Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gracku
2008-11-10, 09:52
Telewizja.
Autor Wiadomość
Yankes 

Wysłany: 2013-01-28, 21:14   

- ITI jest powiązana z PO, podobnie jak niektórzy ważni ludzie w polskim żużlu, a PO teraz rządzi (niestety) krajem

- widać po raz kolejny (pierwszy symptom to ograniczenie ekstraligi do 8 drużyn), że prezesom z tej sitwy zależy nie na rozwoju żużla, ale na zapewnieniu sobie splendoru, pozycji społecznej i układzików jak najmniejszym kosztem. Po co brać telewizję, która ma większą ilość odbiorców, skoro można od razu wziąć łatwą kasę i przy okazji napić się wódeczki z np. Moherem Powerem? :mrgreen:

Czujecie to? No po prostu sielanka: w telewizji śniadaniowej TVN Dzień Dobry Daria Kabała, Wojciech Stępniewski i Rafał Dobrucki rozmawiają o zaletach hybrydowych samochodów oraz o Magdzie Gessler i Marcinie Mellerze (ważnych autorytetach) Później w TVN Style Mister Elegancji Tomasz Gollob opowiada o tym jak prawidłowo spożywać bezę. :-) Wieczorem na TVN Turbo pomiędzy brawurową podróbą Top Gear a rubrykami towarzyskimi retransmisja szlagieru Enea Ekstraligi Unibax Toruń - Stelmet Falubaz (podobnie jak w każdym miesiącu)

Po roku, dwóch pójść dalej: jeszcze dorzucić do tego KSM, regulamin finansowy, 6 drużyn i jest jak w raju: nie trzeba się wysilać, piknik jak w Anglii (ci wstrętni bandyci kibole wreszcie sobie poszli i nie marudzą), kasa się zgadza a i droga do wielkiej polityki dla PREZESÓW stoi otworem :)

kris_77 

Wysłany: 2013-02-03, 22:38   

Koledzy czy to będzie na kanałach Enki czy Cplusu to żadna różnica. Polecam www.meczyki.pl, rzutnik albo TV pod laptop i macie wyjazdowy mecz jak na dłoni. Ja mam Polsat i nie zamierzam zmieniać. Będę robił jak wyżej.

Pozdrawiam.

PS. Dziś zmarł kolejny żużlowiec. Matija Duh - odpoczywaj w spokoju.

Bin3k1947 
ProudToBeYellow

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2013-02-09, 09:10   

Czy na tym linku na pewno będą pokazywane mecze żużlowe???
Bo ja właśnie też mam Polsat i nie wiem czy zmieniać czy nie !!
:cry:

Michu5 

Wysłany: 2013-02-09, 18:20   

Tak, będą na meczykach i na wielu innych stronach o podobnej tematyce, które można bez problemu wyszukać w Internecie. Oczywiście, wygodniej jest oglądać mecze przez telewizję, gdyż nie grożą nam żadne ewentualne przerwy na łączach(chyba, że są jakieś nawałnice) i mamy zapewnioną lepszą jakość obrazu i dźwięku. Minusem jest to, że trzeba za to słono zapłacić. Wybór więc należy do Ciebie, warto przeanalizowac wszystkie za i przeciw, warto dokładnie też prześledzić co zaoferują platformy telewizji cyfrowej.

Z tego co wiem oferta platformy NC+ wchodzi w marcu tego roku. Nie wiem natomiast jaką ofertę programową dostaną wtedy abonenci Cyfry+ i Platformy N, którzy nie będą chcieli przystąpić do NC+.

Z tego co pisano transmitowane będą 2 mecze(lub 3, jeśli kolejka obejmie sobotę) Ekstraligi w każdej kolejce. Transmisje na żywo mają się pojawić w stacjach Canal+ i NSport.

Odpowiedz do tematu