Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gracku
2008-11-10, 09:52
Telewizja.
Autor Wiadomość
FZAdam87 

Wysłany: 2009-03-08, 15:17   

Moim zdaniem to nie ma nic wspólnego infrastrukturą jak co nie którzy tutaj piszą po prostu tu chodzi o Golloba to nazwisko przyciąga i tyle tak samo było z Tarnowem oni też wtedy najwięcej transmisji mieli tyle z mojej strony.
Pozdrawiam :)
PS.
Teraz już jesteśmy Falubaz i w nazwie :D

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-03-08, 15:50   

Pytanie tylko czy w zwiazku z tym, ze bedzie wiecej spotkan Stali w tv dostaniemy wiecej pieniedzy od TVP Sport? Jesli nie to nie wiem czy to tak dobrze dla klubowej kasy, bo wiadomo, ze na stadion przyjdzie mniej kibicow (w przypadku biletow po 30-40zl).

szogun58 
RECYDYWA!!!

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-03-08, 16:14   

I to jest właśnie to :!:
Teraz wiem a nawet jestem pewien,że przy naszych cenach biletów, na naszym stadionie będzie mniejsza i to dużo mniejsza ilość widzów.
Piszę widzów bo prawdziwi kibice to na pewno przyjdą a nawet i pojadą za swoja Stalą..
Lecz wcale sie nie dziwię...kryzys... i nie każdego będzie stać na mecz:?:
Właśnie dzięki TV - ci którzy nie będzie stać na bilet będą mogli oglądać TV....

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-03-08, 16:23   

Iman, wydaje mi się, że wygląda to następująco: Ekstraliga dostaje kasę od TVP za prawo do transmisji wszystkich spotkań, a Ekstraliga dzieli pieniądze (nie wszystkie, część zachowuje pewnie dla siebie) równo pomiędzy wszystkie zespoły. Nie wiem czy na pewno tak jest, jeśli ktoś orientuje się lepiej, niech sprostuje.

Z jednej strony jest tak, że faktycznie TV odbiera widzów, z drugiej jednak, jest to okazja dla ludzi, którzy jeszcze przy Śląskiej nigdy nie byli. Zobaczą w TV, może następnym razem przyjdą na stadion ;-)

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-03-09, 18:58   

michaelsg napisał/a:
Jak czytam Rogosa, to lansuje on własny punkt widzenia, mam Polsat = lepszy Polsat, a obiektywnie patrząc TVP sprawdziła się jako realizator transmisji, na początku tez byłem zły, że takie coś przejmuje transmisję, ale trzeba powiedzieć, że zrobili dobra robotę. Grafika przed meczami według mnie bije na głowę Polsatowską, dodatkowo bardzo ładnie zrobione przedstawienie miasta w którym będzie odbywał się mecz, Darżynkiewicz z Cegielskim bardzo ciekawa para czasem miło ich posłuchać, do tego w czasie meczy dużo komentarzy bieżących, informacje o lidze w mediach ogólnopolskich, program żużlowy w poniedziałki, do tego drugi live w necie i wiele ciekawych tematów około żużlowych- czego chcieć więcej??jest promocja, jest dobra jakość przekazywanych nam treści, a gdy przypomnę i porównam realizację Polsatu i TVP, to chcę żeby ten kontrakt wygrała TVP na co najmniej 5 lat, bo to co Polsat robił było jak najmniejszym nakładem kosztów, nic nie trzymało przed TV, było brzydkie i minimalistyczne.

Obiektywnie patrząc to do Cegielskiego nic nie mam ale Darżynkiewicz to nie jest dobry Komentator.Ciągle ktrytukuje Gorzów i myśli,że bez Falubazu świat by dłużej nie pociągnoł .... Obiektywistyczne komentarze w stylu " Gollob się wypalił " rzeczywiscie swiądczą o jego klasie.Co do Grafiki to rzeczywiscie jest zniewalajaca szczególnie te nazwiska w stylu " Matej Ferjani" czy "Jezper Momberg" Nie uważam,że polsat jest lepszy bo go mam tylko uznaje zasadę,żeby wszystko robić profesjonalnie a TVP jeszcze do profesury dużo brakuje

michaelsg

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-03-09, 19:21   

Ale teraz mówisz o rzeczach drobnych, które zbytniego wpływu na transmisje nie mają, Darżynkiewicz to Darżynkiweicz falubaz jest i będzie falubazem...Ale żeby nie być gołosłownym, porównaj sobie proszę transmisję meczu np Ostrowa z Bydgoszczą w fazie play off a dowolną transmisję TVP Sport, różnica jest tak kolosalna, że aż trudno uwierzyć.Nie lubię oglądać żużla w tv ale Polsat nie potrafił utrzymać mnie przy ekranie dłużej niż 10 minut a TVp się to udało, takie moje subiektywne zdanie, pozdrawiam.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-03-09, 23:08   

Rogos94 napisał/a:
Obiektywnie patrząc to do Cegielskiego nic nie mam ale Darżynkiewicz to nie jest dobry Komentator.Ciągle ktrytukuje Gorzów i myśli,że bez Falubazu świat by dłużej nie pociągnął ....

Myslę, że to nie jest obiektywne. Akurat nie słyszałem, aby Darżynkiweicz jakoś specjalnie krytykował Gorzów i Stal. Uważam, że dobrze komentuje mecze w duecie z Krzyśkiem i nie ma co narzekać.
Rogos94 napisał/a:
Nie uważam,że polsat jest lepszy bo go mam tylko uznaje zasadę,żeby wszystko robić profesjonalnie a TVP jeszcze do profesury dużo brakuje

No nikt nie twierdzi, że jest super. Ale w konfrontacji TVP i Polsatu odnośnie żużla i podejścia przez obie te stacje do tematu, to TVP bije Polsat na głowę i to 3 razy!!

Oprawą transmisji, magazynem żużlowym, poziomem komentowania meczy itp.

Polsat miał swoją szansę i to ładnych kilka lat. I guzik zrobił. Wszyscy sie podniecali tylko tym, że żużel jest w końcu pokazywany w ogólnodostępnej tv, a nie w jakiejś Wizji TV na X platformie. TVP podniosła poprzeczkę i jakościowo poszła do przodu.

Transmisji w internecie ze strony Polsatu jakoś jeszcze nie widziałem i o niej nie słyszałem :-x

Rogos94 

Wysłany: 2009-03-10, 19:38   

Chyba nie oglądałeś za dużo meczy w TVP skoro nie słyszałeś takich komenatarzy. A co do transmisji w necie to był taki wymóg ekstraligi by pokazywać przynajmniej 2 mecze.TVP zrobiło to tak żeby tylko jeden pokazywać w tv a jeden w sieci.Nie każdy ma taką przepustowaość żeby mógł oglądać mecz w sieci :-x

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-03-10, 20:32   

Rogos94 napisał/a:
Chyba nie oglądałeś za dużo meczy w TVP

No raczej nie, bo w Poznaniu nie mam takiego luksusu.
Natomiast w Gorzowie mam, ale rzadko bywam.

Rogos94 napisał/a:
Nie każdy ma taką przepustowaość żeby mógł oglądać mecz w sieci

Proszę Cię.... nie rozśmieszaj mnie :lol:

Standardowe 1mb starcza w zupełności, a mając nawet 512kb jesteś w stanie pociągnąć. Poza tym chyba jesteś słabo zorientowany w internecie, skoro itvp jest dla Ciebie jedyną opcją 8-)

Nie przypuszczam też, żeby Rafał D. tak pojechał z Tomkiem i Gorzowem, jak Czekański w dzisiejszym paszkwilu :evil:

Rogos94 

Wysłany: 2009-03-10, 22:09   

No nie wiem . Proponuje Ci obejżeć jakiś mecz na stronie itvp.pl Ja mam neta 4 mb i sie strasznie zacina :-)

zielu 

Wysłany: 2009-03-10, 23:07   

Kolego - coś ci się chyba pomyliło. Do oglądania transmisji wystarczy 512kb/s, a płynnie wszystko leci przy prędkości 1mb.
A jak itvp tak bardzo ci nie odpowiada, to zawsze możesz ściągnąć np sopcasta i oglądać nie tylko zużel na www.soccer-live.pl/

Rogos94 

Wysłany: 2009-03-12, 19:14   

Kolego proponuj obejrzeć jeden mecz na itvp to pogadamu :) a co do soccer-live.pl to do Żużla nie ma linków do programów tylko do stron www :mrgreen:

zielu 

Wysłany: 2009-03-12, 19:30   

Kolego - oglądam czasem i wiem co mówię. Mam 1mb i wszystko płynnie leci, znajomi też oglądają i mają podobne zdanie do mojego. A co do żużla na soccer-live.pl - głupoty gadasz i tyle. GP leci cały czas a i liga się czasem trafi, wystarczy poszukać. Tyle w tym temacie z mojej strony.

Rogos94 

Wysłany: 2009-03-12, 22:11   

Kolego rozmawiamy o E-lidze a nie o Gp ktore transituje Canal + :-P Dobrze powiedziałeś " czasmi" czasami się trafi . Ale czasmi to może być raz na 4 kolejki

zielu 

Wysłany: 2009-03-12, 22:26   

Zacznij lepiej szukać ;] Zresztą - z każdej kolejki masz po dwa mecze na itvp.pl więc nie wiem w czym Ty widzisz problem. Nie oszukujmy się - nastały takie czasy, że na brak żużla w mediach narzekać nie możemy i jest w czym wybierać: Ekstraliga na TVP Sport, ośrodkach regionalnych TVP i itvp, Pierwsza Liga na Polsacie Sport, Liga Angielska na Polsacie Sport, Grand Prix na Canal Plus i soccer-live.pl. Ktoś, komu naprawdę zależy żeby coś żużlowego obejrzeć, nie powinien mieć z tym problemu. A ty chłopie szukasz dziury w całym.

Rogos94 

Wysłany: 2009-03-13, 12:05   

Uwierz mi ,że szukałem wszędzie : meczyki.pl.sport-typ.pl.soccer-live,sheva.pl itp.. Nie ma. Nie szukam dziury w całym bo jakbyś nie widział rozmawiamy ogółem w TVP Sport i polscacie :P a zgadzam się ,że jest dużo możliwości jednak trzeba mieć dekoder tych stacji :P

michaelsg

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-03-13, 12:48   

Ja nie wiem Rogos co masz za problemy w zeszłym roku w necie spokojnie mogłem oglądać ligę(I i ekstra) spokojnie na soccer live znajdowałem, do tego GP i bodajże oglądałem Kryterium Asów jak byłem poza domem, a co do transmisji na iTVP mam w domu 1mb i wszystko lata aż miło.

Rogos94 

Wysłany: 2009-03-13, 14:09   

Kryterium asów pokazuje Polsat więc transmisja jest w necie. Możemy wymieniać się argumentami i ale i tak jeden nie przekona drugiego :-)

Koniec dyskusji czy można znaleźć czy nie :!: Wyżej były podane już strony na których można (podobno, nie sprawdzałem) obejrzeć mecze żużlowe. Skoro mówią, że tam oglądali to widocznie źle szukałeś. Przekomarzać możecie się na PW albo gg.
Pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-03-13, 17:02, w całości zmieniany 1 raz  

mirko14 

Wysłany: 2009-04-05, 17:46   

witam jestem w******ny ze tvp zawalilo mecz z unia czekalem caly dzien na tem mecz pozostaje mi radio dziwi mnie to ze telewizja sie nie przygotowala do tego meczu na taki szlagier trzeba wyciaqgnac wnioski

-----
Panujmy nad sobą, nawet mimo zaistniałych okoliczności.
Ostatnio zmieniony przez Charger 2009-04-05, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-04-05, 19:32   

mirko14 napisał/a:
witam jestem wkurwiony ze tvp zawalilo mecz z unia czekalem caly dzien na tem mecz pozostaje mi radio dziwi mnie to ze telewizja sie nie przygotowala do tego meczu na taki szlagier trzeba wyciaqgnac wnioski

O 18.30 też byłem ostro wkuty, ale teraz dziękuję telewizji, że oszczędziła mi transmisji z tego pojedynku pretendentów do tytułu. Ale faktycznie tvp nawaliła, w relacji z Gdańska dźwięk był taki, jakby mecz się odbywał na Madagaskarze, drugą relację gdzieś zawalili. Amatorka

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-04-06, 00:31   

mirko14 napisał/a:
witam jestem w******ny ze tvp zawalilo mecz z unia czekalem caly dzien na tem mecz pozostaje mi radio

wniosek na przyszłość... JECHAĆ NA MECZ :!: :!:

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-04-24, 18:58   

A może mi ktoś wytłumaczyć czemu retrasmisje GP są transmitowane w TVP...Info ?? Co ma wspólnego kanał informacyjny z żużlem. Od czego jest TVP1, TVP2 ? Około północy nic by nie ucierpiało na tych telewizjach jakby puścić skrót GP czy DPŚ, a na pewno podwyższyło by to range takich zawodów. A po drugie : Czemu Telewizja Polska nie kupiła nigdy praw do GP ?? Polsat Kubice promuje, że niedługo go w lodówce znajdziemy, to TVP mogłaby pokazać IMŚ w prawdziwym sporcie, a nie w jakiejś formule.
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

PROFESOR 

Wysłany: 2009-05-01, 17:50   

Mam mały problem.
Na stronie itvp nie mogę ogladać folmików. otwiera sie okno, łączenie z multimediami i... gotowy, nawet nie buforuje.
Nie wiecie może o co chodzi?Może ktoś miał podobny problem?
Proszę o pomoc

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-01, 19:13   

ja generalnie proponuje spróbować w tradycyjnej przeglądarce IE. Mam Opere i mi tak samo nie działa, ale w Explorerze chodzi. A jak też nie pójdzie to problem na którego nie mam rozwiązania
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Pao 

Wysłany: 2009-05-02, 11:53   

generalnie to trzeba miec nowego Windows Media Playera (ew. wersja 10 z poprawkami) i wtedy dziala na wszystkich przegladarkach

Odpowiedz do tematu