Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co do ,,ZASAD WYJAZDOWYCH"
Autor Wiadomość
stalgorzow1947 
asfasf

Team: fsafsf
Wysłany: 2010-05-17, 10:17   Co do ,,ZASAD WYJAZDOWYCH"

Pierwszmy z podpunktow jest - zakaz nadmiernego pifcia alkoholu , czemu ten reguklamin nie zostal opublikowany wczesniej przed wyjazdem do Wrocławia jak jeden z naszysz Gniazdowych byl n*********** za przeproszeniem jak swinia , tak samo w jakims temacie ktos o tym napisal i post zostal usuniety , moim skromnym zdaniem jest to skandaliczne zachowanie , a najbardziej rozsmieszylo a zarazem zezloscilo mnie to ze ktos na forum napisal swoja opinbie na ten temat a jego wypowiedz zostala bezczelnie usunieta . Pozdrawiam .

Ps. zalozylem nowy temat poniewaz ten z regulaminem zostal zamkniety.

Edit : a i z gory sory Baku ale musial podac przyklad bo rozbraja mnie ten Regulamin wyjazdowy .
Ostatnio zmieniony przez Charger 2010-05-24, 19:58, w całości zmieniany 2 razy  

Charger 

Team: Sonadores
Wysłany: 2010-05-17, 14:47   

stalgorzow1947 napisał/a:
czemu ten reguklamin nie zostal opublikowany wczesniej przed wyjazdem do Wrocławia jak jeden z naszysz Gniazdowych (baku) byl n*********** za przeproszeniem jak swinia

Regulamin obowiązuje od wyjazdu do Zielonej Góry, co nie jest oczywiście usprawiedliwieniem tej sytuacji.

tak samo w jakims temacie ktos o tym napisal i post zostal usuniety , moim skromnym zdaniem jest to skandaliczne zachowanie

Wszystko zostało wyjaśnione na PW, wnioski zostały wyciągnięte, więc po co odgrzewać po raz kolejny tego samego kotleta? Taka sytuacja już nie będzie mieć miejsca i wszystko na ten temat.

bo rozbraja mnie ten Regulamin wyjazdowy

A możesz podać konkretnie o co Ci chodzi człowieku, bo jak na razie poprzedniego Twojego posta mogę usunąć, bo jest nie na temat...

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2010-05-17, 15:36   

Z tego co widziałem na wyjeździe to ten regulamin jest chyba po to żeby sobie był, bo w ch... ludzi go nie przestrzegało, bo żeby takie coś robić to warto było porozdawać każdemu np. karteczke a5 z regulaminem i wtedy można by mówić o zasadach wyjazdowych. Poza tym sądze, że niektórzy nawet gdyby milion razy go przeczytali to do nich nie dotrze (vide gwiazdor z "elity z Gorzowa" na toi-toju), a wam też jakos się nie paliło żeby ogarniać spitków, których było na pradwe nie mało, chociaż miały ich spotkać "niemiłe konsekwencje"...
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

stalgorzow1947 
asfasf

Team: fsafsf
Wysłany: 2010-05-17, 17:58   

ten regulamin naprawde jest do kitu , ,,Nieprzestrzeganie regulaminu wiąże się z wyrzuceniem z autokaru na najbliższym przystanku i wyjazdowej banicji " jakim wgl prawem chcecie wyrzucac kogos z autokaru jezeli za niego zaplacil .?co do tej banicji to niechetnie ale ok konsekwencje musza byc .. a z reszta i tak wam nie da sie nic przetlumaczyc i bardzo duzo osob tak sądzi .. to jest Typowy powod czemu ten regulamin nie ma sensu . no i jeszcze jedno , przeciez nie wszyscy co jeżdżą na wyjazdy uczeszczaja na forum naszego klubu wiec skąd jakis koles co nie wchodzi na to forum ma znac regulamin .?! ma czytac wam w myslach czy jak ? rozumiem jezeli to by bylo umieszczone na oficjalnej stronie www.stalgorzow.pl lub rozdane kazdemu na karteczce przed wejsciem do autokaru .. Pozdrawiam .

kubuspmc 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-05-17, 18:32   

Alko w nadmiernych ilościach prowadzący do zgonu, rzeczywiście jak najbardziej niewskazany xD
Ale taki 4-paczek w autokarku, jak najbardziej wskazany, doping dużo bardziej aktywniejszy :)

Co do regulaminu, to rzeczywiście, niektóre podpunkty przydałoby się zmienić ;)

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2010-05-17, 18:52   

kubuspmc napisał/a:
Co do regulaminu, to rzeczywiście, niektóre podpunkty przydałoby się zmienić ;)

Moim zdaniem nic nie trzeba zmieniać, trzeba go przestrzegać a organizatorzy wyjazdu powinni dbać, by był przestrzegany i by ludzie byli poinformowani o nim
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

k 

Team: Ultras Sonadores
Wysłany: 2010-05-17, 19:02   

jakim wgl prawem chcecie wyrzucac kogos z autokaru jezeli za niego zaplacil

Takim prawem, że skoro my płacimy za zniszczenia dokonane w autokarze przez nietrzeźwe osoby, to mamy prawo egzekwować regulamin jak nam się podoba.

przeciez nie wszyscy co jeżdżą na wyjazdy uczeszczaja na forum naszego klubu wiec skąd jakis koles co nie wchodzi na to forum ma znac regulamin .?!

większość wyjazdów ogłaszana jest właśnie na forum więc logicznie rzecz biorąc, wyjazdowicze tu zaglądają

kubuspmc 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-05-17, 19:03   

Nie no ogólnie te podane zasady, to każdy przeciętnie inteligentny człowiek przestrzega sam z siebie, nie musząc wiedzieć o ich oficjalnym istnieniu :)

To się ma tak jakby we krwi ;-)

eM 

Wysłany: 2010-05-18, 12:47   

Co do zasad.. Ktos pisal przed wyjazdem, zeby przeczytac sobie to ze 100 razy , ja przeczytalem raz i mi wystarczylo, bo na wyjazdy nie jezdze od dzis, a nawet jesli derby bylyby moim pierwszym wyjazdem to nie zachowywalbym sie tak skandalicznie jak niektorzy w Zielonej.. Lamane byly niemal wszystkie zasady.. I pozniej mialo to przelozenie chocby na doping :-/

grzeniu100

Wysłany: 2010-05-18, 14:59   

Nie wiem czy powyższy regulamin dotyczy tylko zorganizowanych wyjazdów autokarowych czy także indywidualnych przejazdów.
Zgadzam się w 100 % z większością podanych przez Was zasad ale...
nie jestem już niestety w wieku 18 lat (czego bardzo żałuję) i żużel najlepiej smakuje mi w towarzystwie najbliższej rodziny i ryku motorów. Mam szal "kibicowski" i celjumowski" i nie zamierzam tego z małym logiem sponsora chować do szafy bo bardzo go lubię.
Mam nadzieje, że jeśli zawitam do sektora "gości" z żoną i synem w "keljumie" nikt nas siłą nie usunie z klatki. Jeżeli jednak logo "keljuma, pergo czy marsa "jest nie do przyjęcia to zbojkotujcie mecze CAELUM STAL GORZÓW bo przecież w nazwie jest logo sponsora a nie nasza Stal.

patrykuz 
www.patrykuz.flog.pl

Team: KS STAL GORZÓW
Wysłany: 2010-05-18, 15:26   

Osobiscie ja mam kraciaka "CALEUM" ale na meczu jak go podnoszę to zawsze stroną bez loga, więc nie wiem czemu tak wam to przeszkadza. W sumie zobaczcie ile osób ma coś z logiem sponsora, może nie którzy nie wiedzą ale "Falubaz" to przecież nazwa sponsora. Do dzisiaj jest ich sponsorem, a wiecie co oznacza ten skrót? FAbryka LUbuska BAwełnianych Zgrzeblarek.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2010-05-19, 08:16   

Falubaz to nazwa historyczna, to też wielka tradycja, co do tego, że jest do dzisiaj sposnorem to się mylisz i to bardzo. To zielonogórski klub płaci wciąż istniejącej firmie, za prawo do używania jej nazwy :!: Bo widzisz, nazwa klubu to jest coś ważnego, a szalik to jest coś barrrdzo ważnego, jeżeli nie możesz zrozumieć, czym rózni się szalik od reklamówki firmycaelum w kształcie szalika no to już nic Ci nie poradze na to

Odpowiedz do tematu