Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Falubaz
Autor Wiadomość
kris_77 

Wysłany: 2013-05-19, 10:46   

Cytat:
ad. 2 no na którym meczu w tym sezonie widziałeś mijankę na dystansie, nie spowodowaną defektem lub skrajną głupotą zawodnika, który odjechał od kredy?

Mijanek faktycznie wiele nie było. Tu się zgadzam. Ale przecież popisy Nermarka walczącego o złamanie się w łuku, czy też podskoki Hliba i Bartka na dziurach to też emocje. :lol:
Do tego walczący raz na jakiś czas Kasper, wkurzony PUK jak wtopi start i mamy "niezłe" widowiska na Śląskiej. A dziś będzie super tor i naprawdę dobry mecz.

Pozdrawiam

kiełbasa 

Wysłany: 2013-06-01, 22:34   

Spoko luz
Ostatnio zmieniony przez poro 2017-09-04, 23:50, w całości zmieniany 2 razy  

STALone_ZG 

Wysłany: 2013-06-01, 22:45   

Hehe! Jakiś nieuświadomiony był ten kolo! Może myslał że jest na wczasach w Mrzeżynie :mrgreen: albo że magia Falubazowych skarpet działa zawsze i wszędzie! Oni napradę mają poprzestawiane w głowach.

kris_77 

Wysłany: 2014-04-12, 23:12   

Dzięki kolegom z południa sezon zaczął się niespodzianką. Fajnie się złożyło, że Falubaz przegrał. Choć szczerze, to prawie nikt tego nie zakładał. Jak sprawdziłem w Naszym typerze to 2 osoby stawiały na Tarnów, dwie na remis. Wg mnie błędem było odsunięcie Jonssona. No i widać gołym okiem, że jak Sasza nie dostanie obywatelstwa to z juniorami w Falubazie słabiutkooo. 4 punkty razem na swoim torze to porażka.

lomboNET 

Wysłany: 2014-04-13, 03:59   

Tak na trzeźwo patrząc to Falubaz nie ma w tym sezonie silniejszego składu niż w sezonie ubiegłym. A patrząc na to, że reszta ligi się dozbroiła wcale nie będzie im łatwo obronić tytułu czy nawet medalu.

Dlaczego tak sądzę? Patrząc na skład Mistrza Polski to poza Hampelem nie ma tam zawodników przed którymi miały by się trząść portki rywali.
Hampel jak wiadomo to klasa sama w sobie i właśnie na obecne lata przypada dla Niego szczyt formy. Ze średniej 2,4 pkt/bieg nie zejdzie. Ale co dalej?

Protasiewicz - lepszy już nie będzie. W ubiegłym sezonie szału nie robił. Rok do roku jest coraz słabszy i choć to wciąż solidny ligowiec tak wietrzę u niego więcej słabych meczy. To nie Gollob by im starszy był jeszcze lepszy. Solidny owszem ale w przeciwieństwie do Hampela najlepsze lata ma za sobą.

Jonsson - zawodnik, który po Rickardssonie miał największe szanse stać się szwedzkim kandydatem do mistrzostwa. Tyle że się zagubił. Miał dobre sezony, nawet rewelacyjne ale od dłuższego czasu prezentuje formę dość różną i nie jest w stanie zagwarantować drużynie takiej zdobyczy punktowej jak np. Iversen. A najlepszy wiek dla niego jako żużlowca właśnie mija. Dodatkowym aspektem jest Jego kontuzjogenność...

Dudek - wiemy jak bywa z zawodnikami przechodzącymi z wieku juniora w seniora i w jego przypadku różnie może być. I choć lubię tego zawodnika bo wydaje się rozsądnym człowiekiem i ma dużo pokory w sobie i kultury osobistej to nie sądzę by powtórzył średnią z ubiegłego sezonu choćby zważywszy na fakt iż nie będzie już tak często rywalizował z juniorami jak to miało miejsce dotąd. Do tego presja wynikająca z faktu iż musi potwierdzić swój wysoki kontrakt jako jeden z liderów a nie junior/jocker na którym takiej presji nie ma. Jeszcze niech przyjdzie w drugiej kolejce przegrana na wyjeździe to zacznie się polowanie na czarownice i nerwowe ruchy, które dla zawodnika w tak przełomowym dla Niego okresie na pewno nie są korzystne.

Jabłoński - podobnie jak u Protasiewicza tyle że co najmniej o klasę niżej. Wiek już nie ten, forma również. To był dobry zawodnik na KSM 2,50 nie jako silny punkt zespołu. Szansą dla Falubazu jest zastąpienie go Aloszą. I im szybciej to "trener" z południa zrozumie tym lepiej dla nich a gorzej dla pozostałych poza Gdańskiem.

Strzelec? Coś tam pojedzie ale nie jest to talent pokroju Dudka. Pokaże się nie raz i nie raz przykładowego Pedersena pokona ale nie raz przegra z takimi tuzami jak Ernest Koza.

Co do pozostałych - ciężko wyrokować ale dobrych rezerw moim zdaniem brak. Chyba, że sypną SparKrono-dolarami i namówią Smolińskiego ale to może być ciężkie do zrealizowania. No i to jedyny wolny zawodnik, który potencjalnie może wzmocnić tą drużynę.

Siłą zielonogórskiej drużyny na pewno jest stabilność finansowa jak i w miarę zgrana drużyna. Choć uważam, że niejedna ekipa nie będąca faworytem rozgrywek może im sporo krwi napsuć.

Na koniec nie będę życzył przyjaciołom z południa sukcesów ;) ale na pewno omijania kontuzji by na torze zwyciężył lepszy bo o to w tym wszystkim chodzi.

I mimo wszystko do zobaczenia w finale. Było by miło 8-)

PavelN11 

Wysłany: 2014-04-13, 11:25   

lomboNET napisał/a:
Chyba, że sypną SparKrono-dolarami i namówią Smolińskiego ale to może być ciężkie do zrealizowania. No i to jedyny wolny zawodnik, który potencjalnie może wzmocnić tą drużynę.

Ale co to niby miałoby być za wzmocnienie? Od następnych meczy pewnie będzie jeździł Dudek Loktajew, Protas Jonsson i Hampel, za kogo niby miałby wskoczyć niemiec, któremu wyszło jedno GP? Jesli Falubaz miałby się wzmacniać to tylko na pozycjach juniorskich, no ale ze świecą szukać na rynku jakiegoś dobrego juniora.
A no i świetnie, że wczoraj przegrali :mrgreen:

Feuerleben

Wysłany: 2014-04-21, 18:57   

Dzisiaj Falubaz pokazał swoje właściwe oblicze. Nasze zwycięstwo z Czewą ani przez moment nie było zagrożone, ciągle kontrolowaliśmy spotkanie. Chcialbym jednak pogratulować gospodarzom przygotowania toru który był genialny.
Tak jeszcze co do juniorów Adamczewski jest ok ale należy szukać drugiego juniora bo Strzelec jest za słaby aby być w Zielonogórskim zespole.

boberGW 

Wysłany: 2014-04-21, 20:14   

Dzisiaj Falubaz jechał z Częstochową B. Bez Jensena, Łaguty, z poobijanym Holtą.
Piszesz Feuerleben, że nasze wygrane we Wrocławiu i z Lesznem nas nie weryfikują a jarasz się wygraną z przetrzebioną kontuzjami Częstochową. Tam Falubaz nie miał prawa przegrać. Jakby pojechali w pełnym składzie wynik byłby odwrotny.

Jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;-)

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Feuerleben

Wysłany: 2014-04-21, 20:25   

boberGW, Cieszę się tylko z pierwszej wygranej. WIem że miała być obowiązkiem i taka była. Wielka kolejka będzie za 2 tyg. Wy do Tarnowa a my z Toruniem, coś genialnego ;-)

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2014-11-10, 00:04   

No to dzieje się Panie i Panowie na południe od Warty Kopernik dostał od senatora różową kartkę Jak dla mnie to rewolucja i publiczne pranie brudów. Mam tu na myśli wypowiedzi byłego już najprawdopodobniej prezesa Falubazu o obecnym jeszcze senatorze. Mówiło się po cichu o tym, że Jankowski jest marionetką w rękach Dowhana, ale żeby aż tak?

Posypał się Gdańsk, posypała się Cz-wa. Sypie się Tarnów i powoli Falubaz. Źle się dzieje w polskim żużlu.

mariano901229 

Wysłany: 2014-11-10, 00:28   

Don Lucas napisał/a:
No to dzieje się Panie i Panowie na południe od Warty Kopernik dostał od senatora różową kartkę Jak dla mnie to rewolucja i publiczne pranie brudów. Mam tu na myśli wypowiedzi byłego już najprawdopodobniej prezesa Falubazu o obecnym jeszcze senatorze. Mówiło się po cichu o tym, że Jankowski jest marionetką w rękach Dowhana, ale żeby aż tak?

Posypał się Gdańsk, posypała się Cz-wa. Sypie się Tarnów i powoli Falubaz. Źle się dzieje w polskim żużlu.

Senator nie wytrzymał upokorzenia w PO i mamy taki efekt domina, najpierw spiecie z Hampelem, który chyba w tej sytuacji może sobie szukać nowego klubu, a teraz wyrzucenie Kopernika. Nie cieszy mnie to jednak, ponieważ potrzebujemy Falubazów nie tylko w żużlu, ale i w Ekstralidze. Szkoda, że to kolejny klub, który ma problemy. Widać Ekstraliga to kolos na glinianych nogach. Po drugiej stronie jest Wrocław, w którym od kilku lat bieda piszczała, a teraz mają mieć największy budżet od kilku lat plus budowany nowy stadion na te zawody World Games - Igrzyska Sportów Nieolimpijskich.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2014-11-10, 00:41   

Chyba nikogo tak na serio nie cieszą problemy Falubazów, zwłaszcza włodarzy klubów. Wiadomo, że derby napędzają koniunkturę, a dla kibiców to zawsze święta wojna i dodatkowy sportowy smaczek.

Natomiast przywołana przez Ciebie Sparta, to chyba najwięksi farciarze jakich ekstraliga widziała. Przebidowali tyle sezonów, bo zawsze ktoś okazywał się słabszy, nawet jak nie był słabszy, albo problemy w innych klubach - kontuzje zawodników lub budżety życzeniowe. W przyszłym sezonie Wrocław też z pewnością się obroni, a może i powalczy o medale.

Za rok, najpóźniej dwa na mapę żużla powinny wrócić Skorpiony i może to będzie symboliczny początek lepszych czasów dla żużla w Polsce. Oby tak było. Ten sport jak żaden inny potrzebuje normalności.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2014-11-10, 10:28   

Szczerze mówiąc strasznie martwi mnie to co dzieje się z Falubazie.

Z jednej strony jest to żenujące, że klub który można powiedzieć w ostatnich lat był dominatorem rozgrywek ligowych (od 2008 roku trzy tytuły DMP + srebro i brąz), czyli tylko w jednym roku nie zdobył medalu!

Zamiast podejść do tego na spokojnie, na zasadzie trudno nie udało się, za rok będzie nowy sezon to szuka się niepotrzebnie winnego...

Szkoda mi w tej całej sytuacji Kopernika, bo facet widać miał otwarty umysł i chciał normalnych relacji m.in. z naszym klubem. Tymczasem debil Dowhan jak widać nie chce dialogu i zawsze Falubaz stał po innej stronie niż pozostałe kluby EE.

Także Panie i Panowie wszystko wróci do "normy" sprzed kilku lat w relacjach gorzowski-zielonogórskich.

Zobaczymy do czego ich to wszystko zaprowadzi...

yellow-blue

Wysłany: 2014-11-10, 19:03   

marcin_crx napisał/a:
Szkoda mi w tej całej sytuacji Kopernika, bo facet widać miał otwarty umysł i chciał normalnych relacji m.in. z naszym klubem. Tymczasem debil Dowhan jak widać nie chce dialogu i zawsze Falubaz stał po innej stronie niż pozostałe kluby EE.

Także Panie i Panowie wszystko wróci do "normy" sprzed kilku lat w relacjach gorzowski-zielonogórskich.

Moim zdaniem wcale nie muszą wracać czasy napinania wszystkiego co możliwe u falubazów. Przecież to nie przestało trwać. Po cyrku i żerowaniu na śmierci Lee, wydawało się że większego przekrętu zrobić nie mogą, a jednak w tym sezonie kolejny żenujący spektakl obejrzeliśmy, oczywiście poza torem. Nie pamiętasz? Także ja się cieszę. Jednego pajaca mniej. Kopernik wywalony, Dobrucki nie będzie płakał na temat gorzowskiego toru, teraz tylko sekciarz Jacek, senatorowi też się znudzi za rok, dwa i moze będzie u nich normalnie. A teraz, nawet derbów nie byłoby mi szkoda. Za dużo błazenady ostatnio. Przerwa by się przydała.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2014-11-10, 21:56   

Problem w tym, że ma wrócić towarzysz Żyto. Tam normalnie to już było. :roll: Musieliby odciąć od klubu senatora i Frątczaka, żeby wróciła normalność. Tych dwóch de...monów nienawiści nakręca pozytywkę, która zamiast magicznej melodyjki przygrywa fałszywą faszystowską nutę. :evil:

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2015-08-09, 11:22   

Zastój w tym temacie a przecież dzisiaj są derby. Poprzednie spotkanie w maju wygrał Falubaz 48:42 jednak dzisiaj w typerze nikt nie obstawił zwycięstwa Falubazu. Każdy klub ma nadzieję, że jego zawodnicy pojadą dobrze na Jancarzu. Stal wierzy, że forma jest wystarczająca aby w połączeniu z atutem swego toru wygrać mecz i zgarnąć dodatkowo punkt bonusowy. Z kolei Falubaz ma nadzieję, że Walasek pojedzie jak zazwyczaj w Gorzowie, Ward pokaże, iż uczciwie ciężką pracą zarabia pieniążki a z kolei Pieszczek znów odpali. Dodając do tego Dudka i przynajmniej średni występ Jonssona to teoretycznie można mieć nadzieję nawet na wygraną! Niestety tak dobrze to chyba nie będzie. Według mnie Stal jest na tyle mocna u siebie, że zdobycie 43 punktów przez Falubaz będzie można uznać za sukces. A przynajmniej taj ja dzisiaj obstawie w typerze.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2015-08-09, 12:07   

Musisz pogodzić się z faktem, że w Gorzowie mało kogo obchodzi w tej chwili klub dopingowicza. Nie wiadomo w ilu wcześniejszych meczach zawodnikom z myszką na plastronie udało się pojechać na dopingu bez zbadania (nie byli wylosowani do kontroli antydopingowej) i przez to w ilu meczach niesłusznie wygraliście.

Poza tym jakaś dyskusja nt. derbów toczy się w wątku meczowym. Skoro tak lubisz nasze forum, to powinieneś to zauważyć.

Nie chcę być jak PIS-owcy, ale można przypuszczać, że nie wszystkie DMP zdobyliście na czysto, w uczciwy sposób. :lol:

zabulaF

Wysłany: 2015-08-09, 13:02   

Don Lucas napisał/a:
Musisz pogodzić się z faktem, że w Gorzowie mało kogo obchodzi w tej chwili klub dopingowicza.

Czytając wpisy na tym forum mam inne wrażenie. Falubaz to klub o którym się najczęściej pisze prócz Stali. Pierwszy wpis Gracku Wyraźnie określa jakie cele mu przyświecały zakładając ten temat - proponuje przeczytać.

Don Lucas napisał/a:
Nie wiadomo w ilu wcześniejszych meczach zawodnikom z myszką na plastronie udało się pojechać na dopingu bez zbadania (nie byli wylosowani do kontroli antydopingowej) i przez to w ilu meczach niesłusznie wygraliście.

O ile wiem to tylko jeden zawodnik w przeszłości został przyłapany przez klub na braniu niedozwolonych specyfików - przeszedł do Waszego klubu.
Don Lukas: Należy mieć nadzieję, że walka z dopingiem jest skuteczna. Każdy niedozwolony doping musi być ścigany, tępiony i karany. Bez względu w której drużynie zostanie wykryty taki przypadek.
Jednak sugerowanie, że Falubaz w przeszłości wygrywał mecze bo jeździł na dopingu jest śmieszne w Twoim wykonaniu. Nie wiem - może Ty masz jakieś wiadomości na temat powodów wygrywania meczy przez Stal lub inne zespoły jednak ja jestem pewny, że zarówno Stal jak i Falubaz - oraz inne kluby - wyłapują i karzą każdy przypadek dopingu.

Don Lucas napisał/a:
Poza tym jakaś dyskusja nt. derbów toczy się w wątku meczowym. Skoro tak lubisz nasze forum, to powinieneś to zauważyć.

Dlaczego nie mogę pisać o meczu w którym bierze Falubaz w temacie poświęconym Falubazowi?
Don Lucas napisał/a:
Nie chcę być jak PIS-owcy, ale można przypuszczać, że nie wszystkie DMP zdobyliście na czysto, w uczciwy sposób. :lol:

Ale snujesz teorie godne Maciarewicza.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2015-08-09, 23:53   

Gracku zakładał ten temat 7 lat temu czyli bardzo dawno. Wiele się od tego czasu zmieniło. Jego intencją było komentowanie wszystkiego co się dzieje wokół Falubazu i przez Falubaz. Wątki meczowe zawsze były zakładane przed danym spotkaniem i to tam na bieżąco komentuje się te wydarzenia. Nie kombinuj na siłę.

Zauważ, że tutaj nikt nie pojechał po wpadce dopingowej na Dudka, ani po hipokryzji różowego i Jacka w sprawie zakontraktowania Warda. Gdzie wówczas byłeś??? Jakoś nie podjąłeś dyskusji w tych tematach, tylko siedziałeś cicho i czekałeś aż sprawa ucichnie. Taki z Ciebie cwaniak.

Po prostu bardziej interesują nas problemy Stali i nikt nie ma specjalnej ochoty i czasu pisać o Falubazie. Nikt też Tobie nie broni udzielać się w tym wątku, a nawet samemu sobie odpisywać. Reszta jak widać ma to w pompie i Twoje narcystyczne podejście tego nie zmieni.

Poza tym mój nick, to Don Lucas, nie przekręcaj go.

Co do dopingu i afer, to jesteście jedynym klubem w Polsce biorąc pod uwagę wszystkie sporty drużynowe, która kombinuje, mataczy, oszukuje i idzie po trupach do celu.
Taka zakała polskiego sportu, ale do tego magiczna :idea:

Może jak wyeliminujecie ze środowiska senatora D i Jacka Falubaza Frątczaka, to odbudujecie wizerunek i wróci normalność. Może ...

Zmora bardziej szanuje zielonogórskich kibiców niż ich prezes i cała świta razem wzięta.
Wy sami siebie w tym mieście macie w głębokim poważaniu, liczy się tylko wynik, ludzie są nieważni. Parcie macie niesamowite.

zabulaF

Wysłany: 2015-08-10, 10:31   

Za przekręcenie nika przepraszam. Nie zrobiłem tego celowo.

Twoje wpisy traktuję jako wylewanie żalów.
Ja nigdy nie wypisywałem takich głupot wobec Waszego klubu bo wiem, że kibice, władze klubu i działacze są wszędzie tacy sami. Kochają swoje kluby i zawsze będą robić wszystko co w ich mniemaniu jest najlepsze dla klubu.
To co jedni uważają za właściwe działanie - drudzy widzą w tym spiskowanie.
Tak naprawdę to punk widzenia zależy od przynależności klubowej interpretującego - dlatego nie dziwią mnie Twoje wpisy.
Ja, chociaż mam swoje zdanie o Waszym prezesie i honorowym prezesie to nigdy nie zaproponowałbym ich eliminacji.
Po pierwsze: nie jestem idiotą który myślałby, że ktokolwiek mnie by posłuchał.
Po drugie: Skoro Wy jesteście zadowoleni z waszych prezesów to chyba coś w tym jest i mnie kibicowi Falubazu nie jest wiadomo o wszystkich pozytywnych działaniach waszych działaczy.
Don Lucas: piszesz, że: "Po prostu bardziej interesują nas problemy Stali i nikt nie ma specjalnej ochoty i czasu pisać o Falubazie. Nikt też Tobie nie broni udzielać się w tym wątku, a nawet samemu sobie odpisywać. Reszta jak widać ma to w pompie i Twoje narcystyczne podejście tego nie zmieni."
Jeżeli napisałeś to w imieniu wszystkich Stalowców - użytkowników tego forum - to znaczy, że na tym forum nikt nie musi nic pisać - wystarczy, że napiszesz Ty a inni maja na pewno takie samo zdanie.
Skoro zaś nie bronisz mi udzielać się w tym wątku i twierdzisz, że wszyscy maja to w pompie to dlaczego Ty mi zawsze odpowiadasz? Dlaczego uważasz, że rację ma mieć ten, którego wpis jest ostatni w dyskusji?
Ja wiem, że wśród kibiców Falubazu jak i wśród kibiców Stali znajdują się ludzie uczciwi, porządni i kulturalni. Oszołomy też wśród nich są. Ośmielam się nawet wysunąć tezę, że są to takie same odsetki. Jednak najbardziej widoczni są zazwyczaj ci najgłośniejsi.
Ale prawda jest taka, że zdecydowana większość kibiców Falubazu/Stali to ludzie normalni, spokojni, kochający sport i zachowujący standardy kultury na stadionie i w internecie - tyle, że zazwyczaj są oni zagłuszani przez mniejsze grupy o większej aktywności lecz o mniejszej kulturze.
Don Lucas: zaraz mi pewnie odpiszesz tak, że mi w pięty pójdzie - zazwyczaj tak robisz :mrgreen:

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2015-08-10, 15:26   

Zacznę od końca
zabulaF napisał/a:
zaraz mi pewnie odpiszesz tak, że mi w pięty pójdzie - zazwyczaj tak robisz
Zazwyczaj nie, ale często. Nie, nie odpiszę Tobie w ten sposób, bo mimo wszystko Cię szanuję, choć w kilku momentach zasłużyłeś na dosadniejsze odpowiedzi. Poza tym już się ubrałeś w zbroję. ;-)

zabulaF napisał/a:
Ale prawda jest taka, że zdecydowana większość kibiców Falubazu/Stali to ludzie normalni, spokojni, kochający sport i zachowujący standardy kultury na stadionie i w internecie - tyle, że zazwyczaj są oni zagłuszani przez mniejsze grupy o większej aktywności lecz o mniejszej kulturze.
Pełna zgoda, pewnie wpakowałeś mnie do tej mniejszej grupy. Trudno, będę musiał z tym żyć.

zabulaF napisał/a:
Skoro zaś nie bronisz mi udzielać się w tym wątku
Nie bronię Ci się udzielać w tym wątku, tylko napisałem, że istnieje osobny wątek meczowy i tam prowadzona jest dyskusja nt. minionego już meczu derbowego i to tam wypowiadają się inni użytkownicy. Ty z uporem maniaka chciałeś na siłę odświeżyć wątek Falubazu. Napisałem Tobie, że kibiców Stali niespecjalnie obchodzi Falubaz, gdyż mamy swoje własne problemy i tyle.
zabulaF napisał/a:
i twierdzisz, że wszyscy maja to w pompie to dlaczego Ty mi zawsze odpowiadasz?
No właśnie dlatego, że inni ... mają to w pompie. :-P :mrgreen:

zabulaF napisał/a:
Skoro Wy jesteście zadowoleni z waszych prezesów to chyba coś w tym jest i mnie kibicowi Falubazu nie jest wiadomo o wszystkich pozytywnych działaniach waszych działaczy.

Znowu nad interpretujesz moją wypowiedź. Nie cierpię osób dorabiających do jednej konkretnej wypowiedzi całą otoczkę. Nie hiperbolizuj! Prezes Zmora swoje za uszami ma i wiele z jego działań zarówno mi, jak i innym kibicom Stali jest w niesmak (choćby brak zmian w składzie po mistrzowskim sezonie). Użyłem nazwiska prezesa tylko w konkretnym przypadku postępowania wobec kibiców Falubazu. Dowhan się od Was odwrócił, a Zmora wyciągnął rękę, zaufał i zaryzykował. Opłaciło mu się to i to dosłownie. Pozytywny pijar jest teraz po jego stronie.

zabulaF napisał/a:
nie jestem idiotą który myślałby, że ktokolwiek mnie by posłuchał.

Nie wiem czy próbujesz mnie obrazić czy dajesz mi do zrozumienia, że pisanie na forum o czymkolwiek jest pozbawione sensu, bo i tak choćbyś miał rację nikt tego (Ciebie) i tak nie posłucha. W takim razie po co zachęcasz do dyskusji, skoro i tak Ciebie nikt nie posłucha? Chyba, że Twoja wypowiedź miała inny wydźwięk, doprecyzuj.

zabulaF napisał/a:
Twoje wpisy traktuję jako wylewanie żalów.
Masz takie prawo. Jedyny żal jaki mam do Falubazu, to za te wszystkie afery, przekręty, przekłamania kombinacje, hipokryzję, tumiwisizm i dążenie po trupach do celu i szeroko pojętą magię objawiającą się megalomanią, zaślepieniem i sobiepaństwem. Komu to w dużej mierze zawdzięczacie? Napisałem powyżej. Możesz się z tym nie zgadzać, bo tak jak słusznie zauważyłeś punkt widzenia zależy od punktu kibicowania klubowi. Tak się tylko nieszczęśliwie dla Ciebie i Falubazu składa, że mój punkt widzenia jest zbieżny z kibicami innych klubów, a nawet kibicami z miast i miasteczek, gdzie sportu żużlowego nie ma. Wiem, nie przedstawiłem Ci dowodów tego na piśmie. Musisz mi uwierzyć na słowo.

zabulaF napisał/a:
Za przekręcenie nika przepraszam. Nie zrobiłem tego celowo.
Przyjmuję, nie ma sprawy, każdemu może się zdarzyć.

Mam nadzieję, że teraz pewne rzeczy z moich wcześniejszych wypowiedzi zrozumiałeś, a to czego ja nie zrozumiałem doprecyzujesz.

Ależ rozruszaliśmy wątek o Falubazie. 8-)

PavelN11 

Wysłany: 2015-08-14, 21:23   

Przypomnę wywiad Dowhana sprzed sezonu
http://www.sportowefakty....-tez-tragicznie
Jak sam powiedział w klubie lipa z kasą i postawili wszystko na jedną kartę żeby pojechać w finale. Coś się nie udało, więc może być ciekawie w przyszłym sezonie jeśli nie pozyskają jakiejś ekstra kasy.

pyton162

Wysłany: 2015-08-14, 21:44   

A Ty myślisz , że u Was to niby co będzie , kraina miodem i mlekiem płynąca. Obie lubuskue druzyny poniosły w tym sezonie kleske taka prawda. Tylko że Falubaz pojechał dosłownie jeden mecz w pełnym składzie. Ratował sie Wardem bo co mial robic. Gdyby nie on to mogłoby byc tak ze byśmy spadli z ligi. Przypomnę tylko , że Wy jesteście aktualnym Mistrzem Polski , który juz kolejkę temu mogl bukować bilety na wakacje, pozdro

PavelN11 

Wysłany: 2015-08-14, 21:49   

Widzę, że niezły ból dupy. Czy ja tu gdziekolwiek napisałem, że w Stali jest super? W ogóle wspomniałem coś o naszym klubie?
Doskonale wiem, że jest lipa z kasą i wyobraz sobie, że nawet wiem jak wygląda nasza sytuacja w tabeli. To jest jednak wątek o falubazie i jedynie przytaczam to, że u was też najpewniej będzie bieda.

pyton162

Wysłany: 2015-08-15, 17:31   

z zawodników zostanie napewno protas. Reszta w tej chwili jest na wylocie z klubu. Jak widac na przykładzie Sparty czy Tarnowa można budować zespól za dużo mniejsze pieniądze i przy odrobinie szczęścia (bez kontuzji i znacznej obniżki formy) można być w 4.

Odpowiedz do tematu