Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
STAL GORZÓW TV
Autor Wiadomość
Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-11-19, 12:14   STAL GORZÓW TV

Ja tak sobie pomslalem, że fajnie by było jakby była stacja(chociaz na YouYube) Stal Gorzów TV. Tak jak ma np Falubaz, Wisła, Lech i inni... tylko pytanie kto sie tym zajmie :(

Co wy sadzicie na ten temat ?

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-11-19, 12:34   

Cos podobnego jest planowane na nastepny sezon. Pewnie nie w takiej skali jak LechTV.. ale powstanie cos ciekawego.

Jezeli ktos mialby chec pomoc w realizacji krecenia takich materialow to niech pisze na pw.

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-11-19, 15:44   Re: STAL GORZÓW TV

Piotraseczek_KS napisał/a:
Ja tak sobie pomslalem, że fajnie by było jakby była stacja(chociaz na YouYube) Stal Gorzów TV. Tak jak ma np Falubaz, Wisła, Lech i inni... tylko pytanie kto sie tym zajmie :(

Co wy sadzicie na ten temat ?

Już ktoś kiedyś proponował takie coś, ale ale jak widać nic sie nie udało... mam nadzieje ze tak jak mówi Iman w następnym sezonie takie coś ruszy.. bo to naprawde fajna sprawa.

Analityk 

Team: Przyczepa Obrzygatelska
Wysłany: 2010-05-08, 12:08   

Pieniądze na takiego typu przedsięwzięcia to nie wszystko, potrzebny jest Profesjonalizm. Program nawet półgodzinny musi zawierać coś ciekawego.

Ale z czym do ludzi. Zamara, Delijewski? :-) ))))))))))

Troszkę historii telewizji Gorzowskich

TVP 3
Teleklop
Vigor
GTV

Na początek TVP 3.

Obejrzałem szumnie zapowiadany magazyn Wokół Stali. Od razu jak usłyszałem duet znafców to wiedziałem że będzie tak jak zawsze.

Standard TVP 3 czyli infografika na poziomie 1973 roku, wywiad standardowo na krzesełkach, no i dział historia. Mirek Wieczorkiewicz powiedział a w zasadzie dali mu powiedzieć 3 zdania. W 1969 tytuł w Gdańsku, i Migoś zdobył w 1970 złoto IMP. O tym się dowiedzieliśmy.

Ale i tak wszystkich przebił niejaki Rynkiewicz Marcin cytat Stal spadła w 2001 roku.

Ty człowieku nie nazywaj się dziennikarzem sportowym. Takim mogą się zwać TUZY :-) )))))))))))))))))) Szaranowicz - tysiące dat i wyników i składów w głowie, bez kartki. Zapytaj Szarana np. kto zdobył srebrny medal w IO w 1960 w pchnięciu kulą. Szaran za 0.75 sek. odpowie i to prawidłowo. Albo kto posiada rekord świata w pływaniu na 400 m lub biegu na 400 m lub kto posiada rekord skoczni w Willingen Szaran po 1.25 sek. odpowie prawidłowo.

Także panowie. Do nauki, Kto i kiedy reprezentował Stal, Stilon,Gorzovię, AZS, AZS PWSZ, Lumel, GTPS, MKP Słowianka.

Widać od razu że w 2001 to wy byliście nie na stadionie, tylko gdzieś na festynach z okazji Dni Łagowa.

Szpakowski również profi I klasa, na każdy mecz jest przygotowany jak prezydent do orędzia albo profesor do odczytu, ma przygotowane zawsze 3 wersje monologu, na wypadek wygranej reprezentacji (1 kartka), remisu (2 kartki o iluzorycznych szansach awansu), oraz porażki 0:3 (20 kartek :-) )))))))))))))) ).

Dziennikarzem się trzeba po prostu urodzić, mieć tą iskrę, można być z wykształcenia technikiem melioracji czy też inspektorem bhp w Silwanie. Zimoch, Ciszewski, Zieliński ten od meczu Polska-ZSRR 1976 siatka na IO, Szulc, Jóźwik.

Jak w Radiu Gorzów były transmisje meczów, najlepiej słuchało się Andrzeja Wiśniowskiego. Potem był zjazd w dół: Mariusz Zamara - pierwsze lata do 1997 jeszcze normalnie komentował, potem zaczął przynudzać, zeżarła go "rutyna", zajął się speedrowerami, a potem Rachlewicz czyli nie relacja lecz powolny monolog. Od 2001 nie słuchałem żadnej transmisji w Radiu Zachód.

Prędzej Dźwigalska trafi za 3 punkty niż gorzowskie środowisko dziennikarskie dojdzie do poziomu choćby TVP Sport.

Zresztą, WIADOMOŚCI Sportowe w niedzielę 22 są nie lepsze. Oszołomstwo i tyle. Wszystko można znieść, że ktoś się uczy, że program ruszył, że nie ma środków na wozy transmisyjne. Ale showman Mateusz Karkoszka jest tu numerem 1 TVP 3 - POdnieca się w TV Gorzów!!!!!!!!!!!!!! awansem SSA "Zastal" Z. Góra k/Przylepu.

To zresztą nie pierwszy taki wyskok. Raz przełączam na program, a ten prawie że skacze że przy Wrocławskiej "to się działo". Telewizja nosi nazwę przypominam Gorzów, i szczerze mówiąc z kamerą na prowincji to powinna być dwie minuty w miesiącu.

Narobiło się tych pseudodziennikarzyn. Patrz Sebastian Parfianowicz, dziennik o 20:00, podaje wyniki meczów. Cytuję:

W Zielonej Górze lepszy Betard.

W Tarnowie gospodarze przed ostatnim biegiem prowadzili z drużyną Tomasza Golloba i Nicki Pedersena. Dzięki tej wygranej w tabeli prowadzenie objęło Kejlum. :-) )))))))))))))))))))))))))

Czyli 3 mln widzów nie dowiedziało się KTO z KIM jechał, nie tylko nie usłyszeliśmy słowa Stal, ale nawet i Gorzów(!), a poza tym dowiedzieliśmy się że słowo Stal jest rodzaju nijakiego.

I na deser moja ulubiona www.tvgorzow.pl

NAJWIĘKSZA GORZOWSKA TELEWIZJA :)))))))))))))))

Infografika, wystrój studia - tu z kolei czasy Jana Suzina, jakiś 1954 rok.

Dobór gości jak w wyliczance u dzieci. Mogę dziś podać kto pojawi się u Delijewskiego w najbliższych 15 programach:

był Kaniowski i Topolski
teraz będzie Czernicki i Kulczycki
potem Delijewski ze Stanisławem Woźniakiem pogada 3654 raz o "kondycji gorzowskiego sportu" koszykarki - żużlowcy - piłkarze ręczni- piłkarze nożni-
tenisiści-siatkarze-i na tym się zakończy program

potem będzie znów Madej, Topolski, potem Stanulewicz, znów Kaniowski, Czernicki, potem Gorbat, pewnie przewinie się jakiś koleś od pływania.

A może by tak zaprosić dla odmiany 2-3 kibiców ze stowarzyszeń kibicowskich klubów A, B, C, D?

W magazynie Telespeedway Mars RTV AGD - standard, kanapa, Zamara i jeden z 3 "wymiennych" gości, ale nie to jest najważniejsze, lecz styl zadawania pytań.

Nie żadne pytania "z głowy".

Zamara najczęściej zadaje następujące "pytania" cytuję

Na meczu z Włókniarzem będą obowiązywać nowe ceny biletów (?) Tu zamiast (?) powinna być w zasadzie (.). Polonistyka rozróżnia wyraźnie tryb twierdzący od pytającego.

A Zmora. Tak, ustaliliśmy nowe ceny.

Wolałbym żeby poszli na trening, zrobili paręnaście minut z Gapińskim, a ten poopowiadał parę rzeczy jak kiedyś Wardzała w wokół toru.

Albo żeby odwiedzili w chacie np. Śwista :-) )))))))))))) albo Szwagra, a ten by popokazywał jakieś trofea, albo medale, albo fucka :-) ))))))))))))))).

Ja już nawet nie wymagam jakichś meczów, bo oni dawali najgorsze relacje w historii.

Vigor to chciaż urozmaicał, mimo 150krotnie mniejszych możliwości technicznych, a to dali felieton o upadkach, a to o karierze Chomskiego, a to mecze wyjazdowe "od kulis", relacje z turniejów w Witnicy, Wujek Krzysio z niezapomnianym synem Kamilem, potem Pazurkiewicz który potrafił zrobić wywiad pod słynną "siatką" (a tam kibice do kamery: Bajerski w......j :-) ))))))))))))))))))))))))))))))) kopa w dupę i do 3 ligi go wysłać).

Najlepsze są właśnie takie "sondy", teraz podejrzewam to nie miałoby sensu, bo 99% respondentów gadałoby na jedno kopyto: brawo Tomek!!!! po trzech głębszych, i by pajacowali do kamery, krzycząc Tomek Gollob sialalalalalala.

Parę takich sond w TV było. Co to za problem dla jakiegoś Glapy - kamera w łapę, idzie na mecz, nagrywać meczu nie mają praw, ale przed meczem mogą stanąć pod stadionem, i popytać ludzi. A jeszcze lepiej po meczu (np. przegranym albo ledwo wygranym) popytać lekko podpitych jegomości, a nuż jakiś kolo palnie co to podczas sondy Vigoru z 94 r. : Hućkę i Franczyszyna trzeba wy.....ć na zbity pysk.

To właśnie jest prawdziwa TV. Widz ogladając nie wie, co pokażą w programie, dziś wiemy tylko że będzie kanapa i Zamara.

Nawet "piątoligowy" GTV dawał relacje ze zgrupowań zimowych, byli z kamerą w parku, jak Cieślewicz oddychał już rękawami, albo na walnych zebraniach. Dziś się je raczej utajnia.

W 2001 r. GTV podała w serwisie informacyjnym : Stal wycofana z rozgrywek. Poszli z kamerą w miasto, popytać ludzi co o tym sądzą, idą obok katedry, co pan o tym sądzi że nie będzie żużla w Gorzowie, i trafili na ........... falubazów, gość do kamery A W ZIELONEJ GÓRZE Będzie i cieszy ryja do kamery :-) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

W Teleklopie wciąż kanapa, kanapa, kanapa, i nudzący Zamara. O 19.30 już człowiekowi się chce spać.

Program ma zainteresować widza, pokazać coś NOWEGO. O cenie biletu, o tym co było na konferencji, czy o tym że gorzowska siatkówka jest w kryzysie, to każdy wie. Jest net, radio, gazeta, tego nie trzeba 127 raz podawać.
Ostatnio zmieniony przez Analityk 2010-05-10, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  

d

Team: US!
Wysłany: 2010-05-08, 21:24   

nie żebym był niemiły, ale jestem ciekawy kto przeczyta wyższego posta troszke razi swą rozległościa:)

co do Stal Gorzów TV na youtube, to jest ząłożony kanał Stalowcy Tv i w tym sezonie będziemy chcieli dodać tam jak najwiecej filmów z opraw i dopingu:)

Wyrzuć trąbkę zacznij śpiewać i dopingiem Stal zagrzewać!

Michu5 

Wysłany: 2010-05-08, 22:03   

Najbardziej mi się podoba jak dziennikarz Mariusz Zamara przekręca nazwiska zawodników. I tak: jest np. Magnus Zeter-sto-rem albo siatkarz Stilonu Krzysztof Grzesikowski(nazywa się Grzesiowski). Albo jak kiedyś na ekstraligę mówił superliga żużlowa. Ostatnio też zaciekawił mnie styl komentowania przez Macieja Noskowicza z Radia Zachód. Wprawdzie jego porównania homeryckie, to jeszcze nie poziom Tomasza Zimocha, ale ten młody chłopak jest na najlepszej drodze. A z jaką pasją słuchało się meczu falubaz-Sparta, kiedy drżącym głosem, prawie z płaczem opowiadał o porażce swojej drużyny...

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2010-05-08, 22:10   

d napisał/a:
le jestem ciekawy kto przeczyta wyższego posta

Ja przeczytałem z chęcią i każdemu polecam ; ]

Michu5 napisał/a:
Ostatnio też zaciekawił mnie styl komentowania przez Macieja Noskowicza z Radia Zachód.

Jak dla mnie to bije na głowe nie tylko Rachlewicza, ale też różne Pełki, Kalinowskich itp. z TV. Super komentator, a jego teksty "ktoś tam mawiał..." wygrywają zawody jak dla mnie :-D
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Odpowiedz do tematu