Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy
Autor Wiadomość
MateoKSSG 

Wysłany: 2008-11-16, 09:38   Wyjazdy

Jeszcze nikt nie poruszył tematu wyjazdy to może ja zaczne. I na początek mam małe pytanie. Gdzie są na wyjazdach ci wielcy fanatycy co się tak napinaja na forum? Czemu na wyjazdy jezdzi 50-100 osob? No moze wyjątkiem jest mecz z Zielona i co było w tym roku mecz w Lesznie gdzie tez było nasz dużo. Każdy na forum mówi ze jest wielkim fanatykiem , kibicem na dobre i na zle , to czemu jezeli druzynie idzie slabiej to juz na wyjazd nie jada? Marzy mi sie aby na kazdym wyjezdzie w sezonie 2009 było nas conajmniej 200. Pozdro. KSSG1947 !

judoka2-14 

Team: YL
Wysłany: 2008-11-16, 11:11   

MateoKSSG napisał/a:
Marzy mi sie aby na kazdym wyjezdzie w sezonie 2009 było nas conajmniej 200. Pozdro. KSSG1947 !

No kazdemu sie marzy wiec wiez naszczescie sa te nygusy :-P co sa prawie wszedzie i ratuja honor ;p ..

ja prubuje byc wszedzie chac czsami jest ciezko wzgledy finasowe...i odległosc moim zdaniem najlepszymi wyjazdami w tym roku
Falubaz i leszno wspaniala atmosefera i doping :mrgreen:

Sylwester 

Wysłany: 2008-11-16, 14:08   

Ciekawy wyjazd był ten do Torunia dnia 1.06.2008- nie samowiota atmosfera, cichcia w sektorze no i nie zapomniana fala na torunskim owalu zapoczątkowana przez nasz sektor :mrgreen:

Co do wyjazdów moge powiedziec , że duzo zalezy od wzgledów finansówych bo jak dla mnie np. zwykłegl ucznia nie stać zabardzo aby wywalić co 2 tyg około 70 zł na wyjazd. Z drugiej strony tez jest od groma kibiców tzw. ''sukcesów'' No ale z tym nic nie da sie zrobic. Jak widac te 50-100 osób srtednio to ta najbardziej ''fanatyczna'' grupa wiekszosci jest.

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2008-11-17, 08:59   

No to prawda, że wyjazdy jeszcze nie są naszą najmocniejszą stroną. Wydaje mi się jednak, że głównym powodem tego są kwestie finansowe. Na bliższych wyjazdach jak Leszno czy zielonka jest jeszcze całkiem przyzwoicie. Niestety na te dalsze rzeczywiście jeździ nas garstka.
judoka2-14 napisał/a:
naszczescie sa te nygusy :-P co sa prawie wszedzie i ratuja honor ;p ..

Dziękuję w imieniu Nygusów za docenienie naszych starań. :-) Jednak robimy to z miłości do tego sportu i klubu a nie dla poklasku. ;-)
Atmosfery na wyjeździe nie zastąpi chyba żaden mecz u siebie. Często zdarza się też tak, że nawet po przegranym meczu wraca się do domu w wesołym nastroju a nie siedzi w domu przed TV czy radiem i klepie muła :-P
Pozdrawiam wszystkich wyjazdowiczów. :-D

MateoKSSG 

Wysłany: 2008-11-17, 14:03   

racja, atmosfery z wyjazdów nikt nie zastąpii. Są tu osoby które pamietaja mecz piłkarski w Toruniu w klatce ?? heh :D Pozdrawiam wszystkich wyjazdowiczów

spooszan 
blokers

Wysłany: 2008-11-17, 23:18   

MateoKSSG napisał/a:

racja, atmosfery z wyjazdów nikt nie zastąpii. Są tu osoby które pamietaja mecz piłkarski w Toruniu w klatce ??

No pewnie, że tak :mrgreen: Miałem właśnie pisać, że wyjazd do Torunia był dla mnie chyba najlepszym wyjazdem w tym roku, no może na równi z wypadem do wrocka. Przepiękne miasto i super zabawa na stadionie (pomijam wynik sportowy ;-) ).
Tak jak Mateo piszesz, wrażeń z wyjazdu nic nie zastąpi.

baku

Wysłany: 2008-11-17, 23:54   

MateoKSSG napisał/a:
racja, atmosfery z wyjazdów nikt nie zastąpii. Są tu osoby które pamietaja mecz piłkarski w Toruniu w klatce ?? heh :D Pozdrawiam wszystkich wyjazdowiczów

To była tylko rozrywka. Mnie będzie cieszyło jak na wyjazdy będzie jeździło minimum po 200 osób na każdy mecz. Czy wygrywamy czy nie. Pozdro

spooszan 
blokers

Wysłany: 2008-11-18, 08:53   

baku napisał/a:

To była tylko rozrywka.

Tylko rozrywka, ale nikt kto nie pojechał na mecz nie mógł jej doświadczyć ;-)

baku napisał/a:
na wyjazdy będzie jeździło minimum po 200 osób na każdy mecz. Czy wygrywamy czy nie

Moim zdaniem najpierw powinniśmy poprawić się pod względem frekfencji na meczach w Gorzowie. Żeby na każdym meczu liczba osób nie spadała na przykład poniżej 8000 i aby nie było tak dużej rozbieżności pomiędzy meczami. Chodzi mi o to, że na mecz z falubazem brakuje biletów a na mecz z Tarnowem przychodzi 4000 kibiców pomimo obniżenia cen biletów. :-/

P.S.
Pisząc wcześniej, że wyjazd do torunia był jednym z najlepszych zapomniałem jeszcze o wyjeździe do Tarnowa. Uwierzcie mi, że po 12 godzinach w pociągu z Nygusami nic już nie jest takie jak wcześniej :-P

MateoKSSG 

Wysłany: 2008-11-18, 12:09   

baku napisał/a:
Mnie będzie cieszyło jak na wyjazdy będzie jeździło minimum po 200 osób na każdy mecz. Czy wygrywamy czy nie. Pozdro

No to własnie pisałem to samo w pierwszym poście, ale zdaje mi się ze to mało realne bo niestety u nas większosc to ludzie sukcesu , wygrywaja to jada, przegrywaja to juz nie. Za drużyna powinno sie jezdzic na dobre i złe!

misiekspeedway 

Team: US'08
Wysłany: 2008-11-18, 13:18   

moim tez zdaniem to tez problemy finansowe... nie kazdego stac na necz w gorzowie i jeszcze tydzien pozniej na jakis wyjazd z czegos trzeba rezygnowac....raz wyjaz i raz dom albo zawsze dom i co 2 wyjazd ;p

MateoKSSG 

Wysłany: 2008-11-18, 15:17   

Gdyby to były problemy finansowe to bym zrozumiał, ale wiem jak jest po niektórych znajomych.. Pytam czemu nie jedziesz? odp: Bo i tak przegramy.... Jak mnie takie cos wkur... ;/

baku

Wysłany: 2008-11-18, 16:14   

misiekspeedway napisał/a:
moim tez zdaniem to tez problemy finansowe... nie kazdego stac na necz w gorzowie i jeszcze tydzien pozniej na jakis wyjazd z czegos trzeba rezygnowac....raz wyjaz i raz dom albo zawsze dom i co 2 wyjazd ;p

Mnie też nie stać, ale zawsze coś się wykombinuje i nie ma problemu. :)

zielu 

Wysłany: 2008-11-18, 18:04   

kasa jest niestety tutaj najważniejsza, ale jak komuś naprawdę zależy, to wydrapie parę złotych nawet spod podłogi, żeby tylko pojechać ;)
mnie osobiście, mimo świetnej atmosfery, rozczarowała nasza liczba w Lesznie. Ok 120 osób - żenada szczerze mówiąc...

YG 0'4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-18, 18:35   

Witam....

zielu9231 napisał/a:
Ok 120 osób - żenada szczerze mówiąc...

no nieprzesadzaj napewno było wiecej osob bo sam byłęm i widzialem i nawet w takiej liczbie osob moim zdaniem dopingiem i oprawa bylismy lepsi niz kibice miejscowi :D

a co do wyjazdu to wiadomo ze kasa jest tutaj najwazniejsza i niema co mowic ale tak jak koles judoka powidzial mamy tych nygusow co ratuja honor ;p

pozdor :mrgreen:

zielu 

Wysłany: 2008-11-18, 19:20   

A ile osób bylł? 120-150 jak na moje oko, tez bylem, wiec wiem co mowie.
A co do oprawy i dopingu masz racje - w Lesznie jak na nasza liczbę dokonaliśmy czegoś, co można nazwać cudem. Prawie cala oprawę się udało przemycić, z tego co pamiętam to tylko parę rac na bramkach zostało ;) Atmosfera była genialna. Ta spontaniczna Ciuchcia i panowie zamknięci w Toi-Toi'ach na długo pozostaną w pamięci ;)
Podsumowując - jeśli chodzi o wyjazdy, to odstajemy od czołówki, taka jest niestety smutna prawda.

Charger 

Team: Sonadores
Wysłany: 2008-11-18, 19:54   

zielu9231 napisał/a:
P.S.
Pisząc wcześniej, że wyjazd do torunia był jednym z najlepszych zapomniałem jeszcze o wyjeździe do Tarnowa. Uwierzcie mi, że po 12 godzinach w pociągu z Nygusami nic już nie jest takie jak wcześniej

Właśnie tak się zastanawiałem, jak udane musiały być wyjazdy do Wrocka i Torunia, że o Tarnowie nie wspomniałeś... ;-)
Rzeczywiście wyjazd niczego sobie przez całą Polskę. Niestety w tym sezonie nie dane nam będzie zaznać uroków podróży do południowo-wschodniej Polski... A szkoda, bo naprawdę wszystkim polecam taką wyprawę.

Jeżeli chodzi o sezon 2009 - Bydzia i Gdańsk już czekają. A sądząc po tym, że jednak historie naszych spotkań są ciekawsze niż te z jaskółkami czy żurawiami, to liczba na tych meczach powinna być w miarę niezła...

Pozdrawiam.

spooszan 
blokers

Wysłany: 2008-11-18, 21:39   

Wiecie co, tak sobie teraz pomyślałem, że jednak nie ilość na wyjeździe a jakość się liczy. Rzeczywiście w Lesznie było nas ok 200 os, ale pokazaliśmy się z dobrej strony. Szczerze mówiąc wolę te dalsze wyjazdy także ze względu właśnie na atmosferę jaka tam panuje. Jadą Ci prawdziwi fani i nie ma naj...ch kibiców sukcesu, którzy jedyne co potrafią śpiewać, to ZPF i na siłę starają się wciągnąć resztę sektora aby śpiewała to z nimi. :-/

MateoKSSG 

Wysłany: 2008-11-19, 07:49   

Bardzo ciekawy pomysł z tym specjalnym pociągiem, myśle ze zachęciło by to sporą liczbe osób a taki wyjazd byłby napewno wyjątkowy i nie zapomniany :D Pozdro

spooszan 
blokers

Wysłany: 2008-11-19, 09:04   

Grzesiek napisał/a:
moznaby pomyslec o pociagu specjalnym
moze wynajac jeden sklad

Wynajęcie całego pociągu chyba nie wchodzi w grę. Domyślam się że są to olbrzymie koszty, więc musiałoby nas jechać kilka tysięcy a na to w obecnej chwili się nie zanosi.
Realnie patrząc na chwile obecną możemy myśleć co najwyżej o rezerwacji przedziału lub wagonu.

MateoKSSG 

Wysłany: 2008-11-19, 11:12   

gdybysmy mieli jechac takim pociągiem do np. Zielonej to chetni napewno by sie znalezli a wtedy atmosfera byla by niesamowita

misiekspeedway 

Team: US'08
Wysłany: 2008-11-19, 11:40   

a jak ;D byłoby nas słychać ;p na stacjach ;p

PatriotKSSG 

Wysłany: 2008-11-19, 15:15   

MateoKSSG napisał/a:
gdybysmy mieli jechac takim pociągiem do np. Zielonej to chetni napewno by sie znalezli a wtedy atmosfera byla by niesamowita

pociagiem do ZG? wyprawa na pol dnia i napewno wiaze sie to z rezerwacja wagonow w kilku skladach(zreszta obawiam sie ze to sa szynobusy)

luka$ 
Nygus'08

Wysłany: 2008-11-19, 16:37   

Sezon 2009 może być przełomowy jeśli chodzi o frekwencje na wyjazdach. Tak jak ktoś wspomniał południowy-wschód Polski nam odpadł a w zamian "dostaliśmy" Bydgoszcz (220km/zumi.pl i Gdańsk 325km/zumi.pl) Co idzie w parze z "krótkim" czasem dojazdu i mniejszymi kosztami. Choć wyjazdy do Lbn, Tarnowa, Rybnika też mogłyby być tańsze gdyby ograniczyć spożycie % i nikotyny.

Nic tylko przez zimę ciężko pracować i odkładać pieniążki na wyjazdy!

MateoKSSG 

Wysłany: 2008-11-19, 22:10   

No dobrze by było gdyby ten rok byłby przełomowym w tamecie wyjazdów i mam nadzieje ze tak się stanie i wiecej osob zacznie wspierac stal na wyjazdach.. Atsmofera na kazdym wyjezdzie jest super i nie odzwierciedla tego samego co u siebie.

michaelsg

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2008-11-21, 11:46   

Z tego co wiem kibice z Gdańska jechali w tym roku na mecz do Bydzi pociągiem, na pewno koszty są duże ale jeśli udałoby się nam uzbierać grupę 700 osób to byłby to wyjazd na pewno tańszy niż autokarowy, no i nie trzeba robić przystanków na każdym parkingu:)A poza tym jeśli się dobrze orientuję- to w PKP im dalej tym taniej:)Ale realnie patrząc PKP mogłoby nam stworzyć tylko jedno specjalne połączenie- do Zielonej Góry,ale nie wiadomo czy organizatorzy derbów się na to zgodzą. Dalsze podróże wiążą się z większym problemem gdyż ciężko wcisnąć pociąg specjalny w rozkład, ale niemniej uważam pomysł za bardzo dobry- sam nad nim kiedyś myślałem- więc jeśli będzie chęć, mogę się nawet zorientować w cenie składziku i technicznych możliwościach:)Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu