Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wawrzyniec
2012-12-12, 12:53
Tomasz Gollob
Autor Wiadomość
kryzys78 

Wysłany: 2008-11-07, 10:01   Tomasz Gollob

Chciałbym wznowić dyskusję o naszym liderze- Tomaszu Gollobie. Jak postrzegacie jego osobę w naszym zespole??Co sądzicie o jego decyzji o przekazaniu całej nagrody z Super Prix na cele charytatywne??Nasz najlepszy zawodnik śmiem powiedzieć w całej powojennej historii polskiego speedwaya od dłuższego czasu pokazuje olbrzymią klasę sportową i pozasportową. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć iż jestem dumny iż właśnie Tomasz reprezentuje nasz klub i marzyłbym sobie aby poprowadził Stal do medali DMP i aby w naszym klubie zakończył kiedyś swoją bogata karierę sportową.

Zapraszam do dyskusji a jako wesołą ciekawostkę umieszczam zdjęcie Tomka z Jackiem z czasów szkolnych (Jacek przykiblował dwa razy???czy Tomek zaczął edukację za szybko??? :)

braciagollobowiewlobe98.jpg
Plik ściągnięto 1256 raz(y) 254,74 KB

Ostatnio zmieniony przez Bartek 2012-06-11, 09:09, w całości zmieniany 2 razy  

PROFESOR 

Wysłany: 2008-11-07, 20:32   

Jedno jest pewne- to czlowiek o potężnym doświadczeniu, niezwykle poukładany zawodowo. To jak spokojnie podchodzi do wielu spraw- naprawdę szacuneczek.

Jeśli chodzi o jego ożywienie w fundacjach to mysle że człowiek już ma wystarczająco dużo i nadszedł czas żeby sie podzielić z potrzebującymi. Nie da sie jednak ukyc że to przełom jeśli chodzi o speedway w polsce. Coraz częściej słychać o wyciągnieciu ręki zawodnikow w stronę potrzebujących.I za to - szacuneczek

Moim zdaniem to człowiek bardzo spokojny i stateczny, człowiek który potrafi zachować sie należycie w każdej sytuacji. Bardzo skromny i mało wylewny. Potrafi dotrzymać tajemnicy i nie chlapie na prawo i lewo co popadnie.
Jestem bardzo mile zaskoczony jego postacią. Do niedawna sporo złego o nim sie mówiło. Jak każdy młody człowiek miał swoje szleńcze 3 minuty, ale teraz jest ok.

Jako człowiek już zaposał sie w historii jako sportowiec poroli zapisuje sie jako nietuzinkowy człowiek.

PODSUMOWUJĄC: Jestem jak najbardziej NA "TAK"

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-11-07, 21:53   

Ja szczerze się cieszę, że mamy go w Stali :!: :-D Poza tym Tomek pomaga również młodym rajderom. Otóż w dzisiejszej rozmowie z nim (TVP3 godz.18.30) wyszło na jaw, że przekazał swój sprzęt którego już nie używa naszym młodzieżowcom. Nie wiem ile tego, ale chyba niemało, skoro prowadzący określił jako "ciężarówka szprzętu". Uprzedzając złośliwe komentarze: nie wyobrażam sobie, zeby to był bezużyteczny złom, skoro sam Tomasz określił jego zużycie na około 50%.

robander 

Wysłany: 2008-11-07, 21:54   

Najlepsze w tym, że podpisał kontrakt na dwa lata. Przynajmniej dwa sezony i oby dwa i trzy następne cieszył nas Sobą. W wielu ztegorocznych wywiadów zastrzegał, że będzie przyczepnym z torem przynajmniej kilka lat. Jak najbardziej na TAK.

TOMEK

Wysłany: 2008-11-07, 22:02   

Chyba na dobre wyszło mu to, że wziął ster we własne ręce, dojrzał jako sportowiec i nabrał dużego dystansu do tego co robi. Moim zdaniem nie bez znaczenia jest fakt, że nie ma już teamu Gollobów z charyzmatycznym papą, który co by dużo nie mówić, raczej zniechęcał otoczenie. Tomasz założył rodzinę, ma inne cele w życiu, niż tylko sam sport i szczerze powiedziawszy widać, że dzięki temu stał się spokojniejszy, wyważony i bardziej przystępny.

Jeszcze kilka lat temu nie byłem wielkim fanem Golloba, ale teraz kibicuję mu bardzo.
Imponuje mi jako sportowiec, ale jeszcze bardziej jako normalny facet o wielkim sercu i życzę mu jak najlepiej. Najlepiej złota w GP 2009!

A tutaj, o kolejnym darze Tomka:
http://miasta.gazeta.pl/g..._Karolince.html

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie!

PROFESOR 

Wysłany: 2008-11-08, 16:20   

Tomku dziekujemy za pomoc Karolince.

"los zawsze bedzie Panu dziękował Panie Tomku!" jak powiedziała prezes fundacji

Paki 
Soda

Wysłany: 2008-11-08, 20:05   

Tomek Gollob jest klasowym zawodnikiem to nie ulega watpliwosci. Ja mam mieszane uczucia. Przed przyjsciem do Stali srednio za nim przepadalem, ale zaskarbil sobie moja sympatie i cieszy mnie fakt , iz bedzie tutaj jeszcze conajmniej 2 sezony :-)

kibicgorzowski 

Wysłany: 2008-11-09, 13:53   

wiruoz zuzla ktory jako jedyny probowal walczyc po upadku systemu z zawodnikami co mieli piekne kevlary reklamy i tutaj jakis młokos mlody zawodnik co pokazuje plecy mistrzom swiata.ludzie gwizdali bo kazdy gwizal . wtedy jeszcze zylismy w tym poprzednim systemie. a on byl inny wyroznial sie walczył . bo tak jak mawiaja jest to czarny sport nie dla miekkich ludzi . wziol sobie tomek to powaznie do serca. Pomimo uplywu juz tylu lat nadal nie widac nastepcy . powiem tak kiedys wielki Hans Nielsen powiedzial ze na takie maszyny jak ma Tomek Gollob nie chcial by wogole wsiasc sa takie słabe. ale nadrabia to technika jest on wirtuozem zuzla. i jak powiedzial w tym seoznie ze pomimo tych lat czuje sie jak na poczatku lat 90 wiedzialem co Tomek ma na mysli i to nam pokazal . na slaskiej i w gp . pomimo tych lat nadal umie sie cieszyc z tego co robi . Po zawodach dziekuje na "kołeczku" cieszy sie mało jest dzis takich ludzi . Czy adams tak szaleje po wygranym meczu albo inny rowiesnik tomka. chyba nie. podejscie do mlodych talent warty nasladowania.Nie miał szczescia w roku 1999 mial byc mistrzem . Feralny upadek i tylko srebro. Ale jaka determinacja Tomka po tygodniu wyjsc ze szpitala i od razu na motor . Pameitam jak dzis ze łzami w ozcach mowil wywiad ze no zdrowie nie pozwoliło.

Stalowiec 

Wysłany: 2008-11-09, 14:16   

Myślę, że to bardzo pozytywna postać w naszym zespole. Jak na lidera przystało na 100% prowadzi Staleczkę w każdym spotkaniu, poza tym jest dobrym duchem zespołu...Myślę, że nasza młodzież żużlowa bardzo dużo się od niego nauczy. A i reszta zespołu może brać z niego przykład.

michaeltz 

Wysłany: 2009-01-02, 20:41   

Witam wszystkich kibicow Tomka ...jako ze niewidzialem tematu odnosnie Plebiscytu na Sportowca Roku wpisze tutaj zeby glosowac na naszego idola, mozna glosowac tylko do jutra.

SMS(Y) pod numer 7398 o tresci "7" Glooooosujemy

PROFESOR 

Wysłany: 2009-01-03, 00:15   

Czytałem artykol na sportowychfaktach na temat plebiscytu. FAjnie że Komar sie angazuje, ale nie o tym chcialem... boli troche to że Tomek narobil sobie tylu wrogów w Polsce. Te komentarze na jego temat powalają. Nie wygra. Ale nie przez brak umiejetności, nie przez brak osiągnięć, ale przez samego siebie (błędy przeszłości)
Szkoda ale taka prawda

michaeltz 

Wysłany: 2009-01-03, 10:32   

Wygrac na pewno niewygra bo ludzie narazie maja podniete Kubia...wazne zeby byl jak najwyzej.
Narobil albo i nienarobil ...bo co zrobil Toruniowi czy powiedzial ze go tam nielubia....
Tylko dlatego ze zal za dupe sciska ich bo jezdzil dla Bydgoszczy... w Czestochowie tez podobnie itd.Ludzie sa glupi i niepotrafia docenic kogos bez kogos zuzel w Polsce bylby do dupy i niebyloby po co wogole ogladac GP.
No ale takie matoly to tylko na zuzlu heh.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-01-03, 18:27   

Tomaszowi Gollobowi nie jest do szczęścia potrzebny żaden tytuł Przeglądu Sportowego...On w swojej sportowej karierze osiągnął już naprawdę wiele, każdy kibic speedwaya ma doskonałe pojęcie o tym. Dla niego największą nagrodą jest uznanie wśród kibiców i rodziny. Wiadomo, zwycięstwo w tym plebiscycie na pewno by go ucieszyło, ale czy to jest najważniejsze? Medali i zasług nikt mu nie odbierze, a za rok najlepszym sportowcem roku będzie już ktoś inny ;-)

szogun58 
RECYDYWA!!!

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-01-03, 20:05   

Myślę ,że Tomek powinien znaleść się w tym plebiscycie a to dla tego,że w IMŚ stanoł na pudle.Swoją jazdą, postawą i wyczynami na torze zadziwiał w 2008 r. nie jednego kibica.Dał wiele radości i nadzieji,że jest jeszcze szansa na zdobycie tego upragnionego krążka..
Wiem,że nie wszyscy kibice uwielbiają Tomka,ale gdy walczy w IMŚ - to nie wieże w to,że wtym momęcie nie jesteśmy z nim wszyscy razem....Jesteśmy i właśnie jemu wszyscy kibicujemy...więc i mam taką nadzieje,że właśnie Tomek znajdzie w tym plebiscycie swoje miejsce,a jakie ? to już zależy tylko od tego ilu Kibiców będzie mu w tym dniu kibicować - wysyłając na Niego sms-7..

POZDRO!!!

PROFESOR 

Wysłany: 2009-01-03, 22:16   

Złota dziesiątka. Brawo kibice!!!!! Brawo Tomek

Barti 

Wysłany: 2009-01-03, 22:24   

Myślę, że miejsce bardzo dobre, sama obecność wśród 10 sportowców żużlowca to duże wyróżnienie. Bo w końcu żużel to nie dyscyplina olimpijska, a i nie jest to sport bardzo popularny w Polsce, jedynie w ośrodkach gdzie znajduje się drużyna. W porównaniu np. do piłki nożnej wypada blado.

Pozdro.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-01-04, 01:31   

Cytat:
W porównaniu np. do piłki nożnej wypada blado.

Tyle tylko, ze pilkarza nie bylo zadnego wsrod 10 najlepszych tego plebiscytu. To tez o czyms swiadczy. Samemu Gollobowi pewnie nic to nie da, ale jednak jakas reklama dla zuzla jest. Oby w tym roku wygral zloto IMS to wtedy bedzie jeszcze wyzej :) Swoja droga fajnie, ze wspominal o Stali Gorzow :)

Barti 

Wysłany: 2009-01-04, 10:23   

No piłkarza nie było, ale był Lech Poznań :) Jakbyśmy mieli tak rozpatrywać, to skąd na pierwszym miejscu Kubica? Nie ma żadnego toru w Polsce :mrgreen: A jakie plusy u prezesa przy okazji Tomek złapał:D

pozdro!

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-01-04, 11:06   

szogun58 napisał/a:
Swoją jazdą, postawą i wyczynami na torze zadziwiał w 2008 r. nie jednego kibica

Nie wiem czym niby zadziwial?Kazdy, kto choc troche interesuje sie zuzlem, wie do czego Tomek jest zdolny i wedlug mnie zadnego zdziwienia nie bylo.
Co do tego, ze wygral Kubica...plebiscyt jest na najlepszego sportowca...a jakiemu Polakowi udalo sie jezdzic w F1??A jeszcze skonczyc sezon na wysokim 4 miejscu?
Czyli jak dotad, jest najlepszym polskim sportowcem i wedlug mnie, zasluzenie wygral.
A w innych dyscyplinach, ktorych przedstawiciele byli nominowani, juz nie raz i nie dwa medale zdobywano!
Ciekawi mnie tylko, czy to co mowi Tomek o Stali, o prezesie, jest prawda, czy to komercyjny chwyt??

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-01-04, 11:17   

Mysle, ze to jednak prawda "z serca" co mowil. Gollob juz jest raczej na tyle dojrzalym zawodnikiem, ze nie mowilby takich rzeczy a nazajutrz oczekiwal "premii specjalnej" na koncie.

adagio

Wysłany: 2009-01-04, 11:45   

gdzie mozna przeczytac/uslyszec to co tomasz mowil o Stali ?
pozdro

----

Tomasz Gollob: http://www.tvp.pl/sport/m...ze-sie-poprawie
Ostatnio zmieniony przez Szczepa 2009-01-04, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-01-04, 14:16   

masters napisał/a:
szogun58 napisał/a:
Swoją jazdą, postawą i wyczynami na torze zadziwiał w 2008 r. nie jednego kibica

Nie wiem czym niby zadziwial?Kazdy, kto choc troche interesuje sie zuzlem, wie do czego Tomek jest zdolny i wedlug mnie zadnego zdziwienia nie bylo.

Taa niby czym? Wstał, umył zęby, pojechał, zdobył brąz IMŚ i poszedł spać... Dodajmy do tego skuteczną jazdę w ligach i mamy szarą rzeczywistość pod tytułem "Tomasz Gollob" według mastersa. :-/ Czyli pewnie uważasz, że taki Pedersen też niczym nie zadziwia, no bo przecież "każdy, kto choć trochę interesuje się żużlem", wie do czego jest zdolny. Jak już kogoś (Golloba) nie lubisz to przynajmniej doceń, ile wyrzeczeń i pracy ktoś wkłada, żeby zdobywać medale i jednak zadziwiać swoją skuteczną jazdą, jak chociażby podczas ostatniego GP w Bydgoszczy.

szogun58 
RECYDYWA!!!

Wysłany: 2009-01-04, 14:50   

STALone_ZG napisał/a:
chociażby podczas ostatniego GP w Bydgoszczy

Te ostatnie GP w Bydgoszczy to był (w moim skromnym zdaniu) mjster-sztyk w wykonaniu Tomka..... i nie tylko bo prawie cały sezon jego można zaliczyś do ŚWIETNEGO WYKONANIA.
Niektórzy spisywali Tomka na straty,że już nic nie pokaże ten zbowidowiec, a jednak pozatykał i usta niektórym kibicom pokazał tym na co go stać, no i na co jeszcze go będzie stać.....
pozdro...

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-01-04, 17:00   

STALone_ZG napisał/a:
i mamy szarą rzeczywistość pod tytułem "Tomasz Gollob" według mastersa.

A zadziwil Cie??Bo mnie nie...Od wielu lat jest w czubie, jest zawodnikiem, ktory ma wyrobiona marke i kazdy spodziewa sie, ze stac go na wiele, nawet na zdobycie tytulu IMS!
Jak moze zadziwic ktos, kto jezdzi juz 20 sezonow i ciagle jest w praktycznie tej samej formie?!
I dla Twojej wiadomosci, Tomka lubie juz od czasow Jutrzenki - Poloni, gdy wiekszosc kibicow w Polsce na niego gwizdala przy prezentacji i kazdym wyjezdzie na tor!!

STALone_ZG napisał/a:
Czyli pewnie uważasz, że taki Pedersen też niczym nie zadziwia,

Zadziwial, ale w sezonie 2007!!A w 2008 zadziwilby, gdyby przegral w biegu z Szewa! :-P
Jechal na swoim poziomie, takim do jakiego juz sie przyzwyczailismy, takze czym mial zadziwic??Jedynie nieprzemyslanym atakiem zdaje sie na Balinskiego w fazie play - off, po ktorym to musial wycofac sie z dalszej jazdy!

fragles 

Wysłany: 2009-01-04, 19:22   

masters napisał/a:

Co do tego, ze wygral Kubica...plebiscyt jest na najlepszego sportowca...a jakiemu Polakowi udalo sie jezdzic w F1??A jeszcze skonczyc sezon na wysokim 4 miejscu?
Czyli jak dotad, jest najlepszym polskim sportowcem i wedlug mnie, zasluzenie wygral.

Według mnie przyznanie nagrody Robertowi Kubicy było porażką,
Mam do niego ogromny szacunek za jego osiągi i za to że startuję z flagą polski,
że nie przyjął oferty Niemców *obywatelstwa.

Jednak nie powinien być sportowcem roku ponieważ on ma tylko polskie obywatelstwo
ale polakiem to on nie jest, skoro wyjechał w wieku 13 lat znaczy to że pewnie nie zna
naszej historii, nie mieszka w Polsce, dorastał we Włoszech chodził do tamtejszych ośrodków edukacji, jednym słowem z polską ma tyle wspólnego co Podolski tylko ten nie okazał się zdrajcą a jego tłumaczenie że nie było dla niego miejsca w kadrze każdy sam interpretuję na różne sposoby zostawiam tą sprawę wam nie chcę rozczochrać kolejnego tematu.

I właśnie pokazał Robert jak bardzo dla niego ważne są nasze patriotyczne polskie nagrody, nie stawiając się w Teatrze na odebranie nagrody.
Wymyślili (żeby nie mówić prawdy że mu się nie chciało) (pewnie ma to głęboko w dupie...)
że nie dotarł (buhahahaha) jakby chciał dotrzeć to by przyleciał dzień wcześniej albo nawet tydzień żeby przypomnieć sobie jak wygląda nasza stolica.

Jest pierwszą osobą z polskim obywatelstwem w F1 ale nie doszedł do tego w Polsce tylko we Włoszech.
Oczywiście ma talent to nie podlega dyskusji ale na najlepszego sportowca POLSKI
rok 2008 to według mnie nie zasługuję.

Pozdrawiam !

Odpowiedz do tematu