Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: masters
2008-11-30, 21:35
Falubazy będą się reklamowac w gorzowie:/
Autor Wiadomość
wseba1 

Wysłany: 2008-11-30, 13:40   Falubazy będą się reklamowac w gorzowie:/

Wkrótce na ulicach Gorzowa pojawi się kilka samochodów, na których będzie widniał napis "Duma Ziemi Lubuskiej" oraz herb ZKŻ-u Zielona Góra i zdjęcie żużlowców tej drużyny po zdobyciu brązowego medalu tegorocznych rozgrywek o DMP. W ten właśnie sposób zielonogórski klub będzie się reklamował w
mieście swego największego rywala.

MateoKSSG 

Wysłany: 2008-11-30, 15:40   

Reklama to sie pisze, ale tu chodzi o to zeby tylko nas jeszcze bardziej wku..... i chyba każdy zdaje sobie z tego sprawe.. daje 1-2 dni i tych samochodów nie bedzie na naszych ulicach ;p Jestem ciekaw tylko jednego czy pan Władek Komarnicki odpowie czymś czy tylko słownie odp i z przymruzeniem oka to przyjmie :p

Komarnicki 
Komarzycho

Wysłany: 2008-11-30, 15:40   

Wszyscy kibice w polsce wiedzą, że kibice z obu miast nie dażą się sympatią. Tymczasem Dowhan wysłał do Gorzowa samochody z herbem Falubazu i napisem "Duma Ziemi Lubuskiej”. To świetny pomysł pod jednym warunkiem, że pan Dowhan sam usiądzie za kierownicą. Jeśli tak się stanie, przywitamy go tu chlebem i solą i nie tylko. To jest wtedy piękny anturaż, który odzwierciedla jego poziom. Prawdopodobnie on chce się z nami pożegnać, bo odchodzi ze stanowiska prezesa i wymyślił sobie taki piękny pomysł. Pan Dowhan ma nieobliczalne pomysły. Może nawet stanąć u nas na rynku i napisać na czole, że jest prezesem Dowhanem, bo niewielu go tutaj zna - stwierdził prezes Caelum Stali Gorzów Władysław Komarnicki. ;> Wszytsko na temat z Mojej strony ;>

Jest Miasto Które Ma Najpiękniejszy Stadion zuzlowy w Polsce ....

Ten Klub to ... ; >

K S STAL Gorzów Wielkopolski !! ;>

DMP ---> 1969 , 1973 , 1975 , 1976 , 1977 , 1978 , 1983 !! ... 2011 ? ;>

Daylight 
Speedway fan

Wysłany: 2008-11-30, 18:01   

Moim zdaniem to Downhan powinien sie pójść leczyć, bo to co on robi jest po prostu żałosne. ; || jego zachowania nawet nie idzie pozytywnie skomentować, bo brak słów.
Również ciekawa jestem, co zrobi Pan Komarnicki w związku z tą sprawa. ; ] i tego jak zareagują Stalowcy. ; ]

Pzdr.

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2008-11-30, 18:06   

Mnie się wydaje, że nasz prezes przyjmie ten fakt ze stoickim spokojem, bo jak mówi stare przysłowie, to: "Na głupotę lekarstwa nie ma". Dumą to oni mogą być jedynie od Nowej Soli do Świebodzina, my od Świebodzina poprzez Piłę do Szczecina.
A tak swoją drogą mówiąc to nie chciałbym być na miejscu kierowców tych samochodów- ryzykowna sprawa 8-)

Junek 
Antal

Wysłany: 2008-11-30, 20:33   

Są gotowi :-)
http://www.gazetalubuska....order=0&title=1

Lepiej chyba dupe do ula wsadzić :mrgreen: taniej by wyszło!

zielu 

Wysłany: 2008-11-30, 20:39   

i TO ma jeździć po Gorzowie?
jakoś nie wróżę tym bildom świetlanej przyszłości...
no ale jedno im przyznać trzeba - ostro nas wkurzyli. swój cel osiągnęli.

Daylight 
Speedway fan

Wysłany: 2008-11-30, 20:54   

Zobaczymy jak długo to coś pojeździ po Gorzowie.
no żal się robi takich ludzi ! ; //.
aż brakuje słów!

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-11-30, 21:40   

A tu fragment artykułu z GL, który tylko mnie utwierdza, ze panowie z klubu o pięknej nazwie ZKŻ od dawna biorą tylko niebieskie pigułki :mrgreen: :
"Prezes zielonogórskiego klubu obecnie wypoczywa na hiszpańskiej Teneryfie, ale znalazł chwilę dla "GL": - Pomysł jest świetny. W końcu zdobyliśmy brązowy medal w najsilniejszej lidze świata. W naszym składzie występowało aż czterech wychowanków i chyba mamy się czym pochwalić. I nie myślę tu o Zielonej Górze, ale o całym regionie. Na billboardzie jest napisane "Duma Ziemi Lubuskiej", a nie tylko Zielonej Góry, dlatego uważam, że powinien on trafić wszędzie - komentuje Robert Dowhan. - Dorabianie jakiejś głupiej ideologii, to droga w złym kierunku. My nie chcemy dzielić województwa, jak to robi prezes Stali. Lubuskie to całość. Przecież mamy kibiców w całym regionie, także na północy.

Dowhan nie kryje żalu. Mówi, że prezes Komarnicki niepotrzebnie odbiera całą akcję z wrogością. - Gdybyśmy napisali na banerze na przykład słynne już "dwa razy wpieprz i oczko wyżej" to byłoby to fatalne, ale my chcemy po prostu propagować nasz klub i cały region - dodaje prezes ZKŻ-u. - Jeśli Stal Gorzów zdobędzie w przyszłym sezonie medal, a my nie, to będziemy się cieszyli i na pewno zareagujemy pozytywnie na podobną akcję. Apeluję o przyjęcie naszego pomysłu przez prezesa Komarnickiego chłodno i spokojnie, bo nie ma w tym żadnego podtekstu. To tylko akcja promocyjna." A tu:reszta artykułu

Kazimierz 

Wysłany: 2008-11-30, 22:24   

Dobra dobra niech sobie jeździ tylko teraz to ładnie wygląda a chcę to zobaczyć po pewnym czasie jazdy tego po Gorzowie.. poproszę o cyknięcie tego jak będzie w Gorzowie :))

Yankes 

Wysłany: 2008-11-30, 23:44   

http://www.gazetalubuska....order=0&title=1

Hehe wystarczy w pierwszym wyrazie hasła na literkę "M" nakleić przy postoju na jakichś światłach literkę "P" I mogą sobie jeździć :mrgreen: Samą prawdę przecież będą głosić ;)

o w ten deseń :P

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2008-12-01, 09:05   

[]
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke
Ostatnio zmieniony przez Tabaskokssg 2010-05-20, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  

mirko14 

Wysłany: 2008-12-01, 11:21   

przeciez to glupota wspolczuje kirerowcy szkoda samochodu a reklama ile przejedzie po gorzowie zaraz ja rozwala szkoda czlowieka w samochodzie chyba ze to kamikadze a moze prezes zielonej bedzie jechal

Kazimierz 

Wysłany: 2008-12-01, 15:00   

widział już to ktoś "to coś" na ulicach Gorzowa?

Moze przeczytaj najpierw uwaznie info, a pozniej zadawaj takie pytania?!Napisano jasno:za 2 tygodnie!Widze, ze nic nie nauczyles sie z tamtego forum, dalej uzywasz go jak gg i nabijasz posty!!Usuwam!!
Ostatnio zmieniony przez masters 2008-12-02, 11:51, w całości zmieniany 3 razy  

Marcin Marchel 
M@e$']['r0

Team: STAL~~MANCHESTER UNITED~~!
  Wysłany: 2008-12-01, 16:17   Szpaner

Dla mnie pam Dowhan chce czyms zaszpanować.Przestaje byc prezem Falubazu i chce czyms zabłysnąć(np.Pan Giertych wprowadził mundurki chciał sie czym wykazać,pomysłem itp a wszyscy wiemy jak było)

Riba 

Wysłany: 2008-12-01, 19:10   

Tabaskokssg napisał/a:
Komarnicki proponuje, aby do Gorzowa przyjechał autobus z radnymi z Zielonej Góry. Twierdzi, że w mieście dużo ostatnio się wydarzyło i jest co oglądać. - Na koniec wycieczki po Gorzowie, zaprosiłbym panów, aby obejrzeli nasz piękny, nowoczesny stadion, gdzie nie trzeba siedzieć na ziemi, cegłach, czy jakiś ławkach.

Ten pomysl akurat bardzo mi sie podoba ;).

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2008-12-01, 19:12   

Kazimierz napisał/a:
Jak nie wiesz to po co gadasz że nie będzie jeździć, nie rozumiem ciebie.

A Wy już wiecie, że będzie, tak?
A moim zdaniem słowa Dowhana, że banner Falubazu będzie jeździł po Gorzowie sprawdzą się tak samo, jak słowa Władka o "2 x wpieprz". Taka tam napinka i tyle. Żeby coś się działo i ludzie w necie mieli o czym pisać.

Mnie to się nawet podoba, bo dodaje kolorytu i rozwiewa zimową nudę. Ale żeby to traktować śmiertelnie poważnie?

deja vu 

Wysłany: 2008-12-01, 19:41   

MoherPower napisał/a:
Taka tam napinka i tyle. Żeby coś się działo i ludzie w necie mieli o czym pisać.

Mnie to się nawet podoba, bo dodaje kolorytu i rozwiewa zimową nudę.

łatwo mówić, gdy jest się falubazem. Inaczej byś zareagował, gdyby to Władek ogłosił jakiś durnowaty pomysł typu wykupił miejsce reklamowe w okolicach waszego deptaku i wymalował tam napis Stal Gorzów niedościgniona marka Ziemi Lubuskiej itp itd. Oczywiście możesz powiedzieć, że pośmiałbyś się i wzruszył ramionami, a ja i tak Ci nie wierzę :-) czy tylko jak zdobywacie medal DMP jesteście dumni z falubazu? to przez 17lat nie byliście :shock:

Z Żółto-Niebieskim pozdrowieniem

żużel umarł, niech żyje spidłej

robander 

Wysłany: 2008-12-07, 18:52   

Akcja z przemieszczającym się bilbordem to grubymi nićmi szyta prowokacja pr. Dowhana. Za frazesami o doniosłości promowania lubuskiego speedwaya przebija się rzeczywisty obrazek intencji pr. FZG : ugaszenia ognia oliwą.
Do przełknięcia byłby bilbord typu: z jednej strony STALOWCY, z drugiej FZG - i napisem - Riderzy Lubuskiego, czy cuś w takowym stylu - choć i taka akcja byłaby niepotrzebna.
Potrzebny jest natomiast olej - do głowy pr. Dowhana.

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-12-08, 14:49   

Czy w ogóle ktoś to "coś" widział już na ulicach??? Ja do dziś nic takiego w Zielonej Górze nie widziałem... A w Gorzowie już było?

MateoKSSG 

Wysłany: 2008-12-08, 15:26   

Po Gorzowie to jeszcze nie jezdzi. Dopiero bedzie jezdzić .. wiec u nas jeszcze niemozna zobaczyc, ale w ZG z pewnoscią juz tak :p

mumak 
ktoś

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-12-08, 17:04   

jakby ktos z was ogladal wczoraj po 22 mazazyn sportowy na tvp gorzow(tvp info) to byscie wiedzieli ze wogole do Gorzowa nie zajada, bo to taki zarcik Dowhana

mareklonger 

Wysłany: 2009-05-11, 10:38   

mam tą nieprzyjemnosc studiowania w zg i tam to świry nawet tescobusa okleili myszami, wiec mnie juz nic nie zdziwi

Br_Mn_z_Południ 

Wysłany: 2009-05-14, 07:27   

@mareklonger
Skoro masz nieprzyjemność studiowania w Zielonej Górze to po co się męczysz?? Przecież zawsze możesz studiować w Gorzowie. Bliżej i dla Ciebie pewnie przyjemniej. Od razu Ciebie informuję, że w Gorzowie uczy bardzo wielu ludzi z UZ-tu na cześć i chwałę Ziemi Lubuskiej. Więc studia tu i tu to "prawie" to samo (choć ogólnie wiadomo, że prawie robi wielką różnicę). Póki jednak musisz się męczyć w Zielonej Górze to lojalnie Ciebie ostrzegam żebyś nie jeździł falubazowymi autobusami bo mają one zamontowane czujniki Gorzowian (a nie jak często mylnie podają Gorzowiaków ;-) ) i gdy taka osoba wsiada do autobusu to myszy zaczynają się ruszać wąsy. Następnie "delikwentowi" spada na głowę mysi bobek, a wszyscy mieszkańcy Winnego Grodu na znak oburzenia odsuwają się od niego na bezpieczną odległość 12 stóp i 9,23 cala. Jeśli na wyraźny sygnał dźwiękowy (odwzorowujący pis Motomyszy z Marsa) ów Gorzowianin nie legnie krzyżem i nie zacznie się modlić do Przenajświętszego Falubazu robione jest mu zdjęcie myszoaparatem Miki 2 FZ zdjęcie, które natychmiastowo przesyłane jest do ogólnej bazy danych studentów UZ. Czym to skutkuje? A to tym, że później tacy ludzie jak ja zamiast należnej oceny 5 wstawiają 2, tłumacząc- "Boś z Gorzowa". No i później, aby zaliczyć przedmiot, Gorzowianin musi ubrać się w żółto-biało-zielony uniform aby podlizać się nauczycielowi akademickiemu, co z kolei skutkuje wysypka na całym ciele, a nawet trwałą egzemą!!
Reasumując, jeśli nie podobają Ci się jeżdżące reklamy znakomitej i widowiskowej dyscypliny sportowej i co najmniej dobrego klubu sportowego to zawsze możesz wsiąść do takiego autobusu, który będzie reklamować armaturę sanitarną i na którym będzie widniał klozet. Więc nic na siłę. Zastanów się trzy razy nim drugi raz coś takiego napiszesz.

Startech 
Nawrócona

Wysłany: 2009-07-21, 17:36   

Br_Mn_z_Południ napisał/a:
@mareklonger
Skoro masz nieprzyjemność studiowania w Zielonej Górze to po co się męczysz?? Przecież zawsze możesz studiować w Gorzowie. Bliżej i dla Ciebie pewnie przyjemniej. Od razu Ciebie informuję, że w Gorzowie uczy bardzo wielu ludzi z UZ-tu na cześć i chwałę Ziemi Lubuskiej. Więc studia tu i tu to "prawie" to samo (choć ogólnie wiadomo, że prawie robi wielką różnicę). Póki jednak musisz się męczyć w Zielonej Górze to lojalnie Ciebie ostrzegam żebyś nie jeździł falubazowymi autobusami bo mają one zamontowane czujniki Gorzowian (a nie jak często mylnie podają Gorzowiaków ;-) ) i gdy taka osoba wsiada do autobusu to myszy zaczynają się ruszać wąsy. Następnie "delikwentowi" spada na głowę mysi bobek, a wszyscy mieszkańcy Winnego Grodu na znak oburzenia odsuwają się od niego na bezpieczną odległość 12 stóp i 9,23 cala. Jeśli na wyraźny sygnał dźwiękowy (odwzorowujący pis Motomyszy z Marsa) ów Gorzowianin nie legnie krzyżem i nie zacznie się modlić do Przenajświętszego Falubazu robione jest mu zdjęcie myszoaparatem Miki 2 FZ zdjęcie, które natychmiastowo przesyłane jest do ogólnej bazy danych studentów UZ. Czym to skutkuje? A to tym, że później tacy ludzie jak ja zamiast należnej oceny 5 wstawiają 2, tłumacząc- "Boś z Gorzowa". No i później, aby zaliczyć przedmiot, Gorzowianin musi ubrać się w żółto-biało-zielony uniform aby podlizać się nauczycielowi akademickiemu, co z kolei skutkuje wysypka na całym ciele, a nawet trwałą egzemą!!
Reasumując, jeśli nie podobają Ci się jeżdżące reklamy znakomitej i widowiskowej dyscypliny sportowej i co najmniej dobrego klubu sportowego to zawsze możesz wsiąść do takiego autobusu, który będzie reklamować armaturę sanitarną i na którym będzie widniał klozet. Więc nic na siłę. Zastanów się trzy razy nim drugi raz coś takiego napiszesz.

I po co się tak gorączkować? Pańska twórczość też może komuś nie przypaść do gustu a kolegę, któremu przyszło studiować w Zielonej rozumiem :) Ja wolę jeździć autobusem obklejonym reklamą armatury niż symbolem Falubazu .. estetyka to jedno a niechęć do Waszej myszki to drugie ;)

Odpowiedz do tematu