Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Falubaz
Autor Wiadomość
zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2012-08-23, 09:46   

Czy umiecie czytać ze zrozumieniem? Temat to Falubaz! :evil:
Jeżeli chcecie dalej prowadzić swą dyskusję to proszę moderatorów o założenie tematu "Fan Club Roberta Dowhana" i przeniesienie tam tej dyskusji. ;-)
Chciaż tak na prawdę to nie jest nawet dyskusja o Dowhanie. To jest kłótnia kilku rozgoryczonych osobników wykorzystujących słowa "Dowhan" i "Zielona Góra" tylko po to aby boleśniej "dokopać" przeciwnikowi w dyskusji.

gałgan 
obserwator :)

Wysłany: 2012-08-23, 14:08   

Ciekawa i chłodna analiza ukazała się w GL. Artykuł pokaże się cały po wysłaniu adresu mailowego: http://www.gazetalubuska....ZEL01/120829805

Maestro 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2012-08-23, 16:54   

http://www.sportowefakty....t-z-davidssonem
Widać gołym okiem różnicę między nami, a Falubazem - bez kombinacji po prostu nie mogą:/ Coś jednak drgnęło, bo teraz przynajmniej tego nie ukrywają. Najgorsze jest to, że zdanie Dobruckiego: "Brnięcie za wszelką cenę w jak największe zwycięstwo w tej fazie sezonu nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia" jest bardzo logiczne:/ I na jaki c**j nam ten zasrany KSM??? Przecież to ewidentnie zabija widowisko!!!:/

ksf

Wysłany: 2012-08-23, 17:39   

Dobrucki ma racje

Wszystkich dziwia wasze och i ach za wyniki meczow z Wroclawiem czy Czestochowa

Tak sie radujecie ze zrobiliscie po prawie 60 pkt

Po sezonie przyjdzie zastanowienie.

Jaki macie teraz KSM? 50?

Kto w takim razie zostanie na 2013?

19xyz94

Wysłany: 2012-08-23, 18:54   

Widocznie zawodnicy Falubazu mają płacone z góry za mecz i nie muszą starać o zdobycze punktowe. Pod względem ksm nie są to wyniki dobre , ale jesteśmy chociaż pewni , iż nasz klub nie kalkuluje i jedzie na 100%. W przyszłym roku według mnie będzie nas obowiązywał ksm 43 , w związku z tym że nikt nas nie zasili , a ostatecznie dwóch zawodników opuści.Ale dzięki za troskę.

ksf

Wysłany: 2012-08-23, 19:43   

Wybacz,ale jak moze dwoch odejsc i zaden nie przyjsc?

obowiazywac Was bedzie 39

yellow-blue

Wysłany: 2012-08-23, 20:09   

ksf napisał/a:
Wybacz,ale jak moze dwoch odejsc i zaden nie przyjsc?

A kto nam zabroni ? :-P Ale jak już to odejdzie jeden, wtedy Bartek jako senior.

ksf napisał/a:
obowiazywac Was bedzie 39

No i wtedy będzie nas obowiązywał KSM równy 43 (wg tego wstępnego regulaminu), bo nikt nie przyjdzie nowy.

deja vu 

Wysłany: 2012-08-23, 21:32   

Maestro napisał/a:
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/306020/dobrucki-nowy-kontrakt-z-davidssonem
Widać gołym okiem różnicę między nami, a Falubazem - bez kombinacji po prostu nie mogą:/ Coś jednak drgnęło, bo teraz przynajmniej tego nie ukrywają. Najgorsze jest to, że zdanie Dobruckiego: "Brnięcie za wszelką cenę w jak największe zwycięstwo w tej fazie sezonu nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia" jest bardzo logiczne:/ I na jaki c**j nam ten zasrany KSM??? Przecież to ewidentnie zabija widowisko!!!:/

a po ile bilety na to "widowisko"??? czy to jest jeszcze sport, czy trening punktowy pt zbijamy ksm. Takie wypowiedzi plus przekładanie godziny meczu sprawia, że tego sportu nie chce się juz oglądać. Jeden wielki syf!!!!!!! Kiedy wszystkie mecze były o 15 i 16 i nie było problemów z motorami, zresztą Tarnów ich jakoś nie miał, choć jechał w tych samych warunkach co zgrzeby. ŻAL!!!!

żużel umarł, niech żyje spidłej

staler

Wysłany: 2012-08-23, 23:02   

Bilety to dopiero na półfinał będą po 70 zł ;-)

oli falubaz 

Wysłany: 2012-08-24, 07:23   

Maestro napisał/a:
http://www.sportowefakty....t-z-davidssonem

Przecież ta konferencja,gadka o Davidssonie, przełożenie godziny meczu z Bydgoszączą,to ewidentnie działania,mające na celu ośmieszyć i wykazać ułomność naszych regulaminów,a już zwłaszcza nowego na AD2013. Jak myślicie po co to wszystko? Nasi chcą ewidentnie pokazać tymi wybiegami,że kombinowanie jest już i to no wiele sposobów.A co dopiero będzie w przyszłym roku?
To jest ewidentne zaśmianie się zwolennikom nowych przepisów i Ryszardowi K. w facjaty,ale bardziej wydaje mi się , mają te działania na celu uświadomienie naiwnym i niedowiarkom,że żużel wcale nie jest czystym sportem,a a jego sternicy są niekompetentni i nie myślący racjonalnie przy ustalaniu przepisów.

Kraken82 

Wysłany: 2012-08-24, 08:55   

No tak. Teraz jak już przedstawiłeś to we właściwym świetle, to widzę, jak szlachetną misję wypełnia Falubaz!

Maestro 

Wysłany: 2012-08-24, 09:44   

To umówcie się z Bygdoszczą na konkretny wynik. Oni nie chcą dużo punktów zdobyć, bo budżet się sypie, wy nie chcecie, bo KSM - może w połowie meczu senator Robert D. wejdzie do parkingu, powie: "nie jedziemy", włodarze Gryfów zabronią wyjeżdżać swoim skoro gospodarze nie chcą jeździć, wynik po ośmiu biegach 24:24 i gitara. W co jak w co, ale w transparentność Falubazu jakoś wierzyć mi się nie chce. Trzeba jednak przyznać, że dużo lepiej jest usłyszeć przed meczem jakie są założenia drużyny. Przynajmniej kibice pójdą(?) oglądać nie starania o jak najlepszy wynik, a starania pt: "jak pojechać, żeby wynik był taki, a nie inny". Miłego oglądania.
P.S. Może ktoś z dobrze poinformowanych fanów Falubazu wysłałby mi na priv wynik na niedzielę - 20 punktów do typera drogą nie chodzi;P
Ostatnio zmieniony przez Maestro 2012-08-24, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  

19xyz94

Wysłany: 2012-08-24, 09:45   

Dodam tylko , że chodziło mi o odejście Kasprzaka/Golloba oraz Artura Mroczki.

Od razu trzeba było napisać , albo już na konferencji powiedzieć , że całe te zamieszanie z przełożeniem meczu to próba ośmieszenia spółki i regulaminu. Ja już myślałem , że znowu kombinujecie , ale Wy jednak szlachetni jesteście.

Ciekawe jakbyście skomentowali porażkę z Polonią i naszą ,,klęskę" z Apatorem?

Co do Davidssona trzeba Dobruckiemu przynać rację , pomimo kompletnie nie udanego sezonu , jest to zawodnik o bardzo dużym potencjale i z takim ksm będzie skarbem.

oli falubaz 

Wysłany: 2012-08-24, 13:07   

Cytat:
No tak. Teraz jak już przedstawiłeś to we właściwym świetle, to widzę, jak szlachetną misję wypełnia Falubaz!

No właśnie o to chodzi,że TYM RAZEM to nie jest szlachetna misja,tylko celowe zagranie mające na celu wykazanie ułomności durnych przepisów,które od przyszłego roku mają być jeszcze durniejsze.
Zdaje się,że chyba Czekański pisał o tym gdzieś ostatnio,że ( w skrócie myślowym) prezesi tworzą głupie przepisy,jednocześnie mając już w głowie plan,jak je obejść. No głupie to w ch.j,ale prawdziwe. I tak sobie myślę,że wśród krawaciarzy jest już taki kwas,taka niespójność i taka nieporadność d w działaniu,że widmo upadku naszego ukochanego sportu jest coraz bardziej namacalne,a wręcz nieuniknione.Obym się mylił w tych swoich złowieszczych hipotezach,ale jakoś optymizmu w tym całym burdelu też się trudno doszukać.

19xyz94 napisał/a:
Od razu trzeba było napisać , albo już na konferencji powiedzieć , że całe te zamieszanie z przełożeniem meczu to próba ośmieszenia spółki i regulaminu.

No nie za bardzo,bo by Rysio K. zaś mandatami zaczął sypać,a trochę już w tym roku nam wypisał:). Trzeba umieć czytać między wierszami.

19xyz94 napisał/a:
Co do Davidssona trzeba Dobruckiemu przynać rację , pomimo kompletnie nie udanego sezonu , jest to zawodnik o bardzo dużym potencjale i z takim ksm będzie skarbem.

Jak myślisz,dlaczego ten temat został poruszony na konferencji,jeszcze w trakcie sezonu i akurat przy okazji wypowiedzi nt. "niekoniecznie wysokiego zwycięstwa nad Bydgoszczą", ksm-ów itd?
Podpowiem Ci: odpowiedź jest zarówno w tym,jak i w poprzednim moim poście:).

Jedyne nad czym trochę ubolewam to fakt,że Rafał się w to wplątuje.

deja vu 

Wysłany: 2012-08-24, 18:56   

[quote="oli falubaz"]
Cytat:

falubaz Wallenrodem speedway ekstraligi :!: :!: :mrgreen: proponuje zrobić zbiórkę pieniędzy dla kibiców przenajświętszego, żeby nie musieli sami płacić za ideową walkę z systemem.

W starym systemie też kombinowaliście, więc w nowym będziecie czuć się jak ryba w wodzie. Tyle w temacie.

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2012-08-25, 00:39   

oli falubaz napisał/a:
No właśnie o to chodzi,że TYM RAZEM to nie jest szlachetna misja,tylko celowe zagranie mające na celu wykazanie ułomności durnych przepisów,które od przyszłego roku mają być jeszcze durniejsze.

TYM RAZEM? Czyli to całe krętactwo i "całe życie na przekręcie" kiedykolwiek było szlachetną misją? Nie ośmieszaj się. To co robi teraz Falubaz jest tym samym czym zawsze. Taka już natura ludzi kierujących tym klubem.

oli falubaz 

Wysłany: 2012-08-25, 08:43   

Bula napisał/a:
oli falubaz napisał/a:

TYM RAZEM? Czyli to całe krętactwo i "całe życie na przekręcie" kiedykolwiek było szlachetną misją? Nie ośmieszaj się. To co robi teraz Falubaz jest tym samym czym zawsze. Taka już natura ludzi kierujących tym klubem.

Właściwie to należy się małe sprostowanie,bo pisząc akurat ww.fragment,miałem zaakcentować wręcz odwrotne jego znaczenie.Powinno być właściwie :...TYM RAZEM nie jest to "szlachetna misja"...
Mój błąd.I choć na prawdę,miałem na myśli ironiczne znaczenie tego zdania,w formie w jakiej ostatecznie je napisałem,miałeś powody do tego,aby odebrać to tak a nie inaczej.

http://falubaz.com/Szlaka...oty-logistyczne

Nie chcę siać fermentu,ani rozpowszechniać nieoficjalnych informacji,ale zakłądając, że jest coś na rzeczy w ww.treści,to ciekaw jestem jak wtedy nazwalibyście takie działania Waszego klubu? Czy aby na pewno tylko Falubaz będzie w tym momencie uważany za błazna i kombinatora,który wykorzystuje dziury w przepisach,a pozostali "świecą przykładem"?

deja vu 

Wysłany: 2012-08-25, 13:34   

a co się tak boicie o Kasprzaka i inną godzinę rozegrania tego meczu?? wychodzi, że tym waszym "szlachetnym" ukazywaniu wad regulaminu, ktoś może okazać szlachetniejszy od was? wg wypowiedzi oli falubaz wszak nie chodzi wam - broń Boże - o kontrolowanie sytuacji w tabeli i wybór przeciwnika w półfinale...taaaa

Teraz każda drużyna będzie kombinować żeby przełożyć godzinę, no bo a nuż, ten przegra a tamten wygra więc wystarczy że my itd.... a wszystko zapoczątkował szlachetny falubaz swoją misją!!!! :mrgreen:

ksf

Wysłany: 2012-08-25, 16:48   

Cale szczescie ze Stal nie bierze udzialu w tych kombinacjach :lol:

Troche tylko refleks slaby

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2012-08-25, 19:36   

ksf napisał/a:
Cale szczescie ze Stal nie bierze udzialu w tych kombinacjach :lol:

A napisał to kibic drużyny od "4 minut" i odbieraniu punktów za wyprowadzenie motocykla.

Stary to nie allegro nie licytuj sie bo i tak jesteś na straconej pozycji.

patrykuz 
www.patrykuz.flog.pl

Team: KS STAL GORZÓW
Wysłany: 2012-08-25, 23:33   

haha ale kto zaczyna kombinacje? :-) dokończcie sobie sami :-D więc kolego, patrz na swoje podwórko, a potem na Stal

gałgan 

Wysłany: 2012-09-06, 17:31   

Możesz być napakowany, łysy, wytatuowany. Falubaz zaprasza wszystkich kibiców

Kurde, to jednak nie jest fair ze strony klubu. Tyle mojego zdania.

Thorgal 

Wysłany: 2012-09-18, 22:43   

Mam nadzieję, że stan Patryka będzie się polepszał.

textor 

Wysłany: 2012-09-18, 22:50   

Thorgal
Chyba wszyscy mamy taką nadzieję. Ja na pewno tak.

gałgan 

Wysłany: 2012-09-19, 08:31   

Stan Patryka Dudka jest stabilny

Jest z nim rodzina, źle to nie wygląda, chociaż malinowo też nie.

Odpowiedz do tematu