhan nawet stadionu nie zrobi i robi z was pośmiewisko i wgle. Nasz prezes niczym sie narazie nie poniżył.. chyba że tylko w waszej wyobraźni.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2008-11-29, 16:30   

Riba napisał/a:
O ile zalosna jest ta akcja Dowhana, o tyle jeszcze smieszniejsze sa takie wypowiedzi uzytkownikow jak ta nade mna :lol: .

Ale co jest w tym żałosnego ? No poprostu grzecznie powiedziałem że żadną dumą nie jesteście poprostu. 17 lat bez medalu, a szum jakbyście 20x mistrzami polski byli :-D
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Scot fzg 

Wysłany: 2008-11-29, 18:14   

Tabaskokssg napisał/a:
Riba napisał/a:

Ale co jest w tym żałosnego ? No poprostu grzecznie powiedziałem że żadną dumą nie jesteście poprostu. 17 lat bez medalu, a szum jakbyście 20x mistrzami polski byli :-D

A kto decyduje o tym czy sie jest dumą czy nie?Kibice Stali Gorzów?Jeśli ktoś ma syna i jest z niego dumny to powiesz mu że brednie wygaduje bo to nie jest żadna duma tak poprostu bo to ty decydujesz co jest dumą a co nie?

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2008-11-29, 18:17   

Jesteście "dumą" Zielonej Góry a województwo Lubuskie to też jak byście zapomnieli Gorzów Wlkp., Międzyrzecz, Kostrzyń et cetera.

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-11-29, 20:58   

Scot fzg napisał/a:
A kto decyduje o tym czy sie jest dumą czy nie?Kibice Stali Gorzów?

Oczywiście że nie! :cry: Już wiemy kto decyduje! Prezio Dowhan :!: :shock: To że po ZG jeździ już taki bus to się przyzwyczaiłem - ot, taki zielonogórski folklor, ale po cholerę coś takiego w Gorzowie :?: W Toruniu pewnie skręcają się z zazdrości, że pierwsi nie wpadli, żeby takie mobile wysłać do Bydzi :mrgreen:

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2008-11-29, 21:29   

Cytat:
idę płakać

Przyjedzie zielony busik prosto z ZG, to zrobi Ci się weselej :-D

Tak się dziś zastanawiałem, ile na łapę weźmie taki kierowca i czy będzie miał płacone za szkodliwe warunki pracy (wiadomo o co chodzi :-) ) haha.

Niezła paranoja. Jeszcze brakuje żeby zamiast choinek zapachowych medale powiesili. Ehh, trzeba karabiny w oknach poustawiać. Strach pomysleć, co by się działo gdyby złoto zdobyli. Wtedy to chyba cała ZG zrobiłaby pielgrzymkę po lubuskim :mrgreen:

Dr.Lucas 

Wysłany: 2008-11-30, 00:36   

Wtedy nie trzeba było by chodzić na jasną górę xD Byśmy mieli bliżej xD Obraz z Czewy by przenieśli i dali do kościoła w ZG, a i twarz Matki Boskiej zamienili na myszke miki xD (nie urazając pogladow religjnych czy cos ) :mrgreen:

Ale rzeczywiście niezła paranoja, specjalnie zrobili, że w Gorzowie a co. Będzie tlumaczenie, że w każdym mieście. Głownie chodziło o Gorzów z tymi samochodami. hehe

Ale zobaczymy czy to nie jakieś ściemy xD

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2008-11-30, 01:47   

Komentarz w RZG :

{Stilon}

żal mi was stalowcy ;/ pier*dolnięci jestęcie i ch*j ;/ haha ^^ Brawo Zielonka ! :D Macie racje! i to mi się podoba! :> a jeśli te mobile nie wrócą do Zielonej, to jednoznacznie okaże się iż stalowcy to nie kibice tylko pseudokibice! Brawo dla Dowhana za takie posunięcie! Komar możesz się do niego uczyć! Pozdrawiam Stilonowców i Falubazy ;p Stilon 4ever!

No widze że Stilon i Falubaz mają się ku sobie. Nie żebym sie napinał, ale rozbawił mnie ten post

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2008-11-30, 09:01   

Tabaskokssg napisał/a:
rozbawił mnie ten post

... i dlatego moim zdaniem forum powinno być dostępne jak porządne dyskoteki: od 21 lat :lol:

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2008-11-30, 16:41   

Cytat:

O tym decydują osiągnęcia sportowe. Jakie one są w ZG, niech każdy sam oceni.

Ja będąc kibicem tak zasłużonego klubu jakim jest Stal Gorzów, na widok zielonego malucha z myszką miki na tylnej klapie od silnika poruszającego się po gorzowskich drogach i jeszcze z jakimś napisem "duma ziemii lubuskiej" ( :shock: ), mogę co najwyżej uśmiechnąć się z politowania ;-)

Riba 

Wysłany: 2008-11-30, 17:18   

Tabaskokssg napisał/a:

No widze że Stilon i Falubaz mają się ku sobie. Nie żebym sie napinał, ale rozbawił mnie ten post

Widze, ze dzieciak po przeczytaniu komentarza pod newsem juz widzi nowe przymierze...
Dajcie sobie spokoj, Dowhan narobil smrodu? Trzeba to zignorowac i nie reagowac na takie zagrywki. Widocznie w Polsce nie ma miejsca na troche humoru na poziomie i prostaccy sternicy obu klubow potwierdzaja to po raz kolejny.

pozdrawiam
TYLKO FALUBAZ

Scot fzg 

Wysłany: 2008-11-30, 17:23   

Bovit napisał/a:
Cytat:

O tym decydują osiągnęcia sportowe. Jakie one są w ZG, niech każdy sam oceni.

Ja będąc kibicem tak zasłużonego klubu jakim jest Stal Gorzów, na widok zielonego malucha z myszką miki na tylnej klapie od silnika poruszającego się po gorzowskich drogach i jeszcze z jakimś napisem "duma ziemii lubuskiej" ( :shock: ), mogę co najwyżej uśmiechnąć się z politowania ;-)

Oczywiscie że masz racje że decydują osiągnięcia sportowe.Nie ulega wątpliwości że Stal to zasłużona ekipa w Polskim i światowym (Jancarz,Plech,Rembas itd) żużlu.Dla mnie najgorsze jest to 99% ludzi z Gorzowa ma Falubaz za jakis nic nie znaczący klub ktory nic nie osiągnoł a jeśli coś zdobył to dzięki wam(słowa pana Władka).W latach 90 zgineło na torze 3 chłopaków z mychą na piersi,mineło wiele lat zanim sie pozbieraliśmy i gdy wychodzilismy na prostą spotkala nas kolejna tragedia :-( .Teraz po 17 latach zdobywamy medal z którego jesteśmy dumni.Jeśli uważacie że to nie jest powod do dumy,to jak będziecie reagować gdy np w przyszłym sezonie to wy dostąpicie tego zaszczytu?.Nazwiecie to nic nie znaczące coś tam?,czy będziecie szcześliwi że jest medal i legenda Stali powraca?.
Kochać to my sie nigdy nie będziemy ale szacunek dla rywala zwłaszcza tego najgorszego powinien być?

zielu 

Wysłany: 2008-11-30, 18:18   

Buractwo prezesika Dowhana nie zna granic - to tyle w tym temacie. Jak dla mnie te auta powinny sobie spokojnie jeździć. preziowi D. właśnie o to chodzi, byśmy je poniszczyli - chodzi mu o to, żeby nas wnerwić. Jak nikt od nas ich nie będzie ruszać - nie damy mu satysfakcji.
Scot fzg napisał/a:
Kochać to my się nigdy nie będziemy ale szacunek dla rywala zwłaszcza tego najgorszego powinien być?

Szacunek owszem, ale nie bezsensowne macanie się po pisiorach i podlizywanie.
Ja wam tegorocznego medalu zazdrościć nie będę, wręcz przeciwnie-gratuluje.
Ale do legendy i dumy Staleczki TROSZKĘ wam jeszcze brakuje - takie fakty...

deja vu 

Wysłany: 2008-11-30, 18:35   

Scot fzg napisał/a:
Oczywiscie że masz racje że decydują osiągnięcia sportowe.Nie ulega wątpliwości że Stal to zasłużona ekipa w Polskim i światowym (Jancarz,Plech,Rembas itd) żużlu.Dla mnie najgorsze jest to 99% ludzi z Gorzowa ma Falubaz za jakis nic nie znaczący klub ktory nic nie osiągnoł a jeśli coś zdobył to dzięki wam(słowa pana Władka).W latach 90 zgineło na torze 3 chłopaków z mychą na piersi,mineło wiele lat zanim sie pozbieraliśmy i gdy wychodzilismy na prostą spotkala nas kolejna tragedia :-( .Teraz po 17 latach zdobywamy medal z którego jesteśmy dumni.Jeśli uważacie że to nie jest powod do dumy,to jak będziecie reagować gdy np w przyszłym sezonie to wy dostąpicie tego zaszczytu?.Nazwiecie to nic nie znaczące coś tam?,czy będziecie szcześliwi że jest medal i legenda Stali powraca?.
Kochać to my sie nigdy nie będziemy ale szacunek dla rywala zwłaszcza tego najgorszego powinien być?

a czy ktoś z Gorzowa zabrania wam być dumnym ze zdobytego medalu? tylko czego oczekujecie od nas? że też będziemy dumni że zdobyliście brąz?a może z województwa lubuskiego mamy też być dumni? przecież nie oszukujmy się w całej akcji chodzi tylko o to, aby wkurzyć kibiców Stali, bo na pewno nie zyskacie nowych kibiców i żadnych efektów marketingowych nie osiągniecie. Czy my wysyłamy do zielonej góry reklamy, w których afiszujemy się liczbą złotych, srebrny czy brązowych medali DMP? nie, a jesteśmy z tego dumni. NIe oczekujemy również od was, że będziecie uznawać naszą wyższość w związku ze osiągnięciami naszego klubu. Każdy rozsądny falubaz powie, że cała akcja prezesa D***a to buractwo i prymitywizm. W kontekście zeszłorocznej akcji "big cyc" zmieniam o nim zdanie i uznaje za kompletnego buraka, typu garnitur i białe skarpetki. Przy okazji zwracam uwagę, że wasz prezes wszem i wobec mówi o kryzysie finansowym i konieczności zaciskania pas, jednocześnie deklarując wysłanie mobili do Gorzowa narażając je na zniszczeni i deklarując szybkie naprawienie szkody nowymi mobilami?Czy ten koleś jest dojrzały psychicznie, czy na poziomie 14latka, któremu dopiero co włosy na jajach rosną? Dodam tylko, że w pełni popieram opinię jaką wypowiedział prezes Komarnicki na ten temat i nie chcę aby nasz klub propagował podobnie śmieszna akcję odwetową. Mamy swój honor, a respekt, uznanie i szacunek innych zdobywamy realnymi osiągnięciami sportowymi a nie trąbką i reklamowym szitem.

Z Żółto- niebieskim pozdrowieniem

żużel umarł, niech żyje spidłej

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-11-30, 20:31   

Brawo deja vu! Myślę, że wyraziłeś opinię 95% forumowiczów o tej akcji i nic więcej nie trzeba dodawać...

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2008-12-01, 14:37   

...nie czujecie, że RD właśnie uroczyście odpalił wielki banner z napisem "sezon ogórkowy"? A Wy się wkręcacie jak żarówy :lol: Jak Wy na przykład wyobrażacie sobie rekrutowanie kierowcy do takiego auta? W Gorzowie? W ZG? A może gdzieś w Suwałkach?

Chyba, że jakiś gorliwy wyznawca Przenajświętszego na zasadzie kamikadze: czarka sake, modlitwa w stronę W69 - i wsiadamy - i jedziemy. I pewnie jeszcze taranujemy tramwaj i wybuchamy w środku... Aaaaaa... :lol:

Osobiście wierzę w te auta - ale w Gorzowie już niekoniecznie... Jest tyle innych, pięknych miast ;-)

Uważajcie, bo przestajecie odróżniać ogórki od derbów. Przyjdą prawdziwe derby to znowu nie zauważycie, że trzeba coś wygrać :mrgreen:

deja vu 

Wysłany: 2008-12-01, 16:41   

MoherPower napisał/a:
...nie czujecie, że RD właśnie uroczyście odpalił wielki banner z napisem "sezon ogórkowy"? A Wy się wkręcacie jak żarówy :lol: Jak Wy na przykład wyobrażacie sobie rekrutowanie kierowcy do takiego auta? W Gorzowie? W ZG? A może gdzieś w Suwałkach?

Chyba, że jakiś gorliwy wyznawca Przenajświętszego na zasadzie kamikadze: czarka sake, modlitwa w stronę W69 - i wsiadamy - i jedziemy. I pewnie jeszcze taranujemy tramwaj i wybuchamy w środku... Aaaaaa... :lol:

Osobiście wierzę w te auta - ale w Gorzowie już niekoniecznie... Jest tyle innych, pięknych miast ;-)

Uważajcie, bo przestajecie odróżniać ogórki od derbów. Przyjdą prawdziwe derby to znowu nie zauważycie, że trzeba coś wygrać :mrgreen:

teraz to oczywiście żarty, poczucia humoru tu na północy nie mamy, a jak rok temu Władek Komarnicki powiedział "dwa razy wpieprz sąsiadom z południa i oczko wyżej" to tego poczucia wam zabrakło, wielkie oburzenia, że jak tak można. Czyż nie powiedział tego w sezonie ogórkowym? Gdy prezes D**a podsyca do śpiewania obraźliwych tekstów na prezesa Stali poczucie humoru wam wraca i teraz pewnie też wygodnie wam siedzieć i czekać na rozwój wydarzeń. "Ciekawe czy gorzowianie rozpiepszą te auta czy nie". Jak zwykle posypią się komentarze że w GW hołota siedzi itp. Czy podobnym poczuciem humoru byś się wykazał, gdyby Władek wysłał reklame na W69 z napisem sugerującym że dumnym można być tylko z klubu STALi? wątpię, więc daruj sobie obracanie wszystkiego w żart, bo tak nie jest, chyba ze na prawdę was prezes to pajac i klaun w jednej osobie. Każdy wyczuwa, że inicjatywa prezesa D***a ma tylko i wyłacznie na celu wkurzyć gorzowian i tyle. Dlaczego Wisła Kraków nie udowadnia kibicom Cracovii, że jest dumą Krakowa zdobywając pod rząd majstry?? A Może są tam poważni ludzie? Na koniec płacę podatki i jeżeli taka reklama przyjedzie to chce żeby była ochraniana przez prywatną agencję ochrony opłaconą przez klub ZKŻ, ewentualnie przez prezesa D**a, w żadnym wypadku nie zgadzam się, aby prywatną inicjatywę, wywołującą wzrost napięcia opłacano z publicznych, czytaj moich pieniędzy i żeby to coś obstawiane było przez patrol policji!! Chcecie w Gorzowie wywoływać napięcia to za swoje pieniądze, nie za publiczne!!! A czy pomysł dojdzie do skutku czy nie to inna sprawa, dla mnie najważniejsze jest, że swoją propozycją prezes klubu ZKŻ udowodnił, że jest burakiem i prostakiem, co w jakimś stopniu zawsze przekłada się na klub, który reprezentuje (niestety)

Z Żółto - Niebieskim pozdrowieniem

żużel umarł, niech żyje spidłej

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2008-12-01, 17:46   

deja vu napisał/a:

teraz to oczywiście żarty, poczucia humoru tu na północy nie mamy, a jak rok temu Władek Komarnicki powiedział "dwa razy wpieprz sąsiadom z południa i oczko wyżej" to tego poczucia wam zabrakło, wielkie oburzenia, że jak tak można.

Ja się nie oburzyłem. Uśmiechnąłem się, wzruszyłem ramionami i zaczekałem na derby. Co i Wam gorąco polecam. :-D

MateoKSSG 

Wysłany: 2008-12-05, 10:32   

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice!

W związku z nominacją Tomasza Golloba w Plebiscycie Przeglądu Sportowego proszę wszystkich kibiców z naszego województwa o oddawanie głosów na najlepszego polskiego żużlowca. Z jednej strony będzie to wyraz uznania dla tego wybitnego sportowca, a z drugiej promocji żużla w całej Polsce.

Czynię to świadomie, mimo że Tomasz Gollob jest obecnie zawodnikiem Stali Gorzów. Dla mnnie oraz dla kibiców i naszego regionu jest to ważniejsze niż komentowanie poczynań marketingowych klubu żużlowego lub wywoływanie antagonizmów poprzez szukanie zastępczych tematów w mediach.

Szanowny Prezesie, Drogi Władysławie! Proszę o trochę humoru, luzu i dystansu do wielu rzeczy. Jednocześnie myślę, że poprze Pan mój apel, aby wszyscy Lubuszanie: ci więksi i ci mniejsi, zwycięscy i przegrani oddali głos na Tomasza Golloba.

Ze sportowym pozdrowieniem
Robert Dowhan
Prezes Zarządu
ZKŻ SSA

Ludzie czy ten człowiek jest normalny ? hehe lubi się wywyzszac :p raz na 15 lat zdobyli medal i robia z tego niewiem jaki sukces :/ oj ludzie ludzie :D

TYLKO GORZÓW STAL KS !

boberGW 

Wysłany: 2008-12-05, 11:23   

Ten facet ma po prostu kompleks Stali Gorzów. Brak mi już słów, żeby pisać o nim. Im dłużej patrzę na te jego zaczepki, tym bardziej mi go żal i mam go za coraz większego prostaka. Gdyby chociaż robił to umiejętnie, a tu pisze list, na końcu którego kolejna prowokacja. Ch.j z nim, mam nadzieje, że Władek też się nie da sprowokować.
Ponieważ Robercik rezygnuje z prezesury, to jak będziemy się rewanżować za ten sezon, będzie bezpieczni mógł sobie obejrzeć mecz w telewizji.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2008-12-05, 12:43   

Obyście mieli rację, żeby nasz prezes nie dał się sprowokować. Nie warto zniżać się do poziomu tego pacjenta :-/

Najlepszy możliwy rewanż za te wydarzenia to rewanż na torze, zarówno przy Śląskiej jak i W69. Szkoda tylko, że Dowhan tego już prawdopodobnie na stołku prezesa nie doczeka, wyczuł odpowiedni moment :mrgreen:

Wygrali podwójnie derby, brąz. W Gorzowie nikt z tego nie szydzi. Wiadomo też, że nikt się nie cieszy. Tak więc nie rozumiem tego gościa i tej całej jego szopki :roll: Może to dlatego że Zielonka już dawno nie była od nas o tyle wyżej niż w tym roku i poniektórym się w dupach poprzewracało.

Odpowiedz do tematu